Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Mamy nasze podwyżki, kwiatki przed zakładem, krzesełka na palarni i wysokie podwyżki dla inżynierów którzy chcieli odejść z zakładu

#$$#XX
@pracownik

W zeszlym roku elewacja, w tym roku kwiatki ławki, i podwyżki dla siedzących pijacych wiecznie kawke, a my robole do roboty za najniższą krajową. Aż wstyd mówić ze sie tam pracuję.. Czas najwyższy robić protesty brygadami . Nie wyjść na hale a siedziec na stołówce- może wtedy zobaczą kto największą robote tu robi jak wszystko stanie.!!!!! Może otworzą oczy!!!

Jon
@#$$#XX

Zamiast gadać i pisać to trzeba tak zrobić. Z gadania nic się nie zrobi:)

Men
@#$$#XX

Chyba pora na stajk, może wtedy zobaczą że bez nas ten zakład nie przynosi żadnych zysków

Monter
@pracownik

Na propagandę pieniądze muszą być. Tylko po co malować zakład, dbać o zieloną przestrzeń, pokazywać jak pięknie zakład się rozwija? Jak nic nie funkcjonuje!!!Nie pozyskano Nowych Klientów, trzeba walczyć o obecnych, brak komponentów, nie ma na podwyżki dla Pracowników.Pisze się programy oszczędnościowe obniżające koszty utrzymania linii, dokłada się obowiązków Monterom, a co ze Szlachtą w tym zakładzie, porobiliście z większości Liderów i Inżynierów.Piszcie na siebie programy jak Was zredukować i być bardziej konkurencyjnym w pozyskiwaniu Nowych Klientów.Obecnie pracy nie ma Szlachta siedzi brawo Zarząd.

Inz
@pracownik

Dementuje jakieś podwyżki dla inż, jestem w tej ekipie i nie dostaliśmy żadnych podwyżek. Nie siej fermentu, żaden jakiego znam nie dostał nic. Odbyło się to na zasadzie zmiany stanowiska a nie warunków.

Kasa
@Inz

O czym ty piszesz dostając tak zwany ,,awans " nie zmieniła ci się podstawa ? Wypłatę masz taką samą jak na poprzednim stanowisku ? Bo ja słyszałam ,że nie i tym samym to już jest podwyżka .więc nie pieprz głupot żeś mądry !

Kasa
@Inz

O to chodzi że tacy ludzie są potrzebni tak jak na każdym strimie po tylu brygadzistów na to jest kasa . Dla pań , które są kręgosłupem tego zakładu już nie .

@Kasa

Kasa ta sama, bez zmian - jaka była przed taką samą po zmianach, fakt powstały widełki ale nikt nie chce dać awansów do póki związki o podwyżki się nie dogadają bynajmniej tak mówią kierownicy.

@Kasa

Jak tak bardzo chcesz to załóżmy się o parę stówek, jeśli nie wierzysz... Zobaczysz umowę, a potem dopiero dla Ciebie będzie smutna chwila ???? to co, decydujesz się???

Slonik

Strajk! Strajk!

Bla bla bla
@Slonik

Ciekawe kto go zorganizuje i kto weźmie na siebie odpowiedzialność, strajk strajk strajk i będzie tak że każdy przed rozpoczęciem się zacisze a jak przyjdzie co do czego będzie pięć osób, tak samo jak wszyscy się zwalniają a dalej odziwo pracują na 20 osób zwolni się jedną i to wszystko a karawana dalej jedzie linie piszczą a sztuki w paletach jadą do klienta.... Niestety stety takie są realia...

@Slonik

Dobrze, że się jeszcze nie dogadali w sprawie podwyżki.Jak w tym zakładzie pracują ludzie, warto by się przyjrzeć.Z tymi celami pracy to my tu akord mamy, są założenia,to niech za tym pieniądze idą.Po co nas podzielono na strimy?Na jednym strimie pracuje się spokojnie, pomału, zrobią albo nie, na drugim gonitwa do mety, spływ musi być, na trzecim siedzą, a czwarty to sami wybrańcy z ludu do lepszego klimatu.Czy to jest uczciwe, że wszyscy mamy tak samo?To jest dopiero (usunięte przez administratora)po Polsku.To za spływami powinny iść pieniądze.Jak się komuś coś nie podoba to ja chętnie zamienię się z Panią jednostanowiskową i dołożę jej te 150 brutto za Matrix na koniec roku

Pracownica

No super wszystkich wrzucić do jednego worka podwyżek, produkcja jest podzielona na strimy, każdy ma inny rodzaj produkcji, ilość spływów.Każdym Strimem zarządza inny Kierownik, nie wolno robić dwunastek na strimie bo się robi straty, trzeba taką osobę oddelegować, to ja się pytam skoro mój strim ma spływy i prężną produkcję, dlaczego mam zarabiać na panią siedzącą i machającą nogami po sąsiedzku na testach.Ona tam siedzi bo jest kuzynką Lidera, żoną Kierownika, a ludzie mają pracować żeby się z nią podzielić?

Stefan

Drugi stream to jakieś nieporozumienie kobiety coraz starsze A cele coraz wyższe na chwilę stanąć nie można bo do roboty gonią wszystkie streamy pracują na luzie A tu jakby zarobki były inne i w innym zakładzie czlowiek by pracował jakieś nieporozumienie czlowiek czuje się jakby w innym zakładzie pracował A najlepszy jest dozór i Pan brygadzista montaż v2 to jakieś nieporozumienie

Stefa
@Stefan

Oj Stefan Stefan do obozu my trafili :(

Czy wiadomo jak skończyły sie dzisiejsze rozmowy?

GJGJGJ
@Marta

Jak zawsze nic nie wiadomo nikt nic nie słyszał, uwierzę jak pojawi się na koncie

Witam mam pytanie odnośnie waszego byłego pracownika A mianowicie pani Katarzyny Bohm ????? Czy ktoś może mi coś napisać odnośnie tej pani????

@Nowy

Ilość znaków wpisanych w komentarz jest ograniczona, można by książkę napisać o zasługach tej Pani, mało tego, jest przykładem do napisania doktoratu nt. Jak można zmienić mentalne podejście współpracowników metodami KB, po tej kuracji psychologicznej co niektórzy dalej nie potrafią się odnaleźć i myślą że ... Oczywiście w negatywnym znaczeniu

@Xxx

Kto kogo pociągnął? Kaśka Krzysia czy odwrotnie?

@Petla

Mowy głoszą że każdy miał swoje indywidualne zasługi, niby się wspierali w życiu, ale pewność i stabilność doprowadziła do łatwości w funkcjonowaniu. Siedzieli razem przy stole on dotrzywal towarzystwa z tym że ona miała inne możliwości a on miał słabsza głowę do kreatywności. Tak powiadają, to już jest legendą. Po za taraumistami wszyscy zapomnieli już, legenda umiera wraz ze wspomnieniami.

@Xxx

Jakie (usunięte przez administratora) w tym Diehlu, pracy nie ma ,o podwyżki trzeba wyjść na ulicę, a tu portal plotkarski ma się w najlepsze, żenada :(

Petla

Na ulicę? Żeby patrzyli z okien i się śmiali? Jaki jest w tym sens? Ludzie powinni zrobić strajk na hali. Cała brygada bez wyjątku. Wtedy poczuliby zagrożenie.

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
TakTak

Nareszcie związki cokolwiek chcą zorganizować, teraz ludzie muszą też coś od siebie dać. Bo sytuacja jest śmieszna i żenująca że zakład nie potrafi wyrównać nieco plac. Bo jest słabo porównując innych. Namysłów to takie dogadane miasto, we wszystkich sprawach i zrobiła się dziura. Bo uważam że jeśli zakład płaci 2500zl w systemie 4brygadowym to jest to (usunięte przez administratora) Ludzie pokażcie się jutro po zakładem. Czas zacząć trochę płacić, od lat zakład tu produkuje i jak każdy płaci tyle ile musi czyli jak najmniej... Czas to zmienić, do niemieckich plac nam daleko ale jeśli my teraz zarabiamy dużo to też jest (usunięte przez administratora)

Łajba przecieka

Titanic tonie, ludziska uciekajcie bo za chwilę braknie na pensje i tak w czerwcu poleje się morze łez jak zobaczymy wypłaty

Kovalski

Dzień dobry. Zakład, w którym pracujemy to kpina i nieporozumienie. Dziękuje.

Nnn
@Kovalski

3 procent podwyżki, ale jesteście hojni! Aby was wszystkie plagi egipskie dopadły.

zzzz
@Nnn

Niby były dzisiaj ostateczne rozmowy, ktoś coś wie?

VVV

Nie pozdrawiam brygadzistki VS1 z br.3 . Wiedz że krzykiem i szantażem niczego nie załatwisz a możesz sobie co najwyżej zaszkodzić. Pamiętaj ściany mają oczy i uszy. Nie pozdrawiam.

Magda
@VVV

Na kogo? A niby taka spokojna się wydaje

#$$#
@Magda

Spokojna? Chyba nie wiesz co mowisz. Dobrze że z Tą kobietą nie pracuje juz, bo jest złym i nie dobrym czlowiekiem. Nie ma osoby na tym streamie,która powie na nią dobre słowo.!Krzyczy na panie,rzuca wszystkim, poniża je przy innych i sie z tego cieszy, wszystko donosi, swoje winy zwala na innych. Podpuszcza Lidera przeciwko paniom i dozorowi. Ta Kobieta nie powinna być brygadzistą. Po tylu rozmowach i notatkach nadal jest na swoin stanowisku??? Góra i Lider nic z tym nie robi,tylko kolejne notatki. Wszystkie problemy są zamiatane pod dywan a kolejne Panie sie przez owo kobiete zwalniają.Cieszy mnie fakt, że nie musze już z tą Panią pracowac ani jej oglądać. Reszcie, którzy z nią pracują życzę cierpliwości i wytrwałości-może w końcu ktoś z tym zrobi porządek.

@#$$#

Zgłaszajcie (usunięte przez administratora) formą pisemną, bo za dużo jest na produkcji takiego dziadostwa.Syn recydywista widać po kim....

O kurde
@#$$#

W Diehlu obecnie lepiej zajmują się nowo przyjętymi, szkoli się ich po 3 miesiące, tyle samo noszą plakietki uczę się, stary pracownik jest niewygodny jak się nie podoba to wypad

@#$$#

To nosi znamiona mobingu.A to już nie tylko notatka to są inne prawne rozwiązania

Olx

Najlepiej jak każdy się weźmie do pracy ,bo nie fajnie się patrzy jak ustawiacza z 1 brygady z 2 śpi na krześle i ani lider ani brygadzista nie zwrócą jej uwagi , a inni nasuwają może łóżko jej przynieść

Obserwując
@Olx

To jest taki system. Nie system 4 brygadowy wykańcza, ale nadzór.Sami się mylą, popełniają błędy, w większości to nieroby na dodatkach funkcyjnych, wolno im wszystko, stanowiska nimi zapełniać.Monterom praca musi się zazębiać,u nich nie. Przecież to widać ,same cwaniary pchają się na ustawiaczki, każ im wykonać inną pracę, to uciekają na chorobowe.Potrzebują tyle nadzoru ,żeby ludzi kontrolować, bardziej opłacalne jest płacić im dodatki niż ludziom płacić dodatki motywacyjne za wykonanie celu pracy.

@Obserwując

Zgadza się. Przykładem jest 4 br vs 2 brygadzistka j jej ekipa dozoru nie ma pojęcia o dziale, tylko gadane i błądzi wkurzając ludzi - żal patrzeć. Dziwić się potem, że pracownik nie ma motywacji. Zdrowia

Rt
@E tam

Jak się awansuje ludzi którzy nie mają pojęcia o danym dziale to tak właśnie jest..Do rządzenia każdy a do pracy mało kto. Pozbywają się dobrych pracowników a zostawiają nierobów i donosicieli. A co do ustwiaczek to prawda. Same cwaniary które zapomniały po awansie jak wół cieleciem był..Gdzie ten kierownik ma oczy ze awansuje takie osoby?? Przynajmniej połowa dozoru powinna być zlikwidowana!

Daga
@Rt

Czyli uważacie że kobiety nie nadają się na stanowiska Dozoru? Czy to jest po prostu zazdrość że ona a nie ja? Jakie kryteria powinny być brane pod uwagę dla pracownika dozoru? Druga strona medalu ktoś awansował tą osobę na stanowisko specjalisty, kolejne czy osoba awansowana z swojej brygady nie powinna wykonywać pracy jako specjalista na innej brygadzie? Może wtedy uniknęlibyśmy sytuacji nie zadowolenia?

@Daga

Tak właśnie - po pierwsze : tylko nieliczne się nadają, po drugie nie ma czego zazdrościć, po trzecie kryterium awansu powinna być wiedza, a jak jest każdy wie i wreszcie po czwarte : pomysł ze zmianą brygady jako sprawdzian wiedzy to świetny pomysł. Pozdrawiam

Pracuś
@E tam

Krótko mówiąc wypad od Naszej Brygadzistki, same ją sobie wybrałyśmy i nic Wam do tego.

@Pracuś

Właśnie widać i słychać - zgrzyty, donosy, zaklamanie, to według was idea zgranego zespołu - brawo i wytrwałości. Buźka ????

Pracuś
@E tam

My wiemy że masz teraz duuużo czasu, zgrzyty i problemy są wszędzie, życie.Najważniejsze uczyć się na błędach i iść naprzód.

@Pracuś

:) szkoda czasu bądźcie dalej :*

@E tam

A ty myślisz, że w innych zakładach jest miła atmosfera, ludzie są życzliwi, uczynni, nie obgadują, to spróbuj szczęścia.

Ss
@:0

Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma ????. My Polacy mamy jedną wadę, jesteśmy zniszczeni przez poprzednie ustroje polityczne i sądzimy że wszystko Nam się należy, DCP to fundament ZEMu jeśli chodzi o pracowników, a z racji że się sporo pozmieniało to najnormalniej w świecie ludziom to nie odpowiada, więc tu na forum roszczą swoje prawa. Ktoś tu poprosił o napisanie jak Wy byście zachowali się na miejscu pracodawcy? I te osoby które mają najwięcej do powiedzenia, odnoszę wrażenie że zabrakło im przysłowiowego tyłu. Cóż, narzekać jest łatwo.

Zz
@Ss

Mowy nie ma zdradzać na tym forum sposób czy pomysły na funkcjonowanie firmy, dzisiaj projekty są w cenie.Fajnie by było dogodzić w raelizacjach wszystkim.Mnie się marzy praca góra dwie zmiany, gdybym złożyła podanie,odpowiedź byłaby negatywna, niestety musi się pani zwolnić, bo nic nie mamy dla pani.Jak jest potrzeba to się tworzy stanowiska specjalne pod konkretne osoby,tylko nie piszcie że to nieprawda.

Ruda
@Rt

A jak tam Pani brygadzistka z vs2 br 4 na montażu sobie radzi?

Rampam
@Ruda

Jak to jak.... Widzę ciemność, kasa się zgadza i jakoś to będzie :D pozdro

Ruda
@Rampam

Haha, czyli bez zmian. Tak to jest jak się bierze ludzi po podstawówce na brygadziste.

Echo
@E tam

Nie jesteśmy odosobnieni w problemie, plotkowania, donoszenia.Nadzór też nie pozostaje bez winy w tym zachowaniu, faworyzowane osoby donoszą, plotkują, świadomie, albo nie.Gdyby wszyscy mieli zajęcie na 8 godzin, nie musielibyśmy oglądać zabawiających się co niektórych osób, począwszy od tych sekretarek kierowników zwanych liderami.Likwidacja na produkcji brygadzistów, a dawanie większej władzy liderom to jakiś żart.Ekspres do kawy im kupcie na produkcję.

Hi
@Daga

Nie tylko ustawiaczki bo np na 3 br są ustawiacze co cały czas siedzą obok lidera i nic nie robią przez całą zmianę a panie sztuki sztuki i tylko spróbuj na chwilę stanąć paniusiu. Ten 2 stream już tak ma że donosiciele i nieroby szybko awansują. Dziwi mnie to że lider pozwala na takie zachowanie jak nie ma co robić to niech czyści maszyny tak jak panie podczas postoju.

Max
@Daga

Dobrych brygadzistów,A wręcz bardzo dobrych brygadzistów ( specjalistow) wywalili na próg... A mają teraz to co maja... O kierowniku się nie będę wypowiadać bo szkoda czasu mojego. Hmmm.. Co ja będę tutaj pisać wcale nie jest w sumie mi źle z tym, że już tam nie pracuje. Bo jak mam patrzeć na ludzi,którzy za plecami obgaduja to sie odechciewa. (usunięte przez administratora)

@Olx

No widzicie jak to jest, Diehl wdraża programy konkurencyjnych cen na rynku w celu zwiększenia zysku kosztem monterów, max do 3 osób na stanowiskach, teraz zabierają się za SMD.Proponujemy zmniejszyć liczbę uprzywilejowanych nierobów, może starczy na komponenty i podwyżki.

Grzechu
@Daga

Kobietom na takich stanowiskach odbija woda sodowa do głowy . Ja bym je wszystkie wymienila brygadami . Firma szuka oszczędności a po co tylu tych brygadzistów jest potrzebnych ,podwyżek nie ma a co trochę remonty itp. I co z tymi maseczkami przez 8 h w zamkniętej puszce się dusimy a co będzie latem z tego co słyszałem to w innych zakładach nie noszą masek ? I na nockach te nawiewy od których jest zimno .

Prometeusz1

Witam,ze słyszenia dochodzą info że coraz więcej ludzi się zwalnia????????????może wrócą co niektórzy do froneri????????????Porobić trochę lodów????,ale żarty żartami kiepsko się dzieje jak już ludzie ze wschodu odchodzą to jest źle...Nie szanuje się pracowników,brygadziści mają wyj..ebane najlepiej jest na nockach co niektórym to jeszcze browar i paluszki by się przydały a nie którzy robią z siebie takich idiotów ze wiekszosc chyba wazeline nosi w portach OMG..do czego to doszło...,wyjebać połowę dozoru,zostawić kompetentnych i ambitnych ludzi i zakład stanie "może"na nogi.Bo w zaistniałej sytuacji nic z tego nie będzie,pozdrawiam tych cwaniaczków którzy na wszystkim się znają i rozumieją i życzę więcej pokory jak dla sprawujących władzę????i o tych lodach nie zapomnijcie????????

Rudy..

Wiadomo w koncu co z naszymi jakimikolwiek podwyższkami??? Czy dalej od 5miesiecy (jak nie dluzej?) trwaja śmieszne rozmowy? Tak wielki zaklad a najnizsza krajowa??? Nie ośmieszajcie sie. Bardzo dobrzy pracownicy odchodza, zaraz nawet Ukraincy zaczna odchodzic bo az wstyd tyle zarabiac. Związki tylko są po to by im płacić, a nic nie walczą o godne wynagrodzenie pracownila który pracuje na 4-brygadowce, w niedziele, w soboty. Nie dlugo nastepna fala Ludzi sie zwolni-i pójdzie tam gdzie docenią ich prace. Zaklad schodzi na (usunięte przez administratora)

@Rudy..

Obiecują dużo A jak przyjdzie co do czego to marne ochłapy nawet tego czlowiek nie odczuje.Wstyd kiedyś najlepiej płacący zakład ????Teraz nawet Ukraińcy witają bo małe zarobki za to spływy coraz wieksze

@Rudy..

...2 lata bez podwyżek, zawsze jakieś tłumaczenie, przy tej inflacji to podwyżka rzędu 8% (2 lata) daje tyle, że człowiek nie zarabia mniej..A może myślą że ludzie liczyć nie umieją? Oby jałmużny nie było . bo to będzie początek końca!

ONA

Ten zakłada jiz tak spadl na psy z wynagrodzeniem że Ukraińcy się zwalniają bo mało płacą. Cały Namysłów się śmieje że Diehlu ludzie niedługo będą robić za miskę ryżu. Wstyd żeby chwalić ludzi za rekordy w produkowaniu sztuk A nie dac im godnie zarobić...

@ONA

To nie ma co się śmiać, nad tym trzeba płakać. Do jakiej sytuacji doprowadzono.

TPM

Dyrektor zwolnił się z własnej woli? Żarty. Chodzą plotki, że mu Szwaby pomogli podjąć decyzję. Był za kompetentny jak na niemieckie potrzeby i zbyt bystry aby dać sobie w kaszę dmuchać i pluć w twarz. Wiadomo, kto i od kiedy będzie następcą? Pewnie jakiś obciągacz bez kręgosłupa, bezmyślnie wykonujący polecenia centrali. Niemcy lubią takie wazeliny...

TPM
@TPM

Już wiadomo od dawna kto będzie, spóźniony komentarz, nie ma co już drążyć, był dyrektor, jest dyrektor, będzie dyrektor i tak będzie co jakiś czas. Byle zaczęło się poprawiać w tym zakładzie. Przede wszystkim by stał się konkurencyjny dla pracowników. Odchodząc z DCP ma start wszędzie indziej dostajesz większe pieniądze, lepsza atmosferę i życzliwość... Sam tego doświadczyłem, a trochę lat pracowałem w DCP.

widzący więcej
@TPM

Akurat były dyrektor to wazelinę nosił ze sobą w termosie, układny był dla szefów. Niżej to fakt - tu już szacunek pozostawał tylko na plakacie. Zwolnili go za niekompetencję, to jakie teraz mamy problemu to właśnie jego zasługa.

@widzący więcej

Niby co jest jego zasługa? Problemy z kasą, jak widać to obecny dyrektor od finansów czy HR pokazał na co go stać 1% podwyżki, 2 lata czekaliśmy na tą propozycję po prostu brawa. Wypowiedzieć układ zbiorowy i tyle, kogo zwolnią Polaków których nie ma już na zakładzie? Śmiech na sali, wszyscy narzekają na byłego dyrektora a przyszłość nie zapowiada się zbyt najlepiej....

na rybkę
@Xxx

a ty myślisz że czyja to zasługa że dostałeś 1%? zastanów się co musiało się stać że nie ma kasy

@na rybkę

Rekordowe spływy w 2020 i nie ma kasy ???????????? skończyliśmy dyskusję

@Xxx

Proszę "Panów" o prześledzenie cen komponentów na światowych rynkach i handel nimi przez brokerów. Zrozumiecie albo może i nie, gdzie podziały się zyski z rekordowej produkcji.

Zmartwiony

To może czas zamknąć ten biznes skoro zabiera nam, a nie daje żadnych korzyści I tak nasze pensje chyba w tym momencie są najsłabsze w Namysłowie Brak słów.

Ty
@Zmartwiony

Nikt nie napisał, że nie ma zysków. EBIT jest jaki jest ze względu na koszty komponentów. ...teraz panie zmartwiony szybko wyszukaj co to jest EBIT i zrozumiecie, taka mam nadzieję.

ygr

Na ktorym streame i na ktorej brygadzie jest najlepiej?

Polecam 4 br, vs3

Milak

VS1 Br.2 Wieczny luzik

@Milak

Wieczny luzik? Gdzie Ty tu niby masz luz? Zargumentuj a nie pieprzysz glupoty. Pozdrawiam

@Milak

Jak tu funkcjonować bez? ????

@Major
@ygr

Pytanie gdzie jest najlepiej, jest nie na miejscu. 1.Jakie stanowisko Cię interesuje? 2. Uprzedzam pytanie, dyrektora jest już zajęte.

Zdzichu

Doszły do mnie informacje że zostały uzgodnione kwoty podwyżki i mają one wynosić 450-600 zł! Brawo!

@Zdzichu

Do póki nie będzie na koncie nie uwierzę ???? na pewno są jakieś haczyki, chyba że dadzą % i tyle dostaną najwyższe stanowiska a na samym dole będzie to max 150 zl

Aaa
@Xxx

Tez mi się tak wydaję, filozofia firmy jest taka aby ścigać do pracy „sąsiadów ze wschodu” dla których te zarobki są bardzo dobre! Dlatego uważam że w diehlu będzie coraz to gorzej, obym się mylił ale wszystko do tego dąży.

Optymista

A ja słyszałem ze po 1500

@Optymista

Też tak słyszałem, że po 1500 i 13 wypłata

Jony

I jeszcze lodówka z Miele! Potwierdzone info!

Haha
@Zdzichu

No ważne że ci co więcej zarabiają mają na zakupy i wakacje robole niech nie płaczą pójdziesz do sklepu 3 razy i połowa wypłaty leci przez palce ja niestety już po wypłacie i teraz czekaj do końca miesiąca .Wstyd że Polak Polakowi wilkiem !

Ttt

Jakie są zarobki inżyniera?

Ble

Jakiego inżyniera?

Pracownik Diehl
@Ttt

Takie, jak podpisałeś na umowie o pracę. Przy okazji z klauzulą o poufności ich kwoty.

@Ble

Zarobki oscylują od 3800 do 7000 w zależności co wynegocjujesz i gdzie pracujesz stanowisk inżyniera just dużo, musisz sprecyzować które gdzie i jak i w jakim systemie

Inżynier
@Xxx

Jak już napisałeś to co nam nie wolno to dodaj, że brutto; bo jakiś biedak przywali tymi kwotami jako netto na rozmowie o pracę. I nie napalajcie się tak, bo jakby było tak dobrze, to w ciągu 3 lat nie odeszloby z firmy 2/3 inżynierów (nawet pandemia tego nie zatrzymała, a tylko spowolniła). Większość działów inżynieryjnych okoloprodukcyjnych buduje swoje know-how praktycznie od zera. Najgorsze, że przynajmniej połowa tych co przyszli zbuduje swoje CV i know-how, a potem ruszy w świat. Jeśli ktoś myśli o jakiś ścieżkach kariery, rozwoju itp.w Diehl to może we Wrocławiu, ale nie w Namysłowie( tutaj są tylko teoretyczne do statystyk). Tak poza tym robota jak wszędzie,.

@Xxx

Monter na produkcji bez sobót i niedziel najniższa krajowa .O podwyżkach ciągle cisza 2 rok rozmowy w toku .Tylko pieniędzy nie widać.

Nik
@Xxx

Zarobki od 3800 do 3850....

Carter

Slabe, nędzne...

XXX

Pozdrowienia dla Eli vs4 3 brygada !

Szukający

Witam. Szukam pracy. Proszę powiedzieć jakie są warunki pracy na stanowisku "magazynier" w Diehl-Namysłów. Proszę opisać organizację pracy (czas pracy, zadania, ilość pracowników na dziale, zarobki, szkolenia)

Slabo

A co to się dzieje w ostatch miesiącach?odchodzą sami techniczni, inżynierowie, czyżby okręt tonął pomalutku, nawet dyrektor się zwolnił biedaczek... ludzie z diehla szukają pracy. To napewno z dobrobytu jaki tam panuje.

Jeszcze słabiej
@Slabo

I odejdą następni techniczni, dawny TPM również zbiera się w szereg, ale nie do negocjacji - a jeśli się pojawi niezbyt zadawalajaca oferta to pójdzie hurtem i skończą się żałosne pytania typu czy ty uważasz że za mało zarabiasz.

@Jeszcze słabiej

Niektórzy z dawnego tpm powinni odejść i niech idą bo póki co, poza cwaniakowaniem, kapowaniem i postawą " co to nie ja" sieją zamęt i na siłę szukają czegoś by zabłysnąć. Dajcie czas normalnym, chcącym pracować a efekty będą. Zdrowia

@E tam

To już nie czas by czekać na efekty, zakładu na czekanie nie stać ???? nie stać na zamiatanie pod dywan wielu spraw, zresztą widać tego efekty ale tak jak mówisz niech odejdą i ci normalni ogarną to wszystko, pytanie czemu nadal wspierają się tymi cwaniakami i kapusiami ????

@Xxx

Tego nie wie nikt.... Ogólnie temat rzeka.... Smutne jest to, że (usunięte przez administratora) wykorzystują sytuację, a Ci wyżej im ufają, ale karma wróci i jeden z drugim "inżynier uprzejmie donoszę" sam siebie załatwi i pójdzie w niepamięć. Taki myśli, że mu wszystko wolno aż się zdziwi

@E tam

A zastanowiłeś się dlaczego ufają im? Z palca się to wyssało? Myślisz że TPM panowie stanęli w rozwoju jak "co nie którzy na produkcji" nie - ciągle się rozwijali, mało tego póki co za ten rozwój nikt nie płaci tyle co im należy w porównaniu do innych zakładów, a uprzejmie donoszę to problem w tym że zwracają uwagę na jakieś tam nie zgodności? Nie rozumiem, na nich też donoszą tylko że kierownicy nie reagują dlaczego? Inny stan umysłu czy co... E tam...

Niko
@E tam

Przestancie już tylko najeżdżac na siebie. Czy na produkcji czy w tpm czy w inżynierii czy w biurach zawsze znajdą się czarne owce, ale poza kilkoma osobami pracuje tam mnóstwo wartościowych ludzi. Szanujcie się i współpracujcie!! Faktem jest to że tych technicznych widać coraz mniej co może doprowadzić do dziury wiedzy w naszym zakładzie, a to już jest niepokojące. Z tego co wiem na rynku nie ma fachowców w tej dziedzinie i są zabierani przez inne firmy. W zakładzie jest potrzebna każda profesja czy to monter czy inżynier czy logistyk, a brak którejś z nich doprowadza do zakłóceń w łańcuchu dostaw produktu do klienta. Różnica jest tylko taka że osoby techniczne szkoli sie latami Życzę wszystkim więcej zrozumienia, szacunku i współpracy

trzeźwo patrzący
@Slabo

dyrektor-biedaczek się nie zwolnił, to nie był jego wybor. Żal tylko ludzi do których drzwi teraz zapuka bo asekurant z niego niezły i zanim nowi włodarze dostrzegą kogo zatrudnili minie kolejnych kilka lat...

Niko brawa
@Niko

Święte słowa i brawa dla Ciebie, czytając te wypowiedzi i ścieranie się technicznych z produkcją nasuwa się jeden wątek, kiedy osoby z produkcji zrozumieją że specjalistów można zastąpić ot tak, kiedyś nikt by nie pomyślał że monterami można zastąpić ustawiacza, i to nie dlatego że monterzy są tacy wykwalifikowani tylko dlatego że nie ma ludzi chcących pracować w dcp. Technicznego zastąpić o tak się nie da, patrząc na nowy twór dcp czyli inżyniera ds produkcji, zrobili ludzi z produkcji ale im będzie bardzo ciężko nabyć umiejętności podobne do tych które mają panowie z tpm, szkolenia? Od kogo, a ci co wiedzą też nie chcą szkolić bo zarabiają podobna kase, i tu jest problem dcp, że płaci się tyle samo komuś kto pracuje rok dwa pięć i piętnaście i na tym zakład któregoś dnia w końcu popłynie, np. velux to gratyfikuje a w dcp? Bez znaczenia....

Smrodek

Jak ktoś chciałby zobaczyć najbardziej smierdzace kible to zapraszam na produkcję, niektóre tak walą że z 10 metrów juz wiesz ze jesteś blisko bo na hale zawiewa. Od razu powiem ze to nie wina Pan sprzątających, tylko wina ilości i starości toalet.... Ciekawe czy w biurowcu tez takie standardy obowiązują.

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska