logo Probet

Probet

Chorzów

Opinie o Probet

:) 2016-02-08 19:55:27
No to jak za dojazd do pracy dają 500 zł to dużo! Bardzo fajnie to wygląda jak tak patrzę na oferty. Podoba mi się głównie ta na specjalistę ds. płac w Chorzowie. Jest umowa o pracę, możliwość rozwoju a nawet pakiet socjalny.
hit 2016-02-10 20:03:24
@skiba, dzięki wielkie, że o tym mówisz. Wahałem się czy wysłać CV, bo jednak mam kawałek drogi. Dopłata do dojazdów to bardzo duże udogodnienie i dobrze, że wnioski trzeba składać, bo tak to każdy by brał.
enter 2016-02-13 12:35:35
SKiba a skad wiesz o dodatku do paliwa? i na jakiej podstawie oni go przyznaja?? prosze o odpowiedz.
kofos 2016-02-13 13:44:56
Nie jest to wyssane z palca @enter, bowiem też słyszałem o czymś takim, w tym przypadku niektórzy trochę naginają zasady. No ale darmowe paliwo to jednak coś.
Enter 2016-02-13 16:56:39
bo nam dyrektor tez obiecywał i mam nadzieje ze dotrzyma slowa... po okresie probnym... a to trzeba na ten temat gadac z kierownikiem obiektu czy dyrektorem?? pozdrawiam.
Enter 2016-02-13 16:57:38
i niechodzi mi tu o 500 zł ale chodziaż 150-200 poprostu..
janinka 2016-02-13 22:08:20
w probecie nie mazadnych premii,nie placądodatku nocnego mimo ze jest na pasku podana kwota.firma jest na tyle bezczelna ze zarabia na niepelnosprawnych.daje ludziom stawke godzinową dzieki temu robi doplaty do minimalnej i daje umowe o prace gdyz inaczej nie otrzymala by dofinansowania z PEFRONu.gdyby na umowie o pracę byla kwota minimalnej 1850zl.to wtedy mosieli by do tego dolozyc dodatek nocny co spowodowałoby wyższą pensję.Natomiast dając stawkę godzinową 8,25zl. na godz.wyrownują do najnizszej dodajac niby;premie,za pranie ,dodatek nocny ale to wcale nie powoduje wzrostu pensji.CHytrze pomyślane i na niekorzysc pracownika.zlodziejstwo jak w kazdej firmie ochroniarskiej.
janinka 2016-02-13 22:09:14
Enter 2016-02-16 19:54:22
oki widze ze to nie do konca jest jak powinno ale ten dodatek do paliwa to byc powinien minimum 200 zł jak sie dojezdza do pracy 15 km... a jak o niego zawalczyc?? :)
XXX 2016-02-20 22:35:29
Jaki dodatek do paliwa Enter obudź się. W biurze na Twoje wynagrodzenie składa się klika czynników:
Umowa o prace na najniższą krajową
Dodatek za dojazd do pracy finansowany z ZFRON
Ryczałt za paliwo finansowany z ZFRON
Na powyższe dwa dodatkowo wypełnia się wnioski
Jak jesteś na uw to odliczają Ci dojazdy i masz mniejsze wynagrodzenie a nie średnia jak mówi KP
Premia uznaniowa wliczona w ogólna stawkę
Wszystkie czynniki tworzą całe wynagrodzenie ustalone na rozmowie rekrutacyjnej.
Na koniec dostajesz PIT i okazuje się ze musisz dpołacić
JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!
szoruś 2016-02-28 15:25:07
Ale piszesz o ochronie czy o sprzątaniu?Nie wiem jak na innych halach ale tem gdzie ja sprzątam zarabiamy 1400-1600 niekiedy i troche więcej
jocker 2016-03-03 12:36:45
Pracowałem w tej firmie i to nie jest Zakład Pracy Chronionej, to jest zakład niewolniczej i wyzyskiwanej pracy. Obiecują cuda na kija, a prawda jest taka, że mają w d.... schorzenia, bolączki, grupy, chcą tylko jak najwięcej pozyskać z Pefronu a człowiekowi za bardzo ciężką prace dają grosze, do tego kombinują jak wyciągnąć od pracownika kasę, zabrać premie itp.
Nikomu nie polecam tej firmy nawet własnemu wrogowi. To jest NIEWOLNICTWO XXI wieku
kuba 2016-03-08 20:41:13
Zazwyczaj firmy, które zatrudniają jedynie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, liczą głównie na większe zwroty. Jednak nie przesadzałbym z fizycznym przemęczaniem pracowników
Id 2016-03-13 09:19:55
Probet pSzewala na kase idziesz na dyzur oni ci nie placom maja cie gdzies a pani marchewka nie ma odwagi spotkac sie z pracownikami
miki 2016-03-20 14:23:21
kuba, to chodzi o dofinansowanie do pracownika z pefronu, czy skad tam, dzieki temu firma ma niższe koszta. Widziałem teraz oferty na sprzątaczkę, to też oczywiście orzeczenie o niepełnosprawności wymagane.
górnik 2016-04-16 13:48:47
Weźcie sobie tam załóżcie jakiś związek zawodowy to trzeba tylko 13 osub chciałem tam kiedyś do pracy ale to jest jakieś bagno bez dna nawet
igor 2016-04-19 17:46:57
górnik, pisze sie osób ;). Teraz widziałem oferte pracy od nich do Chorzowa, szukaja osoby do przyuczenia w HR, oczywiście z orzeczeniem. Inne wymagania to dyspozycyjność w godz. pracy 09.00 - 17.00 ( od poniedziałku do piątku ), mile widziane doświadczenie rekrutacyjne i dobra znajomość pakietu ,,Office'' oraz obsługa urządzeń biurowych.
juk 2016-05-07 17:54:17
super, że dają możliwość zatrudnienia osobom niepłenosprawnym - wiadomo że im jest trudniej znaleźć pracę i takie osoby dużo bardziej doceniają to co mają.
Pik 2016-06-08 14:40:59
Teraz dają pracę stanowisko pracownik ogólnobudowlany w Krakowie
Czy ktoś wie jakie warunki pracy,
Czy nie lecą w kulki z płatnością i umową?
Pracował ktoś już u nich w KRK?
heniek 2016-06-13 16:49:16
nie ma żadnych płatnych nadgodzin,dopłat za leki ,dojazdy itd. Płaca minimalna i tyle a jak się upomnisz ,to zwolnienie murowane.Ot siedzieć cicho i robić co każą.
wikt 2016-06-16 09:25:35
heniek' przeciez zwolnienia musza byc uzasadnione prawda? laczego niby zwalniaja skoro maja tyle ogloszen o pracę?
Do Henka 2016-06-22 21:39:10
Heniu nie opowiadaj głupot i wstydź się za to co piszesz. Firma godna polecenia a Dyrekcja ok
Jurek 2016-06-23 12:19:09
@Do Henka a na jakim stanowisku pracujesz? Ja właśnie zastanawiam się, czy aplikować na pracownika ochrony.
MILORD 2016-06-23 13:44:20
CO TY ZA GŁUPOTY WYPISUJESZ DOPŁATA DO LEKARSTW JEST
Piotr 2016-06-23 16:05:46
Widzę że są tutaj całkiem fajne ogłoszenia dla sprzątaczek, wiem, że może to brzmi dziwnie, że się tym podniecam, ale moja mama tak pracuje i mam nadzieję, że załapie się tutaj, w Bystrzycy nie ma wiele pracy
Piter 2016-06-26 07:21:09
Powiem wam jak to wygląda z drugiej strony, nasz zakład zatrudnia firmę ochroniarską pracuje tam 5 pracowników niepełnosprawnych i płacimy co miesiąc tej firmie 35 tys. zł a pracownicy u nich zarabiają 5 zł na godz. czyli razem z zusami i innymi pierdolami 8 tys. a reszta idzie dla złodziei, oprócz tego dostają kasę z PFRON - to jest kurw*a biznes na niepełnosprawnych
dfg 2016-06-26 12:10:21
hej hej @Piotr wiesz co no tych sprzataczek biurowych no to w Chorzowie chyba poszukuja z tego co pamietam no to tam jest oferowana jest umowa o prace a do zadan to standardowo nalezy sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i ciągów komunikacyjnych..
weranda 2016-07-14 00:40:03
jak widze te wszystkie komętarze to az włos mi się jeży ludzi obudcie się póki pora to że są umowy o prace to super ale zastanówcie sie czemu zatrudniają z grupami umiarkowanymi lub znacznymi z kuli wysokich dodatków a jezeli chodzi o premie to w jeden mesiąc dadzą a w drugi zabiorą i tak się kręci te koło jeżeli chodzi o nadgodzny nie wolno podstawiać umów do podpisania by ludzie za swoją zgoda pracowali 8 godzin jak na umiarkowanym przysługuje 7 ale jak ktoś podpisze oni sa kryci ta firma powinna byc kontrolowana przez inspekcje pracy
magi 2016-07-14 08:48:47
czy w takim razie warto się zatrudnić i was jako pracownik ogólnobudowlany i czy żadnych problemów oraz niespodzianek nie będzie? podobno nawet zakwaterowanie oferujecie w KRakowie i nie ukrywam interesują mnie szczegóły odnośnie tego zakwaterowania.
Wacek 2016-07-18 20:54:00
W Górze Kalwarii na terenie firmy POLSPORT zdjęli grzejnik na portierni bo cieć musi być w terenie zimą i będzie mu ciepło ! Tylko że tam inna firma ochrania .
wikt 2016-07-18 21:11:49
pewnie, że możesz tym bardziej, że teraz prowadzą rekrutacje i tak naprawdę maja wiele ofert pracy, na pracownika ogolnobudowlanego rowniez poszukują wiec jezeli posidasz doswiadcznie w budowlanece to masz szanse
pracownik ochrony 2016-07-31 15:25:49
W ogłoszeniach o pracę jest informacja że Probet posiada flotę samochodów a kierownik ochrony w Warszawie zapier.... prywatnym samochodem. Śmiech na sali
kosik 2016-07-31 15:30:24
Pracownik ogólnobudowlany na pewno ma szansę na stabilne zatrudnienie, ale jaka jest wypłata? Pozdrawiam
do koksik 2016-08-04 15:03:05
15-20 zł/h na rękę - w zależności od umiejętności pracownika
Jurek 2016-08-04 15:05:55
Ciekawe tylko jak sprawdzają te umiejętności @dokoksik bo takie 20zł na godzinę nie było by złe koniec końców. A jak z umową?
Agnieszka 2016-08-08 13:43:16
A jak sie pracuje na stanowisku administracyjno-biur0wym/kadrach/księgowości w samej siedzibie firmy? Czy ktos coś?
janek 2016-08-08 13:44:51
Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.
emerytka 2016-08-10 17:27:13
Co mozna napisać o Probecie? zatrudniają najwięcej osób z grupą I tzn.w wiekszości o orzeczeniu umysłowo chorzy bo za to dostają najwięcej kasy z Pefronu .Przez 4 lata pracy w tej spółce przeszłam 5 kierowników z czego tylko 2 było wobec pracowników uczciwymi!! Jedyne co tam jest ok to wypłata w terminie a poza tym wszystkim człowiek jest nikim !!
wikt 2016-08-10 19:20:37
jezeli chodzi o ogłoszenia to mają całe mnóstwo, zalezy od checi jakie masz i doswiadczenia
Bardzo Stary 2016-08-13 20:16:56
Kierownik z Warszawy to wielka pomyłka, zamiast jezdzić po obiektach oszukuje na kilometrach i udaje jaki to zarobiony a żeby coś od niego dostać np. odzież to już łatwiej do Chorzowa do szefostwa zadzwonić
janek 2016-08-13 20:17:09
Świetnie, że jest zapewniona umowa o pracę @sey, bo przecież wszędzie teraz wciskają śmieciówki. W końcu o benefity socjalne również nie jest trudno, bo na pewno do tego dorzucają odpowiednio do tego.
Guciu 2016-08-13 20:21:04
Fakt Pan W ostatno się bardzo opuścił czekać tylko kiedy mu się Dyrektor do tyłka dobierze. A to ze na obiekcie dawno go nie wdziano to sama prawda
janek 2016-08-13 21:22:53
Posiadanie doświadczenia @pola nie jest niczym zadziwijacym, bo przecież wymagają odrobiny profesjonalizmu od swoich kandydatów, a to się przekłada jeszcze odpowiednio na wynagrodzenie w firmie. Pozdrawiam
koko 2016-08-17 11:55:50
4 lata pani przepracowała, więc chyba nie było aż tak źle ;)
Ja pracuje już dłuższy czas w tej firmie i nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas, atmosfera w porządku. Zawsze kiedy miałam jakiś problem to nie mialam żadnego problemu, żeby się dogadać z kierownikiem. Ja się ciesze, że mam prace.
wa 2016-08-17 12:10:52
a możesz konkretniej coś o tej atmosferze napisać i dlaczego według ciebie jest okej? ciekawi mnie ten proces że tak wioelu pracowników z orzeczeniem poszukujecie., jakieś profity firma z tego ma dodatkowe?
obecny 2016-08-18 16:00:03
Pracuje na obiekcie ochrony w Warszawie i Pan W jest bez zastrzeżeń a pomyłka jest to ze ty jeszcze tam pracujesz dawno powinni cię wywalić na zbita mordę
ochrona 2016-08-18 16:03:36
na obiekty nie jezdżił często bo jezdzi swoim samochodem i ma limit jak jeżdził służbowym to był kilka razy w miesiącu na każdym obiekcie
dw 2016-08-18 16:06:52
nowa jest oferta pracy - jako Sprzątaczka biurowa , a miejsce pracy to Kąty Wrocławskie - tylko umowa na zlecenie jest.
och waw 2016-08-18 16:36:27
Guciu i bardzo stary jeśli macie problem to jak przyjedzie Pan W porozmawiajcie z nim ja z nim rozmawiam i wszystko co może to załatwi a ze jeżdzi rzadko to dla tego że jeżdzi swoim samochodem i ma pewnie jakieś limity .Mieliście poprzednio dwóch kierowników TK i MR to dopiero mieliście raj nie można było nic załatwić. Cieszcie się że macie jego bo możecie mieć gorszego
g97 2016-08-18 20:23:07
@ och waw to repawda zawsze można trafic gorzej - tylko czy o to chodzi? Bo mi sie wydaje ze trzeba dążyć ku lepszemu, piąć sie don góry, wiec chyba nie ma co porównywać, że ktoś mógł trafić gorzej. Bo mógł też trafić lepeij - ja tak do tego podchodze
Zostaw swoją opinię o Probet - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probet