Opinie o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz w Kielce

orzech

Niezły przemiał ludzi tam u was. Co chwile pojawiają się nowe oferty pracy jako kierowca

yoł

Oby oni wszyscy zdechli z głodu.

Ernest

Całkiem serio. nikomu nie polecam pracowałem tam jako kierowca nie wiesz czy Cie oszukają na kolejnej wypłacie czy nie robiłem nadgodziny pracowałem w soboty a na koniec miesiąca tylko podstawa i p.halinka z szyderczym uśmiechem na twarzy wręcza pieniążki bo Jerzy albo prosi pracowników o papierosa albo beka. Samochody rozwalone nie nadają sie do jazdy a ten kretyn szef zmusza ludzi zeby jeździli a jak nie to zwalniamy. Nigdy wiecej doczynienia z tymi oszustami

nick

Czemu u was jest taka rotacja ludzi? Co chwila pojawia się nowe ogłoszenie o pracę dla kierowcy...

Leszno
rf

Dobrze, że atmosfera opiera się na pozytywnych relacjach.

qqq

hahahah jakie szkolenia co ty bredzisz ??

kolo

zasady pracy ok, auta sypia sie, co do pensji 1900brutto, premia trzy przedzialy 1% 40-70tys = 400zl , 1,5% 70-100tys, powyzej 100tys 2%,jest to drobna spozywka nigdy nie wyrobicie takiej premii;) klienci biora od 3 szt do 5szt produktow po kilka zl, w wiekszosci sa to sklepy wiejskie ktore zle prosperuja lub zamykaja sie, masowo oddaja lodowki z mrozonkami i koncza wspolparce z pingwinkiem, pozatym pingwinek ma wyzsze ceny od konkurencji i bardzo duzo produktow nie ma z oferty na magazynie

maja seicenta z dziurami od rdzy progi spod, pekaja opony, krzywe felgi, kierownice sciagaja, dziwgnie zmiany biegow pourywane lataja, dziwne odglosy w kabinie, trasy do krakowa sandomierza zawiercia takim autem to samobojstwo a trzeba odwiedzic 50 klientow, rzuty po 15 km sklep od sklepu takim autkiem w dodatku niesprawnym, latwo przeliczyc na sam dojazd do krakowa 4 godziny w ta i spowrotem

Zaruba

Z tego wniosek, że firma Pingwinek w Kielcach nie jest najlepszym miejscem do podjęcia pracy nie sądzicie? Chyba, że w Kielcach lepszej perspektywy nie ma i każdy chwyta się tego co mu życie da. Tylko jak długo potencjał ludzi będzie niewykorzystywany w 100%, dlaczego generalnie marnuje się on na rzecz głupich zadań...

rr

worek pieniędzy zarobisz chłopie tam jest mega super

qqq

hahaha a gdzie pan Wiktor,dawno go nie widziałem

oxxx

drogi "??" a Ty zapomniałeś sie podpisać "cham"

??

drogi "0xxx" zapomniałeś aię podpisać, ale z treści wynika że to pisał "an-alfa-beta" :)

oxxx

Firme jak najbardziej chwale sobie oczywiscie nie zarobicie w niej wielkich kokosow ale w sezonie letnim premie jakos moga podreperowac budzet oczywiscie wszystko zalezy jak sie bardzo staracie. Jesli chodzi o szefostwo to szef ma byc szefem nie kolegom a kto jak kto ale akurat szefostwo pingwinka potrafi oddzielic sprawy firmowe od prywatnych a są tak naprawde dobrymi zwykłymi ludzmi. Oczywiscie auta pozostawiaja wiele do zyczenie:)

??

otóż to - na miskę ryżu i szklankę gorzkiej herbaty dziennie starczy, czego więcej robolowi "trza"?!.

ja i on

ojjj szkoda pisać na ta firme , wielki pan prezes to bardzo prosty człowiek kawal dziada reszta chama,jak i ta jego corka która wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!

agATA
@ja i on

CO TY GADASZ PAN PREZES DBA O PRACOWNIKÓW PŁACI IM TYLE ILE TRZEBA BY NIE WYDAWALI KASY NA GŁUPOTY NO CO TY

Filip

(usunięte przez administratora) trzy po trzy...nie radze nikomu tam pracować,wszyscy traktują Cię jak nic wartego śmiecia który ma być na każde kiwnięcie główki szefostwa,jeśli chcesz tam iść i być wykorzystywany jak biały murzyn proszę bardzo.Przygotuj się na to,że nikt Cię nie będzie szanował nawet pracownicy...

Janina ze szczecina

Jakie to polskie :) umiecie pluć jadem na kogoś w internecie, jeśli jest tak jak piszę reszta to czemu nikt nie ruszy tyłka i nie zgłosi ich do Inspekcji pracy lub do innej instytucji? Nikt tego nie zgłosi wiecie czemu?umiecie tylko szczekać jak małe pieski w twarz boicie się powiedzieć komuś prawdę a w internecie szczekacie :)

Herek
@Janina ze szczecina

Nic nie zgłoszą bo się boją :) prezes jest zbyt potężny i ma mocne plecy,(usunięte przez administratora)zadzwonił by to nowego szefa takiej osoby i zgłosił by,że ten i taki jest (usunięte przez administratora)i donosi.

Belmonto

Wszystkie komentarze to oszczerstwa byłych pracowników którzy kombinowali na każdym kroku co by tu ukraść,jak by tu nic nie robić a kaskę i premie dostawać co miesiąc,takim darmozjadom mówimy stanowczo nie.

Belmonto

Kombinowali to wylecieli więc nie wiem o co chodzi wam ludziska takie jest prawo i nic tego nie zmienni a jak chcecie kombinować to idzie pracować do sejmu.

???
@Belmonto

A ja wiem o co ci chodzi - z tamtąd nikt nie wyleciał - sami się zwalniają (usunięte przez administratora)

@???

z tego co widzę, to admin na uslugach pingwinka (ile ci daje?)wszystkie niepochlebne wpisy usuwa szybciuteńko :(

Adrianna
@??

Oni sami usuwają a nie admin człowieku,a po drugie mają przynajmniej przystępne cenny i jest u nich tanio :P

kasia
@Adrianna

przystępne cenny i jest u nich tanio,tak zeszłoroczne lody rozmrożone i towar z uciekającym terminem

Dodo

Jakie 15% sklepów czy cię do reszty (usunięte przez administratora) o?przynajmniej 40% jeszcze u nich kupuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz - Kielce

• Jak się pracuje w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Zobacz opinie na temat firmy Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Kandydaci do pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz
1.4/5 Na podstawie 353 ocen.
  • Domaszowska 94
    25-320 Kielce