Opinie o Składy Drzwi w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Składy Drzwi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Składy Drzwi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Składy Drzwi w Bielsk Podlaski

Firma godna polecenia. Drzwi ładne i dobrze wykonane, Wziąłem możliwość montażu z obróbką, chłopacy dobrze wykonali swoją robotę. Montażyści znają się dobrze jeśli chodzi o wstawianie drzwi. Mieli pewien problem z zamontowaniem ościeżnicy ze względu na nierówność ścian w moim mieszkaniu, ale szybko i sprawnie sobie z problemem poradzili. Drzwi bardzo solidne. Pozdrawiam i polecam.

Gosia

Witam,polecam firmę, dobre i ładne drzwi w przyzwoitej cenie , do montażu tez nie mam zastrzeżeń , a za realizacja czekałam 6 dni.

Arkadiusz

Pozytywny komentarz. Kupiłem z tej firmy drzwi stalowe i jestem bardzo zadowolony. Drzwi są takie jakie chciałem, wszystko się zgadza. Drzwi są solidne i dobrze wykonane. Świetna obróbka polecam!.

Antek

Dobre i profesjonalne doradztwo przedstawiciela. Montaż wykonany ładnie i estetycznie. Panowie którzy montowali nawet posprzątali po sobie po montażu. Zdecydowanie polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Składy Drzwi, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
zdegustowany

Ludzie , ostrzegam przed tą firmą !!! Firma expert to totalna amatorka ! na drzwi czekałem dobre 3 tygodnie , w biurze dowiedzieć się czegoś o swoim zamówieniu graniczy z cudem ! Zdecydowanie NIE POLECAM

kora

To są opinie o pracodawcy czy o drzwiach?

Gorzów wlkp.

Witam skorzystałem z usługi firmy "EXPERT" i jestem bardzo zadowolony przedstawiciel doradził dobry wybur , a ekipa monterów wykonała usługe fachowo montaż został wykonany ładnie i staranie polecam ich na przyszłość !!!POZDRAWIAM

ADAM Gdańsk

Zgadzam się z poprzednikiem,dobra obsługa od początku do końca,dbają o każdy szczegół ,widać że zależy firmie o to żeby klient był zadowolony.Miałem montowane drzwi dzisiaj w Gdańsku,co ważne i mnie też przekonało to są bardzo konkurencyjni,robią dobre promocje i ja z takiej skorzystałem,pozdrawiam

PAWEŁ SZCZECIN

WITAM,JESTEM ŚWIEŻO PO MONTAŻU,MIAŁEM MONTOWANE DRZWI DREWNIANE I TEŻ MUSZĘ POCHWALIĆ FIRMĘ EXPERT ZA DOBRĄ ROBOTĘ,SYMPATYCZNI LUDZIE I PROFESJONALIZM W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU!!!POZDRAWIAM

Anka

jestem zadowolona z zakupionego towaru i jakości montażu ,więc teraz czas na drzwi wewnętrzne!

ANKA

U mnie też montowała firma Expert,powiem krótko ŚWIETNA ROBOTA,POLECAM

Pati

Witam,zamówiłam drzwi firmy ANTYDOOR przez firmę expert i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru,fajnie się prezentują,a montaż wykonany fachowo(tak stwierdził mąż) pozdrawiam

Mateusz

Miałem montowane drzwi stalowe producenta Antydoor ,towar godny polecenia,dobra jakość w przyzwoitej cenie,jeżeli chodzi o montaż to też jestem zadowolony bardzo sprawnie a zarazem dokładnie.

Gosia

Drzwi miałam wstawiane w grudniu jestem bardzo zadowolona więc mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę,drzwi solidne ,takie jak wybrałam ,montaż przebiegł sprawnie bez niespodzianek,muszę też pochwalić ekipe montażową -bardzo mili i grzeczni panowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Składy Drzwi - Bielsk Podlaski

Składy Drzwi