Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Huhvyb

Do kiedy będą zwalniać ludzi ?

Racjom

Ile związki wywalczyły podwyżki ?

Ctthb

Czytając pytania i odpowiedzi piszą to ludzie niedojrzali w każdym stopniu podejdź i powiedz to twarz a nie wypisujesz na jakimś forum głupoty nie pozdrawiam pamiętaj karma wraca

Stophejt

Przykre, że to pisze człowiek, jednak zwierzęta są bardziej uczuciowe. Tchórze tylko jadą po innych.

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bpogrw

Ile chca dac %?!

Zbychu z Bogdańca

A te psioszki z vs4 zaczną schodzić równo z dzwonkami ?

XyzzZ

Wiadomo coś na temat podwyżek ?

Kozak

Czy ktoś wie na jakim etapie są rozmowy związkowe i co ustalono?

Misia

Związki zawodowe w Niemczech wywalczyły dla swoich pracowników po 3000 Euro jednorazowego dodatku inflacyjnego. Ciekawe co na to nasze związki.

@Misia

ale wiesz że pieniądze wypłaciło państwo a nie firmy?

Jasiu
@pracownik

Jest napisane że związki a nie państwo. Udowodnij swoją tezę.

@Jasiu

Mam tam rodzinę. Pracują w niedużej firmie. Mieli wybór albo rozkładają to na 12 miesięcy albo biorą całość.

Jasiu
@pracownik

To nie jest żaden dowód tylko zdanie w portalu opiniotwórczym.

@Jasiu

Czy to robi jakąkolwiek różnicę odnośnie warunków zatrudnienia? W sensie, że kto wypłacił... Jeśli tak to jaką, bo zastanawiam się o co chodzi w tym wątku

@Misia

Negocjacje w toku dla dobra sprawy rezultaty będą w odpowiednim czasie przekazane.

Bysiu

dla dobra sprawy związków zawodowych bo napewno nie zwykłych pracowników.

@Bysiu

Czemu nie? Masz już więcej info na temat postanowień? co mogli ustalić ostatecznie?

Pytanie do kierownika. Czy operatorki mogą zastępować ustawiacza podczas jego nieobecności? Pełnić za niego obowiązki? Czy to starszy operator nie powinien tego robić? Zmieniam jedną brygade i własnym oczom nie wierzę gdy takie coś widzę. Operatorki łapią rolki i robią przezbrojenia bo ustawiacza więcej nie ma w pracy niż jest. Trochę to niesprawiedliwe, że inne brygady mają spokojną pracę, a na jednej takie latanie i te same pieniądze.

@Kasia

To może warto zapytać lidera tej owej brygady dlaczego na to pozwala i trzyma takiego ustawiacza a operatorki traktuje jako koło ratunkowe i tanią siłę roboczą?? A później jak pójdzie fala bubli to operatorki winne bo robią po 10 przezbrojen na linii 4 i łapią rolki. Błąd brygadzisty i lidera bardziej .

Kacpi
@Monika

Nie błąd tylko złe zarządzanie. Operatorki nie znają swoich obowiązków, że się na to zgadzają? Jak u nich główka nie pracuje to niech robią za kogoś robotę i podpisuja nagany w razie w. Brygadzista nie ogarnia przezbrojen? Sami trzymają takich ludzi to niech się wspierają wzajemnie. Pewnie operatorki dostaną widełki za pomoc to siedzą cicho.

Ilona
@Kacpi

No przecież widełek nie dostanie monterka, która puszcza buble i przez lata ganiala po stremach na ploty. Wiadomo że dostaną te które na to zasługują chyba inteligencja brygadzisty lidera i kierownika jest na tyle duża że potrafią wynagrodzić te na które zawsze mogli liczyć i nie dadzą tym co wiecznie niezadowolone i nigdzie nie chciały chodzić bez przesady

Inżynier.

Firma OK. Daje sporo możliwości dla inżyniera. Warunki pracy komfortowe. Płaca OK. Ostatnimi czasy spore oszczędności ale to wynika z sytuacji na rynku. No właśnie, oszczędności...a zarząd wymienia sobie samochody. Nic nie mam przeciwko temu ale takie akcje robi się jak jest hossa!!! Skreślają zajęcia językowe, szkolenia i delegacje. Drodzy Panowie dyrektorzy. Nowe BMW i inne luksusowe auta wyglądają źle na tle oszczędności. Gdzie zwykła ludzka skromność i pokora w ciężkich czasach? No ale taka już nasza katolicka natura. Pozdrawiam.

Petla
@Inżynier.

Oszczędności? Wszystko co poszło w górę.. ceny półwyrobów, prąd.. to wszystko jest narzucone na klienta danej płytki/płytek, który kupuje drożej. On zaś narzuca wyższą cenę gotowych sprzętów AGD na nas, konsumentów sklepowych. No i marża sklepu jeszcze

Misia

Naprawdę nie ma wigilii?

@Misia

Nie ma ? Nic dzisiaj nie mówili. Ktoś coś wie ?

@Aleksandra

No już styczeń, więc jak miała być to była, co nie? to mieliście w końcu tę uroczystość? w tamtym roku jak to było zorganizowane?

Kuba

Witam, Czy nie zastanawialiście się nad zmianą pracy? Praca na 1 zmiany od 6-15 miejscowość mroczeń. Możliwość dojazdu z osobą z namyslowa jeżeli ktoś zainteresowany pisać . Praca przy Lini produkcyjnej mebli twardych

Współczuję toksykom

Toksyczny pracownik czyli taki, który zadręcza innych narzekaniami, podkopuje autorytet, rozsiewa plotki i wywołuje konflikty, chce by specjalnie traktować, nie angażuje się w pracę, jest skupiony na sobie, nie buduje pozytywnych relacji z innymi współpracownikami. Czasem osoba taka jest nieświadoma swojego zachowania, a czasem czerpie satysfakcję i przyjemność z destrukcyjnego wpływu, jaki wywiera na innych. Osoby toksyczne najczęściej jednak mają problemy z niską samooceną, którą rekompensują takim zachowaniem.

Cdn
@Współczuję toksykom

Ważna jest wzajemna wysoka kultura pracy i kultura osobista pracowników! Jeden toksyczny pracownik, może popsuć atmosferę pracy i panujące zasady w całym zespole. Czasem powodują rezygnację z pracy osób, które na co dzień muszą z nimi przebywać. Jedna taka osoba w zespole może sprawić, że odbija się to negatywnym wpływem na pracę pozostałych. Toksyczna osoba, ma w sobie wiele nierozwiązanych konfliktów wewnętrznych, dużo lęków i niezadowolenia (często nieświadomych). Jest wrogo nastawiona na innych ludzi i ich nie szanuje, a to wszystko pod piękną pierzynką z uśmiechu i manipulacji. Toksyczni ludzie często też nie dopuszczają do siebie tego, że ich zachowanie jest niestosowne, dowodzi niedojrzałości i może prowadzić do znacznego pogorszenia atmosfery w pracy i wyników, a także jak już mówiłam, zaangażowania innych członków zespołu.

123…

Tak czytam Wasze wpisy i zauwazylem ze w tym zakładzie nic się nie zmieniło. Zawsze ludzie narzekali i narzekac będą zamiast wziąć życie w swoje ręce i coś z nim zrobić. Jest kryzys ale pracy jest na prawdę sporo. Jeśli w tym zakładzie jest tak złe to po co w nim pracowac jak można znaleźć o wiele lepsza prace????

Ola
@123…

Pracy sporo? To chyba Ci się obecne czasy z tymi z przed dekady pomyliły.

@Ola

Mówisz? To aż ciekawa bym była porównania warunków jak było kiedyś a jak jest teraz, spory rozwój?

123…
@Ola

Oczywiście ze pracy jest sport i nic mi się nie pomyliło. Jeśli człowiek chce pracowac to prace znajdzie w zależności od kwalifikacji jakie posiada. Ja sam szukam pracownika ????

Franek
@123…

myślę ze z powodu tego rzadu polityki Kaczyńskiego niedlugo nie bedzie sie w ogole oplacalo pracowac bo social bedzie wyzszy. Ta wladza popiera nierobów

N

Anja

Weronika
@Franek

Czyli co, firma słabo sobie radzi przy dzisijeszych warunkach? Rozumiem, że coraz ciężej "utrzymać" pracownika, ale sporo firm jednak radzi sobie, i pomaga pracownikowi, np. poprzez podwyżki inflacyjne. Jak jest tutaj w firmie? Można liczyć na coś takiego?

@Weronika

Gdyby firma dobrze prosperowała to i by pieniądze były, widocznie jest jak jest. Jeżeli komuś jest mało to nikt na siłę nikogo nie trzyma. Śmieszą mnie żale ludzi, którzy nie potrafią czegoś zmienić w swoim życiu i czekają jak wszystko sie zmieni dla nich.

Informacja

Zniesławienie par. 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Zaciekawiony

Witam, Czy już wiadomo do kiedy pracujemy przed świętami? Doszly mnie słuchy że zaklad może stanąć szybciej? Jak z bonami świątecznymi i czy w tym roku będą przyznawane nagrody czy już nam się nie należy przez to co sie dzieje bo zaklad szuka oszczędności?! Jak zwykle dowiadujemy sie na ostatnią chwilę a góra nam nic nie mówi czy sama niewie? Mam wrażenie że ten zaklad naprawdę się cofa zamiast się rozwijać takim podejściem do pracowników. Pozdrawiam

Dorota
@Zaciekawiony

Już wiemy

Kamila
@Zaciekawiony

Ja też już wiem

Halinka

Moze połowę usunął administrator haha Idź i pytaj lidera a nie na forum szukacie odpowiedzi przecież tu sami odklejeni ludzie piszą i słabizna żeby komuś łatkę przypiąć

PLOTKA UMIERA GDY TRAFIA DO UCHA MĄDREGO CZŁOWIEKA

VS 3

Widzę, że jesteś jedną z tych Pań, która sama nic nie potrafi , a wymaga od innych! Najlepiej obsmarować kogoś! A kierownik to powinien przyjrzeć się Paniom z brygady 0 ,czy aby faktycznie powinny być na tej brygadzie. I jeszcze jedno, anonimowość jest cechą ludzi słabych , a jak nie masz odwagi zgłosić tego osobiście to nie kompromituj się oczernianiem innych osób. Zmiany polecam zacząć od siebie,a może zmienić brygadę? Pozdrawiam

Pracuś

Kierownicy tego nie widzą, oni tylko widzą swoją śmietankę w biurach bez wykształcenia, co potrafią tylko kawę parzyć. Od tego dziadostwa trzeba zacząć. Jakby tak segregację zrobili w biurach to i ludzie zarabiali by więcej.

Aaa
@Pracuś

O czym Ty mówisz, zobacz kto jakie ma wykształcenie i doświadczenie i bzdur nie pisz.. Gdyby tych ludzi nie było nie byłoby produkcji.. tego nie widzisz że trzeba projekt wygrać, zaplanować, wdrożyć i wtedy masz co robić ... I jeszcze na bieżąco dbać o to... Tego nie widzisz, bo nawet nie chcesz

Br1

Oj Panie Piotrze, powinieneś się wstydzić,że piszesz takie głupoty. Mam nadzieję,że jak to mówisz,,kierownictwo" domyśli się kto jest taki złośliwy i wyciągnie konsekwencje.

Kochać
@VS 3

To prawda anonimowość to ludzie słabi takie (usunięte przez administratora). bez jajeczek. Oczernianie to cecha ludzi upadłych i taplajacych się w błocie. Zakompleksione bahory, które nie potrafią żyć na wysokim poziomie. Wysoki poziom to dobre serce i mądra glowa. Kto ma trochę oleju w głowie nie potrafi mówić źle o innych.

Natalia

Macie jakieś doswiadczenie przy wspólpracy z Diehl ale w którymś z zagranicznych oddziałów, pracował ktos w Pl i dostał możliwość rozwoju np w oddziale Siauges - Sainte-Marie (Francja) ?

Xyz
@Natalia

Diehl Controls Polska nie ma swej siedziby we Francji natomiast praca w niemieckiej lokalizacji jest jak najbardziej możliwa

Xyz
@Natalia

Zapomnij o jakimkolwiek rozwoju z tamtejszym HR'em.tamte babki to dramat. System next hahaha

Aga
@Xyz

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska