Opinie o BAĆ-POL S.A. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BAĆ-POL S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BAĆ-POL S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAĆ-POL S.A. w Rzeszów

Adam Nowy wpis

Jak w innych oddziałach byli tacy kierownicy i dyrektorzy jak w Lublinie, to i tak długo się utrzymał na rynku.

Hej :) wiecie może dlaczego firma ogłosiła upadłość ? Widzę ze ostatnie opinie są z 2020 roku, czy to przez covid ? Rozglądam się za praca w Rzeszowie i pomyślałem o tej firmie bo słyszałem ze można dobrze w hurtowniach zarobić.. może firma jeszcze się podniesie ?

Mati

@bolo99 mówisz, że kilu dyrektorów na garstkę pracowników, garstka to znaczy ile dokładnie?

X Nowy wpis
@Mati

3 pracowników na 2 zmianie A przełożonych 4

Kostek Nowy wpis

Zastanawiam się czy to postępowanie dało szansę firmie czy jednak doszło do upadłości?

Pracownik Biurowy

Umówione spotkanie z dyr. personalnym, przedstawienie się, miła rozmowa ok. 15 min, było to już jakiś czas temu, praca w miłej atmosferze przez pierwsze miesiące, później dużo zmian w firmie, rotacja pracowników, nerwy, stres,siedzenie po godzinach,sądzę,że tak jak w wielu innych firmach, które ciągle chcą się rozwijać, niestety często kosztem pracowników.

nie było tutaj dziwnych pytań, było normalnie

49 latek

No czytam sobie te wypowiedzi i opinie o tej firmie i wiecie jakie mam pierwsze najważniejsze wrażenie związane z tą firmą i wypowiedziami tu ??? A no takie: zerknę za 5 lat w neta na gogle wpisze hasło Bać Pol i sprawdzę kiedy firma upadła.

Radek

Może szansa jaka firma dostała od sądu zostanie wykorzystana i uda się uratować firmę?

olfaktor
@Radek

niestety nie, wszystko zamykają i zwalniają pracowników grupowo.

Mirosław
@olfaktor

Wiesz może, dlaczego firma BAĆ-POL podjęła decyzję o zakończeniu działalności? Jeżeli rzeczywiście jest to prawdą, to ciekawi mnie, czy pracodawca uregulował wszystkie kwestie finansowe z pracownikami, którzy do tej pory pracowali w tej firmie.

tafik

tak się kończy stawianie na gwiazdy i klakierów którzy wchodzili prezesowi LB bez mydła a on się cieszył swoją nieomylnością..zostało tylko wspomnienie , sztuczne spółki ratujące resztki majątku i śmiech na Ciepłowniczej...pole golfowe też raczej zabiorą za długi. jak żyć???

Marsjanka

Witam, czy ktoś pracuje w tej firmie w oddziale w Świlczy ? I moze sie podzielić opinia?

A
@Marsjanka

Unikaj tam nie ma czego szukac

bolo99

I tak jedna z największych hurtowni w kraju Bać-Pol pomału przestaje istnieć, prezes zajmuje się golfem a nie firmą. Kilku Dyrektorów na garstkę pracowników, jak można w taki sposób działać i doprowadzić firmę do upadku. Podobno Arapach ma uzdrawiać , pogłoski chodzą że ma zostać prezesem bo pan L.Bać nic nie robi /słuchy i pogłoski krążą odnośnie tego co napisane a jaka prawda zobaczymy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mianowić prezesem Pana Janusza G.

Marsjanka
@bolo99

o jakim regionie mowa?

Pracowity

Tak sie musiało skończyć i wszystko.

Piotr33

I padli, było to pewne banda debili u koryta brak myślenia, musiało się tak skończyć.

Aneta

@Anonim, czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach pracy w Bać-Pol? Co masz na myśli pisząc, że w tej firmie panuje "chora atmosfera"? Czy możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z pracy w tej firmie z innymi użytkownikami forum?

gall
@Aneta

Złe traktowanie pracownika, ciągle śledzenie pracy, każdy sprzeciw budzi wrogość i zastraszanie. Dyrektor CUF nie umie zarządzać ludźmi, dba tylko o to żeby zastraszyć, aby każdy siedział cicho o robił najlepiej szybko, dużo i perfekcyjnie. Nie polecam!

Ana
@gall

W pełni sie zgadzam!

@gall

Czy próbowaliście jakoś rozwiązać problemy, o których piszesz? Być może na początek rozmowa z przełożonymi byłaby dobrym krokiem w kierunku poprawy warunków pracy w firmie BAĆ-POL.

Magda
@Aneta

Niestety jak poszłaś do przełożonego to dostałaś taką zjebę że się nie pozbierałaś. Tam rządzi "stara ekipa" , czyli znajomi prezesa, którzy nie znają się na zarządzaniu ludźmi i nie chcą pracować tylko gnębią pracowników. Minimalna krajowa i to nie wiadomo czy wypłacą.

@@

uciekli w sanację, to już finito

twarz spara

Bać polu już nie ma !!!! zostaje tylko Orzełek sp. z o.o zapraszam do strony KRS ????

twarz spara
@twarz spara

Twarz Spara =Marzena .W????

Marbo

Syndyk już zaciera ręce !

Martina

Czy ktoś coś wie jakie oddziały maja być zamknięte w najbliższym czasie?

Włodek
@Martina

Ma zostać tylko południowy wschód - reszta out !!!

vvv
@Włodek

To raczej było do przewidzenia niestety :(

Aneta

@Wiktor co dokładnie masz na myśli? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele informacji istotnych dla osób zainteresowanych pracą w firmie BAĆ-POL. @gall Może możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje, które obrazowały by zarzuty, które wymieniłeś. Tak nieuargumentowane stwierdzenia brzmią mało wiarygodnie, dlatego dopytuję o szczegóły.

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale pracownicy też pozostawiają wiele do życzenia

Aneta

@Zbigniew piszesz, że firma BAĆ-POL upada? Możesz napisać czym to się objawia ? Może to być cenna informacja dla osób, które chcą starać się pracę w tej firmie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź również o informacje na temat nowych pracowników, o których wspominasz ? BAĆ-POL według niektórych opinii chyli się ku upadkowi. Byłoby wspaniale, gdyby te wypowiedzi zostały rozwinięte i opisane bardziej szczegółowo. Chciałabym również zaznaczyć, że na forum cenimy sobie prywatność i szanujemy prywatność innych osób, dlatego prosiłabym o nie używanie cudzej tożsamości. Zawsze można zachować anonimowość.

@Aneta

Nie chyli się ku upadkowi tylko może zmienić właściciela. Nie polecam prace CUF chora atmosfera i warunki pracy.

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o BAĆ-POL S.A. - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAĆ-POL S.A.?

Kandydaci do pracy w BAĆ-POL S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAĆ-POL S.A.