Opinie o P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski w Skarżysko-Kamienna

Misiek Nowy wpis

Świetni i pomysłowi przeciw nachalnym windykatorom. Nie zdzierają z człowieka, jak wielu z tej branży. Pisma przygotowują od ręki i objaśniają jak się bronić. Złośliwe komentarze pochodzą zapewne od nieuczciwych klientów, którzy uchylali się od zapłaty. Polecam jak najbardziej!

Sylwia Nowy wpis
@Misiek

Bez problemu można się do nich dostać? Czy grafiki mają napięte?

Joanna Nowy wpis
@Misiek

Super. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony! A jak oceniasz kwestie finansowe?

Misiek Nowy wpis
@Joanna

Można się dogadać. Nie biorą wiecej niż kogoś stać, ale potrafią wyczuć naciągaczy. Liczy się przecież jednak SKUTECZNOŚĆ.

Kasia El.

Trzeba przyznać, że nie biorą z góry pieniedzy. Pisma procesowe robią niemlże od ręki. Polecam jak nabardziej.

Kamilian

Bardzo skuteczni! Zwłaszcza w sprawach, gdy masz na karku komornika! Polecam jak najbardziej!

JIMI

Powyższe opinie i poniższe to bzdury. Zapewne tych, którzy przyszli i chcieli "za xsrmo". A tak niema...Obsługa na najwyższym poziomie. Pieniądze zawsze po wykonaniu pracy i nie drogo. Reszta, która jest konkurencją na ogół kieruje się chciejstwem. Polecam tą kancelarię, bo wiem kiedy i na co wydaję pieniądze.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów tej pseudo "kancelarii". Osoby tam pracujące nie mają zielonego pojęcia o tym czego się podejmują, dużo mówią, ale nigdy nie na temat. Zmarnowany czas, nerwy i pieniądze. Omijać szerokim łukiem.

Baloo

Moim zdaniem ten niby prawnik co jest tam zatrudniony jest chyba jest jakimś nieporozumieniem. Ten gościu nie ma nawet aplikacji adwokackiej. Papiery adwokackie to pewnie sobie kupił na czarnym rynku. Historia już zna takich hochsztaplerów.

Aloo

Bez szalu, co najlepsze, żaden z panow nie ma aplikacji adwokackiej lub radcy prawnego a jeden to nawet nie ma studiów prawniczych skończonych.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski - Skarżysko-Kamienna

P.H.U. Securedom Kancelaria Prawna Jarosław Marcinkowski
  • Apteczna 2 lok. 14