Opinie o Multico w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multico. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multico w Płock

bez kasy

witam kase placy w terminach toche krenci z urlopami panie w biurze moim zdaniem szkoda ze tam siedza bo o co bys nie zadzwonil to nic nie wiedza albo ich nie ma pracujesz po 8 godzin i co 2 sobote chyba ze sie cos zmienilo 10euro na godzine +8eu diety na dzien a zycie drogie no chyba ze ktos zarabia w kraju 1500zl to mu sie oplaci bo tam sie nie narobi kolo 5tys mu zostanie

Witam zgadzam się z tymi opiniami ,warunki mieszkaniowe lipa szczególnie hotel 30 chłopa a trzy kuchnie normalne szambo w kuchni panują jastrzębje i badziewie ,walom ludzi na urlopach zapomniałem dodać jest tylko jedna lodówka i wogóle zbieranina z całej polski prezes woly ludzi z południa czy z zachodu niż z płocka bo majom daleko do firmy ze by przyjechać i się domagać kasy nawet z urlopy .

xxx

Po co ci więcej opinii? Jeszcze więcej dadzą ci do myślenia i się całkiem biedaku pogubiusz

jon

Witam, Poszukują elektryków do pracy w Finlandii - jak jest aktualnie, czy jest sens wyjeżdżać, bo opinie dają do myślenia. Koledzy proszę o opinie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Multico spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
olgiert

Wy wszyscy jesteście debilami!!! Jest wyraźnie napisane że firma robi ludzi w(usunięte przez administratora)!! a wy jeszcze wyjeżdżacie za granice przez nią. no matoły!!!!

OL3camp

Wczoraj znow sie wyprowadzili z kampow do Raumy na mieszkania ....i co srajtasme zaj...ebali bo zal wydac pare centow na papier do (usunięte przez administratora) bo tam trzeba kupic a tu za darmo....pi..erdola na ku...rwy z biura a sami nie lepsi!!!!!

lokator
@OL3camp

...racja racja papier jak papier na drugiej czesci troche zostalo ale pokradli tez worki na smieci

Witam kolegów Po przepracowanych 8 miesiącach na budowie w Angli obiektywnie oceniając firma wypłacalna łacznie z ostatnia pensją ,prezes bajerant ale w miare słowny jeżeli chodzi o urlopy to tez były wypłacane może nie do końca tak jak powinny ale były stawki w miare ,gdybym miał propozycje nastepnego wyjazdu chetnie bym skorzystał pracownicy z multico w 90% normalni.

pendolino

Takie sa fakty, urlopy niby sa ale ich nie ma, płaci tylko za połowe , wyjezdzamy na Świta płaci tylko za trzy dni reszta bezpłatny

bartek

Witam mam pytanie a ile idzie sobie zaoszczedzic przez miesiac pracy we filandi z tej firmy nie palac i nie pijac alkocholu

rekonwalescens
@bartek

56.00zł

biurowe dupki(nie obrazam wszystkich) sie wyprowadzily do Raumy z kampow nawet papier ze soba do dupy zabrali bo im szkoda euro centow

biurowe dupki sie wyprowadzily do raumy z kampow nawet paier ze soba do dupy zabrali bi im szkoda euro centow

ela

Ja wiem tylko tyle ze Multi Co musi zmienic swoją siedzibe jak najszybciej !!!

@ela

Zmiana siedziby nic nie da możne szybciej przyjdzie komornik i znów zwinie ze 2 miliony euro ,żeby prezes nie zwiał z kasa (usunięte przez administratora) PRACOWNIKU ZAPISZ SIĘ DO ZWIĄZKÓW I ODBIERZ SWOJA BULE

dziki

LINKI KTÓRYCH SIĘ TAK BOI UKŁAD MULTICO I ELEKTROBUDOWA WKLEJAM Z POWROTEM TABELA DIET FINLANDIA (usunięte przez administratora) A TE 6 MILIONÓW EURO KIEDY LUDZIOM ZACZNIECIE ODDAWAĆ? (usunięte przez administratora)

baca

DIETY KTÓRE PŁACI MULTICO SA OKRADZIONE TABELA DIET (usunięte przez administratora)

baca

PRACOWNIKU ZAPISZ SIĘ DO ZWIĄZKÓW ZANIM PREZES CIE ZWOLNI BO POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO ! (usunięte przez administratora) ORZECZENIE SADOWE: (usunięte przez administratora)

dziki

JEŚLI JESTEŚ PRACOWNIKIEM ODDELEGOWANYM TO PREZES CIE KROI NA GRUBA KASĘ,ZAPISZ SIĘ DO ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W FINLANDII ORZECZENIE SADOWE Z LUKSEMBURGA, (usunięte przez administratora)

dzidzius

DIETA OFEROWANA PRZEZ MULTICO JEST MOCNO OKRADZIONA A WYZYSK PRACOWNIKÓW TRWA. PANIE PREZESIE NIE WSTYD PANU? TABELA DJET (usunięte przez administratora)

dziki

Buła czeka :) Nie boj się prezesa zarejestruj się już dziś (usunięte przez administratora)

dziki

Zaproszenie po bułe Więcej informacji na forum elektrobudowy s.a. (usunięte przez administratora)

mirek

witam. pracuje moze ktos z was na budowie w kozienicach przez firme multi-co?

dzidzi
@mirek

Na Kampach w Finlandii siedzi jaskiniowiec. A POZA TYM ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO BUDYNKU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH KTÓRY MIEŚCI SIĘ NA TERENIE ELEKTROWNI WE WTOREK NA PRZERWIE OBIADOWEJ. ZARZĄD FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Multico - Płock

• Jak się pracuje w Multico?

Zobacz opinie na temat firmy Multico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multico