Opinie o Wojtmar Wojciech Krawczyk w Szydłowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojtmar Wojciech Krawczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojtmar Wojciech Krawczyk o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojtmar Wojciech Krawczyk w Szydłowiec

Co jaki czas w Wojtmar Wojciech Krawczyk można ubiegać się o podwyżkę?

MB

zależy jak szybko łapiesz, to kwestia dogadania z szefem. Nie ma warunku ze musi minąć ileś czasu żeby dostać podwyżkę, zależy wszystko od umiejętności, samodzielności ale wszystko da się dogadać

byly_pracownik Nowy wpis

Na początku wszystko ładnie. Im dalej w las tym ciemniej kompletnie nie polecam ani od strony pracodawcy ani od strony sprzedawanych usług. Poprostu dno.

Kazimierz Nowy wpis
@byly_pracownik

Nie rozumiem do końca w czym problem ale liczę ze niedługo sie to wyjaśni. słaby obrót masz i słabą kasę przez to? to dlatego?

Lolka Nowy wpis

Nie widzę w ofercie dla doradcy techniczno-handlowego aby wymagano wcześniejszego doświadczenia z pracy na stanowisku. więc nie jest ono konieczne? ja go nie posiadam, więc zastanawiam się jak moja rozmowa w takiej sytuacji mogłaby wyglądać. są jakieś scenki może?

Kandydat/ka Nowy wpis

Mimo słodkich uśmiechów i życzliwych zapewnień, po spotkaniu nikt nie oddzwonił w celu powiadomienia mnie o odrzuceniu mojej kandydatury. Co prawda wyszło mi to na dobre ale niesmak pozostał. Świadczy to o braku szacunku do drugiego człowieka i jego czasu. I to wszystko za 200 zł powyżej najniższej krajowej.

Ciekawi mnie jak teraz zarabia się na obsłudze klienta, kiedyś było to do 4 500 zł ale po aktualnych podwyżkach może będzie więcej? ktoś podkreślał kiedyś minimalna ale wole się upewnić

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Wojtmar Wojciech Krawczyk? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Kora

Ktoś widzę ze pytał czy premie są już zawarte w tej kwocie do 4,500 zł na obsłudze klienta, do teraz tego nie wiadomo? Ciekawi mnie jak one sumarycznie wychodzą, czy jej warunki są w miarę jasne? Interesuje mnie także przewidywana sytuacja na nowy rok, czy maja docelowo wejść jakieś podwyżki (grupowe)? ktoś coś słyszał?

Olo
@Kora

Masz zawsze podstawę i premie osobno zależnie od pozyskanych leadów i pewnie co miesiąc wyjdzie Ci inaczej. Podwyżki grupowe? to chyba tylko dla tych co mają najniższą krajową

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Damian

04.11.2023 02:11

Damianikona wywiad

Historią pracy w firmie Wojtmar.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Damianikona wywiad

Jestem doradcą techniczno-handlowym. Doradzam ludziom w wyborze urządzeń.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Damianikona wywiad

Tak, mam możliwość pracy zdalnej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Damianikona wywiad

To tajemnica firmowa, nie chcę podawać takich informacji.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Ponad 4 lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Damianikona wywiad

Tak, poleciłbym, czego dowodem jest fakt, że pracuje tu już kilkoro moich przyjaciół. Jak już wspomniałem, warunki zatrudnienia są atrakcyjne, a pracodawca przyjazny i otwarty.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Damianikona wywiad

Na plus zasługuje pozytywna atmosfera panująca w pracy. Atutem jest także atrakcyjne wynagrodzenie.

Damianikona wywiad

Można rozwijać swoje możliwości sprzedaży dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów. Dzięki temu, sprzedawcy mogą zwiększać swoje zarobki.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Damianikona wywiad

Brałem udział w kilkudziesięciu szkoleniach, które odbywały się na terenie całej Polski. Dotyczyły one głównie tematyki systemów grzewczych i odnawialnych źródeł energii.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Damianikona wywiad

Szkolenia odbywają się kilka razy w roku i, tak jak wspomniałem, dotyczą przede wszystkim oferowanych rozwiązań technologicznych.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Damianikona wywiad

Atmosfera jest super. W firmie nie odczuwa się wrogiej konkurencji między pracownikami. Każdy wzajemnie sobie pomaga - pracujemy w małym mieście, gdzie relacje są naprawdę w porządku.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Damianikona wywiad

Rewelacyjna. Nie ma żadnych problemów, pracodawca jest obecny na miejscu, można do niego podejść z dowolnym problemem. Mówimy sobie po imieniu i mogę zażartować, że za zwrot "szef", nasz pracodawca mógłby się obrazić - do tego stopnia przyjazne relacje panują w firmie.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Damianikona wywiad

Tak, pracodawca wywiązuje się z ustaleń i swoich obowiązków.

Radek

Uczciwe warunki zatrudnienia. Umowa o pracę, podwyżka jak wykazujesz inicjatywę i masz ambicje. Służbowe auto, telefon, karta flotowa. Myślę że ciężko o dobrych pracodawców, dlatego doceniam to jak tu jest. Moja opinia na temat firmy jest bardzo pozytywna.

Ola

Bardzo polecam, miła atmosfera, fajna praca.

Damian

W firmie pracuje już od 4 lat i jestem bardzo zadowolony z panujących warunków. Atmosfera między pracownikami jest pozytywna, każdy jest pomocny u pozytywnie nastawiony. Nie ma problemów z wynagrodzeniem oraz terminowością.

Zuzia
@Damian

Co z podwyżkami po takich czterech latach stażu? Rożnie pisali wiec dopytuje, niektórzy twierdzili, że jest dość ciężko, to prawda? Jeśli tak to z jakich ewentualnych przyczyn? i czy masz porady dla osób całkiem nowych?

A na którym stanowisku? tez właśnie widziałem te ofertę na obsługę do was ale niedawno wygasła. W jaki sposób rekrutacja jest prowadzona i po jakim czasie będzie na 100% wiadomo, że oferta raczej już nie wróci? Umowę można podpisać już na rozmowie?

Karol

Znalazłem ogłoszenie - firma szuka specjalisty do spraw obsługi klienta. Widełki zarobków 3600-4500 brutto. Czy premie są już zawarte w tej kwocie, czy można jeszcze coś uszczknąć?

Patrycja

W zeszłym roku miałam sposobność spędzić 2 tygodnie na okresie próbnym i szczerze.. nigdzie jeszcze nie byłam tak ciepło przyjęta w nowej firmie. W biurze przeważają dziewczyny i tak jak zazwyczaj ciężko jest się dogadać między dziewczynami tak tutaj poważnie wszystkie były wyjątkowo otwarte. Chciałabym wrócić, widziałam ogłoszenie na olx, złożyłam cv. Trzymam kciuki.

Jak wygląda praca na stanowisku Monter? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Wojtmar Wojciech Krawczyk?

MB

zależy co montujesz, zazwyczaj rano przyjazd na magazyn, załadowanie i wyjazd do klienta, montaż i powrót. Czasem wyjazd na kilka dni zależy jak daleko są zlecenia ale bus jest firmowy jedzie się ekipa, fajna praca ogólnie.

Co jaki czas w Wojtmar Wojciech Krawczyk można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy

Hanna
@Anonim

No i pytanie czemu? Po prostu nie są przyznawane czy zawsze są te coroczne i bez sensu byłoby chodzić?

nie ma tam takiej morzliwosci albo dostaje sie pod stołem

@Hanna

Coroczne premie to marzenie w tej firmie

MB

atmosfera w porządku, zarobki spoko da się ze wszystkim dogadać. Uczciwe warunki, umowa o prace nic na gębę, myśle ze jeden z lepszych pracodawców w okolicy. Nie ma na co narzekać.

Jaka umowa obowiązuje w Wojtmar Wojciech Krawczyk podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie, później umowa o pracę

Hanna

Zauważyłam, że ludzie na forum interesowali się głównie atmosferą w firmie w ostatnim czasie. Na stronie widziałam, że podobno jest teraz 8miu doradców oraz 12 ekip montażowych. Od kiedy zespół pracuje w niezmienionym składzie? Co wiecie o przyjęciach i warunkach pracy oferowanym doradcom w tym roku? Są szkolenia? Warto się zainteresować gdy będą nabory?

Natalia

Zachęcam do lektury pozostałych opinii na temat naszej firmy, szczególnie mojej, wystawionej 31.05.2020r. Pozdrawiam, Natalia Pyzara, wieloletni pracownik firmy WOJTMAR. Podkreślam, nigdy w naszej firmie nie pracowała żadna Ania. Wypisywanie fałszywych opinii na Gowork jest bardzo wygodne, zarazem żenujące. Osoby zainteresowane współpracą zachęcam do zaciągania rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat warunków zatrudnienia bezpośrednio pod danymi kontaktowymi dostępnymi na oficjalnej stronie internetowej pracodawcy: www.wojtmar.com.pl

Jaką jest atmosfera w tejj firmie?

Jaka atmosfera jest w tej firmie?

Irena

Firma godna zaufania i polecenia innym

Zostaw merytoryczną opinię o Wojtmar Wojciech Krawczyk - Szydłowiec

• Jak się pracuje w Wojtmar Wojciech Krawczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Wojtmar Wojciech Krawczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojtmar Wojciech Krawczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojtmar Wojciech Krawczyk
4.9/5 Na podstawie 34 ocen.

Wojtmar Wojciech Krawczyk