Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Zuzia

Bardzo serdecznie pozdrawiam cały Zespół Getback ! Przeszliście niełatwą i wyboistą drogę. Czas zapomnieć o przeszłości i skupić się na przyszłości. Tak mi doradziliście i mieliście rację ! Każdą firmę tworzą ludzie, a Waszą firmę, tworzą naprawdę wyjątkowe osoby. Życzę wielu sukcesów !!!

OPINIA

Wy tam w tym Getback musicie wiedzieć jedno: Im lepiej Wam będzie szło, tym bardziej będziecie atakowani, więc życzę jak najwięcej ataków ;-) Pozdrawiam i życzę sukcesów !

@OPINIA

Dziękujemy, staramy się :-)

@GetBack S.A.

To proponuję się jeszcze lepiej starać, żeby nam oddać wszystkie pieniądze, nie tylko 25 procent, to kpina w żywe oczy.

@Wierzyciel

No i w tym sęk - taka ładna deska, a w środku sęk :)

Tedi

Niestety GetBack zninknal z polskiego rynku,(usunięte przez administratora) uciekli zmieniajac nazwe

@Tedi

Firma GetBack nadal istnieje, nie zmieniliśmy nazwy i nie wycofujemy się z podjętych zobowiązań.

Mick

no proszę !! 27 mln zysku za ub. r. do tego przychody z windykacji 100 mln zł czyli więcej o 1/4 niż w 2019 r. bo wtedy było tylko 76 mln zł przychodów z windykacji... więc ROŚNIE i to porządnie choć ciągle za mało ;-) i Aktywa trwałe wzrosły na 550 895 z 480 218 rok wcześniej że nie wspomnę o 111 mln zł rezerw na kolejne 2 raty układowe, czyli spokój macie z obligami do 2024 r. jeśli chodzi o wykonywanie układu

@Mick

Gratulacje !

Księgowy
@Mick

Gdzie ten zysk? Jakoś nie widać. Koszty też są chomikowane. Wzrosły aktywa trwałe? Sztuczna pompka. Rezerwy? Interesujące gdzie, jakoś nie widać.

antyksięgowy
@Księgowy

Jak 111 mln zł rezerw w raporcie nie widzisz to co z ciebie za księgowy ????????

@antyksięgowy

Trefniś z ciebie. "Ciemny lud" już nie kupuje takich farmazonów i nie łyka takiej siary, jak młode pelikany rybki :)

Bujak
@antyksięgowy

Zobowiązania widzisz? Kalkulator do łapy i licz czy odzyski wystarczą na spłatę układu.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
LALA

Czy szef terenówki to uczciwy i doświadczony celebryta? Bo teraz większość takich zatrudniają w firmach windykacyjnych a i słyszałem że i u was jest podobnie. (usunięte przez administratora) na rynku że hej!!!

@LALA

Wątek ten był już tutaj poruszony, dlatego odpowiem w skrócie: kandydaci do pracy w naszej firmie przechodzą co najmniej trzystopniowy proces rekrutacyjny. Jest on szczególnie wnikliwy w przypadku stanowisk menedżerskich, łącznie z najwyższym szczeblem zarządzania. Zatem to nie popularność - tak istotna w świecie tzw. celebrytów - decyduje o ostatecznym wyborze kandydata na dane stanowisko, a potwierdzone kompetencje oraz potencjał zawodowy.

MM
@GetBack S.A.

zauważyłam, że tu sporo ludzi pisze albo zwolnionych albo takich co się nie nadają do pracy w spółce - w sumie to żadna różnica... plus do tego dłużnicy ...

Księgowy
@MM

Kto się tak na dobrą sprawę nadaje do pracy z tej wyższej kadry?

@MM

Urojenia z dłużnikami widocznymi na każdym kroku proszę leczyć u specjalisty, dopóki jeszcze z lodówki nie wychodzą. A przepraszam, ta spółka to taki mega dłużnik. Gdzie się podziały trzy miliardy za obligacje?

aaazz

Dlaczego teren jest taki przeciw szefowi terenówki?

Ząb
@aaazz

kocha go za uśmiech i za styl - jaki styl taki uśmiech.

AKCJA

JESTEM W SZOKU !!! Generalnie za 2020 r. spółka miała zysk mimo tak słabych odzysków. Aż boję się pomyśleć, co nowy zarząd osiągnie w przyszłości ;-))

Kiero
@AKCJA

Rzeczywiście strach pomyśleć co zarząd osiągnie w przyszłości. A co może osiągnąć? Nic. Nakupili portfeli 4 lata temu i się sprawy przedawniły przez zaniedbania jak sądówka w 2018 nie istniała. Jak prezes połączy siły z Lama Gold i pojadą z kołdrami na emerytach to może będzie osiągnięcie w przyszłości. Trzymam kciuki i już czekam na pokazy.

CIEKAWY

Wkrótce likwidacja OFE. Środki zgromadzone w IKE+ będą prywatnymi oszczędnościami, nie chronionymi przed egzekucją komorniczą. Jeśli więc firma windykacyjna wystąpi o zajęcia na poczet długu pieniędzy tam zgromadzonych, komornik będzie mógł je zająć w całości !!! Czy Getback jest na to przygotowany czy znowu prześpicie okazję ???

Viola
@CIEKAWY

Ja cię proszę, dlaczego takie głupoty wypisujesz? Jak firma może sobie wystąpić o zajęcie? Najpierw firma musi uzyskać tytuł egzekucyjny, czyli nakaz zapłaty bądź wyrok - tyle że prawomocny z klauzulą. W jaki zatem sposób Getback może być na to przygotowany, jeśli z tych miliardów w portfelach nie ma opcji aby uzyskać tytuły egzekucyjne, z uwagi na przedawnienie i inne wady prawne?

Wesoły Dłużnik
@Viola

Tutaj się z Panią całkowicie zgadzam 90% tych spraw przed sądem upada, nie pozostało im nic jak tylko (usunięte przez administratora) żeby trochę kasy z tych (usunięte przez administratora) odzyskać.

@Viola

Gdzie się podziały tamte miliardy...? Na pewno nie w tych portfelach :)

@CIEKAWY

Będzie dobrze !

AKCJONARIUSZ

SUPER ODZYSKI ! GRATULACJE !!!

ALEX
@AKCJONARIUSZ

W wakacje przekonamy się czy to nie był wypadek przy pracy ;-)

@AKCJONARIUSZ

Super odzyski? Nie żartuj. To jest żenada, a nie odzyski. Przypomnij sobie jakie odzyski były przed 3 latami.

@AKCJONARIUSZ

RAport za 2020 to dopiero wstęp do odrodzenia !

Dawno nie było tu takich odzysków. Pięknie !

DJ

Rzeczywiście, nie źle.

@Michał

Kiedyś to było, nie to co teraz. W 2017 odzyski przekroczyły 1 miliard, takie były czasy prezesa Konrada. Umiesz liczyć jak masz porównanie?

Super wyniki mamy !

optymista

Witam wszystkich normalnych . Getback dużo przeszedł ,ale rośnie w siłę jak na drożdżach i aż miło pochwalić się że pracuję w takiej Firmie,a niezadowoleni zawsze się znajdą którym nigdy się nie dogodzi,nawet jakby zarabiali po 10tys.i będą rozpowiadać na lewo i prawo jak to u nich jest żle,że przełożeni na niczym się nie znają. Mam w windykacji kupę lat przepracowanych i nigdy jak się robiło swoje,to nie było problemów z przełożonymi,wiadomo raz jest lepei ,a raz gorzej,ale tak jest w każdej robocie. Do wszystkich chętnych co chcą i mają możliwość tu pojąć pracę,szczerze polecam.:)

@optymista

Jeśli Getback tak rośnie w siłę, to może w końcu odda mi moje pieniądze za obligacje, co nie? Całość, tak urósł na tych drożdżach że już nadszedł czas aby spłacił dług, przecież długi trzeba spłacać prawda?

@Wierzyciel

Wg śp. ks. filozofa J. Tischnera, cyt. "Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i (usunięte przez administratora) prawda". W przypadku getbacka jest to ewidentna trzecia prawda :)

Bzyk
@Wierzyciel

Tak to niestety nie działa. Jeśli Getback twierdzi że masz dług, to masz zapłacić mimo że firma nie ma żadnych dowodów na to roszczenie. Z kolei jeśli ty masz udokumentowane że Getback ma ci kasę oddać, to Getback nic nie musi. Tak twierdzą.

Dzień dobry, można otrzymać pracę w GB, lecz nie drogą "załatwienia", lecz oficjalnych procesów rekrutacyjnych.

@optymista

no i git !

lo;a

czy szef terenowych ma kompetencje????

@lo;a

Tak.

Viola
@GetBack S.A.

Kompetencje może i ma, ale na pewno nie do pozycji szefa terenowych. Za wysokie progi na kozie nogi.

@Viola

Zwracam uwagę, że tego typu wpisy mogą być potraktowane jako pomówienia.

Akcjonariusz
@GetBack S.A.

Nareszcie konkretna odpowiedź ! Najwyższy czas, żeby spółka zaczęła pozywać osoby piszące na jej temat kłamliwe paszkwile !!! BRAWO !

Furman
@Akcjonariusz

Nie widzę żadnych paszkwili. Jedynie prawda, która niektórych boli.

Kał
@GetBack S.A.

Ma czy nie ma?? bo sam nie wiem co o tym myśleć!

@GetBack S.A.

Pomówienia? Chętnie usłyszymy kto go zatrudnił na te obowiązki i na jakiej podstawie.

@Jaszczur

Kandydaci na stanowiska menedżerskie (i nie tylko) w naszej firmie przechodzą kilkuetapowy proces rekrutacji. Do oceny kompetencji menedżerskich stosujemy profesjonalne metody selekcji, m. in. AC, wywiad pogłębiony, testy psychometryczne i in. Ostateczna decyzja biznesowa podejmowana jest na co najmniej dwóch wyższych szczeblach zarządzania. Jeśli masz ochotę podyskutować o procesie rekrutacji, zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Jeśli masz coś do zarzucenia szefowi, również zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

Kloc
@GetBack S.A.

Było się dowiedzieć jaki był menadzierem w poprzedniej firmie.

Ruda
@GetBack S.A.

Wspomniany kilkuetapowy proces rekrutacji jakoś nie grzeszy wysoką, a nawet średnią jakością. Najwyraźniej te profesjonalne metody selekcji nie zdają egzaminu, czego mamy tutaj w firmie dowody. Zaproszenie do kontaktu bezpośredniego w przypadku zarzutów wobec szefa wydaje się być niesamowicie ciekawe, a wręcz ekscytujące. Szczególnie w perspektywie poczęstunku czarną polewką, ponieważ jak nietrudno się domyślić byłaby to ostatnia rozmowa takiego delikwenta w firmie. Proszę nie czarować, że byłoby inaczej, nikt z pracowników się nie łudzi ani też nie daje nabierać na takie chwyty.

@Ruda

Czytam, że koleżanka "po fachu", zatem tym bardziej zapraszam do kontaktu bezpośredniego, przyjmę Twoje wskazówki. Internet jest w miarę cierpliwy, niemniej aby rzeczywiście coś zmienić, warto wykazać się odwagą. I argumentami. Otwarta rozmowa może rozwiązać wiele problemów i wyjaśnić wiele wątpliwości. Wybór pozostawiam Tobie. Z życzeniami miłego dnia, Małgosia

@Kloc

Dziękuję za podpowiedź i spieszę uspokoić, że referencje również sprawdzamy :-)

aaaaaaa

chyba nieistniejące, KOŃ BĘDZIE KONIEM I koniec

@aaaaaaa

Konie są wspaniałymi istotami: mądrymi, cierpliwymi, ciężko pracującymi. Z przyjemnością przekażę zatem koledze komplement :-)

Firma oczekuje poświęcenia godziny czasu na rozmowę wstępną (Ok, normalne, że trzeba porozmawiać) ale informuje także, że bez względu na rezultat da znać w ciągu 2 tygodni co dalej, czy tak czy nie. Minęło 3,5 tygodnia... Taki problem wysłać maila zbiorczego do wszystkich z ktorymi rozmawialiscie? To ma być to nowe rozdanie Getbacka?

Zawsze przekazujemy informację zwrotną Kandydatom, z którymi prowadzimy wywiady. Fakt, zdarza się, że czas oczekiwania wydłuża się w wyniku np. wielu spotkań. Codziennie prowadzimy po kilka - kilkanaście rozmów. Oczywiście, jest to pozytywna sytuacja; cieszymy się z zainteresowania naszą ofertą. Przepraszam zatem za brak odpowiedzi do tej pory i namawiam na kontakt bezpośredni z osobą, która prowadziła interview. Jest to bardziej efektywny sposób, aby uzyskać informację na własny temat, niż ukrywanie się pod (nomen omen) nickiem na publicznym portalu :-)

Esg
@GetBack S.A.

Nieprawda że dajecie odpowiedź każdemu.... We wrześniu ubiegłego roku, ponad 2 tygodnie po rozmów w Lublinie czekałam na odpowiedź... Dostałam dopiero jak sama zadzwoniłam do rekruterki, która była wielce zdziwiona że brałam udzial w rekrutacji. Pewnie że na forum pod nickiem można różne rzeczy pisać, ale jeśli kilka osób na przestrzeni kilku miesięcy opowiada to samo, to jednak jest to prawda bo może czas aby coś u was naprawić

Krzyś

Getback rośnie w siłę aż serce się raduje kiedy na to paczę. Czy są już informacje kiedy z całą parą ruszamy z akcją w teren windykować krnąbrnych dłużników? Nie będzie wymówek że przedawnione jak ma to miejsce do tej pory, wzmocniony i zmotywowany dział terenowy udowodni na co go stać!

MAKARENAaaaaaaaaaa
@Krzyś

Teren udowodni chyba w scenariuszu filmu pt. JAK WINDYKOWAĆ BEZ PODSTAW/

@MAKARENAaaaaaaaaaa

a to oni w ogóle potrafią chociaż jakoś windykować?

Potrafią.

Zapraszamy do zaprezentowania, jak można lepiej. Za szyderstwa dziękujemy.

@GetBack S.A.

z tych portfeli to w sumie rzeczywiście nie można lepiej :)

Teren
@antywindykator

W odróżnieniu od Ciebie Tak potrafimy windykować.Gdzie twoja godność człowieku. (usunięte przez administratora)

@Teren

potraficie windykować? dobry żart. (usunięte przez administratora) z tych milliardów w portfelach? na której klasie podstawówki zakończyłeś edukację że takimi swoimi obliczeniami się chwalisz? cała branża ma ubaw po pachy z tej windykacji

@GetBack S.A.

Szyderstwo to jest 1% zapłacony dotychczas za obligacje i obiecanki cacanki że 25% będzie reszta kiedy tych pieniędzy już nikt nie zobaczy. Okradzeni czekają na sprawiedliwość.

@Teren

O jakiej godności ty mówisz? Odarliście z godności nas, okradzionych z pieniędzy.

Wesoły dłużnik
@Teren

hihihihi, jeden z waszych terenowych tak szybko ze schodów zbiegał że nogę złamał, biedaczysko zachciało mu się odzyskać jakiś przedawniony dług.

Malina
@Teren

Teren mówi o godności której sam nie ma. Trzeba nie mieć godności żeby jeździć po ludziach i żebrać za jakieś przedawnione i zmyślone długi. Jakim człowiem trzeba być? Jak masz sumienie to sobie sam odpowiedz.

BBB
@Malina

Trzeba nie mieć godności aby pieniędzy nie oddawać... i jeszcze płakać, że ktoś zaległych długów się domaga. Wstyd...

@BBB

trzeba nie mieć godności aby wołać o pieniądze i wkręcać ludzi, nie mając na to dokumentów. wyciąg z ksiąg i cesja czy tam cesja z cesji po cesji to wiesz koleżko co sobie możesz z tym świstkami zrobić?

@BBB

W pełni się z tobą zgadzam na 100 procent! Trzeba nie mieć godności aby pieniędzy nie oddawać... Kiedy Getback odda mi moje pieniądze? Nie te obiecanki 25 procent tylko moje całe oszczędności, moją krwawicę? Jest tutaj jakaś godność?

BBB
@Wierzyciel

Kupując obligacje korporacyjne które nie posiadają gwarancji zwrotu kapitału zgodnie z prawem nawet tych 25% nie powinno być... a dwa nie kupowałeś obligacji od GB, a od Banku - idź do niego. Jednak jak chcesz odzyskać te 25 % to kibicuj aby GB windykowali jak najwiecej.

@BBB

Jak to nie kupowałem obligacji Getback? A kto był emitentem? Nie kłam! Przeszedłeś już samego siebie, że nic się nie należy za obligacje. Taką ty masz moralność?

@BBB

kupując jakieś lipne portfele wierzytelności, które nie mają gwarancji odzysku, należy liczyć się z wtopą, a nie pyskować coś że rzekomi dłużnicy nie płacą, czy też wygrywają w sądzie :)

Jakub
@BBB

Kto was tam tak świetnie przeszkolił z tych kłamstw? Getback wziął kasę za obligacje, ale oddawać nie musi bo nic nie sprzedawał? W takim razie co robił dział sprzedaży w firmie na czele z Karoliną? Masz ten PR godny najwyższego poziomu propagandy TVP.

Madafaka
@GetBack S.A.

Nie to nie są szyderstwa to jest prawda. Mam nagrania jak stwierdzają wasi pracownicy ze będą non stop dzwonić jak im będzie pasowało.

@Krzyś

Jakim trzeba być (usunięte przez administratora) aby zatrudnić się w firmie windykacyjnej

OPEL

kiedy w końcu nowy szef terenówki? zlitujcie się

@OPEL

Dzień dobry, nie mamy w planach żadnych zmian w obsadzie kadry kierowniczej Terenu. Niemniej, jeśli masz potrzebę przedyskutowania tego tematu, zapraszam do kontaktu bezpośredniego z przełożonymi, bądź HR. Istnieje również możliwość anonimowego zgłoszenia KAŻDEJ sprawy pracowniczej, za pomocą wewnętrznych skrzynek pocztowych, umieszczonych w każdym z naszych biur. Wpisy na publicznych portalach nic nie rozwiązują.

JA
@OPEL

Weź się do roboty i przestań narzekać.

lolol
@GetBack S.A.

Szkoda że macie w planach

Mario
@OPEL

Czy ma to jakieś znaczenie? Stary czy nowy, niczego to nie zmieni teren jak leżał tak leży.

K

Hej, Z kim i pod jakim adresem email mogę się skontaktować w sprawie duplikatu świadectwa pracy?

Geter
@K

Najlepiej z Konradem. Jak wyjdzie, to wystawi ci świadectwo...

@K

W sprawach pracowniczych zapraszamy do kontaktu na adresy e-mail: kadry@getbacksa.pl lub hrbp@getbacksa.pl. Pozdrawiamy!

Święta Święta i po... Trza się brać do roboty.

AKCJONARIUSZ

Wszystkim Pracownikom życzę zdrowia i wytrwałości !

Dlaczego pozwalamy się tak traktować ??? Przecież to nie my zawarliśmy układ na takich, a nie innych warunkach tylko obligatariusze, a spółka ciągle jest przez nich atakowana ! Oni zachowują się tak, jakby Konrad K. wciąż był tu prezesem, a przecież prezesem został przedstawiciel obligatariuszy, więc o co im jeszcze chodzi ??? Tylko przeszkadzają nam w pracy czym utrudniają realizację układu, za którym sami przecież głosowali !

Rafał

W jaki to sposób przeszkadzają wam w pracy? Nam w dziale jakoś nikt nie przeszkadza. W firmie słusznie jak widać mówią, że dział windykacyjny to same niedorajdy i nieudacznicy, jeśli nie potrafią przynieść kasy z tych porfeli.

@Rafał

Nie, że nie potrafimy, tylko obligatariusze podsycają aferę, a dłużnicy są zorientowani w temacie i liczą na upadłość spółki...

K.A.T.

Żeby nie było... Ode mnie masz nominację do nagrody Darwina za ten suchar dnia :)

antywindykator

stan aktywów czyli portfeli jest taki, że nie ma potrzeby liczyć na upadłość. jakieś lipne roszczenia, nieudowodnione, przedawnione. wyniki dobitnie to pokazują - 14 mln odzysków miesięcznie z rzekomych miliardów. konkurencja ma niezły ubaw z tych komunikatów. powodzenia!

HAHAHA
@antywindykator

Te wszystkie wpisy o upadłości są już nudne. Getback może upadnie, ale z tego nawozu będą jeszcze poletka ze złotymi kłosami, hahahaha !!!!!!!!!!

@HAHAHA

Kpisz, czy o drogę pytasz? OK jest 01.04 :)

Witam, dlaczego po przejściu dwóch rozmów u obietnicy „kontaktu” w sprawie ostatecznej decyzji o zatrudnieniu nikt nie nie odzywa?

@Piotr

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie tej uwagi. Staramy się udzielać odpowiedzi tak szybko, jak szybko sami jesteśmy do niej gotowi. Czasami potrzebujemy kilku wewnętrznych dyskusji, co - niestety - wydłuża proces decyzyjny. Niemniej, zawsze staramy się przekazywać wiążące odpowiedzi, dlatego porządnie się do nich przygotowujemy.

Robak
@Piotr

Brak odzewu jest dla ciebie bardzo dobrą wiadomością. Zaoszczędzisz sobie czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.