Opinie o Producent Mebli „Meblema” w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Producent Mebli „Meblema”. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Producent Mebli „Meblema” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Producent Mebli „Meblema” w Katowice

Jacek Nowy wpis

Co z tymi wypłatami w firmie? Bo piszą, że są opóźnienia, a i pensja niska do ilości roboty. Poprawiło się coś i można liczyć na większe pieniądze?

Zenon Nowy wpis
@Jacek

Na większe pieniądze to nie bardzo ale na najniższą krajową to na pewno.

Juhas Nowy wpis

Ale co jest sprecyzowane, bo ja widzę pytanie o co chodzi z tymi opiniami, generalnie to chyba powinno być bardziej oczywiste

były pracownik Nowy wpis

hahahahahahahahahahahahahahahaha - uwierzcie , że to jest najbardziej sprecyzowana opinia na temat tej firmy ... Pozdrawiam :)

aga

a chciałam zlecic projekt dużej kuchni z wyposazeniem dziekuje wam na pewno tego nie zrobie w firmie która tak traktuje pracowników

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Producent Mebli „Meblema”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bartek

polecam Mebleme . Fachowcy tam pracują, ostatnio miałem problem z wykonaniem mebli które sam wymyslilem.Nawiazalem kontakt z Meblema i udało się.Meble dostałem dobrej jakosci, co jest najważniejsze zwracają uwage na szczegóły i meble są dobrze wykonane.

damian

BZDURY TUTAJ WYPISUJĄ,ANONIMY. POLECAM MEBLEME. JAKOŚĆ, KOMPETENCJA.RZETELNOŚĆ.

Kapitan hook

Siemano. jedyne czego się idzie dorobic w tej firmie to DEPRESJA pracujesz tam od rana do wieczora a i tak starcza od miesiaca do miesiaca tragedia czy tak juz jest w kazdej firmie w tym kraju?

kapitan zielony wąsik

ja również po pewnych nieprzyjemnych doświadczeniach związanych z terminowością wynagrodzeń w innych firmach teraz wolę się mieć na baczności,. zanim zdecydowałbym się podjąć zatrudnienie w Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski to jednak wolałbym mieć pewność o stabilności ich w kwestiach finansowych. czy tak teraz u nich jest?

kolejny wypadek w firmie . warunki pracy fatalne ! szefowa karze pracować będąc na zwolnieniu lekarskim !! masakra pod przymusem zwolnienia z pracy ! ktoś powinien z tym zrobić porządek

i znowu jak co miesiąc brak wypłaty . tylko jakaś marna zaliczka . masakra wypłaty na trzy raty i nie zawsze uda się całość dostać w danym miesiącu . czas zacząć szukać innej pracy.

to nie pierwszy wypadek pracownika który pracuje na lewo ( bez umowy ) później szybkie załatwianie umów z wcześniejszą datą niż wypadek. na śmieszne okresy np. na jeden miesiąc . żenada każdy który ma umowę o pracę to na najniższą krajową 1680zł a do ręki płaci inaczej!!! żeby mniejsze składki za pracowników płacić!!! zmuszają pracowników do nadgodzin i prace w sobotę . obecnie na firmie jest kilka osób które pracują na lewo !!!

ta firma to kompletne dno i moim zdaniem szefostfem i firmą powinna zająć się PROKURATURA!!!to są złodzieje.właśnie niedawno miał miejsce wypadek lepiej nie mówić jak potraktowali poszkodowanego.omijajcie tą firmę z daleka!!!!!!!!!!!

najgorsza firma w jakiej pracowałem !!! szefa robią w ch..a najbardziej szefowa i jej przydupas pan P.M. który nawet ma inny numer telefonu żeby szef na bilingach go nie znalazł !!! żenada !!! do tej pory nie mam wypłaty za sierpień a jest początek października !!! jak się upomniałem o wypłatę to powiedziano mi że nie ma pieniędzy i że szefowa zbiera do mnie na wypłatę !!! jakaś porażka !!! op tylu latach pracy 10zł. na godzinę - śmieszne ale prawdziwe !!! jak się ktoś zastanawia czy podjąć pracę w MEBLEMA stanowczo odradzam !!! firma i tak kończy karierę na rynku ( brak zamówień stali klienci poszli do konkurencji - ba taniej i na czas ) pytając się kierownika z rana co mam robić? odpowiada NIE WIEM . lepiej się nie zastanawiać tylko szukać innej pracy !!!

Pracuję w Meblemie od wielu lat i mogę powiedzieć, że jeśli podchodzi się do pracy rzetelnie i uczciwie to jest się docenianym i odpowiednio wynagradzanym. Firma daje możliwość wykazania się i awansu. Myślę, że większość negatywnych opinii piszą ludzie, którzy chcieliby pracować jak za czasów "komuny" czyli nic nie robić i za nic nie odpowiadać. Poza tym w większości firm na początek dostaje się mniejszą stawkę a dopiero po jakimś czasie, kiedy pracodawca może sobie wyrobić opinię o pracowniku, podnosi się płacę.

annhor

Zgadzam się z negatywnymi opiniami innych. Nie warto nawet iść na rozmowę kwalifikacyjną. Stawki masakryczne a piszą w ogłoszeniu o ponadprzeciętnych. Wykorzystać i zwolnić to hasło tej firemki, prowadzonej przez obcokrajowca. O umowie można zapomnieć, a chcieliby żeby człowiek za darmo pracował... paranoja...

ja również mogę dać opinię pod względem samych negatywów , dotychczas najgorsza firma z którą miałem do czynienia, kierownik który pokaże sie raz za kiedy i próbuje pokazać sobą dobrą postawe , a wiedza którą posiada jest znikoma , ogólnie nie ma co liczyć na pomoc z jego strony . Odnośnie płacy , śmieszna i w dodatku na samym początku(usunięte przez administratora) Stawki takie , że jak by to miała być jedyna pensja w rodzinie to nawet nie wystarczy na chleb dla dzieci.

Montazysta

Firma do (usunięte przez moderatora)rozbic, wykorzystac ludzi i najlepiej zwolnic. Pracowalem tam troche czasu wiem cos na ten temat a pani(usunięte przez moderatora) jak maz umrze to zginie marnie wraz z ta firma. Na temat kadry nie lepsze mam zdanie, wykorzystuja pana (usunięte przez moderatora) na kazdym kroku lacznie z operatorem CMC. Nie polecam tego zakladu nikomu...

kapitan hook

porażka. firma schodzi na psy. kiedys dobrze płatna praca, teraz nieco więcej jak najniższa krajowa

firma meblema to jedna wielka banda. nie polecam.pracują tam sami kapusie.A szefowa pani (usunięte przez moderatora) kierownik pan (usunięte przez moderatora)to ludzie nieodpowiedzialni i maja nasrane w głowie.ja dostałem tam umowę po 4 miesiącach

polak

zatrudniono mnie na stanowisku osoby do wyceny projektow mebli. oferta 1500 netto na poczatek,później ponoć lepiej..... Po 2 dniach zapytałem kiedy dostanę umowe o prace, zona właściciela (azerbejdzanka) powiedziała mi ze w sytczniu....zapytałem co bedzie jak złamie nogę?? odp. lepiej zebym nie łamał.... Nie polecam tej firmy.Niepozwole zeby obcokrajwiec (usunięte przez moderatora) mnie w moim kraju a Ty? zastanów się.

Zostaw merytoryczną opinię o Producent Mebli „Meblema” - Katowice

Producent Mebli „Meblema”
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • OBROŃCÓW WESTERPLATTE 89
    40-335 Katowice