Opinie o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Słoneczna Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. w Kraków

odpowiadam

bleeee - 2013-02-14 15:04:37 ijabylem - 2013-02-13 22:18:02 Cóż, mnie finansowe warunki nie odpowiadały. Niech jednak każdy sam podejmie decyzję, czy warto spróbować czy nie. Takie decyzje -nie tylko co do pracy ale również co do rezygnacji - podejmują wszyscy ludzie, także ci najwięksi, czego przykłady obserwujemy w ostatnich dniach....Co masz na myśli? Rezygnują z pracy w telemarketingu czy z innych stanowisk w firmie? Dlaczego? Chodzi tylko o warunki finansowe? Wydaje mi się że tu nie chodziło o "Słoneczną Grupę" konkretnie, tylko wogóle o to że ludzie rezygnują ze stanowisk nawet ci najwięksi. Kto wie czy autor nie miał na myśli rezygnacji ...Benedykta XVI...?

pytam 2

brak odpowiedzi bo ściema

pytam

bury - 2013-02-14 21:15:27 bleeee - 2013-02-14 15:04:37 ijabylem - 2013-02-13 22:18:02 Cóż, mnie finansowe warunki nie odpowiadały. Niech jednak każdy sam podejmie decyzję, czy warto spróbować czy nie. Takie decyzje -nie tylko co do pracy ale również co do rezygnacji - podejmują wszyscy ludzie, także ci najwięksi, czego przykłady obserwujemy w ostatnich dniach....Co masz na myśli? Rezygnują z pracy w telemarketingu czy z innych stanowisk w firmie? Dlaczego? Chodzi tylko o warunki finansowe? No właśnie nie tylko i to jest najgorsze :(To powiedz o co chodzi, a nie tak zdawkowo?

bury

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
bleeee

ijabylem

blaaaa

jabylem - 2013-02-06 23:03:32 a kandydatów ilu? 10 na jedno miejsce i po rozmowie panienka oddzwoni może w przyszłym tygodniu?Gdyby było 10 kandydatów na 1 miejsce to nie szukaliby co chwilę ludzi... Raczej mało jest chętnych na pracę w telemarketingu u nich...

kiedyś stażysta- dziś pracownik

Ja przykładowo przyszłam do Słonecznej Grupy na bezpłatny staż, który miał trwać 3 miesiące. Po miesiącu dostałam już stanowisko biurowe i umowę. Jeśli chodzi o staż trzeba zasuwać i to ostro, ale w rezultacie się opłaca. Sympatyczna atmosfera, życzliwa i doświadczona ekipa, rozbudowany system szkoleń. Naprawdę warto Nas odwiedzić.

Blob - zatrudniony

jatezbylam - 2013-02-07 13:10:09 Nie nawet nie jest tak, byłam w zeszłym tygodniu rozmawiałam, zapraszają na "dzień próbny" od którego zależy podpisanie umowy, po prostu pani z którą rozmawiacie mówi jakie są warunki finansowe: więc na "I poziomie"umowa zlecenie podstawa jakieś 450 zł netto - za 6 h godzin pracy tygodniowo + premia 4,5 zł za jedno umówione spotkanie które doszło do skutku i jakieś efemeryczne premie jakościowe i ilościowe . Za nadgodziny płacą jeśli jest ponad 20 spotkań w miesiącu odbytych. Żeby przejść na II poziom trzeba wyrobić 50 spotkań miesięcznie. Ludzie - dzięki bardzo żenada....Nie 50 spotkań miesięcznie. A 50 spotkań w historii zatrudnienia. Inna sprawa że dobry telemarketer te 50 spotkań w miesiącu wyrobi bez problemu. Jeśli nie to w drugim miesiącu bez problemu przeskakuje się na II poziom.

A ja pracuję i polecam

Wypłaty terminowo, atmosfera, kontaktowi ludzie, jeżeli pracujesz -zarabiasz, chcesz siedzieć to zostań w domu. Premia za osiągnięcia, ile pracy włożysz tym więcej zarobisz. Firma szybko się rozwija, nastawia na innowacje, kolejne rozwiązania i ma ogromne możliwości, takich też ludzi szuka, logiczne. Ktoś z Was założyłby biznes i zatrudnił osoby, które chcą odbębnić 6 czy 8 h nic nie robiąc? To ja powodzenia życzę. Rzeczywiście lepiej do biedronki, skoro się nie ma nic do zaoferowania, tam za wiele nie trzeba myśleć..średnio inteligentny szympans też przejedzie towarem przez czytnik. Pozdrawiam

jatezbylam

Taaa... można... ale chyba Pani wyraźnie ci powiedziała że płacą za nadgodziny dopiero jak umówisz ponad 20 spotkań i one sie odbędą?

bylem_i_bylo_niezle

Ja też byłem i co narzekacie. Praca jak praca... Przecież zawsze sobie można dorobić nadgodzinami....

jatambylam

Na temat atmosfery się nie wypowiem, może nie jest zła,cóż można powiedzieć gdy 8 osób siedzi przy komputerkach a Pani Koordynator czuwa nad nimi, ale tym faktycznie się nie najesz. Jak potworne musi być bezrobocie skoro do pracy za takie mniej niż głodowe stawki są chętni!

bogato

jatezbylam - 2013-02-07 14:55:58 oczywiście wynagrodzenie jest za 6 h dziennie - czyli 30 tygodniowo, miesięczna stawka 450 zł.średnio w miesiącu jest 21 dni roboczych 450/(6*21) = 3,57 zł lepiej na kasę do biedronki iść niż tam pracować

jabylem

staż

młoda firma więc mają ponoć miejsca pracy, można odbyć sympatyczny staż i nauczyć się wiele, wystawiają też niezłe referencje, ja wyszukiwałem informacje w internecie, warto, CV bogatsze.

tele

mi się podoba, normalne zarobki, luźne godziny, wszystkie potrzebne sprzęty do pracy są, standard wysoki, nowe biuro, fajnie kolorowo

szalona

Dużo ludzi jest tu po prostu dla samej atmosfery; młoda firma, młodzi ludzie, czuć energię.

Zostaw merytoryczną opinię o Słoneczna Grupa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Słoneczna Grupa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Słoneczna Grupa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 966 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 lok. 206
    31-234 Kraków

Słoneczna Grupa Sp. z o.o.