Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Ciekawy

Interesuje mnie praca na magazynie i chcialbym sie dowiedziec, jak tam jest, która brygadę wybrać itp.

Weronika
@Ciekawy

ktoś nizej fajnie opisał pracę i warunki w brygadach.. co myślisz? wyslałeś juz może cv? jest wgl mozliwosc wybrania brygady?

Sutener
@Ciekawy

Praca jest ok. Jeśli chodzi o brygady to nie radzę iść na pierwszą. Brygadzista w magazynie z pierwszej brygady to (usunięte przez administratora) którego świat nie widział.

Pracownik roku
@Sutener

Mówisz o Tomku ? Akurat robię na brygadzie 1 i nigdy nie mieliśmy z nim, ani jego ludźmi problemów. Widać, że u nich właśnie jest spoko.

@Ciekawy

Pracowałem na pierwszej brygadzie i szczerze mogę polecić. Większość, to mlodzi pracownicy. Brygada jest ogarnięta i łatwo przyswoić wiedzę. Lider spoko, nie lata z kijem w (usunięte przez administratora) Ogólnie luz.

Była

To ten co kiedy bym nie przyszła na magazyn to wiecznie siedzi z nosem w telefonie. Chyba wszyscu muszą na niego robić skoro ma tyle czasu dla siebie. Nie polecam

Pracownik roku

Widać, że kompletnie nie macie pojęcia. Akurat jest jednym z bardziej ogarniętych tam liderów jeśli chodzi o wiedzę. Dziwne, że tylko on ma kumatych ludzi ? Bo ma wszystko dobrze poukladane. Tam nie ma problemu nawet przy osłabionej obsadzie.

Ta

No 1 br najlepsza pracowałam ze wszystkimi brygadami i na tej są najlepsze babeczki.

Macho

Ten bonus świąteczny to jakaś kpina??? Człowiek cały rok pracuje, sobota niedziela, nocki a tu taka jałomużna? Ludzie są przemęczeni 4brygadówką a jeszcze rzucili pare groszy. Góra też tyle dostała?? Dno, dno, dno. Mimo to życzę Wesołych Świąt

Halo
@Macho

Zmien zakład jak ci nie pasuje

Koala

Będzie praca od nowego roku czy nadal kiepsko ??

Kamil
@Koala

Dowiesz się w Nowym Roku .

Bbb

Potrzebują może brygadzistow w firmie ? Jak tak to na jaki stream ?

H
@Bbb

Tak potrzebują na 1 stream i na 3

Nowa
@H

A ja słyszałam że tylko na 3

Iwona
@Nowa

A ja słyszałam, że nie potrzebują naszego moglibyście wymienić

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Magda

Życzę wszystkim Wesołych Świąt

Aneta
@Magda

Tobie tez życzymy zdrowych Świąt a Niektórym pod choinkę piątej klepki i mózgu.

Jak w tym roku z wigilia???

Kali

Czy na okres wakacyjny zakład będzie zatrudniał młodych?

Pracownica

Czy są przyjęcia od nowego roku ????

Co z kiero vs3?

Maja
@Pętla

No a czemu pytasz właściwie? Co ma z nim być?

Lola
@Maja

była jakaś zmiana, kto wie dlaczego

Zmartwiony
@Lola

To byla dobra zmiana

Ewelina
@Zmartwiony

Ale co to za zmiana była? I co w takim razie dała, skoro była dobra?

Aleksandra
@Zmartwiony

Skoro dobra to czemu zmartwiony? Nowy dobrze się sprawdza? Z zewnątrz czy z firmy przyjęli?

Dobrze dobrze fest

Pozdrawiam super zakład, ludzie dobrze dobrze robią fajnie pracują

Lider

Jakie sa zarobki na stanowisku pracy lidera?

Mozesz sprecyzowac konkretniej?

Maja
@Lider

Patrząc po niku, to już Ciebie tam nie chcą pewnie ???? ile lider zarabia angaż plus dodatek 500zl

Lolo bolo
@Maja

Pewnie się nie dostał do pracy i żal mu coś sciska

@Maja

Nigdy tam nie pracowałem i nie będę. Pisze co słyszę na mieście NIEUDACZNIKU. Czytając Twoja Polszczyznę to ty chcesz być LIDEREM!!! Jezu! Chroń tych ludzi????‍♂️

@Maja

Zapytałem poniewaz rozważam złożenie cv na stanowisko lidera lub kierownika.

Nikt ważny...
@Lider

Za moich czasów, kilka miesięcy temu, lider miał widełki 5500zł do 9500zł Brutto.

Xxx

Ludzie czy na innych strimach też zabraniaja używać lutownic do naprawiania

@Xxx

Jeśli ktoś nie potrafi to się zabrania

@Xxx

Jak jesteś nie udolnym monterem, w ręce którego lutownica czy odsysarka to broń do uszkadzania PCB, z ledwością zdany został test przez Ciebie, a tylko z racji że nie ma kogo zatrudnić i biorą jak poapdnie i od razu podpisują umowy na czas określony miesiąc czy dwa a żeby zwolnić trzeba czekać to co się dziwić że zabraniają, 10 frezarek nie ma na streamie... Zresztą sama jakość popiera takie kroki, lepiej oddać do naprawiaczki niż zespusc płytkę warta (usunięte przez administratora) pieniędzy,

@Xxx

Takie Panie monterki powinno się szkolić, a nie każdy bubel do naprawiaczki. Powinny wiedzieć, co można zrobić w takim przypadku. Niektóre nie wiedzą, że coś robią źle i robią to na dużą ilość..

Monterka
@Pętla

Widzę, że niektóre osoby nie powinny być naprawiaczkami. Po co jest naprawiaczka na produkcji? Ma siedzieć i spacerować po streamie czy naprawiać płytki bo to są jej obowiązki? Tak to jest jak osoby, które są zakompleksione wchodzą na takie stanowiska, a później plotkują na monterki. Wielkie cierpiennice, jak wam nie pasuje to po co się tam pchacie? Wasze misie was tak mocno nie kochają, że się w pracy musicie wyżyć ??

@Monterka

Naoprawiaczka jest od naprawiania błędów po ict i pomocy przy trudniejszych naprawach , a nie wyręczania monterki. Ponadto dziewczyny są zasypywane bublami z reworku, a wiemy skąd one się biorą . Panie, które pracują na montażu ,powinny umieć posługiwać się lutownica i odsysarką . Kiedyś był problem ze sprzętem , ostatnio jednak jest on naprawiany , wystarczy poprosić o wymianę ustawiacza. Lutownica i odsysarką to nie jest nic strasznego ,a jak komuś brakuje szkolenia wystarczy poprosić . Jeśli będzie więcej osób na pewno wam nie odmówią . Tylko niestety ja mam wrażenie , że niektórym łatwiej żucić bubla na stół naprawiaczki.

Danuta
@Zorjętowana

To umiejętności monterek nie są w żaden sposób sprawdzane? Każdy chyba zna swoje obowiązki w pracy.

@Danuta

Teoretycznie tak , nawet jest specjalne szkolenie w momencie przyjęcia, jednak wiedzą nie wykorzystywana i utrwalana jest zapominana.

@Zorjętowana

a i tak monterki zgonią winę na naprawiaczki, że nie chce naprawic. Bo nie pamiętają jak się lutuje. Nie zgłoszą, że odsysarka nie odsysa. Przyniosą zerwane pady.. Nie na każdej brygadzie ustawiacz weźmie odpowiedzialność i pomoże wymienić, przeszkoli..

@Pętla

Pętla ,wiesz , problem w tym ,że nie wszyscy ustawiacze mają pojęcie o lutowaniu czy zmontowaniu odsysarki , lutownicy. Sama dawno tego nie robiłam i musiałam sobie przypomnieć , jak przyszło mi złożyć odsysarką . Niby banał ,a chwilę mi to zajęło.A dwa ,nawet jak się panią tłumaczy jak poprawnie lutować czy odsysać to jest tekst , że ona wie lepiej i dalej robi źle , a potem bum 2 albo 3 zerwane pady. Przydały by się szkolenia. Jakiś czas temu było coś takiego , nie wiem dlaczego z nich zrezygnowano.

Ciekawe kiedy w końcu przyjdzie nowy lider zmiany? Ostatnio widziałem kręcili się z kimś.

A co w tym ciekawego?

Renata
@Xxx

A co, nie chcesz mieć nowego lidera? Nie jest u was takowy potrzebny?

Jaro

A ja jestem ciekaw jaka jest atmosfera i jak liderzy traktują pracowników na linii

Chętny do pracy

Witam serdecznie Czy orientuje się ktoś ile zarabia lider a ile brygadzista w diehlu?

Kwiatuszek

Dlaczego góra nie reaguje na kierownika streamu 1? Odkąd jest na stanowisku zwolniło się tyle osób bądź przeniosło na inne stanowiska bądź porzucają prace. To nie jest normalne. Tak samo odzywki w strone pań monterek. To jest kpina. Zachowuje się bardzo chamsko i do tego brak jakiegokolwiek szacunku dla ludzi. Człowiek z papierami, ale bez kultury osobistej. Odeszło tyle zdolnych i doświadczonych osób przez jedną osobę, która demotywuje do pracy oraz stwarza jakieś chore warunki. Obiecywanie podwyżek a później tłumaczenie się że dyrektor nie zezwolił? Zakaz rozmów na stanowiskach? Proszę Was. Jeśli czyta to ktoś z góry to proszę przejść się po hali i popytać, zrobić jakąś anonimową ankietę cokolwiek chyba że po tylu rozmowach pan ma plecy na górze i nie zostanie zwolniony. Dziwicie się czemu ludzie odchodzą nie dość że jest marna pensja, to jesteśmy także dręczeni w pracy. Pan koordynator który pełnił funkcję kierownika zrobił przez krótki czas kawał dobrej roboty może czas pomyśleć o awansie dla niego?

@Kwiatuszek

Nie że wszystkimi można porozmawiać z tak zwanej góry, choć zdarzają się perełki. Może wtedy gdy dyr przychodzi trzeba mówić..A co związku na to?

@Kwiatuszek

Tu stane trochę w obronie kierownika. Nigdy nie słyszałem żeby źle odezwal się do monterek czy do dozoru tym bardziej w sposób wulgarny. Myślę że są gorsi kierownicy u Nas i że u nas takiej tragedii nie na. Fakt - brakuje mu czasem wiedzy w różnych tematach ale to jest kwestia dopracowania i czasu. Panie to najlepiej niech gadają caly czas i siedzą na telefonach. Ludzie wszędzie sie zwalniają w Diehlu- nientylko na Vs1 i co ma wspólnego z tym kierownik? Raczej nasze nie udane zwiazki nie potrafią wynegocjowac porządnych podwyżek, zmian od pon do piątku czy jakie kolwiek premie miesieczne jak to w inychzakładach. Nasz nowy Koordynator? Przechodząc koło dozoru przejdzie jak koło powietrza bez przywitania nie wspomne o monterach. Noo ale Jak Ktoś dostaje się w końcu na to miejsce po kilku nie udanych próbach to później pokazuje to owo.

Kwiatuszek sruszek
@Kwiatuszek

A co do pracy przyszłaś na ploteczki? Do roboty a nie stać i gadać, jednym płacą za gadanie, ale prezenterem w tv raczej nie jesteś :) jak się nie podoba, to zmień prace

Pupilek przypadka
@Kwiatuszek sruszek

Dlaczego odrazu na ploteczki? Chodzi mi o sytuację gdzie monterzy pracują w dwie osoby więc chyba warto porozmawiać podczas pracy i umilić sobie chociaż tak czas. Nie oceniaj mojej pracy bo Mnie nie znasz i nie wiesz jak pracuje, ciekawe czy Ty tak pracujesz :) Raz piszesz przyszłaś raz że prezenter zdecyduj się w końcu? Tak nie podoba się i mam prawo wyrazić swoje zdanie tak samo jak Ty. Nie pozdrawiam

@#$$#

Nie chodzi Mi o fakt siedzenia na telefonach lub stania i gadania przez 15 minut bądź słuchania muzyki na dwie słuchawki. To nie dopuszczalne. Ale zamiana dwóch trzech zdań chyba nikogo jeszcze nie zabiła. Chodzi Mi o fakt masowych zwolnień odkąd pojawił się kierownik na Streamie 1. Wiedzę powinien przez ponad rok przyswoić i jakoś starać się dogadać ze swoim dozorem i Monterkami a nie demotywowc do pracy i dokładać coraz to więcej obowiązków. Tak związki tez tutaj się nie popisują bo ani nie ma pracy od pon do piątku ani sensownych powyżek tutaj się zgodzę. Co do nowego Koordynatora to jest to osoba która ma pojęcie o produkcji i załatwi napewno więcej spraw. A to że się nie przywita raz czy drugi nie oznacza że jest gburem czy cos w tym rodzaju. Nowe stanowisko masa rzeczy do zrobienia więc nie dziwię Mu się ze zapomni się przywitać skoro z nie którymi osobami napewno mija się kilkanaście razy w ciągu dnia on jest tylko człowiekiem. Tutaj nie sądzę że było kilka nieudanych prób z jego winy raczej to wina naszego kochanego HR'u i ich cudownego systemu next który działa kiedy sobie tego chcą. Długo można by było pisać ale przyjdzie i na to czas. Pozdrawiam

Ten który odszedł
@Kwiatuszek

Może nie tyle co przez kierownika ale głównym motorem napędowym do zwolnienia się i szukania czegoś lepszego jest fakt że jedyne co w tym zakładzie zwiększają to cele i wymogi a jak wiadomo wszystko poszło holernie w górę (paliwo 8zl/l czy podwyższyli zwrot za paliwo osobom dojezdnym ?) Wypłata tak samo śmieszna jak na taką charowe ludzie mają rodziny dzieci i jedyne o czym myślą to odpocząć a gdzie siły na coś innego Nie polecam

Trolek
@Pupilek przypadka

Pupilek przypadka i kwiatuszka to ta sama osoba,co sieje zamieszanie. Lepiej zrób sobie dodatkowe wykształcenie, a potem pisz komentarze na forum, bo Ci słoma z butów wystaje na kilometr. Wcale nie jesteś byłym pracownikiem, skoro wiesz, co kto robi (w tym tłumaczysz koordynatora i jego zachowania). Oj jeszcze dużo nauki przed Tobą. Grunt to nabrać pokory, bo kariery raczej nie zrobisz zawrotnej. Jaj nie masz na codzień, to udowadniasz sobie coś na forum, które ludzie czytają dla beki.

@Trolek

No musze przyznać że Sherlock z Pana ????. Dodatkowego wykształcenia nie potrzebuje bo mam :) a pisać komentarzy na forum nie możesz mi zabronić może je pisać każdy. Słoma wystaje Mi z butów? Ciekawe po czym to stwierdzasz bo nie wiem. Może jestem byłym może nie nie pisałem tego nigdzie lecz zaznaczyłem to fakt. Kolejna zagadka rozwiązana. Tłumaczę zachowania koordynatora bo wiem ile ma na głowie więc chyba moge wypowiedzieć się o jego pracy skoro wiem. Ja mam nabierać pokory? Proszę Cię bez takich. Jeśli jesteś osobą postronną to nie powinieneś się nawet odzywać w tej sprawie. Nie mam jaj bo napisałem swoje zdanie na temat kierownika? Nie udowadniam nic sobie bo nie muszę tak jak Ty. Skoro uważasz że to forum dla beki to pozdrawiam i życzę udanego całowania rączki i pisania maili ????

@Kwiatuszek

Nie rozśmieszaj mnie- pracuje tam kilka ładnych lat i widzę co sie dzieje. Koordynator ma pojęcie to fakt ale kultury za grosz. bronisz Go tak bo pewnie jesteś jednym z jego kumpli : ) Obcy przychodzą i dostają stanowisko od ręki a swojego doświadczonego nie ?? Teraz się dostal bo chętnych nie bylo, taka jest prawda. Poprzedni robił dobrą robotę a nie dogadali sie w innych kwestiach. Jak można przyjść z rana i zapomnieć się przywitać. Każdy ma coś na głowie jesli nie tylko On. Ahhh szkoda gadać

Mała
@#$$#

No i widzicie , nakrzyczeliście na koordynatora ,że sie nie wita i mamy .Ciekawe kiedy kierownik tu wpadnie ;)

Krzak
@#$$#

Jeżeli tak wielkim problemem jest to, że ktoś nie przywita się z każdym po kolei, to tylko pozostaje nam się cieszyć, że z niczym gorszym nie przychodzi nam się mierzyć w tym zakładzie :) Ewidentnie kogoś tu skóra na zadku piecze. Może też kandydowałeś, ale nie pykło? Jeśli masz problem do ludzi, że się z Tobą nie witają, to zwróć się z tym bezpośrednio do nich. Na pewno będzie to skuteczniejsze, niż płakanie na forum.

Hahaaa
@#$$#

A co to witać się trzeba z każdym, przychodzi pracować czy z każdym pione zbijać i tracić czas na bajere... Śmieszni z tym witaniem jesteście...

Wojciech
@#$$#

No można, bo jak sam napisałeś "rano" to kluczowe słowo :D Ale to chyba nie jest jakiś poważny problem? Widzę że atmosfera niestety nie jest najlepsza, a podpowiesz jak inne kwestie, takie jak chociażby zarobki? :)

Murzynek
@Kwiatuszek

Proszę Was, Oni tam na górze wiedzą jak się Szlachta prowadzi, liczą się cyfry, statystyki i premie, oczywiście nie dla Nas. Człowiek nie odgrywa tu żadnej wartości, jedynie przerobową, jak się zmęczy i nie pasuje to wypad tak mówi Lider Paweł.

Pan Nikt
@Murzynek

A to idź do innej pracy, skoro jesteś taki zajebsity a nie się tu męczysz trolu jaskiniowy!!!!

Ciekawa

Mam pytanie z innej beczki .Kiedy zwolnicie nas z absurdalnej decyzji o noszeniu maseczek w zakładzie ? Czy wy nie widzicie jak my się żywcem w nich dusimy czy opinia lekarzy wam nie wystarczy że my wdychamy te toksyny ? W innych zakładach jakoś potrafią pracować bez . U nas nie ma świeżego powietrza hala nie jest wietrzona jest gorączka . Fajnie się przejść w maseczce po hali gdy się siedzi w biurze i jeszcze nakazywać paniom zasłaniać nos . Ciekawie będzie jak połowa pracowników nabawi się grzybicy płuc ciekawe kto odpowie za to . Niech ci co tak każą je nosić zrobią eksperyment i popracują z paniami na hali przez 8 h zasłaniając buzię po nos wtedy pogadamy czy wytrzymacie .

@Ciekawa

Na dworze skwar coraz wiekszy, w zakładzie nie ma czym oddychać, i jeszcze maski karzą nosic i przypominają jak je nosic i zakladać!! Żenada. W innych zakładach produkcyjnych juz dawno odsunęli maski z twarzy pracowników, a tu bedziemy czekac 2lata jak z podwyżkami. Zakupili wiatraki i sie cieszmy ludzie bo zakład inwestuje w nas ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Szew
@Ciekawa

Proszę, wszystko dla pracowników

Ciekawska
@Szew

Dziękuję ! haha jeszcze tylko podwyżki i git majonez :)

Nb

My już nie musimy.

Madzia1233
@Szew

Czy jest możliwość pracy tylko na 1 zmiane??

1 zmiana
@Madzia1233

Tak. Od 8 do 22

Weronika
@1 zmiana

To na poważnie Niby z jakiej racji aż tyle godzin?

@Weronika

Jedna zmiana. Czyli albo tydzień pierwszych lub tydzień drugich zmian

Wagi Wagi

Mobbing i nic więcej. Zgłoszenie do Związków i do Inspekcji pracy że są naruszane wulgaryzmy w stronę pracowników. Szanujmy się. Pozdrawiam

@Wagi Wagi

Naruszane wulgaryzmy .....

Ewelina
@Wagi Wagi

Co to za wulgaryzmy? I kto je stosuje i tak bez powodu, czy jak? Może mobbing to za dużo powiedziane... określ i opisz bardziej te sytuacje, aby było wiadomo o co chodzi.

Czy na 3 brygadzie 3 strimie interesuje się kierownik co tam się wyprawia

@Xxx

Spójrz lepiej co się dzieje na vs1 na wszystkich brygadach, ludzie się zwalniają na potęgę, porzucają pracę, nikt się tym nie interesuje dlaczego tak jest? Zbieg okoliczności?

@Xxx

Pewnie się interesuje, tak jak wszystkim innym.

zaciekawiony

A co się dzieje?

Nickowa

Strasznie żałosne, żeby kobiety z kilkunastoletnim stażem pracy wciąż tyrały za 2400netto. Przez cały rok pracujesz na matrix, z czego matrixa z roku na rok jest coraz mniej :)))) Dwulicowość i zawiść tylko to kieruje niektórymi babami. Liderzy i kierownicy nie reagują na naćpanych magazynierów czy współpracowników różnych linii,bo przecież robota jest zrobiona, ilość a nie jakość - to chyba nowe motto DCP. Za te pieniądze nie polecam takiej ubojni na 4brygadowce w dodatku z taką ekipą produkcyjną. Chcesz dobrej pracy to idź do Veluxa

@Nickowa

nacpani nie tylko wspolpracownicy. wszyscy maja zawiazane oczy badz boja sie odezwac. kierownicy maja to w (usunięte przez administratora) polecam velux tam trzeba zrobic swoje ale przynajmniej pieniadz warty.

Ja2022
@Nickowa

Kto tyra ten tyra. A pani lider z 2 strimu... zajęła by się swoim życiem, a nie życiem innych. Ta pani nie nadaje się na lidera. Lider nie wnika w ploty i nie podjudza. Jak można wybrać tak kłamliwą osobę na lidera.

Leo
@Ja2022

No bez przesady.Ja jestem zadowolona,tylko osoby które tak naprawdę żyją plotkami będą wiecznie narzekać.Szkoda tylko że nie widzisz ,że dziewczyna jeśli trzeba to pomoże,nigdy nie słyszałam żeby na kogokolwiek narzekała .To co musi to wymaga,ale niestety zawsze znajdzie się ktoś kto we własne gniazdo będzie ....Może zamiast czepiać się dziewczyny to może warto byłoby popatrzeć na siebie,bo wcale źle z nią nie mamy ... wręcz przeciwnie.

@Leo

W obronie Liderki vs2 powiem tyle, że do rany przyłóż kobieta, walczy o ludzi aczkolwiek nie zawsze w tym przypadku co trzeba. Praca w DCP to ogólnie (usunięte przez administratora) bez kółek z podobno "dobrą jakością" XD Niestety klimat tworzą ludzie, a ludzie są tam różni od patusów z wioch do ludzi po studiach (mówię o produkcji) w dodatku mieszanka ukurwinek to porażka, bo mimo że nie potrafią to dalej je trzymają (pewnie za dodatki co?!) przy okazji gdyby dali konkretne podwyżki, gdyby zmienili tryb pracy na 3-2-1 to ludzie nawet i chętniej by tam przychodzili, a podejście niektórych osób - głównie tych zmęczonych i zdesperowanych kobiet byłoby o niebo lepsze. Próbują ludzi sfrustrować i doprowadzić do skraju wyczerpania psychicznego. Po co Ci tylu ustawiaczy DCP? Z pewnością wystarczyłoby ich ±/- 8 na wszystkie linie, po co Ci te wstrętne Plany Pracy wiecznie pogubione i tracące tylko cenny czas?! Może czas na jakiś program :)) Wielu fajnych, pracowitych i pozytywnych ludzi zwolniło się z tej firmy, co oczywiście jest dla niej ogromną szkodą tracić takich pracowników, nie ma co siać farmazonów tylko zawalczcie o firmę która ma potencjał i o swoje zarobki, bo inflacja idzie w górę i obecną wypłata jest nic nie warta :)

Leo
@Nickowa

To co Ty za wszystko obeiniasz liderkę??? Jak się nie podoba to albo się zwolnij,albo się przenieś na inną brygadę i jak tam trafisz,,na super lidera" ???? to w podskokach będziesz chciała wrócić.Tu nikt nikogo na siłę nie trzyma ,a biadolić to owszem są osoby,którym nigdy nikt nie dogodzi i będą szczuć cały czas. Także nie podoba się to idź w diabły gdzie indziej i nie zatruwaj życia i atmosfery,bo to tacy jak Ty ja psują.

@Leo

XDDDD Przeczytaj złotko moją odpowiedź jeszcze raz - ze zrozumieniem... Nie obraziłam jej, wręcz przeciwnie za kilka sytuacji na prawdę jestem jej wdzięczna, jak napisałam - kobieta do rany przyłóż, tylko czasem nie widzi o którego pracownika warto walczyć, a o którego nie :)))) A zwolnić, zwolniłam się już dawno - sama, choć uważałam przez bardzo długi czas, że będę w tej firmie pracować dopóki nie zobaczę zezwolenia pójścia na emeryturę. Żałuję chwilami, że się tak nie stało, bo wielu kobietek z mojego byłego już strimu bardzo mi brakuje, aczkolwiek tak to już bywa jak Cię nie doceniają :) Buziak

Mordeczka

Hej ludzie! Nie czepiajcie się Marzeny i nie narzekajcie na nią.Jest to osoba bardzo pracowita,obiektywna,zaangażowana w prace.Nigdy nie słyszałem,żeby kogoś obgadywala za plecami.Jezeli macie cos do niej,to warto powiedzieć w twarz, nie anonimowo smarować tutaj! Pozdrawiam wszystkich plotkarzy,a od liderki z 2 brygady,2 streamu WARA Slodka buzka dla Marzenki,nie przejmuj się tymi dzbanami.

@Mordeczka

Masz racje to najlepszy Lider jakiego miało VS2 A tym komu nie pasuje to zapraszam na brygade pierwsza i do naszego nowego wspaniałego Lidera wtedy będziecie wiedzieć że dziewczyna nie jest aż taka zła jak o niej tutaj smarujecie.

Huuuu
@Ania

Nowego lidera? a co się z tamtym stało z 1 brygady???

Marzenka
@Mordeczka

Masz racje.Marzena

@Huuuu

Poszedł do innej lepszej pracy a przenieśli tego wszechmocnego z br.4.

mimi

jaki lideer jest nowy na 1 brygadzie czy to na 1 stream

@Huuuu

Ten z pierwszej brygady się zwolnił poszedł do lepszej pracy. A ten wysoki z 4 brygady przeszedł na pierwszą brygadę. A kto jest na 4 br liderem to nie wiem

@mimi

Jest nowy na 1br vs1. Całkiem spoko

Jxjdnxj
@Ania

Koło wszechmocnego to nawet nie stał. Wywalili go z Nestle za wyzywanie się na ludziach i tutaj robi to samo A kierownik i Koordynator na to pozwalają. Chodzi nadasany wiecznie i gnębi ludzi Ale za to my na br.4 mamy wkoncu spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska