Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

Robert

Jak wyglada u was rekrutacja i wysokość zarobków? Widzę ciglę nowe oferty pracy i nie wiem czy firma się rozwija czy zwija. Ja i moja dziewczyna chcemy aplikować ale jak firma się zwija to szkoda czasu.

Niezadowolony
@Robert

Rekrutacja ma dwa etapy. Zadzwonią i umówią się na rozmowę. Zarezerwuj duzo czasu, bo rozmowa będzie jak facet nieimponujacego wzrostu przypomni sobie, że się z tobą umówił. Inaczej posiedzisz lub postoisz na korytarzu no bo po co będziesz głowę zawracać. Ale w tym czasie możesz się dowiedzieć jak firma od środka wygląda. Kasa pewnie zależy od stanowiska, patrz co dostaniesz na papierze jakieś pokręcone dodatki. Przy mnie było spięcie ze co innego facet obiecał. Na pewno profesjonalizmu tam nie znajdziesz.

nikt
@Niezadowolony

niestety :-(

Er

Zwłaszcza tych TOP MODELI

A ja mam pytanie odnośnie pracy jako wózkowy. Jak to tam wygląda? Tylko szczerze.

Stary
@Nowy

Chaos, brak miejsca, brak bhp, praca za 2 itp. przez większość czasu.

Sh

A jak wygląda praca w biurze- dział handlowy? Warto aplikować?

Obserwator
@Sh

Warto. Tam to luźna robota. Siedzisz, zrobisz swoje a później udajesz że pracujesz. Codziennie w ramach pracy chodzisz na obiady a przy dobrych układach z szefem zaczynasz po 8 a konczysz o 15...i tak codziennie :-) Aż żal nie aplikować.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno

BODO

Chyba wam upał do łba uderzył. Przecież możecie brygade zmienić. To ta pisze która zmieniła brygade i sobie nie polepszyla a dalej ferment sieje. Czas się zastanowić IP tez można sprawdzić

Głuchy słyszał jak ślepy widział, że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

obserwator
@BODO

Chyba sobie zdajesz sprawę ,że to jest pomówienie tym bardziej że,wiadomo o kogo chodzi. Może najpierw sprawdź to IP zanim sformułujesz takie zarzuty,chyba że jesteś na to za głupia. Dobrze że,twojego IP nie trzeba sprawdzać !!!

55j
@BODO

Aż tak nie lubisz naszej koleżanki, że insynuujesz że to ona?

Upa

Te nowe detale to jakaś porażka. Brakuje ludzi a zatrudniają kolejnych 20 ukraińców, którzy wiadomo jak pracują. Skończy się tak, że resztki polaków będą zap..lać na korpusach a reszte - ukraina.

lubie tyrac

Witam, nie jest zle za dwie duze maszyny do obslugi na jednej zmianie dopisuje sie nadgoziny, poprostu bajka jak ktos lubi tyrac. Polecam brygade B. I jak tu nie zarobic wiecej, a mowia ze sa ciecia.

Master
@lubie tyrac

Szkoda że bhp nie pozwala rolek założyć na nogi, bo ja bym 3 maszyny dał radę ku chwale brygady B, ale nie nadążam biegać :(

Up

Brygada B to panstwo w panstwie ale jest na to przyzwolenie

Up

Propanuja ciezka prace dla polskich kobiet

Stary wyjadacz
@Up

To czas zmienić płeć!

Gender Rafalala
@Stary wyjadacz

A jak ktoś jest kobietą, ale identyfikuje się jako mężczyzna to też dostaje ciężką pracę?

Rob
@Gender Rafalala

Niedlugo wszyscy na produkcjibeda mieli jeszcze wiecej pracy Przyjeli 4 inzynierow i produkcja musi na nich zarobic Juz jest reogarnizacja tam gdzie pracuja 4 osoby beda 3 tam gdzie 2 bedzie jedna a podwyzek nie bedzie

Robson46

Witam. Jeśli ktoś wpadnie na pomysł żeby przyjść tutaj do pracy na produkcję to niech bardzo mocno się zastanowi... Chyba że jesteś osobą bardzo zdesperowaną i musi pracować w tak beznadziejnych warunkach. Przyszli pracownicy tej Januszowej firmy tutaj nawet Dyrektor produkcji nie jest wstanie wytrzymać 2 lat na stanowisku ponieważ nie ma żadnej decyzyjności... bo dział produkcji jest kopany przez inne działy. Myślę że właściciele firmy nie mogą znieść tego że mają taki dział jak produkcja :) bo przecież ten dział przynosi same straty :) omijać tą firmę! Zarobki marne, warunki marne.

Tu
@Robson46

A moze zlikwidowac dzial produkcji nie bylo by strat Jest tyle dyrektorow kierownikow asystentow technologow inzynierow Z nich stworzyloby sie jakis zaklad

Lol
@Tu

Chyba zakład pracy chronionej ;)

Ew

Bardzo ciezka praca za marne pieniadze brak podwyzek i

Robot
@Ew

Ale pamiętaj że pieniądze to nie wszystko, a praca uszlachetnia w szczególności ta ciężka.

Cub
@Robot

To badz szlachetny i pracuj charytatywnie

Fik

Nie polecam tego zakladu Ogromne wymagania za marne grosze

@Fik

Nie musisz polecać, jest już 5 ukraińców na Twoje miejsce.

Fik
@Upa

Na moje to ich tak wielu nie ma ale na twoje to bedzie sporo

@Fik

I dobrze niech będą, bo się zwalniam z tej firmy, a Ty będziesz tylko płakał i lamentował w internecie i bał się odezwać żeby Cię ukraincem nie zastapili.

@Fik

Napiszcie proszę jaki efekt chcecie osiągnąć prowadząc między sobą pyskówki na forum. Jak chcecie porozmawiać zapraszam po raz kolejny do 107. Niebawem będzie też ankieta w której można wszystko napisać i nie będą jej zbierać kierownicy.

Zmotywowany

Podwyzek na produkcjinie bedzie beda kamery Motywacja jest !!

Big Brother
@Zmotywowany

Trzeba najpierw zobaczyć okiem kamery czy na tę podwyżkę zasugujesz.

Rut
@Big Brother

Szkoda ze sie tu robi wszystko zeby zniechecic ludzi do pracy

theke
@Big Brother

Nie, trzeba okiem kamery zobaczyć za co jeszcze można człowiekowi upier..ć i tak niską premię, bo do tego to sie sprowadzają wszystkie te działania.

Anna, dział personalny

Dzień dobry ja niezmiennie pozostaje na stanowisku, że jeżeli występuje jakiś problem to trzeba go rozwiązać wewnątrz firmy, a pisanie na różnych forach temu nie służy i nic nie załatwia. W firmie nie ma tajemnic i wszystko jest zawarte w dokumentacji. Zapraszam kolejny raz do pokoju 107 gdzie porozmawiamy o wartościowaniu stanowisk, hierarchii wynagrodzeń, jak wyglądają ścieżki kariery, o kompetencjach przypisanych do stanowisk oraz rozwoju pracowników zarówno w firmie Bilplast jak i w innych. Dodam, że jest mi bardzo miło, że osoby, które podają się za pracowników produkcji posługują się tak wyrafinowanym językiem. To bardzo dobrze świadczy o organizacji. Gdyby okazało się, że jest większa grupa osób zainteresowanych spotkaniem odbędzie się ono w sali szkoleniowej 201 lub na stołówce. Proszę o informację zwrotną wykorzystując wskazane wcześniej komunikatory lub do pokoju 107.

Ty
@Anna, dział personalny

Jaka kariera Pracownicy ktorzy pracuja tu kilkanascie lat maja stawki na granicy najnizszej krajowej Nowe osoby przychodzace do pracy dostaja wieksze stawki A jesli chodzi o wyrafinowany jezyk to na produkcji pracuja nie tylko nieroby i niuki

My
@Anna, dział personalny

To że ludzie z "góry" nie potrafią ułożyć składnego zdania co pokazują chociażby na ogłoszeniach wywieszanych na tablicach to nie znaczy że ludzie z produkcji mają zniżać do ich poziomu.

@Ty

Cytat " Dodam, że jest mi bardzo miło, że osoby, które podają się za pracowników produkcji posługują się tak wyrafinowanym językiem. To bardzo dobrze świadczy o organizacji." - Moje pytanie gdzie jest tu napisane, że na produkcji pracują nieroby i nieuki?

@My

Taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Ja zaproponowałam rozwiązanie proszę przyjść i porozmawiamy. Porównamy benchmarking wynagrodzeń dla konkretnego stanowiska pracy oraz wyjaśnię skąd się to bierze. Do każdej osoby odnoszę się z szacunkiem i proszę, aby ta forma została zachowana, komentarz na temat osób z góry jest niepotrzebny. Osoby z góry to często osoby, które podejmują bardzo trudne decyzje, mające wpływ na los całej organizacji gdyby nie potrafiły ułożyć składnego zdania to pracownicy nie otrzymywaliby wynagrodzeń na czas. Popytaj znajomych czy wszędzie jest taka praktyka??? Zgodnie z przysłowiem „wszędzie dobrze gdzie nas nie ma”

Rto

Na produkcji najmniej sie zarabia a najciezej pracuje Nie ma zadnych perspektyw rozwoju

@Rto

Są tylko tego nie dostrzegasz. Np. to że pracujesz na nowych maszynach, lub to że na początku pracuje się na 1 maszynie, a później na kilku plus w miedzy czasie się wężyk składa, wiec progres jest i to wszystko robisz za te same pieniądze.

Anna, dział personalny

Witam Państwa serdecznie, od dłuższego czasu obserwuję wpisy na forum, które są coraz bardziej niepokojące. Ponieważ Zarząd bardzo dba o relacje międzyludzkie i właściwe warunki pracy w Bilplast S.A. upoważnił mnie, aby rozwiązać sygnalizowane problemy. Na początek przypominam, że mamy kilka narzędzi w firmie gdzie wszystkie problemy możemy anonimowo zgłaszać. Jest to skrzynka mailowa na.kazdy.temat(at)bilplast.com.pl. Na parterze w korytarzu wisi skrzynka stacjonarna do której również można wrzucić opisane sytuacje, problemy lub propozycje zmian. Co roku w maju przeprowadzamy ankietę gdzie każda opinia jest skrupulatnie odnotowana i przekazywana do osób zarządzających celem poprawy funkcjonowania na każdej płaszczyźnie w firmie. Mamy jeszcze inne rozwiązania dla Państwa, ale żeby podjąć działania naprawcze musimy mieć pewność, że zamieszczone informacje są prawdziwe, a nie są to fake newsy. Pracowników, którym zależy na dobrych relacjach w firmie oraz współtworzeniu lepszych warunków pracy zapraszam do dzielenia się opiniami przy pomocy wyżej wymienionych komunikatorów. Każda osoba jest również mile widziana w dziale personalnym, będziemy wdzięczni za każdy pomysł, opinię jak również krytyczną uwagę pamiętajmy, że wszyscy razem tworzymy tą firmę.

NN
@Anna, dział personalny

Nie jedna osoba była na skardze. A wy i tak sobie z tego nic nie robicie!!!!

@NN

Zapraszam do pokoju 107, a jak nie chce Pan/i przyjść osobiście to proszę opisać sytuacje w mailu lub wrzucić opis do skrzynki na parterze. Żadna sprawa nie pozostanie bez odpowiedzi. Uczynimy wszystko co w naszej mocy, aby współpraca w całej organizacji była na najwyższym poziomie.

zxx
@Anna, dział personalny

Ankiety nie są anonimowe odbiera je kierownik

Pfg

Zatrudnili na kierowniczym stanowisku osobe niezrownowazona emocjonalnie ktora wydzieraja sie na pracownika i uwaza ze wszystko moze powiedziec

@Pfg

Pracuje tu już kilka ładnych lat i takich niezrownowazonych jest tu bardzo dużo i ciągle przybywa. Zaczynając od stanowisk najwyzszych dyrektorskich na samym dole kończąc.

@Alina

To jest wyjatek i nikt jej nie przebije a ty nie pisz bzdur

@Gop

Pracujesz na jej brygadzie czy powtarzasz ploty z palarni? Goni ludzi do pracy widocznie ty jestes nierobem i masz z tym problem.

@Alina

Niedlugo nie bedzie miala kogo gonic bo wszystkich wykonczy psychicznie i fizycznie a ty co jestes w jej klubie wzajemnej adoracji

@Gop

Nie jestem ale jak sie czyta to co piszesz to widac że piszesz to co mówią ludzie nie z jej brygady. Kiedyś potrzebowalem od niej pomocy i pomogła. Tez mialem pretensje ze sie czepia normy i braków ale przyszedł czas ktory pokazal jej pozytywne oblicze.

Prawdziwe oblicze to despotysm

@Alina

Tak czytam i nie wierze Przepraszam ale czy to oboz ze trzeba gonic ludzi do pracy chyba kazdy przychodzi tu zeby pracowac

Asd
@Czytelnik

A ty co z księżyca spadles i nie wiesz że jak kota nie ma to myszy harcuja

@Asd

To tam musza byc same nieroby bo wydziera sie jak opetana

Sławny skoczek na S

BILPLAST jest OK.

Rty
@Sławny skoczek na S

Ktos kto pisze ze bilplast jest ok to jakis slup co tu moze byc ok w takim chaosie i balaganie

Silver

Czy ktoś może napisać jakie wynagrodzenie macie na rękę ze wszystkimi dodatkami?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w BILPLAST? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Pracuś

Tak, potrzebin są ludzie i to dużo!! Ktoś musi zapracować żeby prezes mógł kupić sobie Tesle, a nie tylko wypożyczać, bo teraz musi starym Astonem jeździć. Najważniejsze że żebyś pracował jak wół za marne pieniądze, większych wymagań nie ma.

Ell
@Pracuś

No ej, teraz przez Ciebie nie dostaniemy podwyżek, których i tak byśmy nie dostali :p Średnia pensja 2200- 2300 brutto plus dodatki ;)

@Ell

To zeczywiscie slabe zarobki na prace systemie czterobrygadowym w biedronce maja lepsze warunki

Silver
@Ell

A jakie dodatki? Na jaką kwotę?

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST
1.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Obywatelska 117
    94-104 Łódź