Opinie o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interkom 3 Krakowskie Wypieki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Powtarza się wiele pytań o pracę na stanowisku ekspedientki ale nikt z pracowników tego stanowiska nie zagląda na forum. Widziałam wpisy na temat atmosfery, aktualnie wszystko pod tym względem w porządku? Planuję podesłać do firmy swoje CV ale jedyna interesująca mnie umowa to ta o pracę. Po jakim czasie mogłabym oczekiwać umowy na czas nieokreślony? Przy dłuższej współpracy są podwyżki tak zwane stażowe? Albo przewidziane jakieś premie dla zasłużonych pracowników?

Jakoś nie za wiele ofert pracy jest na tą chwilę, chyba że po prostu nie ma ogłoszeń, a wakaty są. Szukam pracy jako ekspedientka, bo w tym mam doświadczenie. Czy ekspedientki zarabiają więcej niż najniższą krajową? Praca jest na zmiany czy codziennie w tych samych godzinach? Dajcie znać jakie ewentualnie pracownicy mają zniżki na produkty firmowe.

Kk Nowy wpis

A ja mam pytanie jest nowe ogłoszenie jako osoba koordynująca ilośc jakoś kontrola dostawców i pan wydających ktoś coś słyszał o opiniach na temat tego stanowiska tam?

Stoisko w Galerii Bronowice. Mam zapłacić 16 zł, miła Pani nie może wydać z banknotu 50 zl. {sic !]. Siedzący codziennie przy stoisku, starszy Pan [ przedstawiciel właściciela?, kierownik ? Szef?], na grzeczne pytanie czy reprezentuje firmę, nie podnosząc głowy odburkuje "nie!!!!". No cóż mnie macie Państwo "z głowy". Życzę powodzenia w dalszym prowadzenia interesu. Sugeruję również sprawdzenie ilości gwiazdek w interrnecie

Loli Nowy wpis
@Andrzej

Owy starszy pan to zwykły klient który poprostu lubi posiedzieć napić się kawy i poczytać gazetę.

Marzena

Często się tu zmieniają sprzedawcy w piekarni, mi zależy na pracy stałej dlatego pytam czy są częste rotacje? Praca w piekarni jest na 2 zmiany, jeśli tak jest to podajcie jakie to są godziny? Czy szkolenie bhp jest prowadzone na początek i czy dają jakiś okres próbny?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

pracownica

pracowałam na Makuszyńskiego 8a 4 lata temu a nadal mam traume po tej pracy i jak czytam te komentarze. Byłam wtedy zupełnie inna osobą, zastraszoną, bałam się odezwać a tak naprawdę trzeba było się odezwać, złożyć wypowiedzenie i powiedzieć co się myśli. Pamiętam (usunięte przez administratora), nie wiem czy nadal tam pracuje ale była najgorszą z możliwych osób które tam spotkałam. Oczywiście dzięki niej zostałam zwolniona bo zwaliła na mnie winę innej osoby. Najłatwiej na kogoś nowego przecież ;) po zatym była niemiła, nie sympatyczna tak jakby zjadła wszystkie rozumy.

@pracownica

Wlasnie mam iść tam na rozmowę w sprawie pracy na Makuszyńskiego na zmianę nocną. Niech mi Pani powie czy warto czy raczej szkoda czasu?? .Nie wyobrażam sobie pracować w gnieździe os a z opinii które czytam to tam jest dramat .Bardzo proszę o odpowiedź.

@Kasia

Lepiej poszukaj czegoś innego, szkoda czasu i nerwów za takie psie pieniądze

BYŁY PRACOWNIK

Pracowałam w tej firmie stanowczo zbyt długo. Szefostwo powinno zainteresowac się podejsciem Marzeny do pracowników. Jest przełożoną a brak jej jakiego kolwiek szacunku skierowanego do dziewczyn. Mobbing... Jedyne słowo jak można określić ową Panią. Moze i ogarnia punkty i ma dużo spraw na głowie ale jeśli nie umie się obcować z ludźmi to może czas zmienić pracę? Jeśli owa managerka kogoś nie lubi, potrafi wyciągać informacje od innych dziewczyn na jej temat. Nie traktuję ludzi równo, odgraza się ze jeśli ktoś wezmie l4 to lepiej niech już pożegna się z pracą. Zazdrość w oczach gdy ktoś się zwolni i radzi sobie lepiej niż w tej firmie. Praca sama w sobie jest momentami ciężka ale nie jest zła. Bardzo dużo pracowników zwolnilo się po odejsciu Ani Menagerki. Nie wytrzymało panoszenia się opisanej na początku Menagerki z obrażaniem na kazdym kroku Ani która byla empatyczna i nie siała nerwowej atmosfery wchodząc na stoisko. Najgorsze było podejście M. do kobiet posiadające dzieci... Kompletny brak wyrozumiałości, chamstwo i widoczna zazdrość. Kazdy wie jak wyglądala sytuacja u niej ale nie powinna mieszać swojego życia prywatnego z bycia przełożoną. Przykre ze tacy ludzie są na stanowiskach menagerskich i bardzo potrafią obniżyć samoocenę komuś kto na to nie zasługuje. Także praca dla osób o mocnych nerwach i lepiej nie trafić na punkt prowadzony przez M. Ogólnie nie polecam.

@BYŁY PRACOWNIK

Byly Pracowniku żenujące jest to co piszesz i weź Ty się człowieku uderz w głowę bo skoro tak było Ci w tej pracy źle i nie dobrze to po jaka cholere tyle tu pracowalas bo nie rozumiem ja bym się zwolniła jak by mi było zle w pracy no chyba ze byłaś takim super pracownikiem w co ( wątpię po Twoim wpisie) ze Marzena przykula Cię do stoiska i szkoda ze nie miałaś odwagi powiedzieć Marzenie wprost co myslisz a nie upadac tak nisko i robic to anonimowo w internecie a najgorsze co napisalas to sprawa dziecka i tu wyszło jakim jestes tepym głupim babskiem dobrze że karma wraca????

były pracownik 2
@BYŁY PRACOWNIK

Witam, Całkowicie się zgadzam z ocena Pani. nic dodać nic ująć. Proponuje się umówić i złożyć grupowy pozew o mobbing.

Menager

Niestety prawda jest taka, że ciężko było z pracą więc każdy szanował sobie miejsce pracy i tolerował wstrętne zachowanie Marzeny w stosunku do personelu. A wracajac do pracy i udanego zycia rodzinnego wraz z gromadka dzieci pracowników niestety skutkowalo bardzo ale to bardzo złym traktowaniem ich przez Marzene. Dobrze ze w tej firmie pracuje duzo mlodych dziewczyn ktore jeszcze nie zalozyly rodziny bo na pewno jest im latwiej z zazdrosna terrorystką.

Najwyraźniej byłaś jednym z pupilków Marzeny która latała do pracy na każde jej zawołanie. Tej kobiety nie obchodzi ze po 3 dniach 13godzinnej pracy masz dzień wolnego tylko wydzwania do Ciebie wieczorem czy przyjedziesz jutro do pracy a jak tego nie zrobisz bo masz coś zaplanowane to musisz się przyszykować na 2 tygodniowego focha ze strony Marzeny , bardzo dojrzałe podejście.

BYŁY PRACOWNIK Ania

Popadłam przez pracę w tej firmię w depresję. Każdy dzień był katorgą, nie przez klientów, nie przez samą w sobie pracę, tylko przez kontakt manager-pracownik. W żadnym zakładzie pracy nie spotkałam się z takim podejściem do pracownika. Każda Menagerka w tej firmię była naprawdę super za wyjątkiem jednej - Marzeny. Terrorystka - lepiej tego ująć nie można. Przelewala swoje chyba nie udane życie prywatne na pracowników, siała zamęt, odgrażala się, poniżała, naprawdę musiał ktoś bardzo mocno ją kiedyś skrzywdzić ze jest tak podłą osobą bądź moze po prostu ma tak spier**ny charakter. Jak można grozić pracownikowi że jeśli ktoś weźmie L4 to niech lepiej żegna sie z pracą, nie jednokrotnie dziewczyny w tym Ja chodziłyśmy chore do pracy bo każda bała się jej reakcji. Zadzwonisz że jesteś w ciąży? Rzuci sluchawką. Masz chore dziecko? Najlepiej zostaw je samo w domu bo przyjść do pracy to priorytet. Źle się czujesz? Nie możesz opuścić stanowiska pracy mimo że nie jesteś sama na zmianie. Od wielu dziewczyn z przed 2-3 lat krążyła historia o dziewczynie która pracowała w galerii krakowskiej. Bardzo źle się czuła, Marzena nie pozwoliła jej opuścić miejsca pracy. Podobno miała udar. Za to powinnaś beknąć. Jestem za zgloszeniem do inspekcji pracy ową Panią, myślę że znajdzie się tu na pewno kilka osób które też będą chętne. MOBBING i jeszcze raz mobbing. Oczywiście orzeczenie lekarskie po przebytej terapii posiadam, nie uważam tego za porażkę i wstyd. Wstydem można nazwać twoje zachowanie Marzeno.

Xxxx
@BYŁY PRACOWNIK Ania

Nic dodac nic ujac. Tez juz nie pracuje w tej firmie ale az usmiech mam na twarzy jak widze ze wkoncu ktos pisze otwarcie o tym co sie dzieje i chce cos z tym zrobic. Zaluje ze nie mialam chodz troche odwagi kiedys by cos zrobic, jakos zareagowac, po prostu sie jej balam.

@BYŁY PRACOWNIK Ania

Ja jeszcze tu pracuję. Na szczęście już nie długo. Można się wybrać na Makuszyńskiego albo faktycznie zgłosić do inspekcji pracy. Nie jedna dziewczyna na pewno potwierdzi to co sie dzieję, jaki jest stosowany mobbing noi kwestie przepracowanych godzin i pieniążków do koperty. Wstyd.

Kierowca
@BYŁY PRACOWNIK Ania

Pracowalem w tej firmie przed pandemią, przyjeżdżałem na punkty z towarem i zawsze coś wisiało w powietrzu gdy była Marzena. Dziewczyny nie chciały nawet zdania zamienić, bo wiedziały że dostaną ochrzan. Nie mogły rozmawiać z żadnym pracownikiem z innego punktu, jesli by to zobaczyła minusowe punkty w jakimś chorym rankingu, chodziły zastraszone. Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak gnębic ludzi...

Pracuje. Pl
@BYŁY PRACOWNIK Ania

Następna rozwinięta intelektualnie, powiedz jakim człowiekiem trzeba być zeby anonimowo wypisywac takie rzeczy na innego człowieka? szkoda słów doslownie .

Beciaa
@Pracuje. Pl

A jakim trzeba być człowiekiem by tak traktować pracowników? Mam nadzieje ze karma do niej wróci.

@BYŁY PRACOWNIK Ania

Typowa plotkara z Ciebie, dlaczego opisujesz historie dziewczyny z udarem skoro nie byłaś jej świadkiem? A może chociaż znalas ją osobiście? Bo ja tak i w tym co opisałaś nie ma ani kropli prawdy. Wiec sama się powinnaś wstydzić.

Byly pracownik Ania
@Obecna pracownica

Tak, znalam. Miała na imię Weronika.

@BYŁY PRACOWNIK Ania

Zdecydowanie się z tym zgadzam, co do Pani Marzeny to ta kobieta naprawdę musi mieć ze sobą jakiś problem. Potrafiła na sile znaleźć jakikolowiek problem zeby się tylko do czegos doczepić, praca w ciągłym stresie. Plus do tego przekręty, na umówię masz najniższa krajowa żeby mniej za ciebie płacić. Serdecznie odradzam odradzam to miejsce zwłaszcza osobą którzy szukają umowy o prace .

Xyz

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Coś strasznego, wytrzymałam tylko okres próbny i nie przedłużyłam umowy. Wolałabym biedę niż takie traktowanie przez przełożoną. Miałam dziecko które się rozcharowało, bardzo nie przyjemnie potraktowano mnie za to, że nie mialam z kim go zostawić by przyjść do pracy.

Niuńka

(usunięte przez administratora)i brak szacunku do pracownika. Ciekawe czy szefostwo wie o tym jak są traktowani jego pracownicy i czy na to przyzwalają.

Ex

Pracowalam i potwierdzam - skandaliczne trakrowanie przez jedną z Menagerek niżej opisaną. Nie polecam pracy ze względu na atmosferę. Szefostwo powinno coś z tym zrobić.

Abc

@Pracownik a jak się ten mobbing objawia?

Najniższa krajowa+ dodatki za dodatkowe nadliczbowe godziny oczywiście wypłacane w kopercie nie wliczane do żadnych składek. Brak paska z wypłat. I oczywiście menager Marzena J. - mobing, mobing i jeszcze raz mobing.

Sprzedawca

Pracowałam ponad rok w tej firmie, niestety nasze stoisko zostalo zamkniete.. do niczego nie mogę się przyczepić.. Byłam na L4 2 tyg, wszystko zostało wypłacone tak jak powinno, z urlopem też nie bylo problemu.. Moze dlatego ze mialysmy super managerow.. denerwujące były opinie klientów w formie buziek bo nawet nie sprawdzali co tam pisze tylko wciskali byle co.. poza tym wszystko ok, najlepsza praca jaką miałam, szkoda tylko że tak krótko mogłam tam pracować..

Nikomu nie polecam

Nie polecam nikomu , kto ma wobec siebie jaki kolwiek szacunek . Kodeks pracy ? Zapomnij . Pracując tam dwa lata nigdy nie dostałam paska z wypłata , nie mam pojęcia skąd się ona wzięła jak było to liczone . Ciągle kary pieniężne , oczywiście również nie dowiesz się skąd się biorą , a spróbuj iść na L4 to starczy Ci na waciki ???? (1600zl ) . Pani Marzena -menager ( pracuje ok 9 lat) zero podejścia do pracownika , terrorystka , najmądrzejsza , wie najlepiej , jeżeli nie liżesz jej (usunięte przez administratora) masz przesrane . Ogólnie nie polecam , omijajcie

Joanna
@Nikomu nie polecam

Muszę powiedzieć, że bardzo zaniepokoił mnie Twój komentarz. Wiele aspektów, o których nadmieniłaś należałoby po prostu zgłosić odpowiedniej instytucji. Nigdy nie myślałaś o takim rozwiązaniu?

Nikomu nie polecam
@Joanna

Tak , tylko nie wiem jak się za to zabrać. Ktoś musi w końcu zająć się tą firmą

Dzień dobry chciałam poinformować, że sprzedano mi dzisiaj nie świeży chleb przyszłam do domu otwieram chlebus a on czerstwy no po prostu iść i rzucić nim w głowę tej Pani co go sprzedała!! Dzisiejsi pracownicy to beznadzieja

Niech sie Pani walnie nim w łeb codziennie jest rozkładane świeże pieczywo...ale niektórzy klienci to prawdziwe Paniusie którym wszystko przeszkadza i ciagle zadają pytania czy towar jest świeży nawet o 10 rano...

Gggggg

No raczej jest nieswiezy

Joanna

Wasze opinie są nasycone zupełnie niepotrzebnymi docinkami. Chciałabym jednak poruszyć kwestię oceny tego pracodawcy. Możecie przybliżyć warunki pracy w tej firmie? Wynagrodzenie jest ok?

Zuza

Szkoda, że na forum dla pracowników klienci ciągle piszą woje uwagi.

W tej firmie coś takiego jak kodeks pracy praktykowane jest tylko na papierze. Niewolnictwo XXI wieku, myślę, że odpowiednie instytucje powinny zainteresować się tym miejscem. Zmuszają pracowników do podpisywania "lewych", znacznie zaniżonych godzinowo list ewidencji czasu pracy, brak możliwości otrzymania wynagrodzenia przelewem na konto bankowe, kary i potrącanie z pensji dosłownie za wszystko, żenujący "tajemniczy klient". Managerzy nieprofesjonalni, niemający absolutnie żadnego szacunku do pracowników. Praca tam to był koszmar, przestrzegam.

pracownica

Nie wiem w jakiej Ty pracowałaś firmie i na jakim sklepie, ale ja już bardzo długo pracuję na Czyżynach i zawsze wynagrodzenie dostaję na konto bankowe. Być może dla Ciebie praca wszędzie to koszmar, bo ja jestem zadowolona. Dostaję zawsze wypłatę na czas, wszystkie nadgodziny mam policzone i menadżer dziwnym trafem traktuje nas w porządku. Owszem zdarzyło się, że nienajlepiej sprawdziłam się przy tajemniczym kliencie, no ale cóż, bywa.

@pracownica

Rozumiem, że wspaniale pracuje się Pani w tej firmie, jednak każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Pragnę zauważyć, że pozytywne opinie o tej firmie to w najlepszym przypadku 15% całości. Dodam tylko, że moim miejscem pracy nie był Kraków, być może tam sytuacja wygląda nieco inaczej (chociaż nie chce mi się w to wierzyć, chociażby na podstawie rozmów z dziewczynami pracującymi w Krakowie, które zrezygnowały z podobnych powodów). Co do wypłaty na konto, u nas nie było to możliwe i zostało to wyraźnie zaznaczone. Może zmieniła się kadra menadżerska, jednak ta, którą pamiętam była dnem dna. Dla Pani informacji obecna praca nie jest dla mnie koszmarem, wręcz przeciwnie.

pracownica

Nie wiem jak było kiedyś, wiem że ja od 2 lat pracuję i nie mogę powiedzieć złego słowa :) Ale rozumiem, że może to nie być praca dla każdego :) Powodzenia w nowej firmie!

Ktoś z Was obecnie pracuje w interkom 3 (krakowskie wypieki)? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Anonimwo

Osoba zainteresowanym praca w tej firmie radze na wejsciu sobie odpuscic, wchodzac w ta firme licz sie z tym ze automtycznie tracisz wszystkie prawda wynikajace z kodeksu pracu poniewaz nie jest on tutaj praktykowany. Nie masz zycia osobistego i pieniadze tez nie sa adekwatne jak za prace ktora sie wykonuje.

Praca jest beznadziejna. Nowa menagerka Magda z niczym sobie nie radzi, nigdy nie umie rzeczowo odpowiedzieć na pytanie. Do tego pracuje się po 15-16 dni po 13h. Wiecznie są problemy z urlopem, dniem wolnym, trzeba się o niego prosić, bo manager nigdy nie umie załatwić zastępstwa i trzeba to robić we własnym zakresie. Dziwne zasady liczenia L4, jeżeli weźmie się więcej niż 2 dni to Ci za to nie płacą tylko robią jakieś głupie zmiany w grafiku. Paska z wynagrodzeniem to się nigdy nie można doprosić. A co najważniejsze oszukuja na rozmowach jeżeli chodzi o wynagrodzenie mówią że będzie 1800 a potem się okazuje że jest 1600 a jak zapytasz czemu? To menago nawet nie umie Ci logicznie odpowiedzieć. Non stop są jakieś kary pieniężne o których nikt Ciebie nie raczy poinformować tylko bez twojej wiedzy potraca Ci z wypłaty i tutaj jest pytanie czy ktoś podpisywał odpowiedzialność finansowa albo miał zapis w umowie o karach? Bo ja czegoś takiego nie kojarzę. Menago z racji swojej bezradności ciągle dzwoni po pracownikach i szuka zastępstwa na różne punkty przez co czasami się pracuje po 5dni pod rząd mając potem 1dzien wolnego, Ale oczywiście menagerka nie widzi w tym nic dziwnego i wgl nie rozumie pracowników, ciekawe czy ona też by chciała być tak traktowana jak traktuje ludzi. Sprzedawca w tej firmie = robol, bez życia prywatnego. A wypłata do wykonywanej pracy itp wgl nie jest adekwatna, tyrasz jak wół a nawet nie usłyszysz słowa dziękuję. Polecam zmienić w końcu politykę firmy jeżeli chodzi o zatrudnienia i godziny pracy bo kiedyś nie zdziwię się jak będzie pozew grupowy do sądu pracy z powodu łamania kodeksu pracy i wszystkich praw pracownika. Do tego chce zwrócić uwagę że podczas 13h wgl nie masz przerwy, na punktach niektórych nawet nie ma krzesła by móc na chwilę usiąść i zjeść sobie kanapkę czy obiad. Firma to jego wielkie dno, ciągle jakieś zmiany, problemy itp. Nikomu nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi, chyba że nie chce mieć życia rodzinnego i lubi być ciągle w pracy to idealnie trafił.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkom 3 Krakowskie Wypieki - Katowice

• Jak się pracuje w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Zobacz opinie na temat firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Kandydaci do pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042