Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

he he

a Pani kasjerka była taka dobra była najlepsza a na liczeniu kasy to się na pewno nie znała to ciekawe w czym była taka dobra :D :D :D

dup
@he he

Oj widać, że znowu dyrektorka się włączyła w dyskusję i miesza. Kity wstawia i chce zamącić nie tylko w pracy, ale i tutaj. Nieładnie. Wszyscy zostali już oczernieni, teraz kasjerka, która była najfajniejszą osobą w tej firmie. Wszyscy dobrze wiemy, że tak było. Że też ja muszę jeszcze w tym bagnie siedzieć. Faktycznie jak ktoś sobie tu poczyta, to stwierdzi, że tu sami złodzieje i oszuści pracują. To władza jest taka niestety.

@dup

Troszkę to sprostuję nie pracują tylko pracowali bo albo zostali zwolnieni albo już nie mieli jak kraść i sami odeszli :D:D

@hehe

ty kasjerka ty jesteś taka fajowa że twoi klienci się z ciebie śmieją że ty nawet własnych palców nie umiesz policzyć a co mówić o kasie Mordo ty jedna :D :D

zen
@hehe

Oj to już są poważne zarzuty. Wiemy kto to pisze. Jest to tzw. dyrektorka lub jej przydu..ska przedstawicielka - optujemy za dyr/kier. Niedługo zostanie dokładniej namierzona i wtedy zobaczymy czy dalej będzie taka odważna w oszczerstwach. Zarzuty o kradzieżach itp. - na to są już paragrafy. A swoją drogą, to tylko fatalnie swiadczy o tobie co tu piszesz. Wszyscy (prawie - szefowa nic lepszego nie znajdzie) chcą z tego zakładu odejść. Ale nie każdemu jest tak od razu to dane, ja też czekam na taki dzień. Nigdy tak fatalnie tu nie było. Donosicielswo, oskarżanie, oczernianie. A szefowa węszy i szuka. Szuka kolejnych sprzymierzeńców obiecując to i owo. Aż mnie korci napisać o wszystkich twoich ściemach szefowo, ale poczekam, aż już mnie tu nie będzię. I nie nazywaj złodziejem najlepszego przedstawiciela, który po tylu latach miał dość tych fekalii, które się teraz rozlewają. Teraz tylko szybko znależć robotę, zanim zamkną to szambo.

@zen

SUPER!!!! SUPER!!!! Jestem jak wszyscy (prawie) za!!! Kierowniczka jest do (usunięte przez administratora) Luzaczka, bo pije alkohol w pracy. Teraz inwentaryzacja, a jej jak zwykle nie ma. Dyrekcja to wie??? He He!!! Że też jej nie (usunięte przez administratora) !!! To bardzo dziwne!!! :)

@zen

jakie paragrafy na to są dowody :D!Nie każdemu to dane ale tobie się udało pomogli ci odejść hehe.Przyjdzie czas że więcej tu napiszę czemu nie a trochę tego będzie. A co do najlepszego przedstawiciela to może i był jakieś 10 lat temu w co raczej wątpię jedynie mógł przy takim stać :D :D "wiemy kto pisze"- gów.. wiecie :D

@he he

Nawet mój nick kradniesz odczep się wymyśl sobie coś lepszego. I tu cię mamy jesteś spalona po tym wpisie ("SUPER!!!! SUPER!!!! Jestem jak wszyscy...") wszyscy już chyba będą wiedzieli jaka jesteś fałszywa i zakłamana już nigdzie pracy nie znajdziesz no chyba że jako asystentka swojego najlepszego przedstawiciela. Widły w łapę i gnój wywalać!!hahaha

zen
@hehe

Jest coś takiego jak ID, he,he. Jesteś już namierzona. I zbędne pisanie. W sądzie zobaczysz. Niech tylko inni wiedzą, że tzw. kiero pisze i ubliża wszystkim. Jak można najlepszego PH (już byłego) tak oczerniać. A język... godny beznadziejnej kierowniczki!! he, he! Tragedia!!! I już więcej nie będziemy pisać, bo piszemy wszyscy i zostałaś podana do..., wiesz gdzie - beznadziejna kierowniczko!!! he, he, he :))))))))))))))))))))

@zen

Jestem kobietą!!! ;)O!!! Niewiarygodne, że kerowniczka takiej poważnej firmy jest tak beznadziejna, że tak się wdała w tak beznadziejną dyskusję. Ja też już widzę, że to kierowniczka pisze takie głupoty. Niech to Centrala przeczyta, co ona tu wyczynia ;)!!!

;P

Do roboty się weźcie a nie listy pilnujecie

hehe

Najlepszy przedstawiciel nigdzie się nie wybiera :), całe szczęście że odszedł ten co kolegów okradał!

a

No na pewno nie takie jak Ty.Teraz musimy na Ciebie pracować

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
poziom

Jeśli chcecie pisać to utrzymujcie jakiś poziom. Żenada, jakie Wy szkoły kończyliście? Jaki żałosny język. Wstyd, po prostu wstyd. Poszukajcie sobie pracy w gazecie, będziecie mogli produkować się do woli.

bolek

a moze ludzie odchodza bo nie ma takiej laby jak byla kiedys? i wkoncu ktos sie interesuje czyms, czym wczesniej nikt sie nie interesowal? stary boss rozwozil kierowcom paczki a magazyn mial na wszystko wyjeb...(razem z biurem) i tak pasowalo wszystkim i nikt sie nie odzywal... mam racje? (sami sobie odpowiedzcie)

c
@bolek

Nie masz racji inteligencie.Kiedys bylo mniej obowiazkow typu skany , koperty bezpieczne itp a roboty bylo zawsze duzo.Ludzie odchodza dlatego ze tych obowiazkow doszlo a pensja jest jak ciecia z myjni samochodowej ktory siedzi tylko na stolku i rozmienia pieniadze.

antybolek
@bolek

te bolek, najwieksza labe to ma radom, ktory g robi a zarabia 3-4 razy tyle co zwykły mgr, kierowca czy ph, takze chlopie nie pisz bzdur

GREEN
@bolek

A kto to z Olsztyna podszywa się pod inną osobę.Czyżby to jaki (usunięte przez administratora) pani dyrektor. Żeby się czymś interesować to trzeba się na tym znać.A magazyn miał wyje.ane ale robił swoje i ogarniał temat

smyk

dzieki za odpowiedz pozdrawiam

smyk

a jak wyglada sytuacja w Olsztynie ktos podpowie??

lut
@smyk

a w Olsztynie? Jak nie jesteś znajomym kierowniczki, to pracy tu nie znajdziesz. Sprzedaż spada, beznadziejna atmosfera, kierowniczka na niczym się nie zna, nic nie robi. Myślę, że wszystko do zamknięcia. Nowa w biurze chyba nigdy się nie nauczy. Długo tu nie pracuję, ale cały czs szukam roboty, jak każdy zresztą. To jest opis "grzeczny", bo normalnie trzeba używać tylko brzydkich słów!

ad4

NIE MA KOMENTARZA

wlkp

Wysłałem cv na stanowisko Referenta ds. zaopatrzenia- kierowcy wlkp/Poznań. Czego mogę się ewentualnie spodziewać, jakie auto, jaka podstawa, jakieś premie? Godziny pracy?

kier
@wlkp

Czyli wysłałeś CV na kierowcę.Niestety jako że w firmie brak PH wiec będziesz również zbierał zamówienia,odbierał kase,rozliczał kase a rozliczanie kasy jednak trochę trwa,układanie i segroegowanie pieniędzy jak zjedziesz na firmę.Godziny pracy od 6 do bólu,jak będziesz zapier...to może do 17 się wyrobisz.Podstawa 1600 netto.Premie-haha,nie żartuj.Możesz traktować jako premie fakt że nie potrącą ci z wynagrodzenia kasy za jakies braki magazynowe itd.Wiem że to abstrakcja ale nie w tej firmie.Osobiście za nic w swiecie bym tam nie pracował za 1600zł.

saqeer

jak wam idzie z trminalami

lolek
@saqeer

W Krakowie jak w całym tym bajzlu. Dyro jakoś przygaszony, słucha podszeptów szefowej d/sprzedaży. Pewnie czeka na weryfikację w kwietniu. Płaczu nie będzie.

mir
@saqeer

o jakiej weryfikacji mówisz w krakowie

zew
@lolek

No i znowu kolejna kicha w Olsztynie! Zwolnił się najlepszy przedstawiciel! Pracował tu chyba kilkanaście lat. Czy tego nikt nie widzi w centrali, że coś tu nie tak?! Wszyscy dobrze wiedzą, że ktoś tu nad niczym nie panuje, tylko ściemnia i markuje robotę! Myśli, że jak mówi, że jedzie do klienta, to wszyscy wierzą. GPS jej wstawcie (tak, żeby nie wiedziała), to zobaczycie! Kwitnie donosicielstwo i obiecanki cacanki. Jak znajdę sobie robotę, to opiszę więcej...

hehe

W tym Olsztynie to nie ma teraz jak czego zaje..., pracować trzeba nie to co kiedyś jak tu teraz żyć

xxxx

A co w Krakowie?

aaa

trener siedzi u nas w lublinie i ponoć sciąga kasę, słabo mu jednak idzie, ale się chłop mocno napracuje to musi do domku wcześniej jchać, a nowy dyro ma sekretarkę, parodia pogania parodię

bolek

a co się dzieje w Szczecinie???

kiler
@bolek

Co się dzieje? Bolek dyrektorem została największa szuja pod słońcem. ........

xxx

czy moze ktos cos powiedziec o dyrektorze Gorzowa? bo sie stalo, Zielona Góra pod wladza dyrektora z Gorzowa. ciekawi jestesmy ile jescze dni, miesiecy? jak zlikwiduja oddzial w Zielonej :( p.o obowiązki dyrektora Zielonej przeniesiony do Szczecina.

leon
@xxx

nic dobrego z tego nie wyjdzie, gościu jest niczym żandarm, polowe załogi Wam usunie i będziecie robić po 12-13 h, magazynierzy będą musieli pracować do złożenia wszystkich faktur, w Gorzowie czasem do 20 siedzą, powodzenia....

dziadostwo radomskie
@xxx

czym Ty się chłopie martwisz? ze zamkną kolejny burdlowaty oddział, mieszkasz w zielonej i obawiasz się ze roboty nie znajdziesz? tam najmniejsze bezrobocie, także robotę lepszą znajdziesz od reki, a tu w tym syfie nie poleciłbym roboty nawet największemu wrogowi, roboty pełno za 1650 zl, nie bądzmy śmieszni, radom niech przyjdzie pracować za taką stawkę, a nie, nowa świta kolesiowska przyszła i gnoją starych pracowników, niech te wszystkie mądrale przyjdą robić za taką kase, wstydu nie macie żeby tak ludzi traktować, a ja się pytam gdzie jest trener i po co on w ogóle jest, powinien szkolić handlowców, a o co on tak w ogóle robi,

kaffar
@leon

My w żorach pracujemy do 22 00 na magazynie a i tak nam zostaje na rano 100 faktur do złożenia.

p
@kaffar

warszawa ma to samo 100-120 zostaje do rana

ex pracownik

Witam przepracowałem w tej firmie kilka ładnych lat, przeżyłem wprowadzenie tety qutecki motorole i della i jestem szczęśliwy że sam się zwolniłem. Nie mam zamiaru nikogo krytykować itd. Żałuję tylko jednego, że tak długo zwlekałem z podjęciem decyzji o odejściu. Tym co uczciwie pracują życzę wytrwałości, większych pensji ale przede wszystkim odwagi by zmienić swój los...

saski

Wy dwaj to "cioty"? Zamiast pisać co się dzieje w firmie to komentujecie wpisy hahaha. Za chwilę będziecie się śmiać z ludzi którzy piszą ile płacą za noty po inwentaryzacji. W odróżnieniu od innych wpisów, nie narzekam. Fakturzystki dobrze nie zarabiają ale jest przyjemna atmosfera.

Gm

Odszedł bo "niumie" pisać i czytać analfabeta

jj

A może tak odszedłem i mam spokÓj poznański ciołku

zoladkowa

OLSZTYN DO ROBOTY! ...o ile wiecie co to znaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń