Opinie o Składy Drzwi w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Składy Drzwi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Składy Drzwi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Składy Drzwi w Bielsk Podlaski

Basia

Jak poprzedniczka polecam maskownice starych futryn

Ania Lublin

Zabudowa stalowych futryn -rewelacyjna sprawa, skorzystałam z usług Antydooru i nie żałuję , polecam

DOROTA W.

Dodaję tą opinie ponieważ przed wyborem firmy też korzystałam z tego portalu ,żeby zasięgnąć opinii o firmie Antydoor.Ja również jestem bardzo zadowolona z obsługi i wykonanej pracy ,drzwi dobrej jakości w naprawde konkurencyjnej cenie,będę polecała

Polecam,fachowe doradztwo przedstawiciela i solidne wykonanie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Składy Drzwi, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
Radom Małgorzata P

Polecam firmę,miałam montowane drzwi wejściowe do mieszkania,ciężkie,solidne i ładnie wykonane,oraz drzwi pokojowe z maskownicami starych ościeżnic,długo szukałam firmy która mi coś takiego zrobi,natrafiłam na klatce na ulotkę firmy Antydoor na stronie spodobała mi się wizualizacja,zaprosiłam do siebie przedstawiciela który wszystko mi wyjaśnił,przedstawił zdjęcia,wycenił i postanowiliśmy z mężem skorzystać z tej oferty,efekt:jestem w 110 % zadowolona,wyszło tak jak oczekiwałam,szkoda że nie mogę dodać zdjęć bo z chęcią pokazałabym ,że nie przesadzam,POLECAM i pozdrawiam

okradziony

jesli chcesz czekac na zarobione pieniadze tygodniami albo w ogole pracowac za darmo to wysylaj cv

POLECAM FIRMĘ ,ZAKUPIŁEM DRZWI WEJŚCIOWE I POKOJOWE Z MONTAŻEM,PROFESJONALNA OBSŁUGA I FACHOWY MONTAŻ

Gosia RZESZÓW

POLECAM FIRMĘ ANTYDOOR MONTOWALI MI DRZWI POKOJOWE Z MASKOWNICAMI STARYCH FUTRYN I WYSZŁO REWELACYJNIE ,NAPRAWDĘ DOBRY TOWAR I FACHOWA OBSŁUGA ,DO ZAKUPU PRZEKONAŁ MNIE MONTAŻ U SĄSIADA DRZWI WEJŚCIOWYCH TEŻ Z MASKOWNICĄ

Maciej

Firma ANTYDOOR jest bardzo renomowaną firmą ponieważ miałem okazje u nich zamówić drzwi z montażem i przyjechali na czas , zrobili ładnie i estetycznie. Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Polecam ich wszystkim ktorzy chcą wymienić drzwi w swoim domu lub mieszkaniu. Pozdrawiam pracowników ktorzy byli na montażu.

Antek

Ich oferty pracy sa całkiem ciekawe: typu firma Antydoor poszukuje osób do roznoszenia ulotek. Praca wiąże się z częstymi całotygodniowymi wyjazdami po za Rzeszów. Oferują: - DARMOWY nocleg, - DARMOWY transport, (usunięte przez administratora) - płace zależną od tempa wykonywania pracy, - wsparcie koordynatora, - dobrą atmosferę, - wolne weekendy

Szczecin

witam miałem dzis wstawiane drzwi wejsciowe przez firme Antydoor i jestem bardzo zadowolony z wykonanej uługi Panowie zamontowali drzwi fachowo i staranie nie czesto spotyka sie takich fachowców polecam firme na przyszłoś Pozdrawiam

Firma kompletnie niewiarygodna. Czekałam na przedstawiciela trzy tygodnie, a oni wciąż nie mają czasu. Widać tyle pracy i zamówień. Trudno, są inni na rynku. Dla mnie są niewiarygodni.

Antek

Nie rozumiem tego komentarza powyżej. Antydoor to jeden z największych producentów drzwi stalowych w regionie. Mają wiele sklepów, rozprowadzają tez franczyzę. Raczej mają dobre opinie w Internecie, to może napisz dlaczego tak uważasz.

Daria

Zakupiliśmy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne bez montażu, naprawdę dobra jakość za przyzwoita cenę,a ceny można negocjować, nam udało się wynegocjować rabat i transport gratis

Artur 1978

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. We wtorek zadzwoniłem do biura umówiłem się na spotkanie (bardzo miła rozmowa była z pracownikiem biurowym) w sprawie pomiarów i przedstawiciel przyjechał w środę a dnia następnego miałem już montaż. Miałem też konsultacje z innymi firmami w sprawie drzwi i co mnie zdziwiło firma antydoor ma bardzo dobre jakościowo drzwi w zaskakującej cenie promocyjnej. Przedstawiciel z antydoora przedstawił mi cenę drzwi drewnianych z montażem tańszą od konkurencji o ponad 200zł a robota wykonana super!!! Pozdrawiam.

Kierownik89

Bardzo profesjonalna konsultacja z przedstawicielem. Drzwi bardzo dobrego wykonania. Montaż szybki sprawy i dokładny. Obróbka z zewnętrznej strony wykonana prawidłowo. Poleciłem też tą firmę dla szwagra i teraz czeka na montaż, zdecydowanie poleca tą firmę, Nie ma żadnej fuszerki. Pozdrawiam.

Andrzej Majchrzak

KUPIŁEM W FIRMIE ANTYDOOR DRZWI ZEWNĘTRZNE PRZESZKOLONE ,PRODUKT FAJNIE WYKONANY I PRZYZWOITA CENA W PORÓWNANIU DO KONKURENCJI,POLECAM

Dorota Lublin

Jestem po montażu drzwi pokojowych z dopasowaniem do starej ościeżnicy,jestem zadowolona i będę polecała dalej firmę

PAWEŁ RZESZÓW

Przed wyborem firmy u której miałem zakupić drzwi,dużo szukałem i porównywałem oferty i stwierdzam ,że mają naprawdę konkurencyjne ceny i to nawet o dobre 400-450 zł różnicy od innych,co do jakości nie mam zastrzeżeń ponieważ drzwi są bardzo solidne,grube bo aż 50 mm i ładnie wykonane.Co mi się podobało to profesjonalne podejście,po moim telefonie do firmy w ciągu kilku dni zjawił się przedstawiciel,obejrzał miejsce montażu,pomierzył,przedstawił ofertę,doradził,podpisaliśmy umowę i ku mojemu zdziwieniu pytając o termin montażu ,usłyszałem że w ciągu 7 dni ,nie chciało mi się wierzyć ,ale byli 6 dnia od podpisania umowy,WARTO ZADZWONIĆ I SKORZYSTAĆ Z ICH OFERTY JA NIE ŻAŁUJE

Małgorzata

Skorzystałam z usługi firmy antydoor głównie dlatego , że była możliwość montażu drzwi bez wyrywania ościeżnicy, panowie bardzo ładnie dopasowali nowe drzwi do starej ościeżnicy i zakupiłam dodatkowo zabudowę tej ościeżnicy starej, jestem naprawdę zadowolona , polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Składy Drzwi - Bielsk Podlaski

Składy Drzwi