Opinie o Axxon w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axxon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Axxon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axxon w Warszawa

Lidia

@Ryszard, z pewnością masz rację lecz w takim wypadku nasuwa się mi pytanie: jakimi cechami charakteru czy też zaangażowaniem cechuje się pracownik firmy Axxon by być docenionym za swoje starania? Czy dla pracowników starających się przewidziane są wszelkiego rodzaju benefity i dodatki do płacy?

Kalinowski

Firma tragiczna, przeprowadzają rekrutacje przez skype, ciągną Cię do warszawy a później cisza i cisza i cisza. Jak dzwonisz po terminie w którym mieli dać odpowiedź to sie okazuje że zmienili koncepcie i rekrutacja nie jest już aktualna. Wśród farmaceutów postrzegani są jako firma która ich olewa a ich wiarygodność jest bliska zeru. Siedziba na peryferiach warszawy , okna zaciemnione bo klimatyzacja nie działa. Odradzam, szkoda Waszego czasu na tą firemkę.

Malinowska
@Kalinowski

Okna mają rolety p-słoneczne! Posiedź przy oknie w pełnym słońcu to zobaczysz co Ci klima pomoże! Jak szukasz roboty w centrum Wawy to się na Dworcu Centralnym w zapiekankach zatrudnij :-) Rekrutacji nie komentuje - nie mój dział. Jeśli nie dali odpowiedzi w terminie to słabo.

Ryszard

Axxon ma opinię dobrego pracodawcy i jak widać opinia o firmie może być bardzo różna tak jak różnie pracują pracownicy!!

Olga

Jak dobra firma to i dobra praca stąd tak mało waszych wpisów.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Axxon.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
zainteresowana

Proszę o pomoc.Szukają repa na małopolskie.Atmosfera,podstawa,flota,gps.Rep z doświadczeniem chce zmienić firmę.

Wel
@zainteresowana

Atmosfera...zależy od Ciebie, podstawa, zależy chyba od Twojego doświadczenia, stażu pracy, wyników(jest rozbieżność) ,flota ok, gps jest-patrzą na to, ale to uwierz nie jest problemem.

mrozu

śmieszne jest to,że niektórzy ludzie rezygnują do składania cv sugerując się tymi wpisami. nie ukrywajmy,że opinie na forum wystawiają ludzie (99%), którym nikt nie zapłaci za to,że im się nie chce. Firma daje duzo możliwości, ale tylko tym ,którzy chcą pracować. (usunięte przez administratora) szkoła życia ! jesli masz w życiu mało aspiracji i ambicji ,nie chce Ci się pracować to rzeczywiście odpuść i szukaj szczęścia gdzie indziej. Firma, bardzo dobrze odbierana przez lekarzy. Jedna z najlepszych firm dermatologicznych.

@mrozu

Zgadzam się całkowicie z powyższą opinią

Kive

Pracowałam w firmie Axxon dłuuuuugie lata,czytam niektóre opinie i nie wiem czy się śmiać czy płakać..mam wrażenie,ze niektóre opinie piszą małolaty,które chcą dostać zajebistą kasę do tego super furę i najlepiej,żeby nic nie robić ,albo się nie narobić To jest firma ,która nauczyła mnie jak zostać dobrym repem ,o którego dziś biją się firmy ... Płaca była porównywalna do korporacyjnych zarobków. Kontrola jest jak najbardziej,ale jeśli robisz swoją robotę to co Ci przeszkadza?! Zresztą kontrola jest przez niektórych z Was,którzy myśleli,że wyjeżdżając o 10 i wracając o 13 będą mieli jak w raju

Asa
@Kive

Kierownik sie chyba wypowiedzial

@Asa

Mylisz sie.... rep z krwi i kości

Były

To jedno wielkie nieporozumienie. Szanujcie sie i nie zatrudniajcie cie tam

Lidia

@Mgła - a czy możesz napisać co konkretnie było powodem Twojej rezygnacji z rekrutacji do Axxon? Jakie stanowisko brałaś pod uwagę? Czy została z Tobą przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Mgła

Wszystkim dziękuję za opinie. Dzięki takim stronom można sobie zaoszczędzić sporo czasu. Jest aplikacja na Śląsk. Po tym co przeczytałem daruję sobie

Lidia

@co a o jakim stanowisku konkretnie piszesz? Firma Axxon opublikowała ofertę pracy na stanowisko Analityka ds. sprzedaży - czy warto aplikować? Jak wygląda proces rekrutacji. Merytoryczne informacje na pewno pomogą osobom zastanawiającym się nad wysłaniem swojego CV

z nożem na gardle

...a jaka kasa? Wie ktoś? ...bo ja mam nóż na gardle, ale bez przesady, za grosze nie bede pracował.

rzeźnik

Ta firma to śmiech na sali. Zero zorganizowania, słaby przepływ informacji, ciągłe rotacje i cięcie kosztów.

end

wed przecież teraz jest całe mnóstwo ogłoszeń że są u nich oferty pracy do wzięcia, nie wiem o co ci chodzi, naturalnie najwięcej przedstawicieli teraz szukają jak zawsze

Kris

Piszą ..raczej Ci ,którzy sami zrezygnowali i szukali pracy już po dwóch miesiącach pracy tutaj ,jak się zorientowali co się tu dzieje.Flota masakra ,używki z dużymi przebiegami ,wiecznie sie psuja. Podpinam sie pod Ole,medyczny jest od wszystkiego ,masakra ,najlepiej jakby jeszcze pilnował stanów w hurtowni , tutaj medyczny jest od aptek ,a lekarze to przy okazji ,sprzedaż z ręki, IMS co dwa miesiace i to jak szef kupi a z tym jest różnie.Nie polecam ,dla zdesperowanych.

Beata

Generalnie firma masakra ,dla takich co maja nóż na gardle

Ggg

(usunięte przez administratora). To ty tą firmę reklamujesz??? Ludzie z daleka omijać tą firmę wielkim łukiem!!!!! Mobbing na porządeku dziennym, ciśnienie na prace po godzinach pracy!!!!!

Zygrfyd

Olka czyli.omijać szerokim łukiem? :))))

ola

Medyczny w Axxonie jest od "wszystkiego" haha...powinni przyjmować farmaceutycznych ......pracujesz z różnymi specjalistami czyli np.z dwoma jeździsz do dermatologów z dwoma do pediatrów z jednym do neurologów albo ginekologów plus POZ i interniści,bałagan mega jest....ale masz sprzedawać preparaty ...a lekarze to poboczne zajecie:-)tu sie liczy tylko sprzedaż z reki nawet IMS nie maja regularnie,porażka.A do tego średnio co 2 miesiace nowe pomysły szefa ....zobaczcie jaka rotacja ludzi tu jest.

Tomasz

@zen a ile ściągaja za karte i opiekę?

Zostaw merytoryczną opinię o Axxon - Warszawa

• Jak się pracuje w Axxon?

Zobacz opinie na temat firmy Axxon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axxon?

Axxon
  • Baletowa 30