Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

TenKtóryWie

Witam paracuje w firmie juz kilka lat w Małopolu i powiem tak bylo znosnie do czasu gdy firma nie zaczela sprowadzac taniej sily roboczej w postaci obcokrajowcow ktorzy akurat tak tani nie sa od tego mometu maja ludzi w glebokim powazaniu nadgodzin nie oddajemy bo ludzie na sztuki sa premi nie ma,podwyzek tez nie,kiedys chociaz firma organizowala imprezy a teraz licza sie tylko wyscigi i zabawki prezesa.

Rencia

Stafaniak!! Tyle sobie Tych wrogów już narobiłeś na właśnie swoje życzenie! Teraz będziesz cienki bolek. Życzę żeby Ci się noga powinęła. Stefaniak.

Renia
@Rencia

Widzę że Stefaniak ma wzięcie u jednej pani. Chyba musiał jej bardzo podpasc. Pewnie do łazienki jej nie zmienił ????????

@Renia

Widcznie musiał bardzo podpaść. Aż huczy pewnie.

Ada

Na nocnej zmianie też nie lepiej jest. Też kierownictwo szaleje. Za dużo zastępców.

Marian
@Ada

Tak tak, dziewczyna kierownika D ....tej dopiero odwala to nie etyczne - sama sobie wybiera gdzie chce pracować i z kim. Jak pani nie pasuje robota to wystarczy słówko do kierowniczki i schodzi z linii.

Magda
@Ada

Jak z nocy opuściło nasz kierownictwo dobre z nocnej zmiany na pierwsza zmianę. No to juz kaszana się zrobiła na nocnej zmianie. Brak słów totalny budrel.

Czarna

Z tego co pamiętam Stefaniak był dobrym kierownikiem nie to co reszta chamów z Wyszkowa. A takiego czegoś jak niewierna napewno by patykiem nie ruszył. Samo świadczy to jak się odzywasz, mam wrażenie że chcesz mu po prostu zaszkodzić bo nawet zesrać na klatę by się tobie nie chciał. ;)

@Czarna

Hej. Czarna. Mam pytanie czy jesteś aktualnym pracownikiem.? Czy polecasz tą pracę? Jaki socjal.? Tylko jakieś tu się czyta wybryki. Temat tatu.. Stefaniak. Skończcie pisać o tym typie. Nudne to czytanie. Stefaniak to... Stefaniak tam to.

@Czarna

Titu titu to Ty?

@Andrzej

Nie to nie ja.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

Czy istnieje możliwość rozwoju w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Bagieta

Tak istnieje jak będziesz uchem kierownika albo jego parobkiem

Cenia

Chyba ze na dno rozwoju i zacofania.

Stały pracownik

Tak jest możliwość rozwoju jak jesteś kobietą i (usunięte przez administratora) dajesz albo męzszczyzna i domy potrafisz budować za darmo jako pomoc wyższym stanowiską

Była wierna

Może załatwię Ci dragi będzie szybciej.!! Psychotropów nie będziesz, brał zaoszczędzisz. Na ćpaniu też sobie zaoszczędzisz!! Stefaniak!! Ćpanie I psychotropy w parze nie idą. Bo Ci bardziej w, deklu odwala!! Ty już masz ZRYTY DEKIEL!

Renia
@Była wierna

Tak a propo połowa piekarni jedzie na proszkach i innych wynalazkach, tam nikt normalny nie jest. większość osób ma zryta głowę wystarczy stanąć z boku i popatrzeć hahah

Czarna

Sorry pomyłka" była wierna" To ty masz nie równo pod deklem pisać takie rzeczy. Może się naćpała czy co?????

Witam. Chce tu złożyć papiery do pracy. Ale jak tu czytam opinie co tu się dzieje.?? To aż uszy bolą. To aż taka tragedia jest tu z kierownictwem?

Nowy.
@Nowy

Witam. Czy otrzymam jakieś informacje?

Która zmiana jest najlepsza?

Na ile tu dają umowę? Jaki jest socjal?

Była wierna

Stefaniak nie strasz nie strasz Bo się ze srasz. Powiem twojej żonce. Jak to cpales że mną. Jak mnie bzykales! Ale kiepski jesteś w łóżku.!!

Nowa

Zaczęłam dopiero co pracować. I to prawda kierownicy są nie w porządku wydzierają i nie wytłumaczą co trzeba robić. Tylko ma w (usunięte przez administratora) zobaczy I pójdzie! Atmosfera jest do bani. I przez pracownikow maszyny szybko idą.

@Nowa

Atmosfera zła przez pracownikow. A maszyny bardzo szybko idą. Sorry wcześniej źle napisałam.

Nowa

Sam miałam przykład na sobie Starzy pracownicy krzyczeli do kierownika ja nowa pierwszy raz stoję żeby pokazać to machną ręką i poszedł. To ma być kierownik!

Stary nick.

U dziś znów usunęli parę wpisów. Sarna weź ty się za nich. Knafowa druga Olek z Szoka. Zastepczynyni z produkcji noc. Krzysiek.,Marcin,.Grzesiek. W. Z pierwszej zpiany produkcja.

NickStary

Sarna teraz to ja prześlę filmy do PAnstwowej Inspekcji Pracy. Jak to się kierownicy zachowują i traktują ludzi.. Sam będziesz pracował z czarnymi.

@NickStary

Zastępcy z pierwszej zmiany produkcji Wierzchon! Krzysiek! Marcin Witkowski!

@NickStary

Tu ile się prawdy pisało negatywów! Tylko szkoda ze prawdę usuwali i usuwają! Kierszak Sam będzie pracował przy taśmach z biurem na czele i obcymi! SARNA KIERSZAK JESZCZE SZCZYBCIEJ MASZYNY ROZWALCIE!

@NickStary

Za odzywki do ludzi i ich traktowanie!

@Stary nick

Piszę tu o innych kierownikach z innych zmian i usuwają wpisy.

@Stary nick

Sarna weź porządek zrób. Olek pakowaniee Knafowa 2zmiana produkcja. Nocna zmiana kobieta produkcja. Za odzywki do ludzi traktowanie!

Radek

Po co kasujecie prawdzie wpisy?? Nawet te negatywne ale prawdziwe.

Krysia

Sarna weź ty się obudź!!!

Krysia

Co ludzie boicie się pisać o kierownikach co się dzieje w firmie. Nie umiecie rozmawiać z Sarna lub w kardach co się dzieje,

Krysia

Zróbcie porzadek z Olkiem z Kierownisiem nie wszystkich ludzi traktuje w porządku z jego odżywkami. Sarna bo zostaniesz w czarnej dupie.

Ada

Ludzie szukajcie pracy nowej. Bo tu jest coraz gorzej.

Szkoda ta kobita

Szkoda fajna babka od BHP odeszła.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki