Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

W

Widzieliście kogoś z góry na hali przy takich temperaturach. NIE siedzą w swoich pokojach klimatyzowanych,a Ty człowieku zapiera....w 40 stopniach.

X

Na produkcji taki bałagan, że nie wiem jak ta firma tyle lat działa to powinno jeb...ć po max roku. Szacunek dla operatorów i magazynierów bo dźwigają na plecach ten kołchoz.

Fsln
@X

A góra i kierownicy wyjazsy na narty hehehehehe

Wierny

Co się dzieje w Bilplast? Produkcja sama sobie!!!

Jak

Współczuję pracownikom produkcji taka ciężka praca w takim ukropie

Homez

Ile mniej wiecej u was dostaje na reke opetator, ustawiacz a ile mechanik na warsztacie. Chcialem aplikowac do was przepracowalem 9 lat w malej firmie z 7mioma wtryskarkami kolo lodzi ale traktuja niepowaznie. Ile godzin w miesiacu przepracowujecie? Czytalem ze szalu nie ma jak i u nas dlatego zastanawiam sie czy zmienilbym a lepsze czy gorsze. Pracy duzo jak i u was czasem za 2 ale za 2 nie placa. Chcialem porownac jak sie ma podejcie do pracownika u nas i u was

Satz

Ej, troche chyba przeginasz.(usunięte przez administratora) Nie jest brzydka, ma klase jesli chodzi o styl ubierania. Próba kontaktu z człowiekiem ma sprawic zebys poczuł sie lepiej. Moze czasem wydawac się to zbyt intensywne ale zawzze mozesz zwrocic uwage, taki styl.

Wtf
@Satz

Styl? Mówisz o białych spodniach z wystajacymi stringami czy jeansy z dziurami? To chyba nie jest styl dla dyrektora.

Pr
@Satz

O, widze ze część komentarza o tym że sporo patologii wsrod ludzi jest na produkcji zostala usunieta. GO WORK jak mozna tak bezzasadnie cenzurowac wypowiedź, skoro to prawda? ????

@Pr

A kto dał Ci prawo obrażać ludzi I co tu robisz w tej fabryce inteligencję

Kl
@Wtf

Przeszkadzają ci wystające stringi czy modne spodnie a nie przeszkadzają prawie gole tylki koleżanek w przeswitujacych getrach

Lau
@Kl

Słusznie napisane ;) la

Wtf
@Kl

Uważam że też są nie na miejscu ale co poradzić jak dla korpodyry zaszczytem i najwazniejsze jest to,ze prezesa ubrala w buty bhp a nie dobrej jakości ciuchy dla ludzi ze swojego działu. Jaki pan taki kram.

Tn
@Wtf

O, po tych butach, to już wiemy że wypowiada się negatywnie o dyr jakiś delikwent z B. Bravo..

As
@Tn

Ludzie, co się z Wami dzieje !! .Dwie osoby się przemawiają wzajemne ,a później się słyszy że brygada jest komfliktowa.

Wandzia

Kiedyś w tej firmie było fajnie i ludzie chętnie sobie pomagali. Teraz jest coraz gorzej, nastroje kiepskie a i donosicielstwo wśród pracowników się szerzy.

X
@Wandzia

Chyba na najlepszej brygadzie świata - b

A co to was obchodzi kto jak sie ubiera. Zazdrość (usunięte przez administratora) sciska?

Zdecydowanie nie polecam. Prywatnie uważam, że ta firma to strata czasu i nerwów. Na rynku pracy jest dużo konkurencyjnych ofert i zdecydowanie każdemu sugeruję dwa razy sie zastanowic przed wyslaniem tam cv.

Żubr
@Marek

Dobrze gada, polać mu ;)

człowiek z bilplastu

To moze teraz jakies plusy: w Bilplast jeszcze mamy jako taką różnorodność detali - jesli człowiek ma szczescie i trafi na świadomego kierownika, to ma okazję codziennie pracowac na czymś innym ( w regulaminie tez byl zapis regulujacy monotonie pracy). Do tego, wbrew pozorom, pozytywnym czynnikiem są pracownicy z Ukrainy - wielu z nich potrafi sie przyjaznie uśmiechnąć czy bezinteresownie pomóc a to naprawdę umila pracę.

@człowiek z bilplastu

To nie uśmiech, tylko śmieją Ci się w twarz że pracujesz na nich na dużo gorszych maszynach, a oni się opieprzaja, bo im powiedzieć nic nie można, albo udaj że nie rozumieją co się do nich mówi.

On

Polak Polakowi zgotowal ten los

Z.

Naprawdę wszyscy pracują na lzejszych? Spójrz na niektore polskie niemoty, ktore maja max pojemnik lub hexa - do nich też masz pretensje czy z tym sie juz godzisz? Poza tym miej pretensje do kierowników że tak rozpisują ludzi, a nie do nich samych.

@Z.

To nie sa niemoty tylko potrafią sie ustawić Pracują na jednej lub dwóch maszynach i śmieją się z tych ;ambitnych;

Up
@Z.

Niestety sa układy i ukladziki

Kii

A Ty pisiorek jestes, ze tak lewakujesz? Wiesz w ogóle 'na czym polega lewica' czy twój umysl zatrzymal sie na etapie tvp info?

Do kii
@Kii

Tak (usunięte przez administratora)jestem i cha Ci do tego, a twoj umysl zatrzymal sie przed faktami w trakcie faktow i po faktach pozdrow (usunięte przez administratora)

Yt

3/4 pracownikow produkcji to Ukraina podwyzek nie bylo od kilku lat od kwietnia sa obiecane ale czy beda to?Praca bardzo ciezka gdyz wszystkie lzejsze maszyny obsadzone przez zagranice Zaklad oprocz dofinansowania do letniego wypoczynku nic nie ma do zaoferowania Na zebraniach slyszymy jak to produkcja wzrasta ale nijak to ma sie do naszych zarobkow Pieniadze ida na zatrudnianie inzynierow ktorym placi sie z kilometra bo najwiekszym ich osiagnieciem sa spacery po hali i spogladaniena nazegarek

ROBI49

Niestety firmę Bilplast oceniam na coraz gorszą... Praca za najniższe możliwe pieniądze, absolutnie firma nic nie zapewnia a co najgorsze przez co się już tu nie chce pracować to nowa Dyrektor do spraw produkcji... makabra moim skromnym zdaniem jest to najgorszy dyrektor produkcji który tu był. Odnoszę wrażenie że ta Pani nie ma zielonego pojęcia jak zarządza się produkcją... bałagan bałagan i jeszcze raz bałagan! aż się pracować nie chcę przez ten nieład na hali produkcyjnej. UCIEKAĆ STĄD JAK NAJSZYBCIEJ!!!! Moje sugestie dla BILPLAST: Zacząć słuchać ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W tym momencie chyba nie da się już tego cofnąć

klapek
@ROBI49

S.B. właśnie tego balaganu sie czepia mimo iż za to odpowiedzialny jest Cania i jego podwładni

as
@klapek

Masz rację ktoś za to bierze pieniądze, a operatorzy codziennie biegają po hali ze szczotkami i jeszcze dostają j.. za bałagan

lubie tyrac

Hej, mam pytyanie kto to jest ten pajac co robi przerzuty? chodzi po hali jak prezes, a w dodatku kiedys bral sobie wkrety bajka.

ciapanelo
@lubie tyrac

What the (usunięte przez administratora) O jakie przerzuty ci chodzi? ????

Fy

Pracodawca polaka chce zameczyc bo priorytet domaga sie lzejszej pracy

elo
@Fy

A nie słyszałeś co oni mówią ,że przyjechali tutaj zarobić, a nie się narobić.A od (usunięte przez administratora)są Polacy!

Sudaflen
@Fy

Do tego weszla w zycie nowa regula - pani korpodyro zabrania pomocy na fiacie. Czy to już czasem nie mobbing?

@54
@elo

Slyszalem ukraincy pracuja jak pracuja nikt ich nie rozlicza z ilosci jakosci ani brakowosci ale zarzad boi sie ich bo jak odejda to zaklad kaput a polacy musza zapiepszac

Asd
@Sudaflen

Te 'nowe reguły" to prawie wszystkim premie zabrały

zibi
@@54

dlatego na biznesach gdy pracowali polacy to byla obsada 3 osoby na dwie zgrzewarki, teraz jak pracuja ukraincy to jest ich tam 5,chyba ze idzie inna wersja to 6 przy trzech zgrzewarkach. Jak nazwac taka sytuacje, ktos wie ;) ?

@Asd

Musiala jakos ukryc swoja nieudolnosc tym faktem i jakosc zdobyc finanse na pokrycie brakow priorytetow Napewno ten fakt zabrania premi napawa JA DUMA Polak polakowi wilkiem brawo

@5

I znow skonczylo sie na obietnicach ze podwyzki beda na swiete nigdy Tu oprocz ciezkiej pracy nie maja nic do zaoferowania Priorytetem sa ukraincy

Lin
@@5

Kiedy były takie obietnice? Teraz dostaliśmy dwie, że od kwietnia jakieś te podwyzki będą a na same święta zwiekszony dodatek. Czy wcześniej bylo jakies zebranie na którym byla podana konkretna data?

@Lin

W tym zakładzie wiele obiecywali i tylko na tym sie skończyło A może wyjaśniszjak to jest produkcja ciągle sie zwiększa a pieniędzy dla produkcji ciągle nie ma

Alicja
@Tu

Możliwe, że pracownicy jednak dostaną podwyżki? Czy ktoś próbował o tym rozmawiać z szefostwem? Jeśli nie są one dostępne w okresie świątecznym, być może po Nowym Roku pracownicy będą mogli je otrzymać. Czy jest tu ktoś, kto może rozwiać wątpliwości? Zachęcam do dyskusji.

Tu

Dużo Polaków zwolnilo sie i jeszcze odejdą Ciekawe kto będzie poprawiał te buble po tych priorytetach I na podwyżkach zaoszczędza Potrzebują pol roku żeby wymyślić takie kryteria ażeby jednostka szacowana komisja przyznała podwyzke

Aga

Znalazłam ofertę pracy samodzielnej księgowej i mam prośbę o krótkie info do osób zorientoanych czy warto, bo czytanie wypowiedzi na forum wzbudziło we mnie mieszane uczucia.

Alicja
@Aga

To całkowicie zrozumiałe, że z uwagi na mnogość i różnorodność opinii wahasz się czy podjąć pracę w danym miejscu. Od czasu opublikowania Twojej wypowiedzi minął niemal miesiąc. Czy powiesz nam jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Zdecydowałaś się podjąć pracę w firmie BILPLAST?

Wik

Jeden wielki bałagan nad którym nikt nie panuje

Rtu

Niewiele Polaków przewaga Ukraińców zarobki marne ciężka praca podwyżki nie bedzie

@Rtu

zarobki normalne a podwyżka została zapowiedziana

Top
@.

Chyba w biurze od zapowiedzi do realizacji długa droga Na zebraniach z prezesem od 16 lat ciągle słyszymy ,,pracujecie więcej to będziecie zarabiać ,,tylko Kiedy to będzie ?

Bob
@.

Juz nikt się na to nie nabierze, tylko z biura takie farmazony mogą napisac. Ci co z ludźmi trzymali to już nie pracują, wymienili ich na droższych dużo obiecujących i nic nie robiących.

@.

Ale podwyżka norm na maszynach

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST
1.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Obywatelska 117
    94-104 Łódź