Opinie o Axxon w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axxon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Axxon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axxon w Warszawa

Były

Jak widać firmy bronią tylko Ci co ruchają wszystko i wszędzie bo takim to odpowiada. Panienki które dają d...py na lewo i prawo, szef najpierw robi rekrutacje potem przekazyje pozostałym pracownikom, żenada...Sodoma i gomora ale chorzy psychicznie ludzie czuja ię wspaniale w tej rodzinnej firmie... Obrzydliwe.... Atrakcyjnym wcale nie trzeba być by dostać tam pracę ( jak widac po 90% pracujacych w tej firmie) wystarczy byc chetnym lub chętną :D

Beti
@Były

Kochana jak najszybciej powinnaś się zacząć leczyć na nogi bo na głowę już za późno Szkoda czasu odpowiadać desperatce która żyje życiem innych a sobie w (usunięte przez administratora) nie może rady dać To jest dopiero obrzydliwe i przede wszystkim żałosne Droga Pani w tej firmie jak się pracuje to się zarabia a Tobie widać żal d...ę ściska że tak jest. Popisz sobie jeszcze może Ci ulży

Beti especially
@Beti

Jak widać po odpowiedzi pani pracujacej w tej firmie nic dodac nic ująć, o zarobkach to masz chyba słabe pojęcie jesli twierdzisz ze w tej firmie się zarabia :D. jak ci odpowiada taki poziom i taka śmieszna kasa to sobie tam siedź- na zdrowie :D.

Byla
@Były

Obrażasz sporą część szanujących się pracowników. Nie wszyscy się....... więc jak brakuje Ci jaj żeby przedstawić się pełnym nazwiskiem i przyjąć na siebie odpowiedzialność za oszczerstwa rzucane lekkim wpisem na wszystkich to zamilcz!

Maro
@Były

A pisze to osoba ,ktora jak wszyscy wiedzieli świeta nie byla.To chyba jest obłuda.

Xi
@Maro

Osobą świętą tu nikt nigdy nie był i nie jest oprócz ciebie osobo jajeczna Nie sztuką się podszyć pod kimś (usunięte przez administratora) jeden

Tutaj nikt nie wie co się dzieje w polu i co myśli pracownik Jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będą mieli kim kierować

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Axxon?

Adi86

Pytanie powinno brzmieć: Na jaki zakres usług może liczyć pracownik ?????????????

Zadowolony

Młotek, łopata, grabki i śrubokręt

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Axxon?

neuville

hahahahaha...... dawno się tak nie uśmiałem, nie w axxon tak nie jest......

gosc

w axxon atmosfera im bardziej napięta tym lepsza, im więcej szczucia tym lepsze wyniki

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Axxon.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Bb

O matko jaka żenada zakompleksionych panienek posługujących się nie swoim imieniem ????‍♀️ no, ale właśnie taka jest wiarygodność tych wpisów. Co do Firmy pewne jest, że: 1. Trzeba pracować 2. Ważna jest cyfra jeśli chcesz zarobić kasę ( bynajmniej nie chodzi tu o rozmiar stanika) 3. Nie ma czasu na życie życiem innych. Jak widać niektórzy już nie pracują....żal (usunięte przez administratora) ściskał a kompleksy pozostały. Drogie "Panie z Wrożkolandii" ???? powinny przełknąć już jad (uwaga, żeby się nie udławić bo dużo tego), wziąć się za siebie i być szczęśliwe...albo skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Rotacja w Firmie jest bardzo mała....przypadek...? Nie sądzę!

Aga

Lepiej się zatrudnić w agencji towarzyskiej, zakres obowiązków taki sam. Jedna wielka kochającą sie rodzina :D W pełni tego słowa znaczeniu, zatrudnij się a zobaczysz co się dziej na imprezach firmowych. Pogratulować tylko pracownikom a szczegolnie żeńskiej jej części..choć męska część pewnie nie narzeka :D

Aga

@Stary Pewnie,że nic nowego. Mój wpis jest dla ludzi z klasą, żeby nie tracili czasu zatrudniająć sie w tej firmie. Ktoś kto jest na poziomie i się szanuje nie będzie w takim bagnie i (usunięte przez administratora) pracował. Jest milion innych lepszych korporacji..gdzie imprezy firmowe tez się odbywają ale bez kur...wa bo ludzie tam pracujący (przynajmniej niektórzy) mają klasę, poziom i poszanowanie pewnych wartośći.

Qwerty

Hej. A ja chciałem zapytać o dział ginekologii? Na jaką można liczyć podstawę, jakie auto , jak się pracuje... proszę o konkretne informacje

poprawna

cześć . nie polecam pracy na stanowisko recepcjonistka sprzątaczka .w rzeczywistości jest sie chyba tam od wszystkiego .. kasa marna jak na Warszawe ...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Axxon?

Tomuś

Oczywiście, ze maja. Jak jesteś wysoka, długonoga blondi to na Śląsk dostałaś się już w 60% przed rozmową

Nagardlan bardzo dobry lek

Co się stało z lekiem Nagardlan nie ma nigdzie w aptekach

Hanna

Od jakiegoś czasu nie ma tutaj świeżych wpisów, więc mam pytanie odnośnie oferowanych przez Axxon produktów. Pisaliście wcześniej, że leki oferowane przez firmę są słabe - czy jako pracownicy widzicie poprawę jakości pod tym względem?

Nal

Co do Czarnego jego firma, jego zasady. Z niektórymi zasadami się nie zgadzałem, inne mi się podobały. Ludzie z biura dla repów bardzo przyjazni:) wszystko dało się załatwić. Linia pediatryczno-internistyczna. Nie wiem czy jeszcze jest... "Suplementy" trochę preparatów mało docenianych typu axoflor, axolan( tak w mojej opinii to dobry i wartościowy preparat) ale i preparaty typu "petarda do nosa Pronazus" cena z kosmosu, producent( nie axxon) pod swoją nazwą sprzedaje go za pół wyjściowej ceny Pronazusa. Szef... na każdej wizycie, podczas każdej telefonicznej rozmowy pojawiała się wzmianka na temat tego, że go czarny wyrzuci. A Przecież ma rodzinę. Tym zachowaniem na " rumuna" przynajmniej u mnie wzbudzał niepokój. Szef się boi- manager- to co dopiero ja zatrudniony na krótką umowę... Jak do 22 nie było smsa o treści " Jutro pracujemy razem. Gdzie o 8 się widzimy?" to miałem spokojny wieczór. Chyba, że wpadł od tak sprawdzić czy pracuje. Jak SMS był w późniejszym okresie...kończyło to się dla mnie nocą spędzoną na "muszli".. niepokój trwał cały czas.. ciężko było się z nim porozumieć- dwa inne światy, dwa inne podejścia do biznesu, dwie szkoły sprzedaży i brak jakiejkolwiek wiedzy na temat pracy z dużym klientem. W prywatnych rozmowach normalny człowiek, "mało" doświadczony manager próbujący nadrobić kompetencje zaangażowaniem. Dwa dni przed świętami dostałem ultimatum...W mojej opinii bardzo słabe. Przedłużanie umowy... brak informacji do ostatniego dnia umowy. Kasa średnia ale brutto, odliczenia nie wiadomo skąd za co, duże kwoty odejmowane. Jak to kiedyś policzyłem miesięcznie brakowało mi 600 zł pensji. Osobiście nie polecam.

Pit
@Nal

Witam, jaki jest producent preparatu pronazus? Bo niestety preparatu pod nazwą pronazus firmy Axxon już kupić nie można nigdzie...

Robert
@Nal

Witam Bardzo prosze o nazwe odpowiednika Pronazusa. R.szydlowski@medisow.pl

Witold
@Robert

Nie jest to forum konsumenckie, więc nie wiem, czy uzyskasz tu tego typu informacje. Forum Gowork.pl służy przede wszystkim pracownikom firmy Axxon, a także osobom zainteresowanym zatrudnieniem. Od jakiegoś czasu nie pojawiają się tu informacje na temat zatrudnienia. Czy są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak, to na jakie stanowiska? Czekam na Wasze wypowiedzi, gdyż tyko dzięki Wam poznamy realne warunki zatrudnienia.

Darek
@Witold

Ja też szukam pracy, czy w firmie są lub bedą przyjęcia? Atmosfera dobra mozna się dogadać?

Aniou
@Darek

Tak będą przyjęcia wigilijne

Witold
@Aniou

Jeżeli poruszyłeś już ten temat, to rzeczywiście są one organizowane? Do wigilii jeszcze sporo czasu, jednak skoro wspomniałeś o tym, to może sprecyzuję, czy pracodawca organizuje tego typu uroczystość? Co do zatrudnienia to widziałem, że poszukiwany jest obecnie Asystent bądź asystentka działu księgowości. Firma preferuje zatrudnienie stażysty na tym stanowisku. Interesuje Cię tego typu praca?

Axxon ma byc sprzedany?? Ludzie mówią

X
@Tomek

.....bzdury na kołach...

xe

LUDZIE DLACZEGO w takim chamskim tonie WYRAŻACIE SIĘ o właścicielu firmy-przecież nikt nikogo na siłę nie zmuszał tu do pracy...każdy dobrowolnie umowę podpisywał...z tego co wiem przy odejściu też nigdy problemów nie robił...wręcz szedł ludziom na rękę...odrobinę szacunku i kultury proszę...acha i jeszcze jedno nie zauważyłam abym pracowała dla jakiegoś "staruszka"!!?

Wolność słowa. A Ciebie nie boli od podpisywania język? Biedactwo

Drag
@xe

buhahaha "nie zauważyłam" a wcześniej "jestem zadowolony"....koleżanka z Lublina troszkę się miesza

@Drag

...i tu nie trafiłeś????...nie Lublin...;)

Surma

Nie polecam. Wszystko co niżej to prawda. No ale myślę że zmiany idą ku lepszemu i to co było wcześniej już nie powtórzy się. Czarny cwaniak bestia jest. Leki kiepskie. Tylko derma ich trzyma na rynku

xex
@Surma

....i tu się mylisz...nie ma tylko dermy...są też inne produkty które całkiem fajnie rotują...np. AXOLAN:)...ale z tym produktem trzeba chcieć i umieć pracować z głową:)..

@xex

Axolan? Zbyt mała dawka aby działała np.w neuropatii itd...zwykły suplement jakich od groma na rynku. Badania kliniczne się tu kłaniaja i dawkowanie. Chyba ciężko u Ciebie w tym temacie. Jeszcze jakies przykłady? To Cię zjem merytorycznie :)

@Surma

Ha ha no chyba padne...dokładnie suplement ale o bardzo dobrym składzie...kwas alfaliponowy+RESZTA...nikt nie ma takiego składu....wystarczy odp. Dawkowanie dostosować...i działa w neuropatii.... badań klinicznych jest już wystarczająco dość ....

@Xe

....merytorycznie to chyba...sam siebie możesz pochłonąć????????

Rafał
@Xe

Dla Twojej wiadomosci to tylko czysty kwas liponowy w dawce min 600 mg działa. Dlatego podaje się go w infekcji lub łyka się na czczo. Poczytaj trochę badań. Publikacji. Wyjdzie z biura i pogadaj z opinioliderami to może się czegoś nauczysz. Kwas liponowy plus minerały czy witaminy daje placebo. Ja wiem ze te publikacje są napisane w języku angielskim ale może poświęć chwile na przetłumaczenie bo robicie wioskę u lekarzy. Nie wspomnę już ile macie zwrotów axolanu z aptek. Widzisz ja wychodzę z biura i wiem co się dzieje w Warszawie. Ty chyba nie. Aż dziwne ze czarny jeszcze Cię za te bzdury nie wywalił

@Rafał

...hmmm ciekawa koncepcja...masz kiepską wiedzę...ja akurat wiele lat pracuję z liderami rynku CNS....a Warszawa to nie najważniejsze miasto????????...dawka 600 mg ok. To dawka terapeutyczna...i my taką dawke mamy i taką zalecamy....forma iniekcji???....a jeżeli nie wiesz po co łyka się wit. Z gr.B i minerały ...to proponuję się doedukować????....

xe

Pracuję od dość dawna...jestem zadowolony, mam szefa jak najbardziej w porządku...pensja na czas na koncie premie również zgarniam...jest ok Moje sugestie dla Axxon: mniejsza rotacja Lubię atmosferę w Axxon za: brak klimatu korpo

Magda
@xe

Pozdrawiam Czarnego. Nikt normalny pracujący w axxon w życiu by tego nie napisał . Oszust. (usunięte przez administratora) ma premie i zdania nie zmienię.

xex
@Magda

...i tu się niestety mylisz....pracuję ponad 2 lata...wiem co to starcia słowne z Szefem....ale nie przesadzajmy....wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Max

@ Lidia. Byłem. I to dosyć krótko. Z pół roku. Zobaczyłem co się w axxonie dzieje i ucieklem raz dwa. Dno. I wodorosty. Premie obiecanki cacanki no i produkty sama wiesz jakie są. Rotacja sama wskazuje chyba na to co się dzieje w axxonie. Buda dla psa jest lepsza niż ta wasza firemka. Nawet Magda wam uciekła bo miała dość czarnego. Ale karma wraca i za niewypłacone premie czarny karę poniesie. Zresztą już ponosi ale jeszcze o tym nie wie

Stupido
@Max

@ Max, Lidia to moderator dyskusji z firmy Gowork.pl - Axxon to niej jej "firemka" - ha, ha, ha!!!!!!! Miałem, kiedyś sąsiada który dzwonił na automatyczną infolinię do banku i krzyczał na komputer :-) W Poznaniu mieszkał. Ktoś z rodziny od ciebie ? :LOL:

@Stupido

No tak. Skąd wiesz? Łał

Oko
@Max

...Magda już poprostu się wypaliła i tyle w temacie....a dlaczego Czarny karę ma ponosić?? Na głowe upadłeś?? To jego firma robi i decyduje sam co jest dla niej dobre wg. Własnego uznania....w mojej ocenie w miarę sprawiedliwie.

Siema czarnuchu. Żyjesz jeszcze? Bo nie widuje Twoich Repów w terenie. Istnieje jeszcze ta firemka magazynowa?

Aniomax
@Ania

Nie widujesz bo październik jest miesiącem wiadra i szczotki. Wszyscy magazyn sprzątają. Piachu z plaży na Helu nanieśli ????????

@Aniomax

To już nie mógłby ludzi zabrać do np.Grecji? Ciągle ten Hel i Hel jak za czasów actavis. Bez jaj. Niereformowalny czy jak?

Dip
@Ania

Brak słów....pracuję w firmie już trochę....wszystko zależy od tego kto czego oczekuje....kasa jest ok/ samochód ok/ bede chciała lepszy to kupie sobie priv;)/gps-hmm dla mnie to normalne.../premie dostaje....ludzie o co Wam chodzi????

Lidia

@Max, a czy Ty byłeś pracownikiem firmy axxon? Z Twojej opinii nie do końca to wynika. Twój komentarz odnosi się do tego jakim pracodawcą jest Axxon, czy też jakim współpracownikiem?

Max

Firma na przeczekanie. Słabe produkty. Apteki na firmę wkurzone. (usunięte przez administratora)Nie polecam i nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Axxon - Warszawa

• Jak się pracuje w Axxon?

Zobacz opinie na temat firmy Axxon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axxon?

Axxon
  • Baletowa 30