Opinie o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interkom 3 Krakowskie Wypieki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Praca jest beznadziejna. Nowa menagerka Magda z niczym sobie nie radzi, nigdy nie umie rzeczowo odpowiedzieć na pytanie. Do tego pracuje się po 15-16 dni po 13h. Wiecznie są problemy z urlopem, dniem wolnym, trzeba się o niego prosić, bo manager nigdy nie umie załatwić zastępstwa i trzeba to robić we własnym zakresie. Dziwne zasady liczenia L4, jeżeli weźmie się więcej niż 2 dni to Ci za to nie płacą tylko robią jakieś głupie zmiany w grafiku. Paska z wynagrodzeniem to się nigdy nie można doprosić. A co najważniejsze oszukuja na rozmowach jeżeli chodzi o wynagrodzenie mówią że będzie 1800 a potem się okazuje że jest 1600 a jak zapytasz czemu? To menago nawet nie umie Ci logicznie odpowiedzieć. Non stop są jakieś kary pieniężne o których nikt Ciebie nie raczy poinformować tylko bez twojej wiedzy potraca Ci z wypłaty i tutaj jest pytanie czy ktoś podpisywał odpowiedzialność finansowa albo miał zapis w umowie o karach? Bo ja czegoś takiego nie kojarzę. Menago z racji swojej bezradności ciągle dzwoni po pracownikach i szuka zastępstwa na różne punkty przez co czasami się pracuje po 5dni pod rząd mając potem 1dzien wolnego, Ale oczywiście menagerka nie widzi w tym nic dziwnego i wgl nie rozumie pracowników, ciekawe czy ona też by chciała być tak traktowana jak traktuje ludzi. Sprzedawca w tej firmie = robol, bez życia prywatnego. A wypłata do wykonywanej pracy itp wgl nie jest adekwatna, tyrasz jak wół a nawet nie usłyszysz słowa dziękuję. Polecam zmienić w końcu politykę firmy jeżeli chodzi o zatrudnienia i godziny pracy bo kiedyś nie zdziwię się jak będzie pozew grupowy do sądu pracy z powodu łamania kodeksu pracy i wszystkich praw pracownika. Do tego chce zwrócić uwagę że podczas 13h wgl nie masz przerwy, na punktach niektórych nawet nie ma krzesła by móc na chwilę usiąść i zjeść sobie kanapkę czy obiad. Firma to jego wielkie dno, ciągle jakieś zmiany, problemy itp. Nikomu nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi, chyba że nie chce mieć życia rodzinnego i lubi być ciągle w pracy to idealnie trafił.

Zniesmaczona

Ta praca to jakis koszmar.... Ciagle wykorzystywanie , zmienianie zasad i kontrolowanie. Na poczatku wszystko pieknie i cudownie a potem sie okazuje ze wcale nie jest tak jak obiecywali na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeden wielki balagan. Wcale sie nie dziwi ze dziewczyny sie zwalniaja a kazde nastepne szybko rezygnuja. Ta praca to totalna porazka....

Miron

To co warto starać się o pracę w firmie? Umowę podpisujesz i tego trzeba pilnować ale chodzi o resztę?

Kto pracuje w tej firmie wie jak jest. Moim zdaniem to jeden wielki kabaret. Praca po 13h 15 dni w msc. Czasem trzeba przyjść na zastępstwo, lecz nikt cię do tego nie zmusza. Wypłaty często się nie zgadzają, bo są przeróżne kary. Maja jakieś dziwne kalkulatory urlopów oraz L4. Jeśli dadza co podwyżkę to wymyśla także coś przez co możesz ja łatwo stracić. Oceniają jak bym pracowała w 5 gwiastkowym hotelu.

Joanna

@czarna_:P jasne - dla wielu osób to jest jednak kwestia najważniejsza. Czy ktoś z pracowników próbował negocjować warunki zatrudnienia z pozytywnym skutkiem?

Joanna

Dziękuje za wyjaśnienie @czarna_:P, dla wielu osób to dość ważny aspekt - na jakiej podstawie odbywa się zatrudnienie. Na pewno, to że jest umowa o pracę świadczy na plus dla Interkomu 3, tylko czy istnieje szansa na, to żeby cała kwota znalazła się na jednym kontrakcie?

@Joanna

Na to pytanie nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć dla mnie to była kwestia drugorzedna ważne że hajs się zgadzał ;P

Joanna

@czarna_:P a możesz powiedzieć, czy pracowałaś w oparciu o umowę o pracę? To dla wielu osób naprawdę bardzo ważny aspekt zatrudnienia, bo daje stabilność i bezpieczeństwo. Inni (np. studenci) z kolei wolą mieć umowę zlecenie... Czy podlega to negocjacjom?

@Joanna

Hej odpowiadając na Twoje pytanie tak pracowałam w oparciu i umowę i pracę na czas określony na 2 lata to była umowa na pensje na minimalną krajową drugą umowę miałam na umowę zlecenie na resztę pieniążków. Studenci z tego co wiem maja umowę zlecenie ale z tym nie wiem na 100%

czarna_:P

Witam, pracowałam w tej firmie dwa lata... ogólnie praca da się przeżyć jak ktoś chce pracować... mimo to że pracuje się po 10-11 godzin da się wytrzymać gdy na stoisku są dwie osoby gdy się jest samemu owszem jest ciężko ale wystarczy porozmawiać szczerze z menadżerem i nie ma problemu by zatrudnić drugą osobę na zmianę. Pracując cały dzień automatycznie ma się wecej czasu dla siebie bo pracuje sie w trybie 15 dni pracujących 15 wolnych. Nie ma tak że menadzerki zmuszają kogoś do brania zastepstw na siłę jak nie możesz ok znajdziemy kogoś innego. Owszem moim zdaniem śmieszny jest ranking tajemniczy klient gdy się nie powie smacznego zapraszam ponownie od razu punkty lecą w dół.. Ale to kwestia na inny temat :) ogólnie jak ktoś potrzebuje pieniędzy i chce pracować warto się zachaczyc chociaż na chwilę. Pozdrawiam ;P ;P

Joanna

@Zmoradlaczego tak uważasz? Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie?

Zmora

Wyzysk. Próbują zrobić z człowieka robota. Krakusy tak wykorzystują warszawiaków, ze to głowa mała. Nie polecam nikomu tej firmy. To co jest na gorze napisane jest jak najbardziej prawdziwe.

hyjkjk

@ maaaamtooo @ poldi tez słyszałam że wyspieki maja naprawde pyszne, ale to tez prawda że to kwestia gustu :)) A czy poszukują może kogoś teraz do pracy ? bede wdzieczna za pilne info w tym temacie. pozdrawiam

taki sobie

hahaha! Ty chyba nie miałeś do czynienia z dobrą firmą! :) popracuj a zobaczymy co powiesz, powodzenia.

Szydera

"Dajcie człowieka znajdę paragraf"- Nie wiem co było dwa lata temu, bo pracuje od końca 2014, ale wiem ze teraz wszystko jest jak należy i ostatnio mieli kontrole z każdej możliwej instytucji, które nie miały sie do czego doczepić. wiec moi drodzy wrzućcie na luz i nie wylewajcie żali w internecie, tylko zróbcie coś ze swoim życiem :) bo jacyś smutni jesteście i sfrustrowani. Może pospacerujcie na słoneczku, dotleńcie sie :) dobrej nocy!

Ołkej

Jak to nie mieli? Dwa lata temu przegrali z kierowcą Panem Z.

ale hece

Chciała Bym znaleźć się w tej firmie i bez umowy powalczyć. Szukam, tylko takich inteligentnych pracodawców, by z nimi do Sądu Pracy... o Ustanowienie Stosunku Pracy Z Pracodawcą. Zażądać zadość uczynienia w postaci odszkodowania, oraz zapłaty oczywiscie wstecz- Ubezpieczenia Społecznego, ZuS, Podatku do skarbówki,,, celem wyrównania zaległości (jestem porządnym, uczciwym obywatelem). Na rozmowę idę zawsze z kamerką później do pracy również zabieram codziennie i rejestruję. Dla Sądu można, nawet trzeba..Oni z tego mają pieniądz i ja również szukam takich pracodawców i z tego żyję. Już 8 lat zus wypłacone jak należy (wstecz Sądownie, ale Jest!!) oraz 3 miesięczna rekompensata plus kary wysokie dla Sądu za naruszenie przepisów..Polecam

piekarz
@ale hece

to w tej firmie bys nie powalczyla, bo nawet jak bylem na dniu prubnym na piekarni, to dostałem umowe zlecenie

paula

Ale bajki opowiadasz... Dostawałaś drugi raz to, co odesłałaś? Bujna wyobraźnia widzę pracuje.. Pracuje w tej firmie od 2,5 roku!!! I nigdy nie było takiej sytuacji... A to, ze mam duzo dni pracy, to dla mnie dobrze, bo wiecej zarobię. Ostatnio mieliśmy ankietę satysfakcji z pracy, wiec raczej ktos sie nad tym zastanawia... Tutaj ewidentnie wylewanie zali pepkow swiata...

Oczywiście ze nie są robione codziennie, są zamrazane nie jednokrotnie dostałam dostawę jeszcze z zamrozonymi ciastkami, a co gorsze nie raz to co dawalam na zwrot dostawalam na drugi dzień . Dramat podziwiam osoby które jeszcze tam pracuja...

stick

Byłem pracownikiem tej formy przez długi okres czas. W tej firmie króluje mobbing i wyzysk. Dziewczyny są zastraszane, pracują dużo ponad normę Kodeksu Pracy, ciągle słyszą o zwolnieniach i karach, są ciągle obserwowane i zmuszane do brania zastępstw. Do tego produkty nie są jak się wszystkim wkoło wydaje "wypiekane codziennie"!!

Karola
@stick

ciekawe, że byłeś pracownikiem i wiesz, że dziewczyny są zmuszane do brania zastępstw, skoro na sklepach pracują tylko kobiety... Jak to jest, że wszyscy wszystko wiedzą o wszystkim? Wiadomo, że czasem trzeba wziąć zastępstwo ale nikt mnie nie zmuszał, tylko pytał się czy moge, czesto u nas dziewczyny chca sobie dorobic, ja akurat nie bo mam male dziecko, ale nie ma zmuszania do zastepstw, litości :/

Dokładnie , a ta blondynka to podajze wspaniała pani menagerka Edyta ktora kompletnie na niczym się nie zna, jak jej się ktoś nie spodoba bo tak to do widzenia, chyba musiała dac du**py szefowi skoro ja trzymaja

bieda

Życzę szczęścia wszystkim, którzy myślą że ktoś was doceni w tej firmie. Brak szacunku na każdym kroku. Zapraszają na szkolenia, a potem nic im nie pasuje. Jest tam taka blondynka, która szybko ludźmi rotuje, bo tak, bo siak.. i papa.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkom 3 Krakowskie Wypieki - Katowice

• Jak się pracuje w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Zobacz opinie na temat firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Kandydaci do pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkom 3 Krakowskie Wypieki