Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

maszyna

Czy Pani Kierownik Paulina nadal pracuje ?

Człowiek
@maszyna

Na szczęście już nie

Były

(usunięte przez administratora)Najpierw jakieś dziwne podziały w brygadach,likwidacja palarni,a teraz kamery. Zadbajcie lepiej o warunki pracy. Zimą ludzie marzną-brak porządnego ogrzewania.Latem pracownicy(usunięte przez administratora) pot zalewa im czoła i nie tylko-brak wentylacji nie wspomnę o klimatyzacji(usunięte przez administratora)Dam Wam dobrą radę,zacznijcie godnie traktować pracowników produkcji i innych działów związanych bezpośrednio z produkcją. Kwestia czasu jak ludzie się pozwalniają(usunięte przez administratora)Najwyższy czas byście się w końcu obudzili za nim będzie za póżno.To nie jest złośliwy wpis tylko dobra rada.

G

Witam.Wasze opinie na temat tego zakładu jak i osób nim zarządzający są trafne. Uwierzcie tu się nic nie zmieni chyba że na gorszen. Dach przecieka rozwalone urządzenia typu tasmociagi i inne a zarząd zdecydował się na montaż kamer. Takie parodie to chyba tylko w. tym zakladzie. Jedynym wyjściem jest ucieczka z teg pseudo zakładu.Jest tyle ofert pracy w każdym zawodzie i za dużo większe pieniądze.Na co czekacie do dzieła.Pozdrawiam.

Tonik

A ja uważam, że firma jest dobra natomiast z całą pewnością jeśli pracownicy będą jedynie obserwować zwierzchników zamiast pracować to mogą mieć problem!

Czytelnik
@Tonik

Pracownicy tu ciężko pracują i nie przeszkadza im w pracyobserwowanie zwieszchnikow Tylko tym pracownikom ta firma istnieje bo dyrektorzy dziś są a jutro ich nie ma a wielu pracowników tu pracuje ponad 20 lat i muszą sobie sami radzić w tym Bałagan ie i właśnie dzięki nim zakład istnieje ponad 40 lat który kierownik czy dyrektor może pochwalic się tak długim stażem w tym zakładzie My naprawdę nie jesteśmy bezmyślni jak niektórzy uważają

Głos ludu
@Czytelnik

Jesteście. Takie bezwolne marionetki. Dużo szczekania pomiędzy sobą, natomiast gdy potrzeba zabrać głos, to nagle nikt już nic nie ma do powiedzenia. A później przychodzicie do swych domów, zasiadacie przed "urządzeniem" i czujecie się mocni, bo teraz nikt wam nic nie zrobi i możecie wylać swój jad. Góra was nie szanuje, bo wyzywacie ją od żydów, bo śmieli się dorobic, gdy wy nie macie nic. Z kolei wy nie szanujecie góry, bo czujecie się traktowani jak patologia, która trzeba dojechać. Samonakręcająca się spirala złych emocji. Przydałby się jakiś psycholog zakładowy.

Z
@Głos ludu

Jaka góra się dorobiła? Może kilka osób. Większość jedzie za 2 500- 3 000 na rękę a czuje się jak bóg i wywyższa bo "praca biurowa", klima i fotelik, studia. Tyle w temacie

Mateusz

Chciałem się zapytać czy też odniesliscie wrażenie że nowi Panowie dyrektorzy uważaj z się Bóg wie co. Chodzą jak pawie po hali ani be ani me. Słowa dzień dobry nie znają albo nie raczą odpowiedziec. Kolejna lepsza zmiana w tej firmie . Coraz wiecej osob w biurowcu coraz mniej na dole do pracy. W kadrach nic sie nie zalatwi bo albo kawka albo ploteczki . Ciekawe do jakiego wypadku musi dojść aby ktoś potrzasnal tymi co zajmują się maszynami wszędzie leje się olej albo woda . Ustawiczne łamią ręce zgroza normalnie w jakim stanie to wszystko jest. Niby osób na tym dziale od groma ale przydałby się jakiś mopowy co by to wycieral na bieżąco.

Wx
@Mateusz

Witam..widocznie mają nas za nic.Dyrektor produkcji chodzi z taką miną jakby przyszedł tu do pracy za kare..zero uśmiechu i rozmowy z pracownikami produkcji tylko patrzy sie na nas jakbysmy byli jego wrogami.Natomiast dyrektor kontroli chodzi i patrzy do czego się przyczepic(niesłusznie) i zadaje glupie pytania jakich nie powinien zadawac bedac na tym stanowisku .Prezes i Pani Magda chodzac po hali wita sie i nawet czasem sie usmiechnie wiec nowi dyrektorzy to ludzie z ktorymi my ludzie produkcji nie nawiazemy zadnych dobrych relacji sa bo sa a co z nich bedzie to czas pokaze.

PIOTR
@Wx

Nowy dyrektor jest dobry ,pierwszy plan to zlikwidowac palarnie podobno na mechanicznym powiedzial że jest ich za duzo a tam prawie na palcach jednej reki policzysz za to elektrycy chodza stadami . I są nietykalni . W tej chwili jest chyba wiecej osób w biurowcu niz na produkcji . Osoba od surowca kolejna od pudełka nastepna od woreczka itd a jak czegos nie ma to i tak wina produkcji . Kierownik siedzi na kierowniku juz sie w pokojach nie mieszcza . Jak ta garstka ludzi na produkcji ma zarobic na tych nierobow na górze. Kiedy ktos sobie uswiadomi ze to produkcja zarabia pieniadze na tych co siedza w klimatyzowanych pokoikch.Ciekawe skąd oni biorą tych ludzi Kadrowa do (usunięte przez administratora) oderwana od rzeczywistosci. ten z kontroli to jakis dzieciak moze jakis pociotek kogos z góry z proidukcji znowu jakis (usunięte przez administratora) co nawet dzien dobry nie odpowiada... Dobra zmiana jak w rządzie.....

Kl
@PIOTR

Dzieciak ale umie kontrolę nastawić na produkcję

Ka
@Kl

Myślę że chłop nie nastawia źle na produkcję tylko na mówienie o tym co jest zle a to niekoniecznie dotyczy produkcji. Jak będziemy wszyscy siedzieć cicho i klepać "młotkiem " tylko na pridukcji jak jest to nigdy nie będzie lepiej. Panowie inżynierowie trochę muszą nam pomóc w poprawie warunków na predukcji.

Obserwator
@PIOTR

Dajcie czas tym dyrektorom się trochę wczuć w klimat zakladu. Przyjdzie czas to i nas na dole może zauważa i beda szanować.

@Mateusz

Dyrektor jakości moze mlody ale przynajmniej widać,ze chce coś dla tej firmy osiągnąć i się stara a nie jak niektórzy którym zależy lub zależało tylko na kolegowaniu się z innymi.oceniajcie przez ten pryzmat a nie ze ktoś "wtrąca sie"w inne działy.

Tomasz

Takie ma zadanie sie troche wpier... moim zdaniem trudne bo musi miec jaja zeby mówić gdzie jest zle w dziale r.... a nie tylko poklepac po plecach i sie układac z kolegami. czy mu odwagi wystarczy i go checi nie opuszcza po takich komentarzach zobazymy,

PIOTR
@Obserwator

Czyli jak im damy czas naucza sie mówic Dzień dobry ? Myslałem że dobre wychowanie wynosi sie z domu . Chyba jakaś szkołe skonczyl czegos tam pewnie rodzice tez nauczyli....

obserwator
@PIOTR

jeszcze go musi życie nauczyć :)

@Tomasz

No wiadomo ale od lat jest wiadomym tez ze pracownikom produkcji uwagi zwrócić nie można. A błąd wytknac to już człowieku jesteś potworem.tak bylo tu zawsze.. Najważniejsze że mają czas się udzielać pod różnymi pseudonimami a i tak każdy wie kto to pisze

No
@Tomasz

Jest nowy, chyba audyty prowadzi to raczej musi wypytywac zeby wiedziec? Ruszcie tymi glowami troche? Wszystko wam nie pasuje.kolejnych chcecie zniechecic bo wam żal d..y sciska chyba z tego co wylewacie zale widac.idzcie zrobcie inżyniera i sie zaprezentujcie.co was powstrzymuje?oceniacie kulturę innych? A to jednak wam słoma z butów wystaje.normalni ludzie się tak prostacko nie zachowuja

Jajajakberety

Pracownicy tej firmy to chyba za dużo czasu wolnego mają i brka hobby.prezesie dofinansuj im jakieś zajęcia po pracy,jakiś sport czy coś bo widać ze nudą przymierają:D:D nie możecie sobie brudów w robocie wyjaśnić,dać po pysku czy coś hahaha

Byly
@Jajajakberety

A co Ci przeszkadza że prawdę piszą? Niech piszą!!!

Jjb
@Byly

A nic nic.po prostu w pobliskiej firmie mamy z was dobry ubaw od jakiegoś czasu.sami siebie wykonczycie,nawet konkurencja nie musi ingerować :ddd

@Byly

Najwyższy czas z imienia zacząć oceniać tu pracowników produkcji!!!!tacy mądrzy jesteście to poczytajcie tez o sobie a nie sracie na innych!!!

mr szlug

co to za zakład bez palarki i co nocą przy - 15 wychodzić rozgrzany na dwór

Hehe
@mr szlug

A kiedy było -15:D

Operator 007

Pozdrowienia dla stałych ekip Polaków z Fiata, którzy rbia to codziennie a to nie jest lekka praca. Z Sosnowca wraca wszystko każdy najmniejszy błąd, jedna sztuka i wiadomo reklamacja od klienta = 100% premii za jakość + kierownikowi zabierają. Dlatego stawiają ciągle te same osoby. A co na to inżynierki??? Zabierają osobę sprawdzającą żeby było ciężej :)

Jak
@Operator 007

Robią to żeby zabrać premie Ciągle dokładają nowe czynności żeby utrudnić pracę A może zrobiliby coś żeby ułatwić pracę. Zatrudniono czterech inżynierów czterech technologow a metody pracy to manufaktura Młodzi ludzie wykształceni po studiach i nie potrafią tak zorganizować pracy żeby pracownicy przychodził do pracy z ochota Kadra ciągle się szkoli przejmuje wzorce i słownictwo z zagranicznych firm Ale jednego nie mogą się nauczyć Zadowolony pracownik lepiej pracuje

Operator 008
@Operator 007

Oni nie rozumieją co to mroczki przed oczami ,jak cały czas zapieprzasz na maxa.Nie wiedzą jak bolą ręce czy kręgosłup.Nie mają również pojęcia że człowiek nie jest w stanie być skoncentrowanym przez 8 h i że jedyną chwilą wytchnienia dla nas jest często papieros który stawia człowieka na nogi.Zamiast docenić to że ludzie się starają ,żę niema braków to ciągle im coś nie pasuje i ' dokręcają śrubę'

Czy wiadomo kiedy będzie otwarta filia ? Podobno w kwietniu ale ktoś coś wie jak to będzie ?

Towarzysz Tomek

Jak to jest, że nasi wspaniali, pracowici i czyści towarzysze ze wschodu mają same łatwe maszyny (usunięte przez administratora)

Tu
@Towarzysz Tomek

Bo są równi i rowniejsi

K

Gadaniem na gorze nic sie nie zdziala na dole na produkcji ale podobno wszystko musi byc pod linijke a ze nie ma miejsca zeby ustawic jedno czu drugie i stawia sie tam gdzie jest miejsce to juz nie jest problem gory tylko produkcji

H

Na gebie gadaja o tym jak im bedzie dobrze to zrobic albo co innego wprowadzic cos nowego ale niech wejda na chale stana na maszynie przez 8h a nie jak to wyglada 15 minut i czlowiek staje na rzesach zeby to zrobic tak jak oni to chca i za jaka cene zdrowia bo napewno nie pieniedzy duzo gadaja a malo robia zeby czlowiek tu z checia przys, edl do pracy i dla tych pasozytow pracowal wiecej ludzi na gorze niz na produkcji a zciemniaja z podwyzkami jak tylko moga i zeby za duzo nie dac ale jak tak dalej bedzie to ludzie s, ybko beda odchodzic ale podobno tu za drzwi otwarte dla pracownikow ale gdzie oni sa wchodza drzwiami i oknami normalnie nie ma gdzie ich postawic na maszynie bo jest pelna obsada

L

Zamiast nadawać na p.Monike podzielcie się wrażeniami jakie wywołał na was nowy podział na brygady. Widzę że rozbito "Aniołki S" z C. Pewna panna może już nie będzie się notorycznie spóźniać do pracy. Może będzie lepiej..

Ł
@L

Czemu "nadawać"? Czy nieprawdą jest, że dobrzy, wieloletni pracownicy firmy odchodzą? Czy pani Monika dostając w poufnej rozmowie negatywne opinie nt. działania firmy i zarządu nie przekazuje ich czym prędzej p. prezes wskazując przy okazji malkontenta? Jakie p. Monika podjęła działania, żeby "ułatwić życie" pracowników a tym samym działanie przedsiębiorstwa oprócz wykupienia się w łaski p. prezes?

Jaś

i znowu "mądrego to i przyjemnie posłuchać" - szkoda, że tylko jednego :(

Ktosik

skutecznie ? a co ty wiesz o zarządzie?

M
@Ktosik

Wnioskuję, że mniej niż ty. Ale fakt, że nie siedzi się "na górze" nie oznacza że nie można mieć zdania na ten temat. Odnoszę wrażenie że to głos "z grupy" :) Pozdrawiam

Jaś

"Aaa… mądrego to i przyjemnie posłuchać" - szkoda, że tylko jednego :(

Śmiech

Brygada B jak barany nadal chca 4 brygady XDja nie wiem oni rodzin nie mają czy co? Lubia w niedzielę popołudniu w lato robić widać. Jeszcze do Pani prezes poszli na skargę. Dajcie spokój Barany

Ed
@Śmiech

A co fajnego jest w wolnej niedzieli "baranie"? Tłumy z dzieciaczkami i rodzinami na mieście? ;)

artemor
@Ed

Niedzielę mogę spędzić z żoną,dziećmi,przyjaciółmi nie na mieście,lecz na sto różnych przyjemnych sposobów.W tygodniu prawie wszyscy pracują,lub przebywają w szkole.

Kiki
@artemor

Myślę że powinieneś lub powinnaś przećwiczyć konstrukcję zdań ;)

rob

tak to prawda robia nas w bambuko tak ukladaja grafik ze niektore brygady nie maja wolnej niedzieli w miesiacu ktora nalezy sie zgodnie z kodeksem pracy

Czytelnik
@rob

Jak to jest pracowniki musi postępować zgodnie z przepisami a pracodawca

Staf
@Czytelnik

Pracownikow to tutaj juz nie ma sa tylko robole ktorych nikt nie szanuje i tylko maja linijki na chali a ze nie ma czym pracowac to juz nie wazne

Smerfetka

Nic w tym zakladzie sie nie zmienia tylko obiecanki przez gore a pracownik musi to znosic i byc karany za prace premiami dodatkami ze mu zabieraja ale to chyba nie ich wina skoro maszyny nie sa za nowe tylko muzealne nadaja sie tylko na zlomek tak jak nexus to juz tragedia ale prezes nic sobie nie robi a szary czlowiek ma sobie z tym radzic to niech gora pokarze jak to sie robi i zapraszamy na dół i pokazac jak to robic i sprobowac pracy przez 8 godzin a nie jak to zawsze wyglada 15 minut i na gore do klimatyzowanego pokoiku sobie tylek posadzic i grzac fotel

Artur Ćma

A co się stało z tym jednym inżynierem? Też go zwolnili?

Stefan

Część wam wszystkim.jest coraz to lepiej w zakladzie ludzi pracowitych nie chca bo zle im z oczu patrzy nie maja napisane na twarzy jestem juz dobry i chce miec ta szanse na prace a nie tułaczke po ulicy,a ludzie pana Cani chodza podwplywem alko i tego nikt nie sprawdza a jak pracownik z produkcji jest na kacu to trzeba go odrazu ZWOLNIC

Sosis
@Stefan

Każdego pod wpływem alkoholu trzeba zwolnic i tu nie ma dyskusji ani pobłażania powiedzcie lepiej czy w tej firmie nadal jest przyzwolenie góry oprócz picia alkoholu na palenie marihuany w zakladzie? Nasza szatnia to byl kosmos. I puszki po piwie i charakterystyczny zapach. I nikt nic nie widzi i nikt nic nie czuje.

Jak

A ja mam takie pytanie Czy będą w tym roku podwyżki bo jakoś w tym temacie cisza Tylko temat zastępczy o fili W innych zakładach podwyżki się szykują A tu

Dyro
@Jak

Kochani wszędzie podwyżki Podwyżki wody, prądu, gazu. Pragnę was uspokoić u nas żadnych podwyżek nie będzie.

Byly
@Dyro

Czyli jest to firma bez przyszlosci

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST
1.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Obywatelska 117
    94-104 Łódź