OPAX s.j.

Opinie o OPAX s.j.

Anonim 2010-10-26 09:49:34
Unikajcie drukarni OPAX [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-12-09 12:57:39
Pracowalem dwa lata i akurat z tym nie by��o problemu.Osobiscie szczerze polecam.
nieznajomy 2012-12-10 18:36:41
To masz stare dane kolego :)
Teraz to tam jest tragedia.
Szef non stop odbija coś z wypłaty wymyślając sobie że jadąc paleciakiem uszkodziłem paletę(chciałem żeby mi pokazał na kamerze to powiedział ze czaasu nie ma), z wypłatam się spóźniają, nieraz dają tylko połowie pracowników wypłatę terminową a reszta czeka jeszcze z tydzień lub dwa.
Do tego jedna z wybudowanych hal w Przytkowicach nie ma zrobionego odbioru budowlanego,gdyż była budowana przez tzw. "murarzy" a jej dach jest opadnięty w dół o ok. 30cm co grozi jej zawaleniem ale pomimo tego ludzie tam pracują. Czekać tylko aż się jakaś tragedia wydarzy. Przy zatrudnianiu podpisuje się papiery że się dostało obranie robocze (spodnie,bluza,buty,koszula,czapka), a tak naprawdę to tylko ściema bo nikt nic nie dostaje,a jak już dostanie to po 2 latach pracy. Wiecznie im coś nie pasuje,a co do pracy w nadgodzinach,bywa tak że ludzie z tekturnicy robią po16h i mają normalnie płacone,bez żadnych dodatków.
Szefom wcale nie zależy na pracownikach.
Jeżeli chce ktoś odejść to nie próbuje go zatrzymać tylko puszcza bez problemu (nawet takich co mają po 6 lat doświadczenia i powinien ich trzymać ze względu na jego doświadczenie i fach).
Dobrze że już tam nie pracuje od pewnego czasu bo sam bym dłużej nie wytrzymał.
ja 2016-09-10 09:10:49
na praca do kitu jest dużo opiniii
Były klient 2016-09-24 19:52:47
Zdecydowanie odradzam!
Niesłowni, SŁABA JAKOŚĆ!
Zostaw swoją opinię o OPAX s.j. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPAX s.j.