Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Kolegaa

Ciekawe jaka wypłata 10 tego. Jak bez zmian to wiem że sporo ludzi ode mnie z magazynu idzie na L4. Panie Prezesie działamy nie śpimy !!

Pracował ktoś z Was jako Kierowca w Probet Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Były Pracownik

Kierowca Chorzów czy przewóz osób na obiekt bo to są różne stanowiska.Kierowca Chorzów to wożenie ludzi na medycynę pracy serwisach i w razie przewozu ludzi na obiekt i co tam sobie wymyśla w swojich spółkach.Kierowca z pracą na obiekcie to przewóz ludzi na obiekt praca na obiekcie i z powrotem bez godzin liczonych za kierownicą.

Józuś

Stawka z na umowie 8,25 brutto jest kpiną.Najniższa stawka wynosi 18 zł z groszami.Proszę renegocjować umowy pracowników niepełnosprawnych i wyrównać ich pobory od dnia obowiązywania umowy.Pracodawcy może grozić dotkliwa kara finansowa nawet do 30 tys.zł.Prawnicy już przeglądają umowy.

oem
@Józuś

Proszę sprawdzić pasek jak wygląda stawka godzinowa a później pisać.

Do Józuśa
@Józuś

Czytaj człowieku dobrze co podpisałeś, a nie wprowadzaj zamętu i popłochu, wodolejstwo, patykiem na wodzie pisane. Mamy wszystko wypłacane jak trzeba dodatki za nocki i wyrównanie do najniższej krajowej więc jakoś nikt się do firmy nie przyczepia, tylko zazwyczaj narzekają Ci co sieją złe ziarno . Firma super, o ludzi dba.

Iwona 1982

Rekrutują na strefę ekonomiczną do Gliwic, Ul.Wyczółkowskiego 100 do 105 z orzeczeniem. Ktoś wie o co tam chodzi ? Ponoć jakieś lutowanie. Ktoś tam był ? Może pracuje ? Napiszcie jakie tam warunki pracy? Jakie ludzie tam ? Czy jest nepotyzm , lizusostwo i (usunięte przez administratora) ? Jak zaplecze socjalne ? Jak wyglądają szatnie? Czy są prysznice i czy można z nich korzystać ? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam! Iwona.

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Milka

Wszystko ok wszystko ok a nagle w ostatni dniu umowy że umowa nie będzie przedłużona nawet nie wiem dlaczego Odpowiedź na moje pytanie dlaczego - bo nie To jest dobre traktowanie ludzi

Zuzanna
@Milka

Pełen profesjonalizm z ich strony :D A na umowie czy tam na świadectwie nie było nic napisane?

Pracuję w probecie od września i mam bardzo złe zdanie o tej firmie moja spułpraca za czeła się od kłamst przełożonego proponował wynagrodzenie 24 netto a do dziś takiej wypłaty nie dostałam a za soboty to do dziś pieniędzy nie widziałam .Taka to firma lubią jak ludzie pracują za darmo ale ja się nie dam podaję ich do sądu pracy bo dobrowolnie nie chcą wypłacić

Dziadek

Kult Jednostki Ci starsi wiedzą o co chodzi. Generalnie Probet nie jest ani dobry ani złym Pracodawcą , Płaci ZUS wypłaty w terminie to PLUS . Ale niestety to Firma patykiem pisana. Nastawiona na ZYSK . Tak ZYSK -zatrudniają Tylko Grupę 2 i 1 ,a jak trafi się jeszcze do tego Bonus w postaci grupy specjalnej. To Super Plus. Ta Firma utrzymuje się z dwóch źródeł Finansowania PFRON plus zleceniodawca . Każdy Płaci Probetowi za tego samego Człowieka -czytaj Robola Kto ma ZYSK ? Szkoda że ów Zysk trafia do jednej kieszeni. Cóż trzeba był Zrobić swój ZPCHR

Zdenerwowany

Nie wiem kto siedzi w kadrach i rekrutuje pracowników, ale wiem że jest to nie kompetentna i nieodpowiedzialna osoba. Pani Magda numer telefonu zaczyna się na 799 kończy na 073 Gdańsk, pierwszy raz gdy zadzwoniłem z ogłoszenia w sprawie pracy, wyżej wymieniona opowiedziała mi zakres obowiązków itp. Zgodziłem się, Pani M powiedziała że bez problemu dostane pracę, mam tylko czekać na smsa z adresem w celu rozmowy. Po godzinie otrzymałem telefon że "przepraszam ale praca jest nie aktualna" no ok zdarza się. Za drugim razem parę dni później Pani M dzwoni do mnie czy nadal jestem zainteresowany pracą w Gdańsku, magazyny Obiekt Nagel Elbląska 110. Zgodziłem się, był to Czwartek otrzymałem smsa z adresem i godziną w celu rekrutacji który miał odbyć się 1 września ( Dziś ). Gdy przybyłem na miejsce, a dodam ze miałem być na 9:00 byłem 8:30. Dostałem SMSa o 8:48 że praca nie aktualna ! Gdzie ja już w biurze czekałem na kogoś kto do mnie wyjdzie !!!!!!!! Nawet mam SMSy PROBET z przypomnieniem o w sprawie pracy !!! Pani M zadzwoniła do mnie z przeprosinami, usłyszałem jeszcze ze koordynator do mnie dzwonił, a ja nie odbierałem telefonu, Bzdura ! To że mam II Grupę i problemy neurologiczne nie oznacza że ktoś bedzie mi wciskał kit, widzę że w kadrach są lepsze asy odemnie ! Tłumaczyłem że nikt do mnie nie dzwonił, a Pani M oj dzwonił i że dzwonił. Jestem zażenowany cała sytuacją, i w głowie się nie mieści jak można być tak nieodpowiedzialnym rekrutując ludzi do pracy !

Były oracownik

Szukacie ludzie grupami albo stan zdrowia dobra kondycja fizyczna gupota albo ktoś chory jest I ma grupe albo zdrowy i bez ogarnijcie się tam bierzcie zdrowych ludzi bez gruby a nie zbijanie lasy na chorych praca za ciezko do chorych ludzi z grupami zdrowy by tego nie zrobił a gdzie dopiero z chorobami

@Były oracownik

Szanowny Panie, Zatrudniamy osoby niepełnosprawne z różnymi schorzeniami na różnych stanowiskach pracy, jeżeli Pan czuł że praca jest dla Pana uciążliwa dlaczego nie powiadomił Pan przełożonego że dany charakter pracy jest dla Pana za ciężki? Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Mała

Czemu od stycznia 2021 r do marca firma Probet liczyła 2600 brutto,mimo ,ze najniższa krajowa była juz 2800 brutto?

Nika
@Mała

Proponuję bezpośrednio zadzwonić do kadr , tam udzielą informacji. Proszę także zwrócić uwagę na treść zawartej umowy o pracę. W razie jakichkolwiek niedomówień polecam bezpośrednio do prezesa , gdyż niektórzy kierownicy NIE SĄ GODNI ZAUFANIA.

Nika

1.sprzątaczka,ochroniarz czy tez pracownik gospordarczy - a - medycyna pracy jak i szkolenie bhp - nie można odzyskać dnia wolnego ,po szkoleniu lub medycynie pracy trzeba iść do pracy jak się ma na popołudnie lub na noc . b - jeśli pracujesz w sobotę nie licz ,że dostaniesz za to wynagrodzenie czy tez dzień wolny jeśli nie będziesz podpisany na liście obecności nic nie dostaniesz, a jak się upomnisz o swoje to najczęściej kierownictwo traktuje Cie jak debila , który nie zna się kodeksie pracy itp. c - ryczałt za używanie auta w celach pozasluzbowych - jeśli prezes nie wyrazi zgody dostaniesz telefon od kierownika ze ci się ryczałt nie należy bo prezes nie wyraził zgody .nie otrzymasz pisemnej argumentacji dlaczego odrzucono wniosek .odpowiedź jest nie bo nie . d - ryczałt za leki jest 70 % na kwartał suma za faktury to 400 zł .jedynie na tym nie (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o BRYGADZISTOW kierownicy lubią dupolizojadow i czasem się zastanawiam czy tak naprawdę wiedza jaki czasem jest (usunięte przez administratora) na obiektach . PRZYKRY JEST FAKT ŻE GDYBY NIE NASZE CHOROBY I SCHORZENIA TO RACZEJ brygadzista czy tez kierownik po prezesa niestety MIELIBYSCIE WIELKIE NIC !!!

Czemu go work usunął wszystkie ostatnie negatywne komentarze o probecie ?!

bo

mają pewnie wykupiony pakiet moderatora jak zresztą większość firm.

M

Dokładnie masakra przekręt moje wpisy usunęli wszystkie bo co ,bo napisałam prawde

Witam, są szczeble których się nie przeskakuje. Jeżeli komentarz zawiera wulgaryzmy bądź dane osobowe pracowników jest automatycznie usuwany. Pozdrawiam

Pracuje w firmie Probet w ochronie jest to firma normalna brak jakichkolwiek problemów chyba że znajdzie się jakiś człowiek który ma dwie lewe ręce.Jak nie pasuje ta firma to nie piszcie głupoty tylko zmieńcie prace

Kacper

Pracowałem w firmie 2 miesiace pracownicy pod ktorymi sie szkolilem mowili ze wszystko jest i ze ide do pszodu. Jednak po po uplywie tych 2 miesiecy (okres probny) zostalem zwodniony bez konkretnego powodu. Mowili ze ktos tam powiedzial nie powiedzieli konkretnie kto ze nie ogarniam przysfajania wiedzy. moim zdaniem szlo mi coraz lepiej i widzialem sie w tej firmie jednak cos komus odwalilo i mnie zwodniono. Pracowalem w Olszynach w Labrze. mialem tam takiego kierownika ktory ciagle mi przeszkadzal i rozpowiadal na mnie innym pracownikom jakies dziwne plotki. jak dla mnie facet jest chorym psychicznie socjopata ktory nie powinien miec kontaktu z innymi ludzmi. intuicja mi podpowiada ze to jego sprawka. zeszta nie wazne osoby z niepelnosprawnosca powinno sie traktowac jak innych. jesli chodzi o mnie bardzo zle wspominam prace w tamtym zakladze. Probet nie powinien lekkomyslnie ulegac opiniom i zwalniac pracownikow.

@Kacper

Dzień dobry, firma Probet funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat i zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami na każdym szczeblu pracowniczym. Każdy jest u nas traktowany z tolerancją i zrozumieniem, ale też należy mieć świadomość, że umowa o pracę to kontrakt, z którego nie tylko pracodawca, ale również pracownik musi się wywiązać. Panu niestety nie została przedłużona umowa (nie było to zwolnienie), gdyż Pana praca nie spełniała oczekiwań na tym stanowisku, a Pan nie wywiązywał się z zakresu swoich obowiązków w oczekiwany i ustalony sposób. Tak bywa, rozumiemy to, że nie każdy ma kompetencje na każdym stanowisku, dlatego też życzymy powodzenia na dalszej zawodowej drodze.

Dawid

Firma, jak firma. Jak się przegląda oferty innych firm, to jest całkiem podobnie, porównywałnie . Inna sprawa wg mnie to ludzie z jakimi się pracuje, na kogo się trafi. Wiadomo, że niepełnosprawnym oferują najniższe płace.

Pracownnik

Masakra dodzwonić się do firmy ....prośba o wysyłanie na maila pasków plac graniczy z cudem .....porażka firmy ....

@Pracownnik

Dzień dobry, w związku z sytuacją epidemiczną w kraju w centrali firmy pracują jedynie nieliczni, reszta naszych pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie, dlatego uprzejmie prosimy on cierpliwość i wyrozumiałość. W podobnych sytuacjach proszę o wysłanie swojej prośby na adres sekretariat@probet.info.pl.

Leon

PROBET Grodzisk Maz. od dawna powinien zająć się prokurator.

Stokrotka
@Leon

To czemu nikt do tej pory nie napisał skargi do prokuratury? Ludzie cierpią ale nikt nie robi z tym porządku.trzeba napisać skargę do Prezydenta i do Ministerstwa Sprawiedliwości i Funduszu sprawiedliwości tylko musi być nas spora liczba piszących,dopiero ktoś tym się zajmie.prezydent przecież był i jest za osobami niepełnosprawnymi. Ruszcie tyłek i to zgloście,bo szkoda pozostalych pracowników.to tyle.

Jakie wartości są cenione w Probet?

:-o

Abstynencja

Magdalena

Czy przeszliście na tryb zdalny ?

Bożanka

probet Tczew- porażka. Praca w grupie mobilnej na obiektach w całym Trójmieście. Pracownik z niepełnosprawnością zamiast 7 h pracy robi po 12/13. Goła pensja- najniższa. Po 40 km odstępu między obiektami. Liczona jest tylko praca na obiekcie, przemieszczanie się już nie. Dodatek mobilny 300 zł należy się dopiero po 6 miesiącach albo wcale. Czyli świadczy się usługi charytatywne. haha. Stara ekipa to wyjadacze- nowych gnębi się. Brak biura. Umowy podpisuje się u kierowniczki na podwórku. W polach, na masce samochodu albo na kolanie. Kpina. Żeby dostać jakiekolwiek zaświadczenie, należy przesłać do Chorzowa 5,90 zł na znaczek i kopertę. Zebrania i inne ustalenia odbywają się na stacjach paliw albo parkingach. Wstyd i żenada albo żaneta. Omijajcie probet szerokim łukiem bo tam potrzeba ludzi co nie znają się ani na pieniądzach ani na zegarku. Dyrekcja ma wiedzę co tam się wyprawia ale nic nie robi. P I P- miałby dużo pracy przy kontroli.

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.