STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.

Opinie o STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.

anonimus 2010-07-28 10:50
Ja tylko podpowiem - ilość ogłoszeń o pracę w ciągu miesiąca powinna o czymś świadczyć.
ktoś 2012-03-30 21:05
zgadzam się. rotacja jest dość spora... wiem coś o tym.
miki 2014-08-06 21:10
słabiutko, słabiutko
Marys 2014-08-07 17:07
No, ja słyszałam ze pracuje sie od rana do wieczora i często zabiera prace do domu...
Kandydatka 2014-08-12 12:47
No wlasnie nie wiem co robić, mam miec rozmowę za kilka dni a wszyscy znajomi którzy znają ta agencje mówią ze to porażka... Ktos cos poradzi?
kaktus 2014-09-01 14:12
byłam jakiś czas temu na rozmowie. mam wrażenie że zadają prace do domu, żeby potem wykorzystać ciekawe pomysły i na nich zarobić ...
zau 2014-12-03 18:56
Codzienne nadgodziny, duża rotacja, brak szacunku dla pracownika, napięta atmosfera - ogólnie porażka. Nie polecam nikomu.
pinki 2015-05-20 21:05
hej, ma ktoś świeże informacje o tej firmie? słyszałam wiele mieszanych opinii, że atmosfera bardzo słaba, mnóstwo pracy i duża rotacja, ktoś coś wie więcej?
Krystyna 2015-09-07 19:32
Mylisz sie, bo piszesz o testowaniu, co nie jest praca:p ludzie ktorzy pracuja w tej firmie to mroweczki, harujace od rana do wieczora. Masakra. Nikomu nie polecam!
dcds 2016-08-17 17:28
słuchajcie, moja znajoma pracowała w tym kołchozie. Odeszła załamana - dyrektorka jej działu podobno sie wyżywa na pracownikach, ciągle krzyczy i zastrasza pracowników. Nikt nie reaguje. Wyjście przed 18 jest NIEMILE WIDZIANE. Cześć pracowników pracuje w piwnicy. Praca pod ogromną presją, stresem do tego za małe pieniądze. Zresztą zobaczcie sami jak często szukają ludzi. Czyżby duża rotacja?
poszukująca pracy 2016-08-22 16:18
Kondzia, może Ciebie motywuje krzyk, ale to chyba nie powinien być standard w pracy :D widziałam znów ogłoszenia na pracuj. Myślicie, że warto aplikować czy raczej strach? Tak swoja drogą, wiecie coś, czy w tej firmie pracuje ktoś dłuzej niż kilka miesiecy? patrząc na ilość ogłoszeń to chyba rotacja jak w kiepskim call center :)
dcds 2016-08-23 15:01
daj sobie spokój, podobno każdy odchodzi po kilku miesiącach. Lepiej poszukać dłużej ale zneleźć normalną firmę :)
marcin 2016-09-14 17:16
asia, w sierpniu były 4 a firma zatrudnia kilkanaście osób :D wydaje mi się, że to nie jest kwestia braku szacunku do stanowisk tylko firmy. Z kim bym nie gadał z branży, każdy mówi, że streectom robi fajne kampanie, wiec merytorycznie jest to ciekawe ale sama firma to jakaś porazka. Też słyszałem o jakiejś sfrustrowanej dyrektorce która wyżywa się na pracownikach :D
Beata 2016-09-15 13:11
pracowała tam moja przyjaciółka, faktycznie podobno jest sporo pracy, ale jak na pracę w agencji to nie siedziała po nocach. Poza tym mówi, że ok, fajne dziewczyny, super klienci, ciekawe projekty, mega doświadczenie z pracą z dużymi klientami, w sumie jest zadowolona. Podobno dobrze w CV robi praca tam, więc sama nie wiem co myśleć.
marcin 2016-09-20 09:28
Tomek, z tymi umowami to też nie jest tak do końca... masz podstawę minimalną krajową na umowę o prace a reszta na śmieciówę. Poza tym kto Ci mówił, że zarobki 1500euro? chyba jako dyrektor :D w obsłudze klienta z doświadczeniem 2lata ok 2500-3000zł w zależności od tego jak bardzo jesteś wazeliniarzem :D
Co do komentarza Beaty... tak, kliencie super ale pracownicy to jakiś wyścig szczurów i wazeliniarstwo względem przełożonych i zdesperowanej dyrektorki działu obsługi klienta.
marcin 2016-09-20 09:48
kasia 2016-10-19 11:40
3i napisz jak Ci poszło prosze.
Um 2016-10-19 17:30
A do STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. to ja polecam akurat,
io 2017-02-10 15:21
słuchajcie, to jest jakiś dramat!!! nikomu nie polecam!
Zadowolona 2017-02-22 14:36
Odejscie z tej firmy bylo najlepszym co mnie spotkalo
Zostaw swoją opinię o STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.