Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Jestem byłym pracownikiem jednego z punktów Strusinianki. Na początku było miło,fajnie i lubiłam tą pracę. Po czasie zaczęły wychodzić mankamenty. Osoba,która była odpowiedzialna za wszystkie stoiska,była niekonsekwentna w tym co mówi, nie słuchała innych osób, robiła co chciała i wprowadzała sama różne zmiany,bez konsultacji z osobami nad sobą. Różne były sytuację, które były irracjonalne. Atomsfera,która była wprowadzana,byla nie do zniesienia. Traktowanie ludzi jak pachołki i wyżywanie się na nich,było bardzo nie na miejscu. Praca sama w sobie była w porządku. Wiadomo zdarzały się dni,kiedy było ciężko,przez nadmiar ludzi i pracy która trzeba było wykonać,ale odejście było spowodowane brakiem szacunku do pracownika,traktowanie jak pachołek a w większości przypadków jak robota. Bardzo nie polecam.

@Anna

Ej to strasznie słabo jeśli tak miałaś. :( A kiedy to było? Bo może teraz jest inaczej z tym wszystkim? :/

Lola
@Wiktoria

Nic się nie zmieniło .To powinno być zgłoszone nie do kadr ale wyżej i będzie to zrobione

@Lola

Cześć, chciałabym spytać czy doszło ostatecznie do tego zgłoszenia i czy do dziś po takim czasie jest już jakiś efekt w tej kwestii? czy cokolwiek w warunkach tutaj się zmieniło? chciałam też dopytać o oferowane stawki na przyszły rok, była już informacja w tym zakresie, ktoś wie?

Nowa

Praca w sklepie - nieporozumienie. Oczekiwania ogromne, obowiązków masa a wynagrodzenie takie, że ledwo starcza do 10go. Nieadekwatne do wykonywanej niemalże niewolniczej pracy. I to ciągłe niezadowolenie czy to szefostwa, czy to kierowniczki regionalnej. Jej zachowanie to osobny temat. Ciągła krytyka, wszystkie uwagi przekazywane krzykiem. Chociaż nie wiem, jakby się człowiek starał i tak ciągle jest źle i źle. Czepianie się dosłownie wszystkiego. Kochane, jeśli chcecie być zdrowsze i nie nabawić się nerwicy, to proszę omijajcie tę firmę szerokim łukiem, nie polecam tu pracy nikomu.

Łucja
@Nowa

A zachowanie pracownic ? Jakie są

Magdalena
@Łucja

To normalne pytanie, czy sugestia że pracownicy też mają coś na sumieniu?

Beata

Witam muszę to napisać bo spotkałam się z taka sytuacja kolejny raz. Stojąc w kolejce na stoisku Stusinianki w Gemini Park. Wczoraj przyszła pani krótko ścięta w opasce bez ubioru pracownika tylko w zwykłych ciuchach chyba jakaś kierowniczka albo ktoś kto tymi dziewczynami nadzoruje. Panie obsługują i robią co mogą a ona wydarła się przy wszystkich żeby sprzątały. To już kolejne takie zajście. Współczuje tym dziewczynom a szefostwo powinno pomyśleć o zmianie pracownika. Bo kiepsko to wyglada.

Hanna
@Beata

To przykre :( A dużo tych pań tam pracuje? Może po prostu mają za dużo obowiązków? Ciekawe czy zatrudnili by kogoś jeszcze.

@Beata

Zgadzam się Bodajże jest to Pani Edyta Jest falszywa i rozsiewa jakieś plotki , także z dala od niej , bo rozsiewa jad;)

Rafał
@Wiktoria

Czy jej przełożeni wiedzą o jej zachowaniu? I zamieszczonych tutaj opiniach od klientów?

Szukam pracy

Czemu Firma każdego roku szuka pracownika do kadr? Co jest nie tak w tej Firmie?

Ilona
@Szukam pracy

A skąd przypuszczenie że od razu jest coś nie tak? To chyba fajnie że są oferty, a to że ktoś zmienia pracę normalne?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klient

Dzisiaj w strusiniance w siedzibie tej piekarni byłem obsłużony przez starszą panią w okularach niczym za czasów PRL-u. Pani stwierdziła że nie pokroi chleba ponieważ jest ciepły, pomimo, że w dotyku był chłodny. Stwierdziła, że mogę wrócić się z nim za 30 minut i wówczas go pokroi. Jako przyczynę podała fakt, że przez to że klientom takim chleb krojono to poprzednia maszyna się zepsuła. Z mojego punktu widzenia problemy techniczne piekarni nie powinny mnie dotyczyć, ale widać że klient w strusiniance to zło konieczne. Skoro pani za ladą zorganizowała mi czas, wróciłem za pół godziny i po odstaniu w kolejce z sarkastyczną uprzejmością pokrojono mi chleb. Ta wizyta jest moją ostatnią w tej piekarni jak i jej oddziałach pomimo tego że jestem wieloletnim hej klientem.

Emilia
@Klient

Nie wydaje mi się żeby ta informacja cokolwiek wnosiła dla osób które na ten moment poszukują pracy. Najwyraźniej takie narzucone zostały pani zasady co do krojenia, musiała się do nich dostosować i tyle

Klient

Pogratulować chamskiego zachowania pani starszej w okularach na ulicy Lwowskiej. (usunięte przez administratora) bezszczelność i prostactwo. Nawet nie będę opisywał sytuacji, bo szkoda mi czasu. Pogratulować.

Klient 2
@Klient

Uprzejmie donoszę "bo szkoda mi czasu..." dzięki takim ludziom ten kraj tak wygląda jak wygląda.. to forum nie służy do takich celów.

Marzena

Lubiłam bardzo bułeczki grahamki kupowane na Gemini ale ostatnio bardzo się zepsuły są nie smaczne nie wypieczone i nie wyrośnięta bardzo proszę zwrócić na to uwagę!

Bodzio

Witam . Mam małe pytanko co do pracy w tej firmie jako kierowca . Jaki system pracy jest i w jakich godzinach i jak wygląda sprawa z zarobkami ?

Paulina

@Monia, dziękuję za Twoją wypowiedź, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika a nie klienta? Twój komentarz bardziej dotyczy pracy współpracowników, myślę, że to powinno się zgłosić bezpośrednio swojemu przełożonemu. A możesz powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia u tego pracodawcy? Umowa jest stała, czy może zlecenie? Można liczyć na dodatki do wynagrodzeń, premie? Jak wygląda system czasu pracy? Widzę, że dużo opinii jest od strony klientów, jednak dobrze by było gdyby ktoś również zechciał się podzielić jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o pracę w STRUSINIANKA. Zachęcam do dzielenia się informacjami.

Kinga
@Paulina

Praca jest przyjemna i latwa , lecz atmosfera i ludzie pracujący tam już nie . ( oczywiście nie kazdy) . Nie ma się przerwy , wszystko się kręci wokół kierowniczki działu cukierniczego, Dziewczyny pracujące tam obgadują strasznie pozostaje pracownice a także gdy pójdzie sie na skargę szefostwo przekazuje dalej a później caly zaklad jest nastawiony na ta osobe negatywne . Jeżeli nie zrobisz vos po ich mysli ,musisz liczyć się z tym że wszystkie zacząć na Ciebie napierać i wyśmiewac oraz dokuczać. NIE POLECAM !

Olga
@Kinga

Nie sądziłam, że po takim czasie ktoś zechce napisać coś o specyfice i o warunkach pracy w ZAKŁADZIE STRUSINIANKA. Bardzo Ci za to dziękuję, ale nie napomknęłaś nic na temat wysokości wynagrodzenia. Jest ono adekwatne do ilości obowiązków no i oczywiście do stażu pracy?

Kiks

Witam często są przyjęcia kierowców wypowie się ktoś jak praca na tym stanowisku jaka płaca ktoś coś podpowie ?

Ciekawa

Witam Jak oceniacie prace w zakładzie produkcyjnym? Zarobki atmosfera?

Anatol

Bardzo zmieniła się praca po wprowadzeniu rygorów sanitarnych?

Jakie są warunki zatrudnienia w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Dadzą Ci najniższą krajową bez dodatków (usunięte przez administratora) Masz być miły uśmiechnięty zadowolony wykonywać polecenia natychmiast (nieważne że jesteś zajęty inną czynnością) piętnaście minut przerwy dostaniesz wtedy kiedy to pasuje starym pracownikom. ( mi się zdarzyło dostać przerwę przychodząc na drugą zmianę po 1,5 godzinie pracy) jak nie pójdziesz jak cię wysyłają to potem o niej zapomnij. (usunięte przez administratora)

Grzegorz orz

Polecam, często robię zakupy w Tuchowie, miła obsługa i towar zawsze świeży

Patrycja

Jestem ciekawa, czy firma szkoli na miejscu w z wypieków czy trzeba mieć doświadczenie ? Jak z praca dla studenta? Pozdrawiam

Mario

Sklep w Tuchowie - miła obsługa, dziewczyny zawsze uśmiechnięte, aż miło wrócić ponownie. Polecam

Wymagania wielkie a kasa tragiczna.szkoda czasu i nerwów na taką pracę.

Mariusz
@Marek

Wiadomo, że jeśli jest sporo pracy to powinny iść za tym dobre zarobki. Napisz, czy można podwyższyć pensje jakimiś dodatkami? Mam na myśli premie lub dodatkowo płatne nadgodziny.

Tonik

Wystarczy popatrzeć w internecie i można stwierdzić, że to firma z dobrą opinią, polecam.

Reszczu3

A ja odniose sie w samych superlatywach. Najlepsze kolezanki pod Kauflandrm i na Kosciuszki posze ze strony pracownika bardzo pomocne mile towarzystwo pozdrawiam P. R.

Oj
@Reszczu3

No wlasnie, a tu trzeba pracowac a nie kolezanki i pogaduszki. Od strony klienta inaczej to widac

Dn1107

Bułek ciągle brakuje, dobrze wiedzą jakie jest zapotrzebowanie a nic nie potrafią z tym zrobić. Drozdzowka z tofii daleka jest od drozdzowki - kawałek bułki napompowany powietrzem - pusta dziura w środku, nadzienia tofii brak, któryś raz z kolei tak już jest.

Fi
@Dn1107

To prawda

@Fi

Twój komentarz jest napisany z perspektywy klienta, czy pracownika? Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i umowy w firmie STRUSINIANKA. Możesz powiedzieć, na jaki rodzaj umowy można liczyć zatrudniając się u tego pracodawcy oraz jak wygląda kwestia wynagrodzeń oraz premii?

Rillaxy
@Paulina

Premie dostaje ten kto umie ładnie (usunięte przez administratora) lizać Łukaszkowi! !!!!

@Rillaxy

Powinieneś raczej darować sobie tego typu komentarze, bo w żaden sposób nie odnoszą się do głównego tematu forum, a ponadto naruszają regulamin serwisu Gowork. Odsyłam Cię do niego: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, żebyś spróbował wyrazić swoją opinię o pracy w ZAKŁADZIE PRODUKCYJNO HANDLOWYM STRUSINIANKA w sposób kulturalny. Długo już tam pracujesz?

Rillaxy
@Paulina

Stanowczo za długo dlatego coś wiem

@Rillaxy

Rozumiem i bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Jednak w dalszym ciągu Twoje wypowiedzi są zdawkowe i praktycznie w żaden sposób nie pomagają osobom, które pilnie szukają tu informacji o warunkach pracy w ZAKŁADZIE PRODUKCYJNO HANDLOWYM STRUSINIANKA. Czy wysokość wynagrodzenia podstawowego jest tam adekwatna do wykonywanej pracy?

Wiki
@Dn1107

Dzisiaj byłam na zakupach w Strusiniance na Lwowskiej strasznie niemiła obsługa pani miała problem z wydawaniem reszty klientowi z łaską obsługa bo bardziej była skupiona na zamówieniu niż kliencie masakra jakaś naprawdę???? nawet dziękuję nie powiedziała na koniec nigdy więcej tam nie zrobię zakupów nie wiem jak można zatrudnić takie osoby!!!!!

C
@Wiki

Jak widać dalej bez zmian

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O - Tarnów

• Jak się pracuje w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O