Opinie o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

Słoń Nowy wpis

Czy jest jakaś grupa Aptek Słonecznych na FB wśród pracowników?

Krystyna Nowy wpis
@Słoń

Nie wiem. A tutaj nie chcesz się wypowiedzieć?

Słoń Nowy wpis
@Krystyna

Chodzi mi bardziej o grupę pracowników żeby móc wymieniać się opiniami np. odnośnie wprowadzania nowych warunków...

Aneta Nowy wpis

Czy firma zapewnia premie roczną ?

tikson

odnośnie pracy w grupie słonecznej wypowiadał się ostatnio jeden z moich znajomych. Bardzo ich chwalił dlatego chciałem się dowiedzieć jakie jest jeszcze zdanie o firmie innych

mamlewka
@tikson

Witam, moje pyt. z innej beczki, mianowicie firma słoneczna grupa zakładała u mnie solary, minął już okres kiedy trzeba wymienic glikol itp. a nie mogę w tej sprawie się do nich dodzwonić, czy ktoś wie, czy jakaś inna firma mogłaby to zrobić?

Rolf
@mamlewka

Mam ten sam problem + uszkodzenie jakiegoś czujnika. Czy skontaktowałeś się z nimi?

@tikson

A ile jest pracownikiem ? Chyba niedługo ;-)

Filip

Taki spokój na forum? Może znajdzie się ktoś żeby podzielić się informacją o ewentualnej pracy i warunkach?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tommm

Jak oceniacie praca w biurze ???

BondżowiLover

W tym kraju mentalnosc jest taka jak w ubieglym ustroju - "czy sie stoi czy sie lezy 2500 się należy". Pracowalam wczesniej w call center. Jesli ktos narzeka na prace tutaj to polecma prace na sluchawce i 80 rozmow z kleintami dziennie. Szybko zmieni zdanie i bedzie uwazal ze ta praca to w sumie calkiem przyjemna sprawa.

Basia

Gdyby tak każdy hejter powysyłał tyle samo CV, co komentarzy na GoWork, to i może poziom frustracji byłby w społeczeństwie mniejszy :D

bobobo

Nie dziwne że gościa nie chcieli tam widzieć skoro nawet ma problem z poprawnym pisaniem ;-)

koleś

Nie pisze się "osobą którym kończyły się umowy" tylko "osobom, którym kończyły się umowy".

zycie

Takie jest życie, że po studiach energetycznych ludzi którzy chcą pracować są tysiące jak nie dzisiątki tysięcy w Krakowie. A firm jest kilka naście normalnych. Warto iść na staż i zdobyć doświadczenie i mieć cokolwiek w CV, szczególnie że jak idzie się o prace to pytają gdzie pracowałeś co robiłaś itd. Więc nie dziwcie się że w Polsce trzeba odbębnić staż. Za granicą robi się staż podczas studiów pół roku, rok za frajer.

pronto

Ja czasu za stracony nie uważam. Zawsze to jakieś doświadczenie w branż OZE i nie czuje się wykorzystywana przez kogokolwiek. Ciekawe czy razem pracowaliśmy były pacholu :-)

klient

dziwne, ta firma nie działa od ponad 1,5 roku. Działa Europejska Korporacja Energetyczna na torfowej w Krakowie Tam należy szukać Pani (usunięte przez administratora) Podobno zabrała ze Słonecznej Grupy klientów i założyła firmę.

Pokrzywdzony

Sądzę się z nimi! Oszuści, złodzieje!!!

ATrela

Ja tez jestem z nimi na zero. Takze temat zostal calkowicie zamkniety :)

instalator eko-instal

tak, ze mną też. Jest OK. wiem że się biznes posypał, podobno się pożarli właściciele, dlatego tam temat się pozmieniał

nie spamować

nie spamować

PIOTR

do.prokuratora@wp.pl na ten adres pisać tutaj zbierają się pokrzywdzeni przez SG

firma

to szybko się zwineli

KurdeFelek

U mnie wszystko ok. Pracuje przy audytach dla klientów. Kasa na czas i atmosfera spokojna, nie nerwowa jakos szczegolnie, ale pracy jest sporo.

instalator

szukałem... nie ma ich na torfowej, generalnie to ich w ogole nie ma, bo sie zlikwidowali, probowałem na policji, ale to nic nie dało, ewentualnie można się zgłosić w sądzie czy gdzieś że ci coś wiszą to uwzględnią to przy podziale majatku przy likwidacji

firma

ich nowa nazwa i adres Europejska Grupa Energetyczna Kraków ul. Torfowa 1/5

Zostaw merytoryczną opinię o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 966 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 lok. 206
    31-234 Kraków

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.