Opinie o JALEX SP.ZOO w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JALEX SP.ZOO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JALEX SP.ZOO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JALEX SP.ZOO w Kraków

Bartosz Nowy wpis

Ile tu teraz można zarobić na wyjeździe? Wcześniej były wrzucane zarobki ale od jakiegoś czau cisza na ten temat. Podacie widełki żebym wiedział czy jest to opłacalne?

Były Nowy wpis
@Bartosz

Stawka do dogadania

Kola

Wiecie może czy firma potrzebuje ludzi? Trudno się dostać?

Slawko
@Kola

Bezproblemowo jest szansa na przyjęcie sam pracuje tutaj w firmie w Niemczech

Henryk Nowy wpis
@Slawko

I jak praca ? wypłacają w terminach bo czytając komentarze nienjwst kolorowo.

Slawko84 Nowy wpis
@Henryk

Nie jest w realu kolorowo.byłem to wiem.

Czy JALEX SP.ZOO ma ściśle ustalone godziny pracy?

JALEX

tak

Janka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Kamieniarz

jedno wielkie kłamstwo kolorowo a rzeczywistosc odwrotna nie wyplacalni łamia wszystkie prawa pracownika

czy pije alkochol z czego połowa pracowników na miejscu w niemczech to alkocholicy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w JALEX SP.ZOO? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Piotrunio

Wypłaty dla kamieniarzy 1800-2000 EUR. Dostajemy kasę do 15 następnego miesiąca za poprzedni. Nie narzekam, chociaż trzeba się napracować.

@Piotrunio

To super

marian 2

firmę polecam , dla wszystkich którzy chcą pracować i zarobić - zarobki 1800 EUR i czasami więcej plus niemieckie dodatki rodzinne .Pracuję z osobami co są w tej firmie już nawet kilkanaście lat , czyli pewnie nie jest źle .

@marian 2

Naprawdę jest dobrze??

Igor

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Igor

Z tego co wiem to tak

Norbi

Czy firma ma jakieś roboty również za granicą skoro piszesz o wypłacie w euro?

@Norbi

Tak ma zapotrzebowanie na niemcy

Slawek kamieniarz 84

Lubię atmosferę w JALEX SP.ZOO za: Nie pracowałem w tej firmie ale byłem w koloni w niemczech na tym obiekcie co robili elewacje mam nawet zdjecia.ja byłem z innej firmy też jestem ciekawy wyjazdu z tej firmy .mam staz 12 lat kamieniarz wiec chcialbym tez opini

Misio

Chyba wrócę do Jalexu. Pracowałem ostatnio w innej, ale mnie nie wypłacili. Kumple mówią, że jest lepiej niż kiedyś. Wypłaty szybciej, kamieniarze sporo zarobią.

Mario

Pracowałem w Jalexie kilka lat temu. Ostatnio byłem w innej firmie. Wracam do Jalexu. Rozmawiałem z kumplami i dlatego wracam. Wiem, że się poprawiło.

sławek84
@Mario

czyli fajnie jest ogółem,bo niewiem juz sam

Romcio

Pracuję w tej firmie już od dawna. Jestem zadowolony. Wypłaty są w szybszym terminie niż kiedyś. Ciężka praca, ale jest spoko.

Weronika

@Michalina chyba nikt nie lubi pracowników którzy szukają tylko okazji aby poleniuchować. Możesz powiedzieć więcej o samych współpracownikach, atmosferze w pracy? Jakie są relacje z przełożonymi? @marian 2 długo pracujesz z JALEX SP.ZOO? Trudno jest dostać niemieckie dodatki rodzinne (do których jak rozumiem uprawnia praca?)

Michalina

Mój mąż jest pracownikiem Jalexu już od jakiegoś czasu. Zarobki są w porządku, są też szybciej wypłacane niż kiedyś- nie ma już poślizgów w przelewach. Jeżeli ktoś jest pracowity, to polecam. Współpracownicy nie lubią " nierobów".

Remik

Trudno wyrobić sobie opinie o firmie po tak długiej ciszy na forum. Nagle jakieś problemy, może to typowy "wypadek przy pracy" i nie jest tak źle?

pawel wierzbowicz

po wiel perypetiach wreszcie sprawa w sadzie 24102017 o godz 11.20.czemu dajecie sie wykorzystywac?za urlop nie placa,soboty praca za darmo.za nadliczbowe nie placa,ludzie nie dajcie sie okradac

amak

A jakie są przeciętne zarobki dla konserwatora maszyn i urządzeń?

Bożenka

Mąż tam pracuje i jesteśmy zadowoleni. Pieniądze dobre, zawsze coś można odłożyć. Zapewniają zakwaterowanie i oddają pieniądze za dojazd. Wypłaty w całości wypłacane i na czas plus dodatki za każdy dzień. Jak komuś chce się pracować i przyjechał tam zarobić to zarobi. Polecam tą firmę.

zawój

anakonda = skorzystaj z dobrego doktora na,, głowe'' bo to co wypisujesz jest nieprawdom, pracowałem w tej firmie i znam dużo kolegów co tam pracują czy pracowali ? więc ci radze nie pisz więcej tych głupot to ci nic nie da.

anakonda

te 200euro na każde dziecko do 25roku zycia , jezeli sie kształci należy sie , ale tylko jak firma Jalex bedzie chciała zatrudniać ...

Zostaw merytoryczną opinię o JALEX SP.ZOO - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JALEX SP.ZOO?

Kandydaci do pracy w JALEX SP.ZOO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JALEX SP.ZOO
  • Henryka Pachońskiego 9