BHB Bertsch Holzbau

Opinie o BHB Bertsch Holzbau

... 2012-02-22 14:28
Nie polecam.
aniamo 2012-04-04 15:14
Szefo buja sie drogimi samochodami a ludzie zarabiaja grosze. [usunięte przez moderatora] Niemca w Polsce. Dostaniesz na przezycie od 1 do ostatniego.
anonim 2013-07-25 14:48
dużo wymaga mało płaci wiecznie narzeka że może zbankrutować a sam jeździ furami, przymusowe urlopy zimowe, wykorzystuje sytuację jaka jest na rynku nowosądeckim z pracą,stworzył taki mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] generalnie nie polecam
Animano 2014-10-11 22:34
dobrze płaci, praca bardzo dobra, polecam !!
Domi 2014-11-02 11:55
Polecam.
worker 2015-05-21 10:56
Nic specjalnego. Praca jak inna w Nowym Saczu i okolicach. Kto ma rodzine to siedzi i dziekuje za regularne wyplaty, niskie ale sa.
Ludzi zapracowani iwyciska sie z nich wszystko co mozna. Ogolnie niskie perspektywy na dorobienie sie godnego zycia.
PRACOWNIK BHB 2016-07-10 12:03
Jestem bylym pracownikiem. Jak dla mnie to bylo za malo. Ale kazdy ma inne cele. Jednego zadawala wieczne- "no moze" +50+200 podwyzka co trzy lata-stale pensje. Pensje jak na calym rynku sadeckim. Bez rewelacji. od 2000 do 3000 (na reke) - pracownik biurowy. Brak Benefitow tzn. przepraszam nie wiem czy aktualne ale sa paczki na swieta dla tych co maja dzieci. NIC WIECEJ.
Ogolnie musisz wiedziec sam co chcesz w zyciu. Moje zdanie: Niskie zarobki, BRAK Rozwoju, brak benefitow... nic specjalnego.
Dla ludzzi po maturze na pierwsze doswiadczenie ok.
PRACOWNIK BHB 2016-07-10 12:03
Dla ludzzi po maturze na pierwsze doswiadczenie ok.
Anonim 2017-01-14 11:44
Polecam. Były pracownik. Wypłata wysoka jak na brak matury większości pracowników na hali. Praca ciężka ale się opłaca.
drwal 2017-03-26 08:30
jestem byłym pracownikiem tej firmy i powiem tak. praca jak praca nie jest najgorsza natomiast to co się od pewnego czasu zmieniło na gorsze to nowy dyrektor pan G. wprowadził do firmy bardzo dużo zamieszania (ukryte kamery , masowe zwolnienia oraz praca w stresie) ludzie albo zostawali zwalniani albo się sami zwalniali. Ogólnie to nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi pracować za małe pieniądze w dużym stresie
Nick 2017-07-07 11:34
nie polecam tej firmy mała kasa duże wymagania i upierdliwa dyrekcja rotacja ludzi. pracując w owej firmie zapomnij o wakacjach chyba że w zimie. osobiście nie wrócił bym już do tej firmy
Zostaw swoją opinię o BHB Bertsch Holzbau - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHB Bertsch Holzbau