Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Barbie

Ja proponuje ty stajaj (usunięte przez administratora)Lub Mirka niech staje.Ona jest bardziej ogarnięta od Kaśki i Stefaniaka. (usunięte przez administratora). Raju w tej piekarni to same (usunięte przez administratora)z burakowa pracują.Malo tu normalnych ludzi. Z każdym dniem coraz mniej..

Nie zadowolona

Jak ludzie się szybko zmieniają.. Już K.S nagaduje do uczącej się paniusi Się......Kaśka szybko się zmieniasz

NIE ZADOWOLENI
@Nie zadowolona

Kaska tylko nie zrob się taką samą szuja jak Stefaniak.Bo każdy Cię z nie nawidzi. Kwestia czasu.Rob tak dalej a sama się przekonasz.A już Kaśka powoli się robisz świniowata Żebyś gorzej nie beczała.

NIE ZADOWOLENI
@Nie zadowolona

Kaska bo zaczynasz się wozić. A to ci na dobre nie wyjdzie.Ha Ha zobaczysz sama.Kogo ty zaczynasz się zabawiać w Stefaniaka?

Leon
@Nie zadowolona

No jak człowiek już mam inne zadanie na codzień nie stojąc już na maszynie . Tylko rozstawiać ludzi i inne robić rzeczy. To ludzie już zaczynają się zmieniać pod wpływem też innej osoby. I sieczka do głowy uderza i szaleje. Kaska uspokój się trochę. Zaczynasz, swoje? Wyżej (usunięte przez administratora) nic (usunięte przez administratora) masz! Uważaj.! Żebyś nie beczała!

Barbie.

Ona ma Cię w (usunięte przez administratora) Ona jest kobieta i człowiekiem. Może ty jesteś nikim. I tu nie ma czego zazdrościć. To weź się opanuj. Barbie jak nick.

Barbie

Posłuchaj No ty mnie to jest wolny.kraj mogą mówić pisać kto ma tylko ochote.To więzienia za to się nie idzie.To co ktoś myśli to powie prosto w oczy..

Kania

I co mamy powiedzieć. Znów zaczyna ten pajac szaleć. Żółtodzioba trzeba trochę uciszyć. Ha.ha Może pójdzie na dłuższe zwolnienie. Bez Niego była cisza i spokój.

Zenon
@Kania

Po zwolnieniu wpadł w objęcia swojej ukochanej, terapia nie pomogła a już szykowali na jego miejsce kogoś. Wstyd firmie przynosi i ps do żony - wszystko co piszą o k.s to prawda

Wiem
@Zenon

Zenon. Ja go udaje że go lubię. Mimo tego że rozmawiam z nim widzę go w pracy. To później chodzi ta fałszywa menda i dalej przekazuje. Coś się z nim bardziej prywatnie rozmawia. To potem się nabija z tej osoby o chodzi i dalej ploty nosi . To ma być zastępca??

Barto
@Kania

Tak wstyd firmie przynosi. Szykowali na jego miejsce kogoś innego. Terapia do ukochanej nie pomogła.

Ddd
@Barto

Kogo szykowali?

Tadi
@Ddd

Jak nie wiesz to spytaj koleżanki z pierwszej zmiany z produkcji. Ona wie a nic udaje że nie wie . Ja każdy interesuje ją wie wszystko o wszystkich.Ona Ci powie.

Tadi
@Ddd

Buhaha.Moze iść do K.S . Porozmawiaj z nim to ci odda swoją miejscówkę na górze.Buhaha.

Iza

czemu obrażasz inne narodowości ? jak taki masz stosunek do ludizi to chyba atmosfera w tym miejscu jest bardzo kiepska mam nadzieje ze chociaz inni pracownicy maja normalne podejscie do obcokrajowcow ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Szczęśliwa

Wszystko nowe. Wszystkiego się uczyć od nowa.Nowe wyzwania..Bo po przednià praca strasznie przesiakłam. 40 godzin tyg.jak bóg przykazał.

Szczesliwa

Już dawno się zapomniało o tej piekarni. Ja już mam dawno nowa robotę.

Goryl

Już fajnie. Godzina po wyjściu z tego (usunięte przez administratora). Odpoczywam ju.

goryl

aby do 22 w tej pieprzonej......

Emili

Witam Panie adm. Proszę nie kasować. Niech ludzie czytają tu całą bandę idiotów co piszą. Śmiech przez łzy . Jak to opisać.Niech się całą Polska śmieje co idioci tu wypisują.

Emili

Goryl. Lolek. Jak was tu się czyta na tym forum to aż gygac się chce. Banda buraków mają internet. Po 5-lat mają dzieci o wypisują. Porażka. Jak tu przeczytać te wszystkie wpisy od pierwszych stron powstania tego forum. To śmiać się chce.

Lolek

Walcz o swoje o podwyżkę premiera większa. Walcz o swoje. Goryl nie bądź (usunięte przez administratora)

Lolek

Goryl . Ja w pracy niedługo schodzę na hale.

Hej.

Co tu się dzieje ? Co taka cisza? Goryl.... Goryl...

Pati

Fajnie nam się pracuje . Miło sympatycznie cisza spokój. I oby już tak zostało.

Lolek

Co z tego wiatraki nic nie dają.! W pracy to ja się czuje jak człowiek w puszce!

Biuro
@Lolek

Co wy narzekacie na ten upał? Ja siedzę 8 godzin w biurze, klima chłodzi jak diabli, ani się odezwać żeby ją wyłączyli bo zaraz narzekają że za gorąco. Ja już kataru dostałem, gardło boli, od siedzenia pupa boli. Wolałbym stać przy chlebku cieplutkim, w cieplutkim otoczeniu i wyobrażać sobie że jestem na plaży. Na zbieraniu słowiana na podeście jak 5 osób ogarniętych stoi przy taśmie to się nie narobisz, lux robota, zamykasz oczka i to ciepełko muska po twarzy, coś pięknego. U nas w biurze nawet nie ma do kogo się odezwać, pleksą przegrodzeni patrzą Ci przez ramie co robisz, klepiesz 8 godzin nawet na necie nie posiedzisz, nic nie zrobisz. Każdy lubi narzekać ale nie wszędzie jest kolorowo.

@Biuro

Zawsze możesz zatrudnić się przy tym chlebku jak ,tam Ci tak źle i kataru nie będzie.

Szmatella
@Biuro

Jak wchodzi do pokoju Jelonek albo zezowaty to każda by majtki przez łeb zdejmowała....tak tam jest karjera

Żenada
@Szmatella

Żali Ci (usunięte przez administratora) ściska. To też rób karierę.

Ciepły

Niech właściciel zainteresuje się panią Jolantą i Wiesławem z DUC tam się dopiero dzieje

JANUSZ

Tużo w tym prawdy

Katarzyna
@Ciepły

Właściciel to niech zobaczy i się zainteresuje cała piekarnią co się dzieje. NIE Tylko co się dzieje w dziale DUC. Tylko całym tym (usunięte przez administratora)pracy.

Agnieszka
@Katarzyna

A to czemu tego nie zgłosisz po prostu? Sam z siebie może się nie domyśli?

LiSSa
@Ciepły

A co tam maja sprawdzać?

Agnieszka

GORACO I KIERAT W PRACY.

@Agnieszka

Fakt teraz gorąc ns dworze.I w pracy tesz masakra. Aż się jajca się zacierają. Ja już mam tak narządy pozacierane ze oj....

@Marek

Te ubrania robocze to katastrofa. Nie do wytrzymania w tych ubraneczkach.

@Marek

Ostatnimi czasy jak są te upały.To my wychodziny z tej roboty . Jak ludzie nie dorobieni, niepełnosprawni. Przychodzę do domu to padam. Zjechany jestem jak koń po westernie!! Masarka!! Człowiek po pracy to jest do (usunięte przez administratora) nie przytomny nie myślący. W pracy nie ma czym oddychać!

KOWBOJCZACZA
@Marek

Masz rację,a panie z kontroli jakości z gołymi nogami chodzą po hali bo sukieneczki mają a jak trochę podwinięte spodnie masz to zaraz awantura że nie można

Malinowykról
@KOWBOJCZACZA

Panie z kontroli jakości jak widzę w lato chcą może robić karierę, chodząc tak z nóżkami na wierzchu.Paru panów z góry lubi takie widoki

No to się .
@Malinowykról

No to się umów jaki macie problem.

Lolek

A picie wody w pracy w takich upałach to zostawiam bez komentarza.Brakuje ludzi nie ma kto Cię wymienić na wodę. Stoimy przy taśmie przez długi czas bez wody o duchym pysku .To już gdzie indziej są ludzie i zwierzęta lepiej traktowani.Jak tu.

Lolek

Przychodząc po pracy my jesteśmy nie przytomni. Padamy w chalupie jak małpy. Brakuje tlenu nie ma czym oddychac. Czlowiek poci się jak świnia te ubrania to sztuczne jak plastik.W tych warunkach nie da rady pracowac i wytrzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki