Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Lolek

Gdzie bardziej teraz gorąco marki czy małopole.?

Darek.

Oj.oj.oj Ile jeszcze my wytrzymamy ? Ludzie w pracy są nie do życia. Duchota odbiera wszystko. Nie ma czym oddychać. Śpiący człowiek bez życia wychodzi z tej roboty. Jak stado przeruchanych babsk. Impreza się zaczyna wtedy...

Szmatella

Karierę trzeba umieć zrobić w tej firmie..każda wie jak....

@Szmatella

No jak ?jeżeli piszesz takie rzeczy to wiesz .

Anka
@Szmatella

Karierowiczka zrobiłaś karierę to się ma! Brnij jeszcze wyżej.

Damian
@Szmatella

No to jak opisz jesteśmy bardzo ciekawi.

Pixi

To kiedy Jelonek?

Jaro

Co znaczy ten twój wpisik?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Luiza

Aż oczy robię. To jest pierwszy zakład co się nigy nie spotkałam. Dopiero w Inter Europol. Nie ważna jaka zmiana. Tak się tam ludzie na wzajem obgadują za placami że masakra.

Basia
@Luiza

To fakt zgadzam się z tym.

Darek

No wypłata. Cały miesiąc pracy to i super pensja. Zdrowie się ttraci. Ale kredyty trzeba płacić.

Darek
@Darek

Co człowiek z tego nie ma nic. Całe życie pracuje i kredyty trzeba spłacać. Takie nasze życie.

Kacper

Hej. Ile teraz nowy pracownik ma na godzinę.?Jaka premia?

Daniel

Haha mają być pozwyzki!! Oni myślą że zatrzymają ludzi.? Przecież parę ludzi już się zwolniło. I jeszcze będą się zwalniać. Uciekajcie z tej roboty. Stac nas na coś lepszego. Pozdrawiam. Ja też się będę, zwalniał.

Pani KROPELKA pisze o debilach i idiotach. A moje słownictwo kasujecie! Oburzony jestem!

To już jest koniec.

Było dobre. Pensja na czas. Opieka medyczna. Jedna zmiana. Za głośno na hali. tylko praca praca. Inne minusy też były. Za dużo pisania żeby wymieniać.. Czas na duże zmiany. .

@To już jest koniec.

Ten twój wpis co ma oznaczać dobre warunki w pracy, złe warunki ,czy zmiany jakie mają dopiero powstać?

A może chodzi o zmiany na dużo lepsze poza piekarnią.

Wszędzie jest dobrze ,jak na samym początku każdej nowej pracy.Nie chcesz to nie pracuj nic na siłę

????a ty dlaczego pracujesz?

Zastępca z pierwszej zmiany zapomniołem jak się tam zwie. Niech sam się zwolni z roboty! Za dużo łyka prochów o psychiatry potem się na ludziach to odbija. Nie dajesz rady zejdź ze stanowiska na cuastowego..Mobinng robisz mibinng. Tylko uważaj Żeby Ci noga nie poleciała ze stołka górnego.

Majkel

Widać że jesteś bez mózgiem. Nawet pisać nie potrafisz. .. żenada co za barany tam pracują . Tylko do ciągnięcia się nadają????

@Majkel

To jest pytanie czy stwierdzenie?

Grzesiek
@Majkel

A ty Majkel do czego się nadajesz?

Czemu pracują (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)?

Kropelka

Tak na prawdę to powinni zamknąć ten zakład i był by święty spokój co tam się dzieje to głowa mała debile i idioci bez szkoły pracują

Grzesiek
@Kropelka

Kropelka to jak piszesz taki komentarz!? To po co pracujesz w tej piekarni? To sama siebie też tak nazywasz(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) bez szkoły. Pozdrawiam.

Majkel

A że zwiakami podobno działają w tej firmie?robią coś?

Daniel

Cześć wam. Czytając te wasze wszystkie posty. Temat zastępcy i kierownicy! To popieram. Każda zmiana jest do (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Wszystkich twardych bywalców z wieloletnim stażem pracy. Ja tu wiele zdrowia straciłem. Kręgosłup wiele wiele innych...

@Daniel

Pamiętam jak stawiali w Markach ta druga hale. Jeszcze nie była oddana. Produkcja szła po cichu. Wypadki za wypadkami. Sarna przyjezdzal I dawał w łapę tym ludzią żeby nic się nie odzywali. Firma ludzi (usunięte przez administratora) W kadrach robią machlojki. Np. Moje dziecko ma 4 lata. I dzwoniąc do kadr przypadkowo pani kadrowa się sprzedała. Mówiąc Pana dziecko było na koloniach..... A ja odpowiadam jak mogło być na koloniach jak dopiero 4 lata! A Pani z kadr cisza i za chwilę zmiana tematu przepraszam nastąpiła pomyłka! Ludzie co tu się dzieje jakie przekręty firma robi.... Ulala Ulala. Szok.

@Daniel

Jak ktoś jest młody. Szkoda zdrowia tracić na tą firmę i taka pracę.

Magdalena

W tej firmie wszystko jest do (usunięte przez administratora) Nawet towar który jemy.

Marian

Do kogo najlepiej strzelać z ucha na ludzi? Do Kierownika czy dyrektora? Żeby mieć lepsza stawkę i premie. Bo za mało dają. Mam zone,kochanke Dzieci na używaniu. Czasem iść się zabawić. I życie rodzinne i codzienne.

Pracownica...

Szkoda zdrowia na tą pracę.

Magda
@Pracownica...

No szkoda zdrowia. To fakt. Szkoda. Trzeba zmienić pracę. Kręgosłupa już od lat nie czuje to sobie w tej pie.... Pracy zwaliłam.

Stachu

Ale teraz się porobiło. W tej durnej piekarni.

Agnieszka
@Stachu

A co konkretnie masz na myśli?

Agnieszka
@Agnieszka

Proszę Ciebie bardzo. Już nie udawaj. Przecież tkwisz w tej toksycznej pracy już tyle czasu. Sama wiesz.

Witam. Pracując 11 rok w naszej firmie. Doszłam już dawno źle się nie pracuje. Ale zawsze coś jest nie halo. Problem na wodę. Problem na wodę. To do WC. Najgorszy okres zawsze w lato jest. Masakra. Ludzi brakuje bo to też sezon urlopowy. Ja wszystko rozumiem. Każdy ma prawo iść na urlop. Tu to w okres leni zawsze problem i gorąco jest. Wymieniają ubrania pracownicze w sezonie letnim grube te ubrania są. Makakra. Nie polecam pracować w piekarniach.!! P. S Trzeba szukać coś innego.

@Marta

Wybaczcie chodziło mi o okres letni a pisalo okres leni. Wybaczcie za pomyłkę.

Ludzie!! Czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie. Jaki tu jest socjal? Na ile umowa? Jakie warunki pracy? A nie wypisywanie tu jest cały czas... O kierownikach. O Stefaniakach.

Stały pracownik
@Nowy

Umowa o pracę pierwsza na 3 miesiące. Płatne od godz plus premia 2700-2900 na pierwszej zmiana przy limicie wychodzi. Warunki pracy, stoisz na stanowisku i nawet nie ma kto cie do łazienki, na wodę zmienić, latem upal, duchota, ponad 40 stopni. zimą zimno 13-17 a masz tylko cienką bluze która nic nie pomaga. Prace można porównać do obozu a nawet gorsze warunki. Pracuje do konca miesiąca

Ruda
@Nowy

Zarabiasz na nocy najniższą krajową , nawet w Lidlu płacą więcej, ludzie pracują tu w większości ,bo albo w dzień mają pod opieką dzieci ,albo mają juz umowy na czas nieokreślony ,a mają kredyty ,więc nie odchodzą...bardzo słabe warunki ,bardzo....zwykły pracownik na nocy dostaje 3300 , w tym premia comiesięczna 600 zł,jeśli nie idziesz na L4 i dodatek nocny 30%...odejmij sobie to ,to masz jedwn wielki ch....j,operatorzy przy limicie godzin , dostają 3800(tez premia 600 zł i ochłapy dodatku funkcyjnego)...a atmosfera...no cóż...do bani...

Nowy.
@Stały pracownik

Hej. Stały pracownik. Jeśli mogę spytać długo pracujesz w tej firmie? I czemu odchodzisz? A jeśli chodzi o atmosferę ludzi i o kierownictwo? Czy coś się dzieje z tym kierownictwem bo są komentarze wypisywane? Dzięki za info.

Stały prawnik
@Nowy.

Pracuje 10 lat w tym dwie ciążę i o 4 za dużo. Atmosfera i kierownictwo tak jak jest napisane. Po powrocie z macierzyńskiego zrobiło się jeszcze gorzej niż było przed. Psychika wysiada

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki