Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Czy w Probet Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Anon

Można zapytać gdzie pan pracował w tej firmie?

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Nie polecam pracowac w probecie wola przyjmowac (usunięte przez administratora)ialkoholikow niz zlyklego czlowieka nawet urlopy nie ktorzy dawac

Mona8999

Witam czy ktoś pracował w Krakowie?

Ala

Czy może pani napisać coś więcej o pracy w tej firmie o umowach czy przedłużają i wszystko co może przydać się nowemu pracownikowi .

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Anon..

Mam pytanie na temat pracy, w ochronie w Koluszkach w Pol-Hun czy może ktoś tam pracował i może powiedzieć, na temat zmian po ile godzin,umowy czy można zatrzymać się na dłużej i czy nie ma problemu z wykorzystaniem urlopu wypoczynkowego.

jjjjjjjjjjjjjjjj

nie pracujcie firmie probet zle traktuja ludzi oszukuja na wyplacie nie pozwalaja nawet isc na urlopy kto idzie na urlop stawia nk nie zwracaja za leki oszukuja na wszystkim nawet oszukuja na l4 nie radze pracowac firmie probet

Nobek

Wszystko ok Od pięciu lat pracuje. Norbert ????

Hale.

Każdy pracownik wie za jaką stawkę przychodzi i jakie obowiązki do Niego będą należeć .Niestety większość osób przychodzi byle by minęły te 8 czy 7 godzin i mieć zapłacone za nic .Chyle czoła przełożonym z Poznania (miejsce pracy Gądki) P.Dyrektorowi , Kierownikowi i nie którym liderom to dzięki Nim ludzie mają jeszcze prace.Sam widziałem z kim mają do czynienia i to oni muszą świecić oczami za pracowników i ciągnąć ta pracę by utrzymać się na danym obiekcie .Gdyby zdrowie mi pozwoliło z miłą chęcią wróciłbym do pracy właśnie w to miejsce .

Ilona
@Hale.

czyli obierasz tego typu perspektywę, dobrze z takim razie to wiedzieć, a powiedz mi, bo piszesz o kasie, że tak jak się przyjdzie to się ma, to co z podwyżkami? i ogólnie z warunkami pracy, bo pisali różnie i zastanawiam się nad tą perspektywą. dasz znać?

Hale
@Ilona

Pracowałem parę lat i nigdy nie poczułem się (usunięte przez administratora) finansowo wiedziałem za jaką stawkę przychodzę i co za Nią muszę wykonać .Wyplata zawsze na czas co do godziny punktualnie. Większość osób po dwóch tygodniach lub miesiącu chcieliby podwyżki za samo bycie w pracy ,a nie biorą pod uwagę że większość jego podstawowych zadań musi ktoś za Niego zrobić lub poprawić ....

Jakub
@Hale

No wiesz. Każdy chciałby zarabiać więcej niż ma. Ty jak pracowałeś kilka lat to chyba nie cały czas za tą samą stawkę? Ile razy ci ją podwyższali?

huligan
@Hale.

(usunięte przez administratora) jak można wymagać od pracownika z pierwszą lub drugą grupą inwalidztwa tyle co od zdrowego pracownika , skoro mają takie wymagania to niech sobie zatrudnią zdrowych pracowników tylko wtedy nie będzie refundcji z PEFRONu i nikt nie będzie pracował za najniższą krajową ,także nikt pracownikom niepełnosprawnym łaski nie robi że ich przyjmie do pracy.

Łucja
@huligan

Ale to czego takiego wymagają, biegania, podnoszenia ciężarów? Piszecie w taki sposób, że człowiek musi zgadywać.

kandydat mis

Proszę o informację stanowisko Kierownik obiektów jakie warunki samochód i to czy ty decydujesz jak co gdzie kiedy. Jednym słowem co możesz jako kierownik. Z góry dziękuję za informację

Kolegaa

Co z dofinansowaniem z PFRONu ??

@Kolegaa

Proszę się nie ośmieszać. W tej firmie coś takiego nie istnieje. A jak już uda się wywalczyć to i tak dostaje się ochłapy. Zawsze mają gotową odpowiedź dlaczego tylko tyle a nie tyle ile powinno być. Ja jestem na etapie składania wypowiedzenia z tej firmy. Odradzam każdemu pracę w tej pseudo firmie.

@ kolega

Jest dofinansowanie a kto nie dostaje (usunięte przez administratora) co piszą na wnioskach ze dojeżdżają 50 km a mieszkają za rogiem , nie maja prawa jazdy ani samochodu a wnioski wypisują albo źle wypisali wnioski i twierdzą ze im się należy Uczciwie wszystko dają a jak nas składa coraz więcej to i w kasie mniej zostaje i dzieła wszystkim jak mogą

Antek
@Kolegaa

Probet dostaje ty nie i nie masz na co liczyć w tej firmie

Kilem

Jak wygląda czas pracy czy z niepełnosprawnością pracuje po 7 godzin czy można 8 ?

@Kilem

Dzień dobry, jeżeli pracownik z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności wyrazi chęć pracy w trybie ośmiogodzinnym i poprze to podpisaniem stosownego oświadczenia, można pracować 8 godzin.

Były Pracownik
@Probet Sp. z o.o.

Wyrazi chęć jak nie podpiszesz to nie pracujesz tyle w temacie.

Edzip
@Były Pracownik

Prawda nie podpisze się zgody na 8 godz pracy to nie ma umowy, dalej już nie rozmawiaja

Karol
@Kilem

trzeba po 8 nie ma wyboru :)

Antek

Możesz nawet 12 godz pracować a i tak zapłacą ci za 8

Poetka od miotły

Żeby nie tylko wyzwiskami człowiek żył to wiersz napisałam Kto odczyta ten zrozumie a jak nie to brak tu sumień. Albo kalkulacji hmm sama nie wiem. Czas pokoju albo nie. Na małe nie odpowiadaj, na duże mury stawiaj. Jeśli morze lekko wzburzy omiń to nie szukaj burzy. Bo natura ma to w sobie że nie wygrasz daruj sobie. Tyś tam został ja tu sobie i nie wchodźmy sobie w drogę.

piekne
@Poetka od miotły

jak widać, łatwiej wiersze pisać, takie nastały czasy.

zapytanie
@Poetka od miotły

Czyli w tej firmie ubliża się pracownikom "Żeby nie tylko wyzwiskami człowiek żył ".

Łukasz

Większość opini na temat firmy probet wszystko się zgadza pracowałem 8 lat w Gliwicach na różnych stanowiskach... byłem magazynierem na produkcji aż zakończyłem na pracowniku gospodarczym.. jeździłem między obiektami.. Ktoś rzucił temat za paliwo. Tzw ryczałt owszem dostaje się przeważnie 300 zł ale co miesiąc trzeba pisać wniosek i to się nazywa korzystanie z samochodu do celów po za służbowych więc niech nie mówią że to jest na paliwo... Trzeba dogadać się z kierownikiem.. co do zwrot do leków to jest naprawdę bardzo fajna przemiła pani pielęgniarka p.Danuta pomoże zawszę przeważnie dawali z 70 procent to były spore kwoty. Rok temu zwolniłem się sam bo szef nie docenia pracownika..Poprosiłem o podwyżkę to mnie powiedzieli jak nie ty to będzie inny tzw sztuka za sztukę.Odchodzac zostałem (usunięte przez administratora) o wypłatę bo dostałem najnizsza krajową co najniższej nie dostawałem i okradli mnie tzw za paliwo do pracy.. Firma dostaje pieniądze z pefronu... więc nie polecam a szef to sami sobie już odpowiedzcie na pytanie pozdrawiam GLIWICE.

Emi

Praca super wypłata na czas jedynym minusem jaki jest w tej firmie to (usunięte przez administratora) za plecami ale nie dotyczy to wszystkich . Byłam u Anety na dziale i to było najlepsze co w tej firmie moglo mnie spotkać szkoda tylko że przez wścibskość ludzka straciłam tą pracę pozdrawiam

Poszkodowani niepelnosprawni

W tym roku zmniejszyli pomoc z zfron o połowę. Niestety nie poinformowali o tym fakcie pracowników. ie można uzyskać merytorycznej informacji w o powodach zmniejszanej pensji. Wiele dofinansowań zlikwidowali. Możliwość dofinansowań do leków, dojazdów itp była kluczowa dla kandydata do pracy. W tej chwili nie ma żadnych dobrych argumentów za pracą w tej firmie. Nieuczciwe praktyki a przez lata było świetnie. Jedyna pozytywa to terminowe wypłaty.

Fanka Łabędzi

Miałam okazję zobaczyć i usłyszeć jak przełożony odzywa się i traktuje pracownicę. Przyglądałam się temu pół roku i śmiało mogę stwierdzić, że firma jest totalną pomyłką. Rzetelny pracownik jest poniżany, oszukiwany, zbywany i świadomie wprowadzany w błąd. Mobbing w tej firmie to chleb powszedni. Zachęcam do nagrywania rozmów z tymi i oddawania spraw do sądu pracy. Nie dajcie ludzie sobą pomiatać. Pozdrawiam :)

Jacob

Git firma

Ktoś

Nie

Zuzanna
@Ktoś

Dlaczego nie? Nic się od nowego roku nie zmieni?

Kolo

W Probecie na nic nie można liczyć oni dbają tylko o swój interes.

Firma Probet Sp. z o.o. szukała pracownika na Magazynier. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

SS

Byłem pracownikiem magazynu nie polecam firmy Probet.

Odradzam tą firmę. Brak warunków sanitarnych w miejscu pracy. Każą się załatwiać do pseudo toalet. Ani razu nie zgadzała się wypłata. Zawsze brakuje i trzeba się kłócić o swoje.

Ochroniarz

Co tu piszesz za bzdury są normalne toalety i zawsze czyste a jak wody po potrzebie nie spuszczasz i nie myjesz izby na koniec szychty to się weź za sztyl od szczoty chyc i zrób coś dobrego a nie pie……. L głupot. Kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza a ze komornik Ci łupie po kieszeni alimenciarzu i kredytobiorco to niw rzucaj nas do jednego worka firma na 5.

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.