Opinie o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interkom 3 Krakowskie Wypieki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Sprzedawca

Zgadzam się z jjj ta firma to jest jeden wielki obóz, ja jak poszłam do toalety to było oburzenie ze w ogóle wyszłam na 2 minuty ze przecież powinnam pracować nie wspomnę o zjedzeniu czego kolwiek, jak powiedziałam ze chyba należy mi się przerwa (ktorej nie ma) usłyszałam tam są drzwi jak Ci nie pasuje, nie zależy im w ogóle na pracownikach,

@Sprzedawca

od kogo usłyszałaś "tam są drzwi"? Bardzo to mnie ciekawi :)

Od menagerki.

jjj

Podpisuję się pod zdaniem "bb". Firma to jakiś obóz pracy, byłam tam na bardzo nieprofesjonalnej rozmowie rekrutacyjnej - żadnych pytań, nic. Potem pracowałam,ale nie było nawet możliwości zjedzenia kanapki. Ogłoszenia umieszczają na gumtree - średnio co miesiąc pojawia się ogłoszenie dotyczące tego samego stanowiska, pięknie brzmiąca logistyka itd. Nikt was tam nie doceni, nawet za nadgodziny - są niepłatne. Wypłatę dostaniecie w kopercie, na tzw. rękę - radzę prowadzić sobie rejestr godzin pracy. Tam chyba pracują tylko ludzie, którym się w życiu nie poszczęściło.

Aa

Bb dlaczego omijać?

bb

jesli szukacie pracy w cukierni to cukiernie na Makuszyńskiego 8a omijajcie

Janek

komentarze może usuwać tylko administrator goworka i pradopodobnie zrobił to bo komentarz zawiera link

Wszystkie ogłoszenia sa na rożne stanowiska i to na produkcje!!! No i dowóz i sprzątanie... Nie dziwi mnie ilość biorąc pod uwagę jaka to jest duża firma i sie ciagle rozwija... sam pracuje na produkcji i wiem, ze przy wprowadzeniu czegoś potrzebujemy nowych ludzi. Proste

Jak bez umowy? Normalnie mam umowę o pracę, zastanów sie człowieku co Ty gadasz, wszyscy pracownicy w moim dziale ( produkcja) maja umowy !!!!

hahaha

Ciekawe jak mozesz tam pracować 3 lata? Bez umowy? Tam dłużej niż pól roku nikt nie pracuje chyba ze jestes szefem i sam wymyślasz ,,zadowolonego pracownika" na potrzeby tego forum

do patafiana

Na gumtree jest ponad 20 ogloszen i serio musisz byc nie z tego swiata ze pracujesz tam...w niewolniczym trybie

Pomoc_cukiernika
@do patafiana

to nic dziwnego, że firma, która się rozwija zatrudnia nowych ludzi. Szukają, bo dobrze prosperuje i nowi pracownicy są potrzebni. Może nie wszyscy rozumieją i nie potrafią pracować w określonych standardach.. Ja pracuje w tej firmie ponad 3 LATA !!! I wiem, że najważniejsza jest jakość produktów, które trafiają do klientów. Sorry, ale zawsze możecie pracować w bardziej odpowiednim dla Was miejscu. Na tym poralu wylewają żale byli pracownicy, którym system pracy nie odpowiadał, albo zostali zwolnieni, ale jest dużo ludzi - takich jak ja, którym system pracy odpowiada i nie szukam dziury w całym.. nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś "do patafiana" - ale widzę, że najłatwiej jest atakować

maaaamtooo

zobacz sobie na olx... ja widzę za każdym razem jak wchodzę.

Nie można ani jednego zdania pozytywnego o tej firmie napisać. Praca po 12 godzin a nawet 14 w siedzibie firmy bez możliwości skorzystania z przerwy...Rotacja ogromna, co chwile nowe osóbki i po chwili już ich nie ma...bo przecież lepiej dać 8 zł pracownikowi bez umowy niż zatrudnić po ludzku...Ciekawe, że mój poprzedni komentarz zniknął z tej strony...niewygodny był? prawda boli...Ale są tam osoby, z najdłuższym stażem- pół roku , ale to roboty, nie jedzą nie piją nie korzystają z wc bo strach i to praca na zadania a w takiej ponoć nie ma przerw hahahahaha

pracownik Jedi
@pracownik

W takim razie jestem robotem. Nie wszyscy się nadają do ciężkiej pracy. My jesteśmy jak dżedaj ze Star Wars i moc jest z nami i hajs się zgadza, a wy idźcie szukać pracy gdzieś indziej padawany hahaha

Sprzedawca

Tutaj jest mowa o warunkach pracy a nie o jakości wyrobow.

Sprzedawca

Jak tak twierdzisz to po prostu chyba nigdy nie pracowałaś w tej firmie. I tak jest przewagą negatywnych opinii więc coś w tym jest

Bo te rzeczy w większości są nieprawdziwe, a najłatwiej jest wylewać żale w internecie, gdzie jest się totalnie anonimowym i można mówić co się chce...

Sprzedawca

Myślę że podeslanie tego linku do urzędu pracy, i innych organów będzie idealna rzeczą !!! Może w końcu przestaną okradać pracowników

beka z typa

Uważam że 100% wypowiedzi jest prawdziwa (oprócz tych w tonacji obronnej od których jedzie na kilometr wypowiedziami osób zarządzających, ale każdy kto ma choć trochę rozumu wie że wypowiedzi są fałszywe) kiedyś tam pracowałem i kadra zarządzająca jest wymagająca, czasem aż zakrawa na obłęd, kiedyś był tam kierownikiem produkcji taki typ T. i uważam że przeginał pałkę jeśli chodzi o czystość i wymagania, obecnie wiem że kierownikiem jest M. i sprawy mają się duuuuużo gorzej że nie wspomnę o jakości i wyglądzie produktów, obecnie żenada, widać stare obeschnięte ciastka w ladach, i nie wygląda to wszystko już jak kiedyś. Widać że markę sobie już zrobili więc jakość już można zostawić w krzakach (niestety problem wielu firm). Do (usunięte przez administratora) jest w tym wszystkim to że ludzie tu się wyżalają a nikt nie zrobił z tym porządku jak tam pracował. Ale może warto podesłać link do tego forum do niektórych instytucji? Może zainteresowało by ich to?

Alicja

Ja pracuję w tej firmie na stoisku już ponad 3 lata i mam umowę o pracę i naprawdę nigdy mnie nikt źle nie potraktował. Nie czuję się też posądzana o kradzieże. Zastanówcie się trochę i poszukajcie pracy gdzieś indziej, tylko normalnych ofert pracy nie ma zbyt wiele.

rls

No i tak właśnie myśli o sprzedawcach większość menedżerów - z dziewczyn robi się oszustki i złodziejki. A sami jak przychodzą, to biorą co im pasuje i wpisują na likwidację. Szkoda gadać.

Sprzedawca

Od stycznia mamy za braki płacić a w to także wliczając się braki kawy i lodów

gość
@Sprzedawca

Co jest dziwnego w tym, że płaci się za braki w towarze? Dla mnie to jest akurat normalne. Jeśli chodzi o kawę i lody, to na bank jest jakiś próg błędu i nie będą nas rozliczać z jednego ziarenka. Może mniej uczciwi ludzie się o to martwią, bo skończy się podbieranie towaru. A skoro od stycznia ma się zacząć rozliczanie to w grudniu jeszcze można pić i jeść ile wlezie, żeby wystarczyło na nowy rok...

Sprzedawca

Nie wiem skąd teksty o rozliczaniu z kawy i lodów? Kiedy wam się coś takiego przytrafiło, bo ja sobie nie przypominam. Jak już tak wyliczacie, to przynajmniej prawdziwe info podawajcie. Faktycznie za źle przyjęte zamówienie na tort odbijają, przy czym zasady były już wałkowane milion razy. Nikt nie jest ideałem, też się do nich nie zaliczam. Ale pomimo tego, że praca jest ciężka, to mi się tam dobrze pracuje. Ciężko się uśmiechać p 12h ale z drugiej strony ja jak ide do innych sklepów, to też zwracam na to uwagę. Co do menadżerów- to oprócz Rafała jest z nimi ciężko.. ale też w sumie nigdy nic nie zgłaszałyśmy dalej w tym temacie, a szefowie pewnie nawet czasem nie wiedzą co i jak - zwłaszcza Marzena ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Interkom 3 Krakowskie Wypieki - Katowice

• Jak się pracuje w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Zobacz opinie na temat firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Kandydaci do pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkom 3 Krakowskie Wypieki