Opinie o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

firma

pracowałem dla nich na sewisie od czewca 2014 nie zapłacili mi za usługi kilkanaście tysięcy a firma się zwineła teraz jest podobno na ul. kobierzyńskiej w krakowie ale nie mogłem ich namierzyć są to oszuści i cwaniacy zakładali ludziom kolektory za kilka tysięcy chińskie a brali kilkanaście uwaga na nich

oszukany

Też zostałem zrobiony w ciula przez tych ludzi...Czy możemy wspólnie coś zrobić...????

firma
@oszukany

byłeś klijentem czy pracowałeś dla nich bo ja szukam tych co dla nich pracowali

solidny

Witam, Oto jak Słoneczna Grupa oszusci kretacze i zwykłe "paproki" zmienieja nazwe firmy po to bym móc nadal oszukiwać, wciskac ludzia nic nie wartą tandetę, nie płacic pracowniką za wykonana pracę. Zenada !!!! Nic dziwnego ze branza oze w polsce kuleje skoro firmy tego pokroju istnieja na rynku.

monter

czy ktoś miałby numer telefonu do prezesa, bo ja mam ale albo wyłączony albo nie odbiera albo się rozłącza i nie wiem o co chodzi...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
stażysta

Jak odchodziłem stamtąd z wyzyskującego stażu to zmieniali nazwę na Europejska Korporacja Energetyczna i zamierzali nadal oszukiwać jak oszukiwali. Zdecydowanie nie polecam nikomu!

AAA

nowwy, odradzam szczegolnie jesli zglaszasz sie na stanowisko 'audytora'. Strata czasu i potem bedzie Ci sie wstyd przyznac ze tam pracowalas(es)...

AAA

Szybko znikają negatywne komentarze. Firma Słoneczna Grupa ma wiele wspólnego z inną mieszczącą się pod tym samym adresem. Nie polecam tej firmy. Liczą się dla nich TYLKO pieniądze.

instal

mi tez zalegają parę groszy za usługe

pracodawca

Witam, Firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii poszukuje przedstawicieli handlowych. Może są tu osoby zainteresowane? Przykro nam, że konkurencja znika z rynku w taki sposób.

FIRMA
@pracodawca

PRACOWALIŚMY DLA NICH Z BRATEM WISZĄ NAM KILKA TYSIĘCY OD CZERWCA 2014

sprzedawca

Dziwne storna im padła? A taka piękna firma była.. ehh, aż łezka się w oku kręci. Proszę o kontakt ludzi, którym fimra jest coś winna np. zaległe wypłaty, źle wykonaną instalację oraz inne nieprawidłowości. Jeśli są dobrze udokumentowane, to tym lepiej. Same zeznanie taż są bardzo ważne.

darek
@sprzedawca

witam, również szukam takiego kontaktu. Podasz jakiegoś maila?

agmonter
@sprzedawca

witam! słoneczna grupa jest mi winna około 4600zł. macie jakiś sposób aby ich znaleść lub może złożyć jakiś pozew grupowy?

były2

no mam nadzieje że się im nie upiecze, uważajcie i sprawdzajcie krs przed jakimkolwiek zatrudnieniem żeby na nich nie trafić

były

W prokuraturze krakowskiej można się o właścicielach dowiedzieć różnych rzeczy

bacuś

szukajcie po nr krs powiązań właścicieli z innymi firmami w tym rodzaju działalności a wiele sie dowiecie

baro

podobno firma już nie istnieje, a kolektory u nas źle zamontowane, i kupuj tu coś od świeżej firmy, wychodzi na rynek, coś tam robi a potem się zwija.

PODWYKONAWCA
@baro

TAK TU RACJA NIE WIEM CZY JESZCZE ISTNIEJE BO NIE MOGĘ SIĘ DO NICH DODZWONIĆ . WYKONAŁEM IM USŁUGĘ JAKO , GDY PROSILI O WYKONANIE BYŁO OK A TERAZ NIEMA KTO ZAPŁACIĆ 500 ZŁ ZA USŁUGĘ I MATERIAŁ . TYDZIEŃ TEMU PANI KSIĘGOWA BYŁA PONOĆ BARDZO ZAJĘTA I PAN KŁ....MÓGŁ PODAĆ MI KONTAKT DOPIERO JUTRO ALE NADAL GO NIE MAM A PAN BE.....NIE ODBIERA TEL. . A CO DO KLIĘTÓW KTÓRZY ZAKUPILI SOLARY SĄ Z TEJ FIRMY NIEZADOWOLENI .

wiki

czy jeszcze ktoś tam pracuje?

WielkikrajZarobkiMałe

jeśli ktoś dobrze czuje się w sprzedaży to warto spróbować, dostaje się wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Jeśli jesteś fair w stosunku do firmy to i ona będzie fair w stosunku do Ciebie.

bla bla
@WielkikrajZarobkiMałe

baju baj, po co ta ściema?? Każdy wie jak jest

xxx
@bla bla

to ktos z firmy musial napisac :) haha

stażystka
@xxx

Potwierdzam. Na stażu chciałam dowiedzieć się czegoś o odnawialnych źródłach energii, a zamiast tego parzyłam kawę, kserowałam i bawiłam się w call center.

Szkoda czasu, tyle ile tam człowiek przechodzi zmian, to się w głowie nie mieści, zwalniają, po jakimś czasie znowu rekrutacje... Trzeba mieć stalowe nerwy na najwyższym poziomie. Rotacja pełną gębą na stanowisko telemarketera. Trzeba wiele z siebie dać, żeby zarobić jakieś godziwe pieniążki. Na początku pochwalą, że tak dobrze idzie pracownikowi, a po jakimś czasie i tak zwolnią. NIE POLECAM.

na szkoleniu

hej, byłem na szkoleniu, wcale nie tandeta, mają ciekawy system rekrutacji- 3 stopnie i tylko nieliczni przechodzą, mi się nie udało i szkoda, nie mam zastrzeżeń.

biali
@na szkoleniu

to ciesz się człowieku

(usunięte przez administratora) Umowa współpracy i zwalniają z dnia nadzień a potem o wynagrodzeniu możesz zapomnieć!

doradca

A ja uważam, że szkolenie jest ok - można dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne na temat kolektorów, a poza tym zawsze można dopytać jak coś jest niejasne. Jak chcesz pracować to musisz się przecież nauczyć czegoś o produkcie i sposobach sprzedaży-mnie ta wiedza wystarczyła żeby zdać test i zacząć pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 966 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 lok. 206
    31-234 Kraków

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.