Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poznaniak 33

a powie ktoś coś o mieszalniku- pomocnika drukarza? jakie oferują zarobki itp? Chciałbym aplikować na to stanowisko, ale jeszcze sie waham Będę wdzięczny

Katarzyna
@Poznaniak 33

Na początku kokosów nie będzie! Ale spokojna robota.

Honorata

@Wieslawa @Janek 666 Może warto zapytać bezpośrednio dział kadr w firmie? Obecnie firmy coraz częściej odpowiadają na pytania kandydatów, jeszcze przed procesem rekrutacji. Dane kontaktowe znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Duni. Aktualnie firma Duni poszukuje Operatora Produkcji. Firma oferuje bogaty pakiet socjalny. Czy ktoś z Was zamierza aplikować na to stanowisko?

Janek 666

Witam mam pytanie odnośnie zarobków ile ma podstawy nowy operator maszyn Pozdro

Kaska

Jaka jest atmosfera w tej firmie ?

@Kaska

Atmosfera jak wiadomo większość poprostu nie ma swojego życia więc zajmą się Twoim???? smutne ale prawdziwe żal...

Mala

Czy może ktoś zdradzic ile ma podstawy pakowacz

xxxxx
@Mala

2600 brutto

Wieslawa
@Mala

Czy przyjmują na produkcję kobiety wie ktoś coś ?

Honorata

@Korektor Czy zgadzasz się z wcześniejszymi opiniami o firmie Duni Poland? Jeżeli posiadasz aktualne informacje o firmie, proszę podziel się nimi z innymi użytkownikami forum. @Lady.gaga Czy wynagrodzenie jest przyczyną Twojego niezadowolenia z pracy dla firmy Duni Poland? Może jest jednak coś, co według Ciebie stanowi zaletę tej firmy?

Korektor

Dobrze by było zanim oskarżycie firmę żeby sprawdzać pewne informacje chociażby z wysokością podwyżek najniższej krajowej.

Robol

Widocznie wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi jak.ci dobrze

Johnny B.

(usunięte przez administratora) jeszcze pracuje w kadrach?

Lady.gaga

Ta firma powinna być zamknięta. Co roku podwyższają najniższa krajowa o 100zł brutto a ta firma od kilku lato oferuje te same wynagrodzenie. Te widełki to dotyczą chyba pracowników fizycznych a nie całej firmy. Weź kierowniku sam zarób te 2500 brutto i przeżyj. Chcę to zobaczyć!!!

Zuza

Niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie

dejzi

witam czy przyjmuja do pracy może operatorów

uuuu
@dejzi

Tak. Ale też i zwalniają...

Redzi

Hej. Jakie sa warunki finansowe na magazniera?

pampel34

Witam. Jaka sytuacji ja na stanowisku PH?

Jak myślicie, ile u was zarabia brygadzista? Zastanawiam sie czy aplikiwac. Ja teraz mam na podobnym stanowisku 3500 i zastanawiam sie czy to ten sam pułap finansowy. Z góry dzięki

df

@Rid a skąd pomysł że coś takiego tutaj się dzieje? chodzi mi głównie tutaj o to co napisałeś na temat tego że ktoś się tutaj pod kogoś podszywa nie rozumiem

qwerty

Rysiu pozdrawiam!!!

Rid

firma o wielkim ego trzeba grac dobrą mine do złej gry kadra fałszywa jak diabli

paweł

Też pamiętam jak gonił wózki widłowe hulajnogą. :)

xxx

Panie Rusiu W. Pozdrawiam. nadal Pan liczysz wszystko w Excellu? Pamietasz jak zaczynałeś ze stoperem i goniłeś wózki widłowe. Haha.

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duni Poland Sp.zo o