Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Anka

Umie się wydzierać i karty zabierać!

Spejaaaa

Pracowałam w tej piekarni praca tam masakra. Mobibg na każdym kroku, nikt nie pyta się czy chcesz tam musisz, jeśli chcesz pracować to musisz znosić wszystkie upokorzenia i poniżane. Naj jest brygadzistka pusta baba, która nie wie jak napisać nazwisko..... A jest nie do ruszenia żaden kierownik nie bierze twojego zdani pod uwagę ona ma rację i koniec... A to chamkaaaa pusta pokazuje swoje racje. I gnembi ludzi i rzuca piekarnia cukiernia... A jeśli jej się sprzecieisz to ci mówi prosto nie pasi to karta i koniec.... To tak jest tam

Anka
@Spejaaaa

A Ankę Knafowa trzeba trochę u teperowac. Dyrektor niech się trochę obudzi i oczy otworzy...!!Co kierownicy wyprawiają! PS.Zastepcy też.

Kamil

A kadry niech bardziej się zainteresują i dyrektorstwo. Dlaczego ludzie zaczynają odchodzić. Trzeba zdegradować niektórych ludzi. Jak to żelka kariera się skończyła. I następnych trzeba ukrócić. Kij ma dwa końce! A za

Smerf

Główny kierownik z produkcji wporzo! Główna kierowniczka z opakowansuper babka.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Zenek

No teraz sami Dyrektorzy zostaną z obcokrajowcami i będą pracować. Sławek jeszcze szybciej maszyny rozwalaj. Sam będziesz pracował.

Mirek

Najgorszy operator 1 zmiana pakowanie na spirali , chodzi nic nie robi i ciągle narzeka ,aż uszy bolą, no tragedia .

@Mirek

Masz od tego super kierowniczkę główna p. Beatę Powiedz co jest grane i problem z głowy. Masz język po to żeby by mówić.!!

Basia

Co jestem bardzo zadowolona. Z głównej kierowniczki na pierwszej zmienie dział opakowanie. Bardzo jest za ludźmi. Szacunk dla niej. Bardzo duży szacunkn!!

Marian
@Basia

Tak to święta prawda.

Bronek

Witam. Jestem tu obecnym pracownikiem pracując sporo jako głównym kierownik z 1 zmiany też jest ok. Bo zależy mu na ludziach.

Hallina

Ile tu można pracować? Że 18 latach stojąc przy taśmie. Potem rozwijać się będą oparatorem maszyny za gówniane pieniądze. Po co ludzie stoją? Tu człowiek się nie rozwija tylko cofa.!!!

Xxx

Witam. Słyszałem że na pierwszej zmianie są jazdy. Kierowniś zastępca jak się uprze na jakas osobę to już nie na zmiłuj. Chodzi gledzi do innych osób. Wprowadza mobinng na ludziach. I zgłoście to wyżej. Bo on ćpa tak nie może być. Wyżywa się na ludziach i mobinng prowadzi. To zgłoście wyżej. Dużo ludzi się zwalnia i mają rację. A Kierszak niech jeszcze szybciej podkręca maszyny żeby srac pod siebie.

Tania
@Xxx

To jest prawda.

Darek

No właśnie dobrze ludzie robią. Teraz ludzie się zwalniają z pierwszej z miany. jestem za nimi.

@Darek

Mają racje

Mirka

Tu jest gorzej jak w obozie. Jak ma Cię ktoś zmienić do kibla to czasem problem. Trzeba się pytać kierowników czy kogoś można zmienić na wodę czy do kibla. Ludzie to jest 21 wiek. A jest gorzej.

@Mirka

Czy zwrócenie na to uwagi właścicielowi coś daje?

Mirka
@Mirka

Właśnie nie ma szacunku. W tej firmie.

Ada
@Mirka

Bo jeszcze potrafią karać.

Oki

Największy gangus z piekarni to pan żelek nie raz rower połamany został mu przez pracownika po pracy łeb obity, i opluty miał też nie raz,teraz musi jeździć samochodem do pracy a ma 800m do pracy ;)

Bronisław

O matko, to co takiego się działo? Opowiesz coś więcej?

Wolan
@Bronisław

Bzdura.

Krystyna
@Wolan

To jaka jest prawda według Ciebie?

Tadeusz Norek

Witam pracowalem w tej firmie miesiac do pierwszej wypłaty, to byly najstraszniejsze dni w moim życiu bylem na nocy na produkcji uwzieli sie na mnie jeden z kierownikow musialem wyrywać ciasto i czyscic mąke z maszyn codziennie nie moglem odejsc nawet do toalety czulem sie jak pies, ktoregos z dni mialem silny bol brzucha i narobilem w majtki bo nie moglem isc do toalety to byl najgorszy dzien w moim zyciu zwolnilem sie teraz mam nowa prace w biedronce

Jwc

Firma gdzie rządzą (usunięte przez administratora) zrobią wszystko żeby tylko premie ci zabrać, szczególnie ten psychopata (usunięte przez administratora) z bhp, praca ciężka za średnie pieniądze, socjalu wcale nie ma nawet na święta nic nie dają więc zapomnijcie o tym. O rozwoju nie ma co myśleć bo tylko znajomości tu może coś pomogą ale i tak nie zawsze. Lepiej znalesc pracę gdzie indziej....

Staryglazurnik

Chciałem tylko powiedzieć ze jak by któryś z kierowników w najbliższym czasie się budował to chętnie podejmę się pracy od podstaw za stanowisko kierownicze, bo Damian P. mówił mojemu szwagrowi ze tak można tam tylko awansować nie miejac pojęcia o produkcji pieczywa i kierownik zadowolony bo za premie co miały być dla pracowników poszły za pomoc na budowie

Kierownik z nocy
@Staryglazurnik

Zelek nie rób zamętu bo to ty piszesz trolli wyciągasz brudy po tym jak cię zwolnili, teraz ty będziesz beton mieszał na budowie jak juz, a tak spytam w pośredniaku byłeś bo z twoim wykształceniem i podłym charakterem to ciężko ci będzie prace znajsc nawet jako glazurnik jak się nazwałeś

Hala
@Kierownik z nocy

A jak żelek dostał się na stanowisko kierownika ??????

Tomo

O co chodzi z tą średnią tygodniową i to że jak są święta to zarabiam miej? Bo ni(usunięte przez administratora) nie rozumiem tego zakładu kto to wymyślił? Przychodzę w święta-a oni zamiast dołożyć zabierają?

Kastian

Najgorsza zmiana nocna, na malopolu na produkcji zastwpca kierownika zero szacunku dla człowieka burak I (usunięte przez administratora)

Zika05
@Kastian

W Markach taka sama sytuacja, niektórzy kierownicy nie mają podstawowej wiedzy i przygotowania jak pracować na takim stanowisku zajmują się poniżaniem pracowników i mobbingiem. Sprawia im to wielką satysfakcję tylko nie mają pojęcia do czego mogą doprowadzić gnębiąc w taki sposób drugiego człowieka.

Prawnik
@Kastian

Czy takie rzeczy nie mogą być gdzieś zgłoszone?zrobcie anonimowac ankietę wysyłając mailem do pracowników tak żeby kazdy mógł anonimowo się wypowiedzieć i wtedy albo zrobić raport do właściciela albo jeszcze dalej do instytucji państwowych!Co to 4 swiat czy sredniowiecze ?Nie dajcie się ludzie!!!

@Kastian

Też potwierdzam-podkręca maszyny na maksa i (usunięte przez administratora).W tej firmie liczy się chyba przerób bo na pewno nie jakość.No i nie rozumiem ze nikt tego nie widzi ze im bardziej maszyny podkręcone tym więcej idzie do śmietnika?

Mafi

Jest to jeden z najlepszych pracodawców z okolicy. Pracuje na magazynie wyrobów gotowych ( mroźnia) jestem bardzo zadowolony. Oczywiście zawsze może być lepiej bo praca nie jest łatwa. Kierownik [usunięte przez moderatora] i jego zastępca [usunięte przez moderatora] są super. Opinie są różne o pracodawcy ale fakty są jedne. Kto chce pracować ten ma tu prace za średnią pensje ( zawsze to lepsze niż najniższa krajowa) Pan który wypisuje tutaj o jakieś Pani to nie pracował nigdy w piekarni tylko robi aferę. Są tu osoby którym zawsze mało i narzekają ale Ci co mają rodziny nie marudzą bo znają realia. Jak ktoś chce robić nadgodziny to spokojnie można dorobić czego nie miałem u innych pracodawców. Są gorsze firmy a tutaj pensja jest zawsze na czas i kierownicy pomagają na ile mogą i zawsze wysłuchają

Mafi
@Mafi

Zostałem zwolniony. Byłem parę razy na zwolnieniu ale serio chorowałem. Pracodawca kiedyś był ok. Niestety odkąd z mrozi odszedł kierownik który miał pojęcie o magazynach to zaczęło się walić. Kierownik H... B.... ten w okularach. Umiał zaplanować zmiany. Kierowników zmian trzymać w ryzach i wiedzieli co mieli do roboty. Było spokojniej i wydajniej a teraz te 3 ostatnie lata to szarpanie się z pracą. Chaos. Kierownik pracuje dalej ale w innym dziale. Nadgodziny zabrane. Pensje mniejsze.

@Mafi

A ja nie zgadzam sie ze kierownicy pomagają z mojej obserwacji powiem że każdy od kierowników przez zastępców po brygadzistow i wszelkiej maści nie szarych pracowników problem zostawia lub odsuwa od siebie.

Pawel

Witam. Interesuje mnie dzial utrzymania ruchu w Malopolu. Czy know more powiedziec ile mozna zarobic?

@Pawel

Można 4 tyś,można i więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki