Opinie o JALEX SP.ZOO w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JALEX SP.ZOO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JALEX SP.ZOO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JALEX SP.ZOO w Kraków

Marian

Powtarzam, były pracownik. i wiem kto to golec bo tam pracowałem! Nazwisko pracodawcy jest ogólnie dostępne ale już pracowników nie, tak że nie zabłysnąłeś. Pogarda? To ty napisałeś że pracownicy to nieroby, na jakiej podstawie? jesteś pupilkiem prezesa to piszesz farmazony i tylko tyle. poruszyłem temat żeby ostrzec ludzi przed tą firmą bo mam do tego prawo i po to jest ta strona, a ty się unosisz. nie rozmawiamy o pracownikach którzy pracują tam kilka lat, bo wiadomo że jesteście inaczej traktowani. dobrze wiesz co się w firmie dzieje i że wypłaty z dużym opóźnieniem są wypłacane i to niestety nie w całości. jak ktoś nie wierzy niech się przyjmie, jak już mówiłem przyjęcia są non stop. i jeszcze jedno, rodzinne to nie wypłata, to się po prostu należy...

anakonda

ciekawe skad Marian wie , ze golec to nazwisko , a moze tak na niego wołamy ? Tak , to widac, golec podaje sie za Mariana , a ze niekt oszczerstw nie poparł to i zawoj wymyślił. Do tego szkaluje w internecie nazwisko pracodawcy , ktory nie tylko jemu dał prace , ale i kilkuset innym ludziom przez kilkadziesiąt lat. Do ludzi odnosi sie z pogarda mówiąc "Debile "? Powiem tak nie strasz nie strasz bo sie zesrasz . Nie słuchajcie tego co napisze Marian czy inny zawoj to zwykle oszczerstwa. Ja firmie pracuje juz kupę lat , takich jak golec przerabialismy wielu , nie poradzili sobie poprostu . A potem obrażają wszystkich dookoła. Firmie Jalex zarobiłem 1500 ale i nawet 2300/miesiąc , śmiało mozna przyjść popracować. Jezeli ktos nie bedzie czuł sie na siłach nie ma problemu z wypowiedzeniem. I jeszcze jedno , sam socjal to sporo , za każde dziecko 200euro do pensji , masz 3ke dzieci to samo rodzinne 600euro miesięcznie + zwrot z podatki ok. 2500euro rocznie . Jak najbardziej firma Jalex jest godna uwagi . Kazdy zna warunki pracy w polskich firmach ...

Marian

10 razy więcej :D kpina. dajcie spokój z tym golcem, pisać wam że były pracownik a Wy swoje! i to nie jedna osoba debile! jest nas po porostu więcej i już. i na waszym miejscu nie szastałbym tak nazwiskami.

anakonda

Jagoda , Marian i Zawoj to jedna i ta sama osoba golec , pisz uczciwie , bo 700euro na pewno nie zarabiać min. 2 razy wiecej , jak nie 3 razy wiecej

Kamieniarz

jedno wielkie kłamstwo kolorowo a rzeczywistosc odwrotna nie wyplacalni łamia wszystkie prawa pracownika

czy pije alkochol z czego połowa pracowników na miejscu w niemczech to alkocholicy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
jagoda

przecież zarabiam dobre pieniadze, robie za granicą, mieszkam za darmo, i do tego dużo juz potrafie, kierownik mowil, ze mi podniesie stawke na kamieniarza, jestem mu bardzo wdzięczny

zawój

jagoda- jesteś zerm i debilem ...

Marian

Najważniejsze że wodę kupuję... sorry ale masz nie równo po sufitem.

jagoda

tak ale kierownik , potem jak co , to kupi wodę , a i czasami dostane na paliwo , dobrze na tym wychodze , grunt to umieć sie ustawić, ja tak specjalnie robie , nie jestem głupi

Marian

700 euro... ludzie szanujcie się! jak Cie nie będzie chwalił jak robisz za darmo.

Marian

Benia, ja tam byłem i pracowałem i nie opieprzałem się tak jak ktoś tu insynuuje, trochę szacunku LUDZIE. Każdy człowiek z którym pracowałem wykonuje swoją prace najlepiej jak tylko umie więc nie piszcie mi tu farmazonów że jesteśmy nierobami! Pieniądze są nie wypłacane a na budowach patologia. Prezes jak i jego ludzie z biura nie mają sumienia i nie szanują nikogo.

@Marian

Do,, Marian;; zgadzam się z Tobą w stu procentach pracowałem w tej psełdo firmie długi czas prezes nigdy nie płacił na czas i nie będzie płacił a jak zapłaci to grosze bo nigdy nie wychodzi na robocie tak twierdzi taki cham jest a te budowy to patologia nie piście bzdur jak ktoś tam nie robił .

@zawój

ja tam, jak dostane 700euro to się ciesze, kierownik zawsze mnie chwali

@jagoda

do jagoda pewno nie masz równo pod sufitem to cie chwali .

anakonda

do Benia , Dodatek socjalny ok .7 euro za dzien w Niemczech (sobota i niedziela takze) , zaliczkę na urlop wypoczynkowy do tego mieszkanie za darmo , i zwrot za paliwo jak na budowę trzeba dojeżdżać do innej miejscowości , czesto auto firmowe do dyspozycji pracownikow. W Krakowie nie daja ogłoszeń , bo pewnie szukają ludzi z polecenia swoich pracownikow , ludzie z całej Polski z internetu czesto myślą , ze pieniadze dostaną "przesiadując" na budowie. Do Marian golec, nasza brygada pracuje , nie siedzi , budowę mamy zorganizowana, no i sa pieniadze

Marian

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Mam znajomych którzy dalej pracują w tej pseudo firmie z nadzieją na odzyskanie pieniędzy więc doskonale wiem co się tam dzieję. Widzę że na te negatywne opinie odpisuje biuro i ludzie Filipka, bo żaden pracownik by tego nie napisał. Chyba ten golec wam nie źle koło tyłka zrobił skoro tak na niego najeżdżacie... Gratulacje. co do zatrudnienia to dzwoń do Krakowa, przyjmują wszystkich bo większość rzuca tym w cholerę. za niedługi czas sam napiszesz tu opinie na ich temat i wiem na pewno że pozytywna nie będzie. Powodzenia.

anakonda

do Marian golec , co Ty masz za kolegow ?, nazwiska niech sie do roboty wezmą jak ktos chce zarobić jest okazja i możliwość, ale trzeba coś zrobić , to nie komuna

Marian

Sama prawda, nie jeden z moich kolegów tam pracuje i pracowało i u Wszystkich to samo. Szczerze nie polecam i przestrzegam. Kto nie wierzy niech spróbuje. przyjęcia są non stop. i nie jestem żaden golec?

anakonda

Panie "Marian" golec , dlaczego podpisał pan umowę o pracę, skoro pan tak bluzni na swojego Pracodawcę, nikt pana siłą nie zaciągnął podpisywać umowę , była to tylko i wyłącznie pana decyzja. Dezycje są lepsze i gorszę , ale bierzmy za nie odpowiedzialność.

Marian

oczywiście, praca na budowie i to za granicą jest warta 1900 zł. gratulacje! Filipek lubi takich tanich pracowników. Praca dla Ciebie amak.

Marian

Najgorsza firma na świecie. Nie wypłacalni. Filipek przetrzymuje wypłaty przez miesiące. Nie mówiąc o chorobowym które jest nie wypłacone od stycznia. Nie dość że pracownicy mają wpisywane po 4, 5 godz. a pracują po 10 to jeszcze nawet nie są wypłacane te marne grosze. Z tej pseudo firmy zwalniają się nawet kierownicy. Niemieccy fachowcy są oburzeni gdyż bez kierownika nie mogą wpuścić pracowników na budowę. WSTYD!!! No ale co się dziwić że się zwalniają jeżeli nie mają za co żyć. Pracownicy na budowach strajkują, nie pracują przez kilka godzin, niestety bez skutku. Pracownicy aby utrzymać siebie i swoje rodziny sprzedają swoje majątki. Codziennie do Krakowa dzwonią żony z zapytaniem o pieniądze, niestety słyszą za każdym razem że: "przelewy będą w przyszłym tygodniu". Sprawa powinna trafić do inspekcji pracy! Niestety nikt nie ma na to odwagi gdyż boją się że ich pieniądze nie zostaną wypłacone. Tak samo jest ze zwolnieniem, ludzie po prostu boją się że ich ciężko zarobione pieniądze przepadną.Nikomu nie polecam pracy w tej "firmie".

byly pracownik

wystarczy ze nie wydali ci swiadectwa pacy w terminie to sciagniesz w sadzie 2000euro.panowie prawo pracy sie klania

byly pracownik

jak ktos ma leb na karku to powinien zatrudnic sia jalexsie.za miesiac prcy wyrwe z nich 50tys zl prawo pracy sie klania

byly pracownik

od 28 jestem bylym pracownikien.jalex jest mi na dzien dzisieiszy winny okolo 5600zl,900 euro i 49euro diety za kazdy dzien przepracowany w niemczech.

Zostaw merytoryczną opinię o JALEX SP.ZOO - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JALEX SP.ZOO?

Kandydaci do pracy w JALEX SP.ZOO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JALEX SP.ZOO
  • Henryka Pachońskiego 9