BHB Bertsch Holzbau

Opinie o BHB Bertsch Holzbau

... 2012-02-22 14:28:21
Nie polecam.
aniamo 2012-04-04 15:14:10
Szefo buja sie drogimi samochodami a ludzie zarabiaja grosze. [usunięte przez moderatora] Niemca w Polsce. Dostaniesz na przezycie od 1 do ostatniego.
anonim 2013-07-25 14:48:52
dużo wymaga mało płaci wiecznie narzeka że może zbankrutować a sam jeździ furami, przymusowe urlopy zimowe, wykorzystuje sytuację jaka jest na rynku nowosądeckim z pracą,stworzył taki mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] generalnie nie polecam
Animano 2014-10-11 22:34:29
dobrze płaci, praca bardzo dobra, polecam !!
Domi 2014-11-02 11:55:06
Polecam.
worker 2015-05-21 10:56:29
Nic specjalnego. Praca jak inna w Nowym Saczu i okolicach. Kto ma rodzine to siedzi i dziekuje za regularne wyplaty, niskie ale sa.
Ludzi zapracowani iwyciska sie z nich wszystko co mozna. Ogolnie niskie perspektywy na dorobienie sie godnego zycia.
PRACOWNIK BHB 2016-07-10 12:03:24
Jestem bylym pracownikiem. Jak dla mnie to bylo za malo. Ale kazdy ma inne cele. Jednego zadawala wieczne- "no moze" +50+200 podwyzka co trzy lata-stale pensje. Pensje jak na calym rynku sadeckim. Bez rewelacji. od 2000 do 3000 (na reke) - pracownik biurowy. Brak Benefitow tzn. przepraszam nie wiem czy aktualne ale sa paczki na swieta dla tych co maja dzieci. NIC WIECEJ.
Ogolnie musisz wiedziec sam co chcesz w zyciu. Moje zdanie: Niskie zarobki, BRAK Rozwoju, brak benefitow... nic specjalnego.
Dla ludzzi po maturze na pierwsze doswiadczenie ok.
PRACOWNIK BHB 2016-07-10 12:03:47
Dla ludzzi po maturze na pierwsze doswiadczenie ok.
Zostaw swoją opinię o BHB Bertsch Holzbau - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHB Bertsch Holzbau