Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

o

Jestescie dziecini agnieszka dobrze (usunięte przez administratora) trzyma sie stolka moze jej to pomoze

lola

sol przestań gadać głupoty, kierowniczka to już ma pracę razem ze swoimi ludzmi,zaraz zabiezre resztę klientów, PSS tez odejdzie i trzeba będzie sprzedać kilka samochodów, jeden wystarczy

kam
@lola

a ja pracuje w pt dystrybucja i mam nadzieję że tam się jeszcze jakoś ułoży. Prawdę mówiąć to jak była kierowniczka to w gruncie rzeczy było ok, ona starała się, głupie decyzje z Radomia na które ona nie miała żadnego wpływu. AM Mordzia zostala zwolniona i to ona tak się mściłą pisząc to i owo co zresztą mijało się z prawdą. Ja teraz dalej jestem w pt i tak naprawdę to nic nie wniosło. Biuro gdyby lepeij wspólpracowało to jeszcze było by lepiej. A tak na marginesie gdybyśmy wzięli się trochę lepiej do pracy i nie oglądali się za siebie to byłoby lepiej. W sumie liczba klientów spadła nam, obroty też dokładnie Aga miała wyniki i nic z tego nie wynika. pozdro

b

jednym słowem trafiła do dobrej firmy ktora ma 51 % firmy "dystrybucja'

bza

roland masz rację , spadamy stąd , ten ślimak to wielka pomyłka, nie wiem jak on rządzi. Ja już mam robotę za większe pieniądze , nie mam siły dalej walczyć z koniem, nikogo się nie słuchają, mają ludzi za nic, ten nowy niczym się nie różni od starej kierowniczki

klient
@bza

o PT znowu robi roszady, nowy dyro rządzi po nowemu zwalnia ludzi nowych ale za to tych co kręcą na boku i szpiclują do Radomia to trzyma od lat soedzi tam gruba i nadaje aż telefon się pali. Udawała koleżaneczkę a do Radomia obrabia (usunięte przez administratora) kasjerce to przez to zwlnili kasjerkę. Narobiła zakupów po kryjomu wody i napoi a kasę i gratisy zgarnia dla siebie i pozbywa się konkurencji jak ktoś zauważy to jej powinni dobrać się do (usunięte przez administratora) bo to przez jej uprzejmie donoszę posypała się wszystko. Szkoda tylko że nikt nie sprawdza tego

nanana
@klient

o jakim oddziale piszesz ? kasjerki szly do zwolnienia bo ponoc juz byly niepotrzebne po zs-ach ... i likwidacja stanowiska byla ... nieoficjalnie tak jest ale ta firma ma swoje za uszami i nigdy nikt sie nie dowie jaka prawda byla . Brak slow na to wszystko co sie tam dzieje .

bza
@klient

ktoś zauważył i powiedział o tym głośno, że to najlepsza przyjaciółka przewiozła kasjerkę bo bała się o własne dupsko - szkoda że nikt tego wcześniej nie zauważył a ona dalej kopie dołki teraz zaczyna podkopywać magazyn, czyżby nowy dyro tego nie widział że ona ma konszachty z diabłem i tak namieszała żeby czuć się pewnie to jej powinni się pozbyć żeby oczyścić oddział bo ona jest leniuchem i podpierd....

ozeszqfa

o jakim oddziale mowa?

znowu zen
@bza

OK, nikt nie jest doskonały. Ale proszę nie jątrzyć - pani była kiero! Ktoś tu pięknie napisał, że "ludzie mają kontakty i sobie pomagają" i tak się składa, że nikt ci nie pomoże w znalezieniu pracy - a wręcz przeciwnie. Na Warmii i Mazurach - będzie ciężo. :)))))

lolo

Witam, a co powiecie o Lublinie? Warto tam sie zatrudnić? Jak szefostwo?

sas
@lolo

co wy gadacie, Olsztyn do zamknięcia, podzielic między zaklady, nowy dyro zaraz się pogubi jak ten z |Gorzowa, Zielona słabo i gorzów słabnie. linak nic nie pomoże zaraz wzsycy odejdziemy ze starej ekipy już mało zostaosGks

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
h

Wszystko tu masz napisane wystarczy poczytac

Adamuss
@h

Auto trudno powiedzieć albo skoda albo ford, kasa jak pracujesz nie będziesz narzekać w tej firmie narzekają wyłącznie ludzie który pracują od wielu lat, atmosfera może być :) kwestia pewnie w którym oddziale

Tom

Witam, potrzebuje informacji na temat pracy PH w firmie. Wszystkie informacje mile widziane (auto, kasa, atmosfera itp.) Pozdrawiam.

roland
@Tom

firma złodziejska, nie daje zarobić- wszystkim rządzi radom, auta kontrolują w piątek dajesz odczyt licznika i w poniedziaek z rana ponownie - pensja brutto 2100 - 2200 plus premia o którą bardzo trudno- wiec zostaje 1500 zł. miłej pracy

NIE MA CO SIĘ SMIAĆ
@roland

Kurde, teraz dopiero jest wariatkowo u Olsztynkowie, kiedy już wszystko zadziałało i atmosfera była ok i ludzie już wiedzieli co mają robić- przeprowadzili kompletną rewolucję. Rządy ślimaka już wykańczają wszystkich, załoga rozsypała się i nikt nie chce przyjść do pracy. tutaj w już nigdy nie będzie dobrze- Radom kompletnie ropie.. wszystko. Klienci wykruszają się na własne życzenie a konkurencja dopiera zaciera ręce. już niedługo ja też odejdę z tej firmy co wcale nie liczy się z nikim- i kilku moich kumpli już też szykuje się do pożegnania

Q-PA Smiechu

Ale mam z was wszystkich polewe jak tak sobie czytam :P i dobrze ze juz tam nie pracuje... w tej "Polskiej Firmie" :P

NIE MA SIE CO SMIAC

nie ma sie co smiac!! byla kier. ze swoja przydupaska o wygladzie przypominajacym konia pewnie siedza juz w KOLEJNEJ firmie razem i psuja krew dobrym ludziom !!

debile!!!
@NIE MA SIE CO SMIAC

Ten Polski Tytoń to banda Debili- niech ktoś zainteresuje się wypisywaniem takch głupot. Ale nie ma co zarobki 2200 zł brutto począwszy od PH a skończywszy na Dzaiale H z głodu i nędzy tym biednym ludziom pomieszało się w głowie. Nędza taka w tej firmie to zamiast pracować to czas spędzają na pisaniu bzdur. Zęby do gęby i w tynk i do roborty wy pieprone nieroby z Olsztyna zawsze wam źle!!!!

krokodyl

W poznaniu wypdolili wszystkich kierowców,jeżdżą barany z firmy zewnętrznej.Stan dostaw jak i jakość fatalna.

LUT

He, he wiedziałam ze to już nie długo, dzisiaj znowu swięto w Olsztynie wyje... PH, który nic nie robił tylko udawała że pracuje. Nikt nie chce trzymać takich pracowników. Ona też nigdzie nie znajdzie roboty bo wszyscy wiedzą juz w Olsztynie, ze ona nic nie potrafi. Sprawiedliwosci stało się. jeszcze troche i firma znowu wróci na podium dwa tygodnie- nowy szef mówił

zen

Święto w Olsztynie! Wszyscy wiemy dlaczego :)

he he
@zen

święto, to mało powiedziane. To szczęście w końcu niepojęte, he,he. Następcy będzie trudno odbudować straty, ale damy radę! Dlaczego dopiero teraz ją wy...?! Tylu klientów za jej czasów odeszło, tylu ludzi stąd odeszło, tyle osób się zwolniła, tylu ludziom krwi napsuła - wszystko tylko dla siebie. Ale sprawiedliwosć ją dopadła :)

lut
@he he

Wiem, że tu czyta i pisze (była już kier. z Olsztyna). Że jeszcze niejednego oczerni. Ale nigdzie roboty (dobrej) nie znajdzie! A Dlaczego? Bo za dużo złego zrobiła i firmie i ludziom... A ludzie mają kontakty i sobie pomagają... ;)

zen
@he he

ale teraz Dział Sprzedaży ma okazje się rozwinąć tylu nowych klientów im dojdzie bo nikt nie chciał kupować wcześniej a już od dzisiaj telefony dzwonią z zamówieniami- w końcu będzie rozkwit, Olsztyn rozkwitnie

xxx

a jak jest w bydgoszczy na stanowisku magazyniera? chodzi mi o zmiany i zarobki...

wqr

terz po polaczeniu to bedzie jazda

xxx

Zielona Góra- najpierw kierownik magazynu - bo nie podobał się dyrkowi z gorzowa ( był za ludzmi, a nie za tyranią), a teraz magazynier, bo postawił się dyrkowi, a i jeden magazynier sam odszedł, przedstawiciele tez sie szykują i zabiora swoich klientow. kto nastepny???? zostało dwoch starych magazynierów. kierownik bedzie z PUP i magazynierzy też- tzw. z łapanki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) prostytutka :) to sa tzw. oszczednosci na kazdej osobie oszczedza po 250zł. kto moze niech ucieka puki moze :)

Znowu (usunięte przez administratora) kierowca w Krakowie.Ten cholerny i debilny system pozwala na przekręty. Można zadać pytanie czy to wina szefostwa które dba tylko o swoje premie(dyro ,gruba berta)czy nie trafione zatudnienia.

asd

Jak to wyrzucili, od tak o, czy zasłużył?

xxx

Zielona Góra sie rozpada- sama z siebie, wyrzucili kierownika magazynu.

Bartek

Firma rekrutuje magazynierów w Szczecinie. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tym oddziale ? Jak z atmosferą ? wszędzie tak się dzieje jak piszecie, czy tylko poszczególne przypadki. niech ktoś się wypowie.

?

jest cos takiego w PT?

Hozi

Wiecie coś może o gruszy w tym roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń