Opinie o Axxon w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axxon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Axxon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axxon w Warszawa

Sonia Nowy wpis

Hej. Po pierwsze to czy przyjęcia dla przedstawiciela farmaceutycznego będą przewidywane w najbliższym czasie? miałam wcześniej wgląd do dawniejszej oferty, bo której było napisane, że wymaga się minimum rocznego doświadczenia. warunek ten spełniam. Ciekawa jestem ewentualnych zarobków. Przybliżycie je?

Mari

Czemu twierdzisz, że ten wpis nie będzie wisiał zbyt długo? Zastanawia mnie teraz w nim sytuacja względem rekrutacji, piszesz, że jest ciągła a ja po wejściu na ich stronie widzę napis, że jak na razie nikogo nie szukają. Możliwe ze jeszcze gdzieś indziej są te oferty? chce je poczytać i zestawić z tym co piszesz

@Szkoda czasu Nowy wpis
@Mari

Post usuwany, bo prawdziwy ;) firma boi się opinii.... słabe. Proszę sprawdzić rekrutację Aristo Pharma ... Czy zarzucasz mi kłamstwo ? Tylko w czym - konkrety proszę. A co z czym chcesz zestawiać ? Pracując w tej firmie znasz realia ;) to wkleję jeszcze raz dla przypomnienia. Firma Aristo: Pensja na czas, dosyć atrakcyjna patrząc na inne oferty na rynku ( Ok 7000 brutto wzwyż w zależności, jak sobie ktoś wynegocjuje), benefity opieka medyczna, ubezpieczenie, możliwość nauki języka i czasami karty benefit, auto ok, ale zawsze są problemy z flotą,jeżeli akumulator padnie każą ładować go na prostownik ;) a jak złapiesz gume to zmieniaj sam/a Umowa pierwsza na 3 miesiące, później loteria. Na rok i dalej znowu loteria. Jeżeli chodzi o te gorsze strony pracodawca nie zwraca dni wolnych za pracę w weekendy (patrz konferencję, warsztaty) I tutaj niestety nie działa prawo pracy! Poza tym magiczny premiometr, jak dobrze kombinujesz to żyjesz ;) jako nowy pracownik masz za mało czasu by osiągnąć w krótkim czasie, co inni osiągali latami. Chociaż na rozmowie wiele się mówi lojalności wobec innych, ale to niestety fikcja. Szefowie wydają się ok, no ale to tylko pionki na szachownicy. Jest wynik masz spokój, nie masz wypad. Relacje między pracownikami tutaj jest różnie wW Zależności od regionu..no niestety największe problemy Mazowieckie wielka zawiść i konflikt między dziewczynami, gdyby mogly to by sobie oczy wydrapały i nie tylko ... jeśli chodzi o inne regiony pn/wsch.Joanna trzyma wszystkich w ryzach. Na południu lelum pollelum, które pozwala wejść sobie na głowę innym pracownikom, w zespole panuje zawiść, dziewczyny i nie tylko obgadują się nawzajem i robią straszny gnój. Jednym stowem atmosfera kiepska. Ciagłe rekrutacje na tereny zachodniopomorskie i Dolnośląskie.... ludzie pracują krótko. Pewnie mój wpis niestety nie będzie wisiał za długo. Ja nie polecam tej firmy z czystym sumieniem i odradzam.

Zuza Nowy wpis
@@Szkoda czasu

Zacznę od pozytywów tak zostałam zwolniona nie nie mam żalu bo zaczęłam, rozysylac cv po pierwszej " imprezie integracyjnej " na której usłyszałam od "koleżaneki" starszej stażem i nie tylko że jak nie zrobię wyniku w mc to mnie (usunięte przez administratora).. no o klasie trudno mówić... pracowałam na dolnym Śląsku w linii gine, jeśli aplikujesz to zasiadz wygodnie i otwórz popcorn!!!! Duży pozytyw że promujesz leki i leki które są dobrze odbierane przez lekarzy iiii w sumie niezla podstawa w sumie to tyle heh. Jeśli chcesz jeździć autem z przebiegiem min 230 tys. Jeśli chcesz pracować weekend i mie mieć za to dnia wolnego ani zapłacaone jest to dobre miejsce. Jeśli jesteś sfrustrowany swoim życiem jesteś osobą powyżej 48 roku życia, nie masz pasji lubisz plotkować, z szczerością i uczciwością jesteś na bakier jest to dobre miejsce CALYM TERENEM TRZESIE JEDNA OSOBA Z WROCLAWIA NAWET WYŻSZY SZCZEBEL ZARZĄDZANIA BOI SIE JEJ POSTAWIC. Pierwsza umowa na 3 mc i to czas aby wykręcić turbo wyniki, bo inaczej może być różnie, jeśli dostaniesz umowę to.na 6 mc ( ale nie obejdzie się bez tłumaczenia się przed dyrektorem.dlaczego po 2.mc pracy masz tak słabe wyniki.) Nigdy nie przyznawaj się gdzie pracowałaś/ łes ponieważ kierownictwo ma w zwyczaju zaczepiać koleżanki na korytarzach szpitali wypytywać i sprzedawać wyimaginowane informacje, prowadzące do kwasów no ale w tej firmie jest to na porządku dzienny. Więcej szczegółów dowiesz się na pewno od lekarzy i jak się spotkamy w rynku. POWODZENIA . NA PRZECZEKANIE POLECAM . JESLI POSIADASZ WYZEJ WYMIENIONE CECHY ROWNIEZ POLECAM. UWAGA NA KADRY TO JUZ WOGOLE MAM WRAZENIE ZE TEGO DZIALU BOJA SIE NAWET PREZESI. DOMYSLAM SIE ZE TUSZUJE NIE COMPLIANCOWE ZAGRYWKI CALEJ TEJ FIRMY.

Inga Nowy wpis

Jakie są tu podstawy do prowadzenia negocjacji stawki? W ostatniej opinii widzę, że ponad 7 tys można sobie ugadać ale ciekawa jeszcze jestem w oparciu o co? Widnieje teraz oferta dla band Managera od Dermokosmetyków. Nie podają tu widełek, więc nie mam punktu zaczepienia. Czy występują w ogóle podwyżki samej podstawy po pewnym czasie?

Ktoś zasugerował krótką prace, bo oferta po paru miesiącach została wznowiona? Nawet jest to ile czasu z tego może zabierać jakiś okres próbny? Czy na każdym stanowisku występuje? Ile trwa i na jakich zasadach jest podpisywany?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Axxon.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zachodnioppmorskie

Witam, pod koniec 2023 roku firma rekrutowała na zachodniopomorskie, po kilku miesiącach znów pojawiło się ogłoszenie - tak krótko pravuje się w Aristo ?

Czy w Axxon pracuje się na open space?

Jak wygląda sytuacja obecnie? Jak atmosfera? Jak wypłaty? P

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Axxon?

Mirka

Poprawa na południu? Tak ktoś pisał kiedyś na forum. I co można było mieć na myśli przy tych tekstach mobilizujących? Jak aktualnie dba się o tę strefę podczas pracy? były kiedyś wprost pytane o benefity, jakie są te obecne? Doszły jakieś ciekawe?

Miś
@Mirka

Na południu jest nowy kierownik. Gość który ogarnia rzeczywistość i można na niego liczyć w przeciwieństwie do poprzednika, który nie wiedzial do końca na czym ten biznes polega. Za to na lansie znał się jak mało kto. Wracając do aktualnego regionalnego nie jest z łapanki i zna firmę bi zaczynał jako rep

nex

Szkoda energii i pary na pracę w tej firmie. Oczywiście jak ktoś jest zdesperowany...to rozumiem.. Ogólnie człowiek się uwstecznia, żyje w ciągłym stresie, jest niewolnikiem maili i telefonów...nie polecam-poza Axxon/Aristo istnieje wiele normalniejszych miejsc pracy za całkiem sensowną kasę. Firma obecnie zarządzana przez matołów czyli R.H.zwanego złotoustym, oraz (usunięte przez administratora).liczy się tylko to aby im było dobrze. Niesamowicie toksyczne osobowości.

ByłoMinęło
@nex

To fakt, stres był i to niemały, chociaż na przykładzie mojego obecnego Przełożonego w nowej firmie widzę, że można robić wyniki bez spiny, bez dziwnych tekstów "mobilizujących" do pracy. Z tego co wiem to polepszyło się na południu jeśli chodzi o atmosferę pracy. Spotykam ludzików i chwalą sobie pracę w Klaksonie. Osobiście źle wspominam okres pracy w tej firmie(wieczny (usunięte przez administratora)), jednak kontakty z niektórymi złotymi ludźmi pozostał do dzisiaj.

Robi

Jak się czyta tych wszystkich opinii to się chce zwymiotować. Czy firma jest aż tak zła i nie potrafi zbudować dobrych relacji i zadbać o swoją opinię? Gdyby to przeczytali lekarze i pacjenci..no nie wiem czy choć jeden chciałby kupić wasze produkty. Myślę,że managerowie i zarząd powinien się głęboko nad tym pochylić. Bo to wstyd ,żeby w 21 wieku takie słyszeć "pomyje" na temat tego co sie w Waszej firmie dzieje! Firma to ludzie i przykro mnie, jako pacjentowi czytać taki (usunięte przez administratora)

Firma
@Robi

@Robi - już Wam odpowiedzieliśmy wiele razy. Ale powtórzę po raz kolejny tutaj na tym forum - Nie jesteśmy zainteresowani zapłaceniem Wam za możliwość moderowania wpisów na tej stronie. Możecie się wpisywać jako pacjenci, pracownicy, czy sam Święty Mikołaj. Nie dostaniecie od nas pieniędzy.

Karol

Dzień dobry Wszystkim. Kochani jak aktualnie pracuje się w Axxon? Jaka atmosfera, jak leki i firmę postrzegają obecnie lekarze i farmaceuci? Jakie możliwości rozwoju? Jaka flota dla PM? Pozdrawiam Was

Czy można liczyć w Axxon na prywatną opiekę medyczną?

enelmed. działa

Pracus

Ginekolog kapeć jest zawsze na posterunku

Beata
@ja

A czy jeszcze jakieś inne benefity są w firmie zapewniane pracownikom? :) Karta multisport czy np. jakieś dodatki w formie bonów/zniżek? Lub może premie? :D

Tou

Tak.

Tou
@Beata

Tak. Są takie bonusy premie oczywiście też dla tych, którym chce się pracować. Czytając większość komentarzy mam wrażenie, że pisze je jedna osoba, która sama świadczyła wspominane usługi..... przykre to, ponieważ każdy powinien brać odpowiedzialność za swoją postawę a nie obrzucać swoim błotem wszystkich

Łucja
@Tou

Co to dokładnie znaczy "dla tych, którym chce się pracować"? Tzn co mają konkretnie robić, żeby jakieś dodatek wpadł? Bo pracować to się większości chce, inaczej by nie przyjezdzali :P Tak uważam

Jak długo trwa proces awansu w Axxon?

To ciągle etap w procesie tworzenia....także tego nie wiedzą najstarsi górale:)

Jakub

A opowiesz jak wygląda kwestia zarobków w Axxonie? Jakie są perspektywy na podwyżki po pewnym czasie? No i czy można tu liczyć na jakieś premie, czy tylko na samą podstawę wynagrodzenia? Powiesz na jakich zasadach się to wszystko odbywa?

nex

....z perspektywy czasu...szkoda czasu dla tej firmy...przedmiotowe traktowanie, człowiek nie rozwija się, no fakt jest taki że najważniejsze są relacje łóżkowo-seksualne w tej firmie....długie nogi...blond czupyna...cycki i dupa...to się liczy....

Beata

Cześć, co jaki czas w Axxonie na stronie internetowej pojawiają się nowe oferty pracy? Niestety aktualnie ofert brak.. Na jakie najczęściej stanowiska zdarzają się nabory? Jak wygląda rotacja w firmie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Axxon odbywa się również w języku angielskim?

Kapeć

Tylko francuski

Pytający

Pytanie dla zorientowanych. Jakie warunki zatrudnienia. PLN netto? Stałe dla wszystkich czy negocjacja? Czy sprzedaż do aptek jest czy tylko lekarze? I czy ogólnie warto? Atmosfera itp.

Pytający

Jakieś konkrety? Co Jest nie tak z tą firmą?

Sb
@Pytający

Ludzie Jak chcecie szukać konkretów co do pracy w Axxonie to na pewno nie na tym forum!! Tu Wam tylko doradzają ludzie (kobiety) którzy są sfrustrowani z powodu odrzucenia, z powodu swojego nieatrakcyjnego wyglądu i mnóstwem kompleksów i też takich którzy myśleli że pracując na oscylatorze są najlepsi i wszystko im się należy! Praca jest ok dla tych co nie żyją życiem innych i chcą zarobić, a reszta zamiast iść na siłownię albo do dietetyka lub psychiatry piszą tu

Odp
@Pytający

Zdecydowanie negocjacja ,w zależności jakie masz doświadczenie i staż pracy

eee
@Sb

...piszesz jakbyś sam nie korzystał z oscylatora:)

Maciek

Będziecie otwierać nowe stanowiska pracy?

Jarz

Ludzie oni zwariowali!!!!! Będą płacić premie za pozytywne wpisy do Internetu. W sumie nie ma co się dziwić, to taki akt desperacji bo tu nikt nie chce przychodzić do pracy, bo wszyscy maja świadomość co tu się dzieje oprócz nich. Ale ja pisze,że jest cudownie. To ja Jarząbek

Zostaw merytoryczną opinię o Axxon - Warszawa

• Jak się pracuje w Axxon?

Zobacz opinie na temat firmy Axxon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axxon?

Axxon
  • Baletowa 30