Opinie o Axxon w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axxon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Axxon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axxon w Warszawa

zen

Porażka firma.... rewelacji nie ma żadnych opieka medyczna w enel med ,oczywiście ściągają za to z pensji,karta multi tez ściągaja i to nie mało....i za użytkowanie samochodu tez sciągają....nic poza tym.....o premiach lepiej nie mówić...ktos wczesniej zauważył ,że jest "bałagan" ..ja bym to inaczej nazwał..haha zgadzam sie z poprzednikami ....uważajcie na ta firme,szkoda czasu i nerwów

Tomasz

@once to Ty chyba jestes ciec malinowy jak nie potrafisz znalezc normalnej pracy na umowę... tak sie tym podniecasz. Rowy kopiesz.ze nie masz umowy czy jak gościu?

tede

Hmmm....dla zdesperowanych...bałagan .brak jasnej koncepcji działania w firmie odbija się czkawką każdemu...szefostwo zmienia decyzje średnio co miesiąc:-) ..nie polecam ...szczególnie tym ,którzy maja doświadczenie w branży ...tak samochody są ale w jakim stanie ...masakra..pensja jest ...ale jak ktoś wyżej zauważył ,tylko wybrani maja wcześniej..haha...a co najważniejsze duża rotacja pracowników mówi sama za siebie....przez lekarzy jest to bardzo żle postrzegane...

qwert

święta święta i po świętach a Axxon płaci wypłaty na raty :), Ci co "zasłużyli" dostali przed świętami a "plebs" czeka do teraz, czyli ludzie drugiego sortu :/...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Axxon.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
baba

@vous - z tego co wiem to enelmed, ubezpieczenie i multisport jest dla wszystkich pracowników a nie tylko przedstawicieli.

baba

@once - dodatkowe ubezpieczenie życie i zdrowie, opieka zdrowotna w enelmed. Jest też multisport, ale nie wiem na jakich zasadach bo nie korzystam.

@jola

wypowiedź Repiszona parę linijek wyżej nie wystarczy???

Peter

Cześć. nie znam firmy i trafiłem tu jako pacjent używający jednego z leków, Jedna uwaga: wizerunek graficzny tej firmy to jakieś nieporozumienie wszystko włącznie z logo tej firmy wygląda jak nie z tej epoki. ojjjjjjjj polecam skorzystać z firmy od brandingu !!!

nikt

dżizas, co za śmietnik i żadnych konkretów. Pensja jest na czas i samochody (czyli jak rozumiem ok), ale to żadna łaska - i na ten temat pół strony postów! Ludzie co jest z wami! Nic się nie można z tego bełkotu dowiedzieć. Jest teraz nabór na Wawe , ale ponoć biorą z prowincji! Qwa, to jak to ma wyglądać? To jak jestem z ochoty, to rozumiem, że nie mam co składać bo wezmą kogoś kto mieszka w stodole 100km od wawy? Przez takie gówniane wpisy idiotów nic się nie można dowiedzieć na temat żadnej firmy na tej stronie. Czy jest ktoś kto pracuje obecnie w Axxon i może mi powiedzieć jak wygląda sprawa z wizytami - bardziej robota apteczna czy medyczna? Jak jest z rozliczaniem wyniku - są IMSy?

Man

@ironia a Ty chyba urwałes się z choinki.. Dobrze ze firma zapewnia samochody hahaha wez kup i swoim jezdzij hehe Faktycznie to fajnie ze firma daje auta sluzbowe i wypłata na czas haha jakby laske ktoś robił hahahaha

@Man

samochód służbowy to narzędzie pracy,żadna łaska... Wypłata na czas? tez żadna łaska. Ludzie, dlaczego chcecie się dawać upodlić i poniżyć? Oczywiście wypowiedzenie z pracy regionalny też da do podpisu z uśmiechem jako plan poprawczy! Ciekawe kiesy PIP siś za to weźmie?

qba
@Man

używaj polskich znaków gamoniu!!! Bo laskę to możesz zrobić szefowi... a łaskę to niedługo będą robić pracownicy, chcąc dalej pracować dla tej firmy

K
@qba

Oj chyba sie sam Czernik odezwał!!! Jest mega wyczulony na ortografię;)))

lato2016
@K

Nie. Robert nie bywa na tej stronie. Ci, którzy pracują i mają sprawę do niego, to po prostu dzwonią. Ci, którzy odeszli za brak wyniku piszą tutaj. Miał być serwis o pracy, a jest forum takich co nie mogą się odnaleźć we wrogim im świecie

grypa

Firma chyba coraz gorzej sprzedaje... Coraz gorsze opinie wśród lekarzy ..Nawet strona internetowa jest martwa.Marketing chyba już nie kontroluje swoich działań.W środowisku coraz głośniej o jawnym mobbingu i zastraszeniu wśród pracowników.

Repiszon

Jak czytam te wypociny to mi ręce opadają :) Faktycznie ciśnienie w firmie jest bardzo duże i często za duże, inwigilacja kierowników faktycznie też zakrawa często o mobbing który pewnie kiedyś skończy się u któregoś w sądzie bo wiele osób nie wytrzymuje. Co do samochodów to jak ktoś napisał wyżej...albo zamęczone octavie albo nowe rapidy z możliwością użytkowania prywatnego ale jak wszędzie częściowo odpłatnie. CO do wynagrodzenia to równie ale stosunkowo kiepsko bo 3500 na rękę dla przedstawiciela medycznego który zajmuje się także sprzedażą to zdecydowanie za mało i takie badziewne firmy jak KRKA czy Oleofarm albo Tactica płaca już więcej. Psychiatryczne produkty są jeszcze ok ale reszta plus te wchodzące to jakaś masakra...wypromować to i zrobić plany to praktycznie niewykonalne bo jest cholernie mocna ugruntowana, reklamowana i w dodatku tańsza konkurencja z dużych mocnych firm a dyrekcja Axxon buja trochę w obłokach następnie ciśnie kierowników a ci zamęczają przedstawicieli wymagając cudów...zejdźcie na ziemię i nabierzcie realizmu ! Oczywiście nie jest to najgorsza firma farmaceutyczna ale jest to bez wątpienia (usunięte przez administratora) syzyfowej pracy :) ...i mało kto tutaj wytrzymuje a już na pewno nie jest zadowolony :) Na początek do zdobycia doświadczenia i ciężkiej szkoły życia może być ale doświadczony dobry rep długo tu nie wytrzyma.

dixi

lagol - Nie jestem pewna czy jesteś trolem czy z konkurencji, bo na pewno nie z Axxona (bo byś wiedział jakie są zasady korzystania z samochodu i nie pisałbyś głupot). Ale na pewno jesteś analfabetą - horrendalny pisze się przez "rr" ciołku.

Asiki

Przeciez mozna jezdzic prywatnie autem w axxon o co ci chodzi? Zadnych oplat za to nie ma

grypa

Nie polecam, brak spójnych zasad, brak strategii promocji, ciągłe zmiany nie prowadzące do niczego ( choć zarząd jest przekonany ze jest super !). Wykorzystują ludzi, prawo pracy nie istnieje w tej firmie!Preferowani są ludzie z prowincji, łatwi do zarządzenia.Managerowie ciągle zastraszają pracowników, dyrektorzy sprzedaży pozbawieni elementarnej kultury osobistej ! Zachowania te od lat tolerowane są przez zarząd.Opowieści o dzieleniu się zyskiem ze sprzedaży w postaci premii to najlepsza bajka jaka tam usłyszałem !!!

swojak

czikita bzdura...

czikita

Okropna firma, wyzyskuje ludzi i do tego traktuje jak śmieci, a pieniądze przy tym są tak śmieszne, że zostawię to bez komentarza. Nie polecam.

derma

ciechcelatoon, Ty chyba się z d...y urwałeś, z tym porównaniem axxona z lidlem..Jak przychodzi sezon, to trzeba nawalać premię co 2 miechy a nie po sądach latać. W lato trochę gorzej, ale też coś się kręci. Z reguły Czarny daje jakieś produkty do prowizyjnego, trochę punkty przytnie i można parę plizów zarobić. Co Ty Królu Złoty, myślisz, że my tu na śmieciówkach za min. krajową robimy? @ "X" - na początku jak masz nie ogarnięty teren o jest lekki hardcor. Ale jak już sobie ułożysz to jest OK. Ale to chyba wszędzie tak jest. To że wózki są monitorowane, to przecież jest jawne od dnia 1 w robocie. Przeczytaj papiery które podpisałeś przy odbiorze samochodu. Jaki z tym problem? @ Kandytat - octavia, rapid a stara derma to co wynegocjuje z Czarnym

Jaką macie flotę?

co
@Kandydat

Praca konkretna.skody.3500-4000 na reke. Praca-apteki/lekarze. Wszystko mega monitorowane i analizowane....biuro wzdęte i nadęte....przerost formy nad treśćią! Preferowane robienie wałków!

ciechcelatoon

Nie rozumiem skąd pomysły, że jest niewolnictwo. Jeśli ww. firma zmusza do nadgodzin to wystarczy po zakończeniu pracy iść do sądu pracy, a po kilku latach masz zapłacone plus nadgodziny. Jak im 20 osób tak zrobi to sami będą błagać, żeby pracować 8h. Jak teraz w Lidlu czy Rossmanie. Pare lat temu pracownica Biedrony wydoiła ich na 50 tyś. z nadgodzin. Aha! Porady w Pip sa darmowe. Weźcie sie i ogarnijcie. Można wnosić skargi i pozwy zbiorowe. Pozdrawiam i 3 mam kciuki.

Zostaw merytoryczną opinię o Axxon - Warszawa

• Jak się pracuje w Axxon?

Zobacz opinie na temat firmy Axxon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axxon?

Axxon
  • Baletowa 30