Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Miki

Ile teraz zarabia się brutto na produkcji bezposredni pracownik w Nowym Tomyslu ? Moze ktoś napisać?

@Miki

Mało

Miki

Proszę napisać jak to nie tajemnica ile jest na umowie brutto .

@Miki

4000-6000

Dziękuję

Miki

Czy to jest kwota na produkcji montażowej dla pracownika bezposredniej produkcji ?.

Dziś byłem w kadrach i powiedziałem że chcę podwyżkę bo inflacja rośnie i wszystko idzie w górę a wypłaty stoją w miejscu. Pani w kadrach zadzwoniła do Dyrektora i po chwili dostałem aneks z podwyżką 500zł netto, tak więc można, można, tylko trzeba chcieć się odezwać a nie milczeć i czekać aż coś się wydarzy, a wydarzyć to się może że na końcu portfel będzie pusty jak od nowego roku wszystko w górę. Pozdrawiam chłopaków z wtryskowni

Anonim 2

A później się obudziłeś i zacząłeś płakać, że tak pięknie Ci się śniło, a rzeczywistość jest inna...

ZmA

Jak doszło do dzisiejszego wypadku, czy nikomu nic się nie stało?

@ZmA

O co chodzi z tym wypadkiem? Co konkretnie się stało?

Pracujemy

Nie rozumiem tego bałaganu w formie. W innych firmach jest wywieszona informacja o bonach o paczkach zależnie od dochodu kto ile dostanie i kiedy a u nas tajemnica do ostatniej chwili. Ludzie my też chcemy sobie coś zaplanować i fajnie jest wcześniej wiedzieć czy możemy się cieszyć z tego świątecznego czy znowu wyrówna się z wypłatą. Brak komunikacji zawsze był problemem tej firmy a podobno my tu najważniejsi jesteśmy!

@Pracujemy

Nikt nie czyta tablic i liderki też nie przekazują zawsze.W intranecie też można poczytać...

@Beza

Nie każdy pracownik ma dostęp do intranetu

Beza

Kompy są na zakładzie dostępne.Lidera można spytać też.

@Pracujemy

Pewnie nie dadzą więcej na święta jak 500 -600 zł...od kilku lat taka sama kwota a wszystko drożeje...

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Haha

Ludzie w Phoenix to zawistni, źli ludzie,tylko narzekać umią jak im źle,że ciągle mało,bo po co szukać innej pracy,ale was fałszywych nawet nikt by nie chciał zatrudnić więc siedźcie w Phoenixie.

....czy jakiś kwit na bony trzeba wypisać?

gość

ile się czeka na dokumenty do wypełnienia (nowy pracownik), na emailu?

Książę 9090
@gość

A czy paczki będę skoro dziecię nie mają kart?

Bony

A bony kiedy Będą przelane? Przed wypłata czy po? A ankiety już kiedyś nie było? Wydaje mi się ze była i była większość za tym żeby tej wigilii nie było. Wiec wybaczcie ale ładnie w kulki leci firma. A wiadomo co z dziećmi? Jeśli pieniądze to ile na dziecko?

@Bony

Wszystko z wypłatą będzie. To pytasz o ankietę czy stwierdzasz ????

Bony
@Beza

No ankieta już była kiedyś i była większość za tym żeby tej wigilii nie było tylko ludzie więcej pieniędzy na święta chcieli dostać. Wiec na co kolejna ankieta jak i tak nic sobie z tego góra nie robi????(usunięte przez administratora)

Ciekawy

Jak to teraz będzie z kasa na święta? Już chodzą ploty ze będzie jej mniej? Bo maja wigilie robić. A ja zamiast tej chorej wigili wolałbym pieniądze. Dlaczego nie zapytają się pracowników co na ten temat sadza? Większość ma ta wigilie gdzieś. Dajcie więcej pieniędzy swoim pracownika a nie zarobić jakiejś firmie z cateringiem. Kiepskie wypłaty to chociaż raz w roku na święta kasa mogłaby być spoko.

@Ciekawy

Będzie ankieta na drugi rok...także zobaczymy. Bo wiele osób nie chce Wigilii ale zadecyduje większość....I chyba ZZ ankietę będą robić bo wyszły w tym roku z pomysłem....więc członkowie będą głosować.

Pytający

Czy wiadomo coś o paczkach dla dzieci i kartach?

Mango
@Pytający

9-14.12

@Pytający

Pieniążki będą do nas na karty przelane dla dzieci..Nie będzie kart podarunkowych dla nich.

bbb

Jak z pracą na wózku widłowym ???

Oo
@bbb

Nie ma takiego stanowiska w tym zakładzie

Nokymy

Jak dlugo będzie włączona jeszcze klimatyzacja na stołówce hala 4?

Hala 6 i w 1 zmiana b to masakra tam liderka i (usunięte przez administratora) to przyjaciele co powiedzą tak jest i Pan kierownik Kasperek nic na to to jest kierownik boże to prawda co ktoś napisał zmiana liderek to jedyny sposób na dobrą pracę myślę że wszyscy powinni iść do dyrektora i zrobi się porządek i tak będzie jest jeszcze Pani (usunięte przez administratora)z którą trzeba porozmaw

Mała

Hala 6 w5 nic lepiej !!!! Przenoszą ludzi z długim stażem i 100% frekwencją,bo jak twierdzi kierownik dadzą radę ???? ???? Żal Śmieszni są .... Zmiana iderek to jedyne wyjście !!!

Omrn

Podwyżki w firmie to tylko obowiązków .. inflacja rośnie a podwyżka inflacyjna najniższa .. śmiech na sali .. mechanicy z różnych działów rozliczali są pod siebie lub tak jak kierownik dla nich wywalczy. Jedni który wykonują ciagle tą samą prace dostają podwyżki dużo większe od specjalistów . Pozdrawiam, oby tak dalej :) specjaliści do wora

Bzyk
@Omrn

To co się tu czyta to niestety prawda , Co się porobiło z tą firmą???!!! Kiedyś to była firma godna polecenia a teraz to wstydu można się tylko najesc!!! Żal...

Pan

Czy z grupą inwalidzką nie ma problemu w firmie.. Stanowiska jakieś??

Janek

Na jakie wynagrodzenie może liczyć Ustawiacz Procesu Wykrawania na Dziale Metali? Bez nadgodzin.

...
@Janek

Na start 5 tys brutto

@...

To ładnie, to na start a na co później można liczyć? I z nadgodzinami jak to może potencjalnie wyjść?

Bonk
@Anna

5 koła netto

kandydat

Piąty miesiąc rekrutacji na stanowisko Specjalista R&D. Nie ma kandydatów?

Hmm?

Hala 4 IFC a co tam na dzień chłopaka ? Wszystkie szczuny zadowolone, były jakieś prezenty od koleżanek?

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 412.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 24 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 166 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska