Opinie o Agencja M Promotion Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja M Promotion Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja M Promotion Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja M Promotion Sp. z o.o. w Warszawa

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

A.

Z tego co pamietam, bo bylam na rozmowie i podziekowalam bo bardzo dziwna atmosfera tam panuje i baaardzo slabe warunki biurowe, w zyciu nie chcialabym tam pracowac, to na poczatek daja 3 miesiace na zlecenie.

K.O.

Pomimo przeczytanych komentarzy, zdecydowałam przyjść na rozmowę rekrutacyjną. Od tego czasu pracuję w firmie ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo fajny zespół, dużo ciekawych projektów i widać, że firma się rozwija. Polecam!

Rotacja jest bardzo duża i częsta, co negatywnie wpływa na komfort pracy. Mimo że plan projektów został rozpisany na cały kolejny rok, to kultura pracy pozostała taka sama, o czym wnioskuję z poprzednich komentarzy.

S.S.

Czytam tu opinie innych ludzi, który współpracowali z agencją M Promotion Sp. z o.o. i jestem zniesmaczony. Niestety też nie mam dobrego zdania o tej firmie, NIE POLECAM

@S.S.

Ostatnie opinie o firmie są z roku 2018. Firma ciągle się rozwija i poprawia warunki pracy. Biuro poddaliśmy renowacji, a plan projektów, które realizujemy został już rozplanowany na cały kolejny rok :)

Czy po rozmowie w Agencja M Promotion Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Agencja M Promotion Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Agencja M Promotion

W Agencji M Promotion Wigilia jest dniem wolnym. Zarząd również się stara wypłacić wynagrodzenie wcześniej aby pracownicy mogli na spokojnie przygotować się do Świąt. :)

Mufasa

Na rozmowie myslałem że trafiłam pracę marzeń. Po pierwszym dniu wiedziałem że sie bardzo pomyliłem. Możliwości nauczenia się nowych rzeczy są duże ale wszystko dzieje się chaotyczne i bez planu. Codziennie nowe obowiązki, nowe zadania, brak przygotowania i czasu na rozsądne prowadzenie pracy. Wszytsko dzieje się od presją bo pracowników za mało w stosunku do pracy dlatego ciągle trzeba zostawać po godzinach- nikt nie pyta czy możesz. Duza rotacja, ludzie przychodzą na kilka dni i znikają bo nie dają rady albo są wywalani bo się szefowi nie podoba. na dłuższej nie da się tam pracować- ciągły stres i presja a kasa taka sobie. Jedynie współpracownicy dają motywację do kontynuacji pracy choć niewiele pomagają bo nie mają czasu bo są zawaleni swoimi obowiązkami

uuuuu

Również zgadzam się z przedmówcą. Rodzinna firma bardzo kiepsko zarządzana, bardzo kiepska konkurencyjność, wyższe koszty obsługi niż konkurencja, o każdą płatność trzeba praktycznie błagać, a i tak wszystko się opóźnia. Podobnie zresztą z przetargami, dyscypliną i zakresem kompetencji - często kilka osób pracuje nad tą samą rzeczą. Zaletą są szeregowi pracownicy, którzy działają "mimo" zarządowi, a nie dzięki niemu i trzymają tę firmę na powierzchni.

business partner

Agencja Mpromotion współpracowała z moim pracodawcą kilka lat temu pozostawiając po sobie bardzo dobrze wrażenie. Z tego powodu rok temu, gdy wznowiliśmy kontakt, nie mieliśmy oporów przed powierzeniem im bardzo ważnego dla nas przedsięwzięcia. Zarówno w momencie wyceny projektu jak w takcie jego realizacji nie zanotowaliśmy większych problemów na żadnym polu. Wielkim plusem jest stały kontakt z niesamowicie zaangażowanymi w pracę agencji pracownikami i możliwość "ogarnięcia" z nimi nawet najbardziej zawiłych kwestii. Pracownicy Mpromotion nie boją się podjąć wyzwania zorganizowania i poprowadzenia projektu na drugim końcu świata i pomimo drobnych niedociągnięć udaje im się to śpiewająco. Nawet w przypadku wielu niedogodności Agencja Mpromotion ma zawsze wyjście awaryjne z każdej podbramkowej sytuacji. Szczerze polecamy współpracę z nimi.

Darek

Mieliśmy okazję współpracować z firmą M-Promotion w zakresie obsługi bardzo dużych eventów, międzynarodowych targów. Współpraca przebiegła bezproblemowo i bardzo płynnie. Z czystym sumieniem możemy polecić jako solidnego kontrahenta.

Gosia

Jak do tej pory, była to pierwsza współpraca z Agencją M-Promotion, ale mam nadzieję że nie ostatnia. Bardzo sympatyczna i rzetelna obsługa, a cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Polecam korzystanie z usług tej Firmy.

Vegas

Firma z perspektywami. Dba o pracownika, ale też wymaga. Wysiłek i zaangażowanie są doceniane. Zespół stanowią ludzie przyjaźni, nie zostawiający na lodzie. To praca do którego wstawanie codziennie nie sprawia problemu, nie stwarza niechęci. Każdy kto pragnie nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć horyzonty odnajdzie się w tym miejscu. Utrudnieniem bywają sytuacje "praca od 9.00 do końca", ale nie oszukujmy się, każda praca wymaga odrobiny poświęcenia, a w tym wypadku nie traci się na zaistniałej sytuacji.

Alyona

Przyszłam do Agencji M Promotion na kilka dni (praca dorywcza) i już około roku pracuję z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością. Decyzję o przedłużeniu pracy podjęłam po 3 dniach spędzonych w firmie. Największy wpływ na decyzję miał bardzo miły zespół, z którym chciało się współpracować. Praca łączy się z wyjazdami za granicę, co jest dużym atutem. Podróży są do ZEA, Meksyku, Wielkiej Brytanii, USA,Moskwy, Kijowa etc. Wynagrodzenia zawsze wypłacane są do 3-5 dnia każdego miesiąca. Za dodatkowe dni pracy również dopłacają lub jest opcja wzięcia dni wolnych. Wszystkim polecam!

Perkunas

Firma intensywnie się rozwija w ostatnim czasie. Wiele zmian na lepsze, praca i wysiłek pracowników jest doceniony. Główną zaletą jest zgrany zespół i bardzo dobra atmosfera. Podróże służbowe które uczą wiele samodzielności również są dużym plusem. W obliczu problemu można liczyć na współpracowników jak i na kadrę kierowniczą. Nadmiar pracy czasem jest przytłaczający ale nikt nie pozostaje z problemem sam. Jednak czasem prowadzenie życia prywatnego staje się wyzwaniem

prokop

Firma dajaca spore mozliwosci rozwoju, ale zarzadzana w sposob beznadziejny. Wszystko prowizoryczne, brak planow dzialania, brak jasnego podzialu obowiazkow, wszystko robione byle jak. (usunięte przez administratora)Odradzam.

workmen

Bardzo fajna firma, miła atmosfera w pracy nie tak jak w korporacjach. Możliwość podróży służbowych do odległych zakątków świata jak: Wietnam, Chiny, Azerbejdżan, Brazylia,USA,Indonezja,Malezja itp. Praca w międzynarodowym zespole multi-kulti.

kaski

koszmar! zero profesjonalizmu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja M Promotion Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja M Promotion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja M Promotion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja M Promotion Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja M Promotion Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.

Agencja M Promotion Sp. z o.o.