Opinie o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interkom 3 Krakowskie Wypieki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Sprzedawca

A co do tych idiotycznych minek ludzie są oburzeni ze jeszcze w taki sposób szefowie nas kontroluja że to jest skyrwysynstwo (tak mi dzisiaj powiedzial pan który brał kawę ) a druga sprawa większość osób nawet nie przeczyta co tam jest napisane i co mu się wcisnie to wciska więc jak dla mnie ta ocena z buziek jest w ogóle nie wiarygodna

Sprzedawca

Dziewczyny zgadzam się z Wami w 100% Wymagają od nas cudów tylko jeśli chcą już takich cudów niech dadzą nam do tego warunki. Podniosą wypłaty, wprowadza przerwy(w tedy nie będzie problemu ze dziewczyny wychodzą na 30 min w czasie pracy do sklepu) , niech wyposaża lokale, stoiska w taki sposób żebyśmy mogły ten porządek utrzymać, niech zaczną logicznie myśleć pod względem takim ze jesli sklep zamawia dużo towaru ma duży obrót to i niech stworzą im warunki do tego czyli zrobić lokal a nie tak jak ma g. Krakowska i Bronowice malutka wyspę gdzie obijaja się o skrzynki i kasty, i na odwrót po co wielicka, kapelanka ma taki wielki lokal jak tam jest ruch tylko w godzinach szczytu gdzie ludzie wracają z pracy i dziwota że żadna nie chce iść do Bronowic czy krakowskiej na zastępstwo, tak samo niech NAS sprzedawców zaczną traktować jak ludzi i trochę zrozumienia ze gdy potrzebujemy dzień wolny to naprawdę go potrzebujemy a nie ze musimy na własną rękę szukać Dziewczyny którą by za Ciebie przyszła, dramat zaczynają wymagać i robić takie warunki w tej firmie a klientów coraz więcej tracą, niestety ale coraz częściej słyszę od klientów ze ciastka są stare nie dobre złej jakości itp a ja świece oczami , tam samo skarżą się na długi proces zamawiania tortow. Szefowie managerowie itd prosimy Was najpierw Wy bądźcie idealni a potem próbuje cię z Nas zrobić ideały, ale najpierw trzeba zacząć od siebie. Tak na przyszłość nawet największe mu wrogowi nie polecę tutaj pracy !!!! Nie wiem czy sobie zdają sprawę ze już każda szuka nowej pracy a już parę się zwolnilo przez nowe warunki i nowa menagerke.

Eksp

Co tu dużo mowic... Rafał jest zaje**sty i tyle

ande

W tej firmie nie zarabia się najgorzej, ale niestety stawka nie jest adekwatna do wysiłku. Mam na myśli pracę na stanowisku sprzedawcy. Praca po 12-14h, niestety nigdzie nie jest sprecyzowane czy przysługuje Ci w ogóle przerwa. I tak właściwie to nawet nie ma krzesła, na którym pracownik mógłby spocząć na chwilę i coś zjeść. Najgorsza jest chyba odpowiedzialność za "braki" towaru. Jakim prawem kawa czy lody są przeliczone na liczbę kaw/gałek? Kawa czasem się rozsypie, bo urządzenia nie zawsze działają prawidłowo, a lody... może powinni zacząć szkolić, jak duże gałki nakładać, żeby później nie zostać oskarżonym za oszukiwanie? Przez takie sytuacje dziewczyny, które tam pracują, wolą podnieść z ziemi ciastko, które upadło, a następnie wyłożyć je do lodówki na sprzedaż. Paranoja... Tyranie przez ponad 12h, a na koniec przyjdzie jeszcze pseudo-manager (przykro mi, oprócz Rafała sami tacy tam pracują), który traktuje Cię jak g*wno i doczepi się do tego, że Twoja herbata stoi w miejscu widocznym dla klienta... Oczywiście umowy nie są adekwatne do rzeczywistości, czasem w ogóle umowy nie ujrzałam na oczy. A niektóre dziewczyny, które pracują dłużej, u kogoś nowego widzą drzazgę, a w swoim oku belki nie dostrzegają. W trakcie pracy wychodzą sobie na półgodzinne zakupy, rozmawiają przez 20 minut przez telefon, "rozmieniają pieniądze" przez kolejne 20. A potrafią podpieprzyć kogoś nowego do managera za coś błahego. Żenada. Na dodatek musisz się uśmiechać do klientów nawet po 12h pracy, kiedy ledwo widzisz na oczy ze zmęczenia... bo przecież przychodzą tajemniczy klienci, którzy jak źle ocenią, to można dostać karę. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, uważam, że pracowałam uczciwie. Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany.

SPRZEDAWCA

Osoby, które robią tylko weekendowo to nie powinny w ogóle wypowiadać się, bo ich wiele rzeczy nie dotyczy. Wszystko byłoby ok, jakby dali trochę na luz. A zamiast to wymyślają coraz więcej nowości, które nawet i klientom nie odpowiada. Chcą przyciągnąć do siebie ludzi, ale chyba nie do końca zdają sobie sprawy, że tylko odpychają. Nie motywują tym pracowników, tylko raczej demotywują. Wymyślanie jakiś buziek robienie z siebie debilki, chcą wprowadzić jakieś kody dzięki którym już w ogóle będą mieć kontrolę ile Ciebie na stoisku nie ma. Odpowiedzialność za niby "znikający towar" gdzie będzie to oznaczało, że klient dostanie lurę, a nie kawę, bo będzie trzeba oszczędzać...Poza tym gdzie ten towar sobie bierzemy? Jak kamery są i "wielki brat" wszystko widzi, chyba do kieszeni chowamy..:/ A tak poza tym to jakby pracownik nawet zrobiłby sobie raz na jakiś czas tę kawę pracowniczą to korona z głowy by im nie spadła, problemem była nawet woda w upały gdzie zgodnie z kodeksem Nam się należy. Dążą do tego abyśmy tyrały jak woły, ale dostały wielkie "G", bo przy wypłacie jak zaczną naliczać za co kara i ile potrącają to nawet nie wiem, czy na przysłowiowe waciki wystarczy.. Na prawdę dajemy z siebie wszystko i staramy się aby było jak najlepiej, ale nie zawsze się da, choćby trzymać 24h porządek, czy być uśmiechniętą, bo jak przyjdzie czasem pracować 3/4 dni pod rząd po 12/13h to już ze zmęczenia człowiek opada z sił...A jeszcze jak przyjdzie trudny klient to potrafi zepsuć humor na cały dzień..Aczkolwiek i tak staramy się wtedy być miłe, choć klient potrafi nawet obrazić, a "góra" tego nawet docenić nie potrafi.. Proponuje aby szefostwo, menagerowie stanęli choć 1 dzień, wtedy może zrozumieją jaką tak na prawdę pracę dla nich robimy. Ciekawa jestem ile z Nich dostała by 3:0 za SWOJE standardy! Jedynym menagerem, który pokazuje swoją empatię i potrafi zrozumieć to jest Rafał.. A gdyby każdy z menagerów byłby taki jak On to myślę, że każda z Nas przychodziłaby z miłą chęcią i o wiele lepiej by się pracowało. Z kasą w sumie nigdy nie miałam problemu, jak nie zgadzało się to tyko jakieś parę "groszy". Przychodzenie w dodatkowy dzień wiąże się z większą wypłatą, więc wiadome, że będziemy zgadzać się, choć zdarza się, że jak odmówi się to milion pytań dlaczego, wkurzą się, ale potem jest ok. Tzn zależy komu odmówi się ;) Bo co poniektórych to nawet nie ma co prosić o jakąś pomoc, bo i tak będziesz musiała wziąć w swoje ręce, bo faktycznie jak Ty potrzebujesz wolne, czy nawet urlop(gdzie o ten urlop w tej firmie graniczy z cudem..) to raczej nic w tym kierunku nie robią, tylko zadzwonią za jakiś czas i powiedzą przykro mi, ale nikogo nie znalazłam.. Więc to funkcjonuje w dwie strony :] Gdzie podkreślam, że Rafała w ogóle nie mieszam w opinię, bo jako jedyny potrafi faktycznie z Tobą współpracować!! Podsumowując to może i da się zarobić, ale musisz być odporna na stres, przygotować na tyranie i na jeb..ie przez menagerów i na ich fochy, gdzie i tak jak wspominałam dążą do tego abyśmy jednak nie zarobiły, gdzie dla urzędu to na umowie jest co innego, a na "gębę" co innego :) Nie ważne jak bardzo będziesz starać się oni i tak coś znajdą ;) Powodzenia i wytrwałości życzę dla moich koleżanek z branży ;)

beka z typa

bo sama tą kasę tam wkładasz.....

kierowca

pracuje jako kierowca w krakowskich wypiekach od maja i puki co zawsze dostawalem pieniadze za nadgodziny i to zawsze na czas. Licze pieniadze w kopercie i nigdy nie bylo tak, ze sie nie zgadzalo. Czasem tylko odliczaja za zakupy pracownicze. Poza tym fajne jest to ze nie pracuje codziennie i moge posiedziec z zona i dzieciakami w domu. Jestem z poza Krakowa wiec jest mi to na reke ze nie dojezdzam tam codziennie. Praca bywa ciezka ale to chyba wszedzie w dzisiejszych czasach. Ja sie wychowywalem na wsi, to jestem przyzwyczajony.

rusałka
@kierowca

Hej kolego, coś z tą gramatyka jest nie tak!!!! co to znaczy PUKI???? a może póki,zaglądnij do słownika ortograficznego he,he,he znowu za kierowca ktos sie kryje z firmy, nie znam kierowcy któremu płacono za nadgodziny!!! he,he jeszcze jedno nie ucz dzieci pisać bo się skompromitują!!!!

kierowca
@rusałka

moze mam problemy z pisaniem, ale z liczeniem nie mam i wiem ile mialem w kopercie.

Sprzedawca

Patrzę na to i nie wierzę, naprawdę. Pracuję w tej firmie niecały rok i przez ten czas nie spotkałam się z tym, żeby ktoś mnie źle traktował. Raz menadżerka mi zwróciła uwagę, bo miałam brudny fartuch. Faktycznie został wprowadzony ranking i jestem powiedzmy, średnim sprzedawcą, ale cieszę się, bo przynajmniej innych to zmobilizowało do pracy. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od człowieka. Nie bronię firmy, raczej zachęcam do zastanowienia się. Jak wam tak wszystko nie pasuje, to się zwolnijcie. Wam będzie lżej, innym sprzedawcom będzie lżej. Najłatwiej jest narzekać i szukać winy w całym świecie, zamiast popatrzeć na siebie. Faktycznie jest rotacja pracowników w cukierni, do mnie na szkolenie przyszły trzy dziewczyny. Jedna myślała,że wyjście w czasie pracy na zakupy jest ok. Kolejna zamiast pracować, siedziała na telefonie. Sama bym nie chciała z kimś takim pracować i robić dwa razy tyle roboty co trzeba. Zamiast wypisywać bzdury weźcie się do roboty, albo zmieńcie pracę i potem napiszcie czy jest wam tam lepiej. Ja jestem studentką, dorabiam sobie weekendowo i jestem zadowolona. Jest duży ruch i faktycznie czasem ciężko z przerwami, ale nigdzie nie jest idealnie. A tutaj przynajmniej dobrze płacą i 10. dostaję wypłatę do ręki, nawet jak mnie nie ma w pracy, to mogę podjechać i odebrać na swoim stoisku. Co do menadżerów, to cóż- taka ich praca, żeby egzekwować to, co należy do naszych obowiązków, bo też są pewnie z tego rozliczani. Też za nimi nie przepadam, ale jakoś zagryzam zęby i staram się robić to, co do mnie należy. Póki co, nie ma do mnie większych zastrzeżeń. Pozdrawiam

Sprzedawca

No ale niestety tak jest, biedne dziewczyny które muszą dac tym złodzieja 300 zl

Kandydatka
@Sprzedawca

Wytłumacz proszę dokładnie jak to one muszą dać firmie 300 zł? Idę na rozmowę kwalifikacyjną i chcę wiedzieć do czego mogę się odnieść.

kicia

To jest koszmarna firma,traktuja ludzi jak przedmioty,nie wiem dlaczego kolejne kontrole z np.inspekcji pracy nie widza ze w tej firmie jest cos nie tak!!Zatrudniaja ludzi na umowe o prace,ale wiadomo ze nikt nie popracuje dluzej niz np.3 miesiace.Obiecuja duze pieniadze,ale nikt nie pracuje powyzej tego co obiecuje Kodeks Pracy.Ludzie przestancie w tej firmie pracowac,bo jedyne co mozecie osiagnac to depresja i swiadomosc ze nic nie sie nie znaczy.evch

Sprzedawca

Owszem każdy tego potrzebuje ale menagerki tego nie rozumieją, za niedługo będzie trzeba w pampersach chodzić ! A 300 zł za to że wypadło się źle w tym całym rankingu sklepów gdzie oceniają nas tajemniczy klienci menagerzy.

Sprzedawca

Praca po 13 -14 godzin,w kazdym systemie pracy czy to 8 godzin czy 14 nie ma przewidzianej przerwy którą powinna obowiązywać. nadgodziny nie placone tak jak byc powinny a wrecz czasami nie placa w ogole. Wiecznie zle, wprowadzony ranking sklepow dzieki ktoremu mozna zaplacic 300 zl kary, dlaczego mamy jeszcze tym zlodziejom placic ? , choc jest wszystko na blysk na stoisku badz w lokalu to i tak szukaja czegos byle wpisac ocene nizej zeby tylko byla kara za ktora dostaja kase z naszych ciezko zarobionych pieniedzy. Tyrasz caly czas a oni i tak traktuja Cie jak roboty. W weekendy nie ma czasu na nic bo sa takie kolejki a menagerzy i tak sie dra na ciebie ze masz np. nie zamieciona podloge ale kiedy masz to zrobic ? Jak nie ma czasu sie napic lyka wlasnej wody to co dopiero isc po miotle. Nie ma przerw, jak pojdziesz do toalety lub cos zjesc juz sa wielkie problemy bo przeciesz musisz tyrac a nie odpoczywac chociaz 2 minuty w toalecie, kary za zle przyjecie torta np nie napiszesz kropki i juz 10 zl kary, na kazdym kroku chca zarobic na pracownikach przepraszam robotach!!!! W momencie kiedy prosza Cie wrecz karza zeby przyjsc na zastepstwo to musisz isc ale jak Ty potrzebujesz zastepstwa to jest wielki problem i mozna pomarzyc zeby miec dzien wolny bo np akurat masz wizyte u dentysty na ktora czekales pol roku. Wyzysk, zlodzieje,wykorzystywanie i brak empatii. Dziwne ze inspekcja pracy nie zainteresowala sie takimi przekretami i wykorzystywaniem pracownikow oraz urzad skarbowy gdzie pieniadze za nadgodziny ida pod stolem !!!!! Chyba tylko dlatego ze pracuja tam same mlode osoby i nie znaja dobrze kodeksu pracy przez co sa wykorzystywane i okradane i nie wiedza gdzie szukac pomocy.

Ekspedientka
@Sprzedawca

Odnośnie tego, że nie możesz iść do dentysty a czekałaś na wizytę pół roku, to już gruba przesada. Przecież same sobie ustalamy grafiki!!! Nie wiem gdzie się czeka na wizytę u dentysty pół roku, ale skoro wiesz, że taką masz to zaznacz wolne. Chyba, że o tym zapomniałaś a potem masz pretensje do innych... Ja pilnuje sobie ważnych terminów i nie zdarzyło mi się, żebym musiała z czegoś zrezygnować! Menadżerzy to też ludzie, też zdarza się im chorować i to rozumieją.

kierwca_magazynier

starszy_kierwoca witaj jakim ty mozesz byc starszym kierowca w firmie krakowskie wypieki jak tam najstarszym kierowca moze być osoba ze stazem nie wiekszym niz 3ms wiec nie oszukujmy sie. Chyba nie jestes Rysiem z jednym zębem na przodzie bo on nawet nie wie co to sa internety pozdro

starszy kierowca

żona mi pokazała te opinie, a sam pracuje w tej firmie już bardzo długo jako kierowca. Nie powiem, może nie jest różowo, pracy jest dużo, ale ja jestem do pracy przyzwyczajony, w przeciwieństwie do tych młodych chłystków, którzy się przyjmują.Wymagania olbrzymie ale coś od siebie dać- to zawsze wielki problem, nie zgodzę się że góra traktuje ludzi jak śmieci, nigdy w życiu nikt się w stosunku do mnie źle nie zachował, ale ja też pracę staram się wykonać sumiennie. Fakt, zdarza mi się brać dodatkowe zmiany, ale to wynika z tego, że kolejny kierowca albo nie przyjdzie, albo zapije, bo robić się nie chce. A dodatkowe rzeczy? Korona im spada jak trzeba skoczyć kupić coś do sklepu i tak w godzinach pracy.A że wypłata jest w kopercie, zgadza się, ale zawsze jest możliwość przeliczenia przy Pani kasjerce i nigdy nie zostałem oszukany- szok dla mnie co tu się wypisuje. Ludzie weźcie się do pracy, a nie tylko narzekajcie jak Wam jest ciężko. Pozdrawiam wszystkich kolegów kierowców, którzy jak widać nie wiedzą co to jest praca :)

beka z typa
@starszy kierowca

Widzę że starszy kierowca, to raczej taka jedna Pani z mianem Dyrektora bo świetnie jej idzie udzielanie rad i opinii tak aby wybielić przewinienia firmy...

kierowca_dostawca

witam. aktualnie pracuje jako kierowca dostawca w firmie krakowskie wypieki przy ulicy makuszynskiego 8a. praca w tej firmie to istny dramat, traktuja cie jak psa na wysyłki, jeżeli coś upadnie albo zostanie zniszczone, nawet jeżeli ktoś ci nie powie jakie czekaja cię konsekfencje dowiesz sie o tym przy wyplacie jak dostaniesz o wiele mniej w kopercie ktora jest zakjlejona i spięta zszywkami podpisujesz papier i odbierasz hajs nie wiedząc ile jest w środku. praca w tej firmie to istny dramat, w pracy jako kierowca dochodzi nawet do tak zwanej 3 tury tzn, że pracuje się nawet po 16h. Ludzie którzy tam pracują na wyższych stołkach maja cię za niewolnika w "OŚWIĘCIMI". Jeżeli ktoś myśli o pracy w tej firmie jako kierowca to radzę sie wstrzymać z ta decyzją. Mam troche lat na karku i pracowałem w nie jednej firmie i mogę stwierdzić że to co tam się dzieje to jest nie ludzkie. Wpakowałem się na mine ale moja kariera w firmie krakowskie wypieki kończy sie w tym miesiącu ponieważ dałem wypowiedzenie. Pozdrawiam obecny kierowca.

ech

Nie polecam tej firmy, oczekują od człowieka ciągłego poświęcenia. Praca bardzo stresująca a każdy błąd jest zwalany na nowego pracownika.

wadera

Nie znam warunków pracy w tej firmie, ale wpis o niepłatnych nadgodzinach, które są niezgodne z prawem serdecznie mnie rozbawił...Serio, nie wiesz jak w Polsce załatwia się takie sprawy? ZANIM dostaniesz wypłatę podpisujesz, że pracowałeś po 8 godzin dziennie i już-wtedy masz szansę na jakiś dodatek w kopercie. Jak nie podpiszesz to minimalna z umowy i wykop za drzwi. Nigdy nikt nigdzie tego nie sprawdzi - i tak właśnie robią nasi pracodawcy. Przecież to norma i standard.

Były kierowca

byłem właśnie w Siedzibie Krakowskich wypieków czyli Makuszyńskiego 8a w celu odebrania wypłaty za sierpień. otrzymałem 1200zł do zaklejonej koperty na której nie było nawet napisane ile jest w środku a koperta była zaklejona i spięta zszywkami biurowymi. ;) na rozmowie powiedzieli że na umowie będzie miał pan 1750zł brutto ale my dajemy 1800zł na rękę a później po okresie 3 miesięcy 2000zł na rękę. a że czasy mamy ciężkie zgodziłem się na takie warunki. wyciągnąłem z tego lekcje ;) nigdy ale to nigdy nie umawiaj się z pracodawcą na tak zwaną gębę. Oprócz tego potrącają z wypłat za "rozbite ciasta podczas transportu" które tak naprawdę roztopiły się pod wpływem ciepła które panuje na pace samochodu z powodu nieszczelności i niesprawnych agregatów z których leje się woda prosto na ciastka które zaraz pójdą do rąk konsumenta, który za takie ciasto bądź drożdżówkę zapłaci. co mogę do tego dodać na umowie masz 8 godzin pracy a tak naprawdę robi się niejednokrotnie po 14 godzin przez co człowiek ma nieraz przepracowane 240godz w miesiącu a mimo to nie wypłacają pieniędzy za nadgodziny. tak więc zapraszam tych którzy lubią pracować nie dużo tylko długo i lubi być straszony zwolnieniem dyscyplinarnym oraz interesuje się wykonywaniem dodatkowych prac nie należących do jego obowiązków.

domestos
@Były kierowca

to co piszą osoby na tej stronie jet prawda.Moj maz pracowal w tej firmie i wiem jak byl traktowany.Pracowal jako kierowca i kazdego dnia jak wracal do domu to byl jednym klebkiem nerwow.Traktowali go gorzej niz psa.

julie

Godziny pracy sięgały nawet 14h dziennie, menadżerowie nieprzyjemni, nieustannie kontrolujący pracowników, krzywiący się na wychodzenie do łazienki czy jedzenie. Praca tam to wieczny strach przed otrzymaniem kary pieniężnej (za upuszczone,zniszczone ciastko, za niepoprawne wyłączenie lodówki, za brak daszka czy fartucha itp). Brak przerw obiadowych, brak napojów pracowniczych, brak premii. Z perspektywy czasu, nie polecam i przestrzegam przed pracą w tym miejscu.

kicia

to idz do tej firmy pracowac to poczujesz na wlasnej skorze jak ci potraktuja.Bedziesz jednym wielkim zerem i nic nie wartym czlowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkom 3 Krakowskie Wypieki - Katowice

• Jak się pracuje w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Zobacz opinie na temat firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Kandydaci do pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkom 3 Krakowskie Wypieki