Opinie o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

yeo

dno i wodorosty

pytanie

hej, czy warto wybrać się na rozmowę w sprawie pracy na doradcę techniczno handlowego? Jaka płaca, narzędzia, szef, atmosfera?

ester

next - 2013-08-17 21:08:39 chyba telemarketer, dorobić owszem, zarobić na utrzymanie, jak jesteś dobry.ciekawe w czym dobry, bo pewnie nie w tym co ty hie hie

chyba telemarketer, dorobić owszem, zarobić na utrzymanie, jak jesteś dobry.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
deteh

ja tam proponuję sprawdzić a potem sie wypowiadac

promyk

-->zwolnienia są z dnia na dzieńumowy zleceniażałosne stawki

SG

obiektywny - 2013-05-21 19:45:40 Z perspektywy czasu widać, że firma nadal utrzymuje "poziom" Kiedy właściciel uważa, iż ideą firmy jest dorobić się za wszelką cenę, niezgodnie z prawem i etyką- powstaje taka firma. Warunki finansowe- żałosne Narzędzia pracy-j.w Niekompetencja pracowników- większość bez doświadczenia i wiedzy- tzw 'koordynatorzy"... wiedza z zakresu prawa pracy- nieobecna. Jeżeli ktoś chce z firmą współpracować- proponuje zweryfikować wcześniej kształt umowy, godziny pracy oraz jakość narzędzi i skonfrontować to z oczekiwaniami firmy. Pracownikom firmy, którzy z taką zaciekłością i agresją odbijają negatywne opinie, życzę aby w przyszłości pracowali w firmie w której zrozumieją z jak wieloma nieprawidłowościami mieli do czynienia w firmie SG.wiedza z zakresu prawa pracy- nieobecna na co im wiedza z zakresu prawa pracy skoro prawo pracy broni tylko tych na umowę o pracę, a takich tam jest ze 3 i to na ułamkową część etatu!

słaby

Selekcja komentarzy, mówi sama za siebie. To kolejna firma wał, cyckająca zarówno klientów jak i pracowników. Wiedza sprzedażowa, bardzo marna. A mówią o sobie, jesteśmy najlepsi. Pytanie tylko w czym, bo na pewno nie w sprzedaży kolektorów. Żenua

Nie polecam pracy w tej firmie. Umowa zlecenie 450 zł, następnie druga- umowa o dzieło która jest po to, by statystyk mógł wyliczyć ewentualną prowizję 4,70 zł od zdobytego klienta oraz ewentualny dodatek za przekroczony próg ilościowy zdobytych ( w sumie ) klientów w skali miesiąca. Teoretycznie wszystko w porządku lecz kto to widział, żeby tzw: pensja minimalna wynosiła 450 zł. Załóżmy, że ktoś zdobędzie 100 klientów Razem daje to 920 zł.+ 120 zł dodatku za drugi próg. Naprawdę nie polecam, szkoda czasu, no chyba, że mi nie wierzycie, to się przekonajcie. Przedstawiłam fakty liczbowe, a liczby nie kłamią i oddają rzeczywistość. Dodam jeszcze, że ktoś z pracowników Słonecznej Grupy produkuje fałszywe- pozytywne opinie by ewentualny kandydat mógł odnieść wrażenie, że jest super i warto tam pracować Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,

widziałem

Jak widać same "pozytywne" opinie.... wyzysk- tak prezes dorabia się na ludziach którzy zasuwają, i jeszcze chwali się jaką jest dobrą firmą-śmiech na sali....odpuście sobie.Każde stanowisko w tej firmie.

tele

Właśnie kto idzie pracować za niecałę 4 zł/h?! ludzie to przecież w każdym call center w krakowie płacą więcej nawet jak się nie wyrobi norm określonych! Ja rozumiem atmosfera fajna- być może, zawsze to duży plus, praca telemarketera głównie opiera się na prowizjach - ok, ale stawka godzinowa powinna być na poziomie min. krajowej. to ja rok temu bez zadnego doswiadczenia pracowalem za 7zl/h przy umawianiu spotkań. I na tamten czas uwazalem ze to malo. Miałem isc na spotkanie o prace w tej firmie ale po przeczytaniu oferty finansowej to na prawde nie warto nawet wstac z łózka i fatygowac sie na to zadu...... godzicie sie na takie nawet nieglodowe stawki a potem niedziwota ze pracodawca szuka najtanszej sily roboczej. Nie byłoby chetnych to nie byloby tak absuldarnych stawek....

obiektywny

tekla

Zgłosiłam sprawę do PIP. Zajmą się szczególnie umowami zlecenie. Proponowanie takiej umowy ma charakter bezprawny. Szczególnie punkt o odbiorze laptopa i telefonu, którego fizycznie nikt nie dostaje.

kfk

taka jest prawda, kłamią w żywe oczy

szamanka

Ile firma płaci swoim pracownikom za zamieszczanie pozytywnych opinii, bo te negatywne są kasowane. O pracodawcy mówi się albo dobrze, albo się milczy. Ja wolę milczeć.... i to jest wymowne......

pierdolenierobie

Sorry, no gdzie indziej masz pracę za 450 zł w wymiarze 2/3 etatu?

tell

aaaa - 2013-02-26 23:27:13 Szukają telemarketerów non stop ze względu na poszerzenie działu, a nie przez to, że ludzie rezygnują. Szału nie ma, jak widać nie każdemu odpowiadają warunki, ale osoby, które decydują się na pracę i przede wszystkim zależy im na pracy, zostają w firmie i z jakiegoś powodu nie odchodzą na kasę w tesco... No ale trzeba chcieć, a nie liczyć na to, że wszystko przyjdzie za darmo.ta firma to jakaś bujda na resorach dla przedszkolaków

aaaa

stazystka

Rozpoczynałam swoją pracę w Słonecznej Grupie jako stażystka. Staż trwał 3 miesiące, po tym czasie otrzymałam stanowisko biurowe - stworzone w firmie specjalnie pod moją osobę. Już w trakcie samego stażu nabyłam dużo nowych umiejętności, cały czas uczę się czegoś nowego, nabywam doświadczenia w różnych dziedzinach. Zależało mi na pracy w Firmie przede wszystkim ze względu na atmosferę pracy i duże możliwości rozwoju. Firma rozwija się dynamicznie, zatrudnia młodych, energicznych ludzi. Doceniają kreatywność, zaangażowanie i ciężką pracę. Kładą nacisk na rozwój pracowników, kierując na szkolenia zewnętrzne z różnych zakresów, nie tylko bezpośrednio związanych z wykonywaną pracą.

pracowałem

hehe dobre:) ja pracowałem parę miesięcy jako handlowiec i było bardzo dobrze, a zawaliłem i niestety zakończyliśmy współpracę, teraz trochę żałuję, w nowej pracy jest inaczej i człowiek docenia dopiero pracę jak ją traci- hehe- to taka złota myśl odnośnie powyższego

Zostaw merytoryczną opinię o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 966 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 lok. 206
    31-234 Kraków

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.