Opinie o Netmaks w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Netmaks. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Netmaks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netmaks w Sosnowiec

Ofeliac

Hej, trudno mi powiedziec czy nie ma nigdy premii, bo az tak dlugo to nie pracuje ;-) Istotna dla mnie jest wysokosc wynagrodzenia stalego i to jest ok, wszystko co jest uznaniowe kojarzy mi sie z totalitarnym rezimem!

margrabina-maria

- już ktoś pisał przecież na ten temat wcześniej, dlaczego posty zostały jakoś dziwnie zdechronologizowane????!!!!

Ofeliac

Nie - wynagrodzenie jest stałe, nic mi o prowizjach nie wiadomo.

nemo

nigdy nie było problemów z płatnością to przynajmniej w moim przypadku i nic też o tym nie słyszałam - może telemarketing ma jakieś kłopoty, ale to komórka zewnętrzna wobec nas

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Netmaks? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
tonio

marta - 2013-09-05 21:56:53 mam pytanie do osób zorientowanych, mianowicie jak wygląda praca jako telemarketerka w netmaks? chodzi mi o warunki finansowe, godziny pracy, stopień "trudności" itp. proszę o konstruktywną odpowiedź :)też poproszę jakieś info :)

marta

dsdfkd

Pada tutaj określenie nie płacą................ Zaciekawiło mnie to............. Więc płacą regularnie czy nie płacą.... ???

?

mamy dowody co gorsze dobrze że za upomnienie się o wypłatę palców nie podrzynają i gardła ale chodź i tak nie płacą

Igosława

zależy wszystko od tego, na jakie chcesz aplikować stanowisko...?

Igosława

4 nie gwarantowałabym, 3 na starcie jak najbardziej, mówiąc o kwocie brutto, możesz zaryzykować na rozmowie 3200 znowu piszecie jakieś bzdury (przedmówca) niestety nie każdy jest na tyle inteligentny, aby przefiltrować informacje tu zamieszczane przez adwersarzy, więc nie zamierzam polemizować :/ elastyczny czas pracy to ogromna wygoda, poza tym ja jestem np. osobą niepełnosprawną, otrzymuję refundacje leków i zabiegów, to także ma znaczenie

edsmony

jakie 3 czy 4 z przodu ??????????????? O czym wy piszecie... Najniższe wynagrodzenie i tyle... Co jest potrzebne do odbioru Wimax? Czy wystarczy sama antena?

Igosława

nie ma prowizji, tylko podstawa, mysle ze dosc wysoka, nie bede podawac konkretnych kwot, bo nie wypada mowic o pieniadzach, szczegolnie kiedy to nie jest glowny czynnik motywacyjny, ale jest to poziom sredniej krajowej nie rozumiem zwrotu "idzie wyjsc..." ?

111-000-101-010

Zdecydowanie najmocniejszą stroną miejsca pracy jest elastyczny czas i miejsce, dużo samodzielności, dowolności i odpowiedzialności w kształtowaniu relacji z kontrahentami, swoboda działania. Firma daje kredyt zaufania pracownikom, nie patrzy im na ręce, co pewnie może w dłuższej perspektywie czasowej zaowocować przyrostem zatrudnienia netto w postaci leniwców, którzy większą część swego czas pracy wykorzystują nieefektywnie. Zaufanie jednak jest relacją wzajemną i jeśli pracownik nie darzy nim pracodawcy, sytuacja ta zemści się na nim w dwójnasób. Działając zespołowo, osiągnąć można wiele i to firma potrafi docenić, natomiast jeśli chcecie poleżeć do góry brzuchem ze swoją roszczeniową postawą, przeto powiadam Wam, jesteście zgubieni! :-)

Igosława

jesli chcesz pracowac w weekendy, to nie ma problemu, ale tez nie ma takiej potrzeby - zabieram prace do domu, bo mam wlasny sprzet i tak czy tak musze go wziac...a w czasie dniowki czasami trzeba isc do lekarza, zalatwic cos na miescie itp. nie ma nadgodzin, skoro czas pracy jest zadaniowy i ty decydujesz, kiedy i gdzie bedziesz wykonywal robote, mozesz to robic nawet w wannie :P

konstruktywny_krytyk

A mnie zastanawia zawsze, komu zależy na tym, by pisać - mówiąc eufemistycznie - rzeczy rozmijające się z prawdą. Konkurencja chyba nie płaci wam za to, bo tak robią tylko korporacje, a na to firma jest za małym konkurentem rynkowym, żeby się do takich metod uciekali najwięksi. I nie rywalizuje bezpośrednio z sieciami GSM. Na przykład...może jacyś sfrustrowani lokalni dostawcy dopłacają premie za wpisy? Nic nie wiem o tym , żeby kogoś z firmy zwalniano czy wyrzucano -a owszem, był taki ewidentny przypadek rok temu, kiedy ktoś pracował jednocześnie dla innej firmy i to w tym samym mieście. Ale jeśli już ktoś odchodzi, to zazwyczaj sam z siebie...pewnie mają ludzie rozmaite powody, tyle że podejmując taką samodzielną decyzję, nie powinni swego zawodowego niespełnienia przenosić automatycznie do sieci. Pisanie "firma nakazuje pracownikom wykładać wlasne środki" świadczy o totalnym braku zrozumienia trendu BYOD, a nawet jest szkalowaniem pracodawcy - czy potencjalneego, czy rzeczywistego. Jakie dowody macie na swoje oskarżenia i czy sądzicie, że anonimowość w świecie online naprawdę pozwala oczerniać każdego bez żadnych konsekwencji? Jaki reprezentujecie kapitał społeczny i przyszłość dla tego kraju???!

Igosława

pracuje teraz w sieci sprzedazy od paru tygodni i z pakietu socjalnego fajne sa refundacje lekow czy wizyt u lekarza i to jest dla mnie szok bo nie wiedzialam nawet ze cos takiego jest mozliwe, poza tym firma ma swoja przychodnie medyczna, ale to niestety na slasku i nas nie obejmuje w sieci tych benefitow za wiele moze nie ma, ale najwazniejszy jest elastyczny czas pracy tak przynajmniej dla mnie jeszcze mozecie popytac tych z sosnowca, a zreszta o takie rzeczy na rozmowie tez zapytac mozna

wyluzowany ciepłownik

Hejka też ;-) Ja to myślę, że niepełnosprawnych zatrudnili ze 200 co najmniej, skąd wam się taka liczba jak 50 wzięła? Ale nie orientuję się, jak wygląda call center, mam tylko kontakt telefoniczny i via net z centralą, cc jest tam właśnie, zresztą teraz przenieśli się do nowego biurowca i z tego, co słyszałem, to rozbudowują cały czas. Szkoda, że siec tak się szybko nie rozrasta i nie będzie raczej nowych stacji w mazowieckiem, przydałyby się bardzo.

gerry

Hejka No i co tam w netmaks... Czy zatrudniono tych 50 wygadanych osób absolwentów i niepełnosprawnych do call center? Będą musieli znaleźć 50 tys użytkowników internetu do 10mb/s A co z tym darmowym netem przez 2 lata..chociaż tam jakaś kaucja ma być czy kredyt na zabezpieczenie sprzętu - co to za sprzęt?? Co to jest ten wimax?? pzdr

jwsdsw

Ok więc biorę się do nauki języka polskiego - będę także siedział cicho - nie przeszkadzał.... W praktyce niedługo będę się posługiwał tylko angielskim.. Jeśli chodzi o pracę to tylko na Wyspach...:) W Polsce nie ma sensu..:) Pzdr

AbsencjaWizji

Witam Państwa, no więc tak - "wziąć", a nie "wziąść". Poza tym pan przedmówca to też polszczyzny uczył się chyba na wagarach - co to za składnia? Jak chodzi o meritum - nie wiem czy wypisanie się na tego typu portalu pomaga wam poradzić sobie z problemami emocjonalnymi? Jeśli tak, to cieszę się, ale zastanówcie się, zanim zdyskredytujecie kogoś ad personam, bowiem w przyszłości może się to na was zemścić. Pochopnymi oskarżeniami i rzucanymi na wiatr alegacjami można zniszczyć życie drugiej osobie. Ale sobie samemu również.

Zostaw merytoryczną opinię o Netmaks - Sosnowiec

Netmaks