Opinie o Qla Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Qla Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Qla Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qla Sp. z o.o. w Kraków

Czemu szkoda czasu? Słyszałem ,że dobra firma

hehe
@Adam

a ja wręcz odwrotnie

Bez włosów Nowy wpis
@hehe

Jesli jesteś taki as to czemu nie przedstawisz sie z imienia,coś ukrywasz?

@hehe Nowy wpis
@Bez włosów

Co tu da moje imię, każdy kto tu pracował wie jak ciężko dostać wypłatę w terminie. Najczęściej to opóźnienia były kilkumiesięczne.

Bez włosów. Nowy wpis
@@hehe

Bywało cięzko ale popatrz z drugiej strony.W czasach kryzysu własciciele nikogo nie zwolnili.Wszyscy jechalismy na tym samym wózku.Mogli pozbyć sie połowy załogi ale kazdemu dawali wybór i szanse.Teraz to przyniosło efekty.Naprawde jest dobrze.

no ja nie mogę Nowy wpis
@Bez włosów.

Znając ludzi i warunki panujące tutaj, kolego pochwal się ile dostajesz za pozytywny wpis co?

Iwo

Myślę, że jest tak dobrze i dlatego nikomu nie chce się tu zaglądać.

heheh
@Iwo

Zawsze można sprawdzić jak tam jest

Teresa
@heheh

@heheh Wlaśnie noszę się z takim zamiarem. Napisz chociaż, jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej? Dziękuję.

heheh
@Teresa

Szkoda czasu i nerwów

Aleksander
@heheh

Czemu tak twierdzisz? Aktualnie również rozważam aplikowanie do pracy w tym miejscu i chciałbym dowiedzieć się, czy warto? Proszę o bardziej rozwiniętą odpowiedź.

Bis2
@Aleksander

Jeśli lubisz się prosić o swoje pieniądze to firma idealna. Pensja na konto i pod stołem. Przy czym nigdy nie wiadomo kiedy zostanie wypłacone.

Warto!

@Aleksander

Jesli jesteś taki as to czemu nie przedstawisz sie z imienia,czegoś sie boisz??

Helena

Qla to przedsiębiorstwo produkujące opakowania tekturowe różnego rodzaju, takie jak pudła klapowe czy pudła fasonowe. W swojej ofercie posiadają również pianki, gąbki, taśmy klejące i inne tego typu przedmioty. Czy ktoś składał u nich zamówienie i może napisać, czy długo trzeba czekać na jego realizację?

@Helena

Nie długo.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. 90 % to negatywy - jeśli nie wierzycie sprawdzcie sami ! Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca stąpa po bardzo cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy wszyscy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki i zaproponować jakieś rozwiązania. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy w nas samych.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Qla Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bez włosów

Na przestrzeni lat sytuacja finansowa dynamicznie sie zmieniala.Bywało różnie ale obecnie nie ma problemow finansowych.Praca fajna w normalnej atmosferze.Co do wysokości zarobków to kwestia indywidualna.Jak chcesz to zarobisz.

Ryszard

Z całą pewnością dobrzy pracownicy nie maja powodu do narzekania na pracę ani na wynagrodzenie!

@Ryszard

Człowieku ubiór to wizytówka człowieka wyglądasz jak magazynier !!! Haha

ja nie moge
@Ryszard

naprawde??????????????

Monia

Praca dla ludzi o stalowych nerwach, tylko wybrańcy pracują dłużej niż jeden rok. Dodam tylko, że idąc do pracy w tej firmie należy mieć duże oszczędności_ lub bardzo małe wymagania finansowe. Bo do 10-ego nie wystarczy -:)

Jarek

Liczyłem na aktualne informacje o pracy w firmie. Jest jakiś powód takiej ciszy?

@Jarek

Dołączam się do pytania

Właścicieli firmy prosimy o nie podszywanie się pod administratora :)

remik

takie opinie bez konkretów dla mnie nie są wiarygodne @Kalina,

razdwatrzy

niestety wszystkich!szczerze odradzam,szkoda czasu i energii na wykłócanie sie o pieniądze

jola28

Czy macie na myśli QLA z Bolechowic? Widzę, że mają ogłoszenie do działu obsługi klienta. Jeśli opinie są prawdziwe to szkoda...Chyba, że macie na myśli inne stanowiska? np. produkcja, magazyn? dotyczy to wszystkich stanowisk?

haha

Praca dla ceniących sobie bezpłatne nadgodziny i opóźnienia w wypłacaniu pensji. Wręcz idealna dla osób mających kredyty!

nie

Chaos,prowizorka i pensje płacone z kilkumiesięcznym poślizgiem.Omijać szerokim łukiem!!!

azja

nic nie boli tak jak życie-:) chcesz być wielki i czuć się dobrze? złóż c.v. a twoje ego zniszczy ignorancja kolegów- już ci nie [usunięte przez moderatora] miało być tak pięknie;) [usunięte przez moderatora]

;)

HAHAHAHAHAHA - Dobrze ktoś to napisał i zgadzam się. Miałam/em przyjemność pracować w tej firmie i wygląda to tak że przyjemność kończy się po miesiącu kiedy z bajek opowiadanych na samym początku zaczynają się realia. Szczerze żałuje, że ktoś tego wcześniej nie napisał, ponieważ nigdy w takie coś bym się nie pakował/a- szkoda nerwów i czasu. Dodam tylko że takiej struktury firmy nigdy nie widziałam/em, a pracowałam/em już w niejednej firmie i wiem co piszę. Ale tak to jest jak się z małej firmy próbuje zrobić "korporacje" nie mając o tym zielonego pojęcia. (usunięte przez administratora)

NIE

LUDZIE Z DALEKA. JEST NAPRAWDĘ WIELE INNYCH PORZĄDNYCH FIRM ! CHYBA ŻE KTOŚ LUBI PRACĘ W STRESIE I CHAOSIE !. (usunięte przez administratora) /> SZCZERZE ODRADZAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Qla Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Qla Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qla Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qla Sp. z o.o.?

Qla Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Śmiała 17
    31-348 Kraków