Opinie o Firma B-Consulting w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma B-Consulting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma B-Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma B-Consulting w Rzeszów

silva

Zwrócił ktoś uwagę, że przez weekend nie pojawiły się żadne negatywy? Zero komentarzy pt. "prawda wyjdzie na jaw" czy innych bzdur? Przyczyna jest prosta - moderatorzy go worka mieli wolne xD

biegnij przed siebie kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr

biegnij przed siebie kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr

Olek

Nie zgadzam się, że tylko negatywne opinie są prawdziwe!!!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Firma B-Consulting. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku T. PEDAGOGICZNY i PSYCHOLOG - praca od zaraz!?
kamila

Firma jak firma ale pracowało mi się dobrze głównie z uwagi na ludzi bardzo pozytywni pomocni mozna bylo i pozartowac w pracy i na powaznie wziac sie do roboty. Ktorej nie brakuje, fakt, no ale ciezko byc zdziwionym jak sie idzie do pracy zarobic. Ogolnie powiedzialabym ze ok i dalabym firmie mocna czworke, pozdrawiam pana Grzeska kierownika fajnie sie pracowalo no ale czasem drogi sie musza rozchodzic ja sie przeprowadzilam to j prace musialam zmienic ale tez bez przesady zeby tu takie teksty o firmie lecialy

Boguś
@kamila

Piękna historia, naprawdę. Szkoda tylko, że to kompletna fikcja. Ale wyobraźnia ma pan bujną, to fakt.

malwa
@Boguś

go work walczy! Stawka nie mała, bo kilka tysiaczkow! Nice try go worku ;)

aga

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy, i kiepsko to wspominam. Zespól w dziale szkoleń super, szczególnie p. Grzegorz, kierownik, bardzo pomocny, pozytywny człowiek, dziewczyny też super, tak samo ludzie z działu marketingu. Natomiast szef jest poniżej krytyki, wymaga byś wiedział wszystko po tygodniu pracy, przeklina na cały głos, nierzadko też przy pracownikach, wali pięścią w biurko... wprowadza bardzo nerwową atmosferę. Może należy zatrudniać ludzi z doświadczeniem w tego typu pracy, a nie kogoś kto w ogóle nie ma o ty pojęcia i nagle ma wiedzieć co się dzieje w miejscowościach które dostał. Na porzadne szkolenie nigdy nie ma czasu, ale wszystko ma być zrobione na wczoraj. A płaca minimalna, premie do ręki, byle tylko zaoszczedzić. Nie polecam.

Kolejny były pracownik
@aga

Potwierdzam powyższą opinię. Do tego należy dorzucić jeszcze notoryczne zastraszanie, które apogeum osiąga w momencie złożenia wypowiedzenia. Warto jeszcze opisać wspaniały "system premiowy" działający na zasadzie widzimisię właściciela - potrzeba wiecznego dopominanie się o zaległe pieniądze, które wypłacane są często (o ile w ogóle są) z kilku miesięcznym opóźnieniem. Podobnie jak urlop, który wygląda w zasadzie jak praca zdalna. Dodatkowo masa obowiązków, która piętrzy się w raz z kolejnymi odejściami pracowników - ale przecież w tej firmie działa tak zwany "system zadaniowy", tym właśnie pseudo-korporacyjnym żargonem zmusza się do pracy ludzi po "naście" godzin dziennie plus dodatkowo praca w domu po godzinach - wieczne wiszenie na telefonie służbowym i rozmowy na temat spraw, które można bez problemu załatwić na dzień następny.

tania
@aga

sama prawda, pracujac tam kilka lat temu wylalam sporo lez i doswiadcxylam tego samego

@tania

Skoro tak chętnie wypowiadasz się o tym, co napisano - bądź tak uprzejmy i napisz również coś od siebie. Nie jest to merytoryczne, jak mówisz, że to czy tamto napisano. Przedstaw proszę, jak wyglądała z Twojej perspektywy współpraca z firmą B-Consulting, a na pewno będzie to wartościowa informacja dla każdego.

Grażynka89sweet
@aga

ej to jest bez sensu, jak ten portal działa skoro odpowiedzi nie są za kolejnością chronologiczną, teraz to bałagan powstał nie wiadomo co jest do czego, jest tu jakiś moderator czy studenty obsługujące portal mają sesję;)

lobster&chips
@tania

Boże dziewczyno są wiele bardziej znaczące rzeczy w życiu niż praca! głowa do góry z takim nastawieniem to daleko nie zajdziesz...albo inaczej długo nie popracujesz;)

Siara
@Grażynka89sweet

I cały misterny plan firmy upadł. Tyle kłamliwych postów zostało napisane na marne. Nie tędy droga B-Consulting, prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Kasa
@Siara

Go work znowu triumfuje, ludzie oni sami to piszą żeby pieniądze od firmy wydusic!

rozmowna
@Kasa

I nawet się z tym nie kryją! Osoby za to odpowiedzialne w firmie go work nazywa wdzięcznym mianem "moderatorów" :)

_mesi_

Aga napisz coś nowego, a nie kopiuj swoją wcześniejszą wypowiedź! Nic nie wnosisz:(

Rzetelny

Widzę, że Dział Marketingu (albo pan właściciel we własnej osobie) dwoi się i troi, żeby negatywne komentarze spadły jak najniżej. Osoby zaglądające tutaj - poświęćcie odrobinę czasu i poczytajcie PRAWDZIWE komentarze na temat tej firmy. Poniższe komentarze to jeden wielki stek bzdur, który celowo ma zmylić waszą czujność. Całe to przedstawienie dokładnie pokazuję jak działa ta firma.

wielka stopa
@Rzetelny

Mówiąc o tym jak działa ta firma Rzetelny ma na myśli zaangażowanie obecnie pracujących? Jeśli dwoja sie i troja to chyba nie najgorzej ;) A Rzetelny jest przepraszam z konkurencji czy może bezpośrednio z serwisu go work, w którego interesie materialnym leży przecież publikacja negatywnych komentarzy? ;)

Putin
@Rzetelny

hahaha rzetelny gowork rzetelny gowork prawie jak rzetelny troll za wschodniej granicy;)

Astrid

Widzę, że firma postanowiła poszerzyć działalność o nową gałąź rynku - bajkopisarstwo. Całe szczęście, że są one tak kiepskie i do bólu przewidywalne, jak podmiot dla którego państwo je piszecie. Pomimo tak dużego wysiłku i dyskredytowania innych - niewygodna dla państwa prawda, zawsze wyjdzie na wierzch.

Rune
@Astrid

gowork, gowork, gowork, gowork aj walczą ! haha i astrid i rzetelny kumple biurko w biurko jakie to proste! jak Bolek i Lolek:p

„Zmień swoje myśli, a zmienisz swój świat” – Norman Vincent Peale

norek
@Astrid

dokladnie, jak to mowia "g*wno zawsze wyplynie na wierzch" hehe

niuchacz
@norek

tylko każde g ktoś musi zrobić i gorzej jak ktoś zrobi i sobie pójdzie :P

Komar

Mały Wacek... ciekawie piszesz: " Ludzie, ludzie, ludzie..... opamiętajcie się! Gdzie dwóch się przepycha to trzeci korzysta. NIE ma przymusu pracy. Wszyscy zasłaniają się konstytucyjną wolnością słowa i obrzucają każdego człowieka i każda instytucję czym się tylko da. Większość tych wpisów powodowana jest raczej niską oceną siebie i frustrację, że inni mogą mieć lepiej czy są bardziej zaradni. Dlaczego nikt z byłych pracowników tej firmy nie skorzystał z konstytucyjnego prawa i NIE podjął pracy oraz NIE podpisał umowy o pracę?! Zastanawia mnie ten fakt. Super jest krytykować jak coś mi w życiu nie wyjdzie, przerzucać winę swoich niepowodzeń na kogoś innego. Dla ewentualnych kandydatów, którzy tu zaglądają pamiętajcie, że żadne opinie nie oddadzą specyfikacji instytucji do której zaprowadzi Was los".

ciekawy

Orientuje się ktoś czy w B-Consulting rzeczywiście jest pakiet benefitów?

Lolo_polo

Być Zenkiem Martyniukiem na Podlasiu i mieć tylko fanów każdy by chciał;)

Mały Wacek

Ludzie, ludzie, ludzie..... opamiętajcie się! Gdzie dwóch się przepycha to trzeci korzysta. NIE ma przymusu pracy. Wszyscy zasłaniają się konstytucyjną wolnością słowa i obrzucają każdego człowieka i każda instytucję czym się tylko da. Większość tych wpisów powodowana jest raczej niską oceną siebie i frustrację, że inni mogą mieć lepiej czy są bardziej zaradni. Dlaczego nikt z byłych pracowników tej firmy nie skorzystał z konstytucyjnego prawa i NIE podjął pracy oraz NIE podpisał umowy o pracę?! Zastanawia mnie ten fakt. Super jest krytykować jak coś mi w życiu nie wyjdzie, przerzucać winę swoich niepowodzeń na kogoś innego. Dla ewentualnych kandydatów, którzy tu zaglądają pamiętajcie, że żadne opinie nie oddadzą specyfikacji instytucji do której zaprowadzi Was los.

niebieski pasek

"Rób, co możesz, w miejscu w jakim jesteś i z tym, co masz". Theodore Roosevelt

guapa

piękny słoneczny dzień, nowe konkursy, nowe wezwania, pracujemy, pracujemy

Sinoe

"Wszystko, co irytuje nas w innych może nas zaprowadzić do zrozumienia samego siebie." CARL JUNG

Bob - Trener

Witam wszystkich. Nie będę oceniał niepochlebnych opinii lecz zastanówcie się drodzy Państwo którzy obrzucacie firmę B-Consalting błotem o własnych umiejętnościach. Po pierwsze mamy kapitalizm więc każdy sam dba o siebie, może warto by nauczyć się negocjowania warunków pracy i współpracy. Nikt nikomu nie każe na siłę podjąć zatrudnienia lub współpracy. Współpracuję z firmą B-Consulting ponad 18 miesięcy, wyznaję zasadę że podobnie jak w związku partnerskim – tak w relacji biznesowej trzeba się dotrzeć, poznać wzajemne oczekiwania i wpasować się wykorzystując techniki negocjacji, rozmów itd. I podobnie jak nie ma idealnej relacji partnerskiej nie ma idealnej relacji biznesowej jest za to miejsce na porozumienie i sztukę wzajemnych ustępstw i negocjacji Win-Win czyli każda ze stron ma prawo czuć się dobrze. Zasadniczo nie mogę narzekać na brak zleceń i dotrzymywanie terminów płatności – wszystko odbywa się w granicach które zostały ustalone. Może Ci którzy tak narzekają mieli inny obraz tego co mają robić a w zetknięciu z obowiązkami nie wytrzymali presji czasu i umiejętności planowania pracy ... i nie potrafią przyznać się do tego przerzucając swoją mierność w kompetencjach zawodowych na byłego pracodawcę.

Kolejny byby pracownik
@Bob - Trener

Może opowie pan coś więcej? Jestem zdumiony, że istnieje w ogóle takie osoba. Podczas swojej pracy nie spotkałem nikogo, kto mógłby powiedzieć to co pan wyżej. Bardzo chętnie przeczytam jak wspaniale układa się pańska współpraca z tą firmą, może napisze pan za jaką stawkę pracuję? Zachęcam do podjęcia pracy na pełen etat, zapewne za niedługo pojawi się kolejna oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. szkoleń. Z pana umiejętnościami planowania pracy jest pan idealną osobą na to stanowisko. Jak w ogóle można porównywać pracę trenera z pracą osoby na etacie, nie znając w ogóle charakterystyki tej pracy. Siedzi sobie pan wygodnie, czeka na zlecenie, mając podane wszystko na tacy - materiały, listy obecności itd. Kiedy to najcięższą pracę wykonują właśnie te osoby, które śmie pan nazywać miernymi. Nie pozdrawiam.

Bob Trener
@Kolejny byby pracownik

No cóż powiem tak cieszę że osoby które mnie obsługiwały a ich obsługa w kwestii przygotowania dla mnie szkolenia była mierna (braki w dokumentacji, braki w materiałach itd.,) już nie pracują a teraz jak czytam potrafią tylko używać inwektyw w ocenie, gdyby nie moja operatywność pewne szkolenia pewnie by nie ruszyły z miejsca. Więc wiem co piszę. I nie będę obrzucał tu firmy błotem lecz osoby które pracowały w firmie i nienależycie wykonywały swoje obowiązki i dobrze że już nie pracują ... Na sukces trzeba ciężko pracować, Pan chodził sobie do pracy na 8 godzin max. 10, kiedy ja dziennie pracuję (bo jako właściciel firmy mogę) po 14/16 godzin ale to mój świadomy wybór. Mamy kapitalizm - i sam Pan musi zadbać o siebie, nikt nie zabrania Panu założyć sobie firmy ... I nie mam zamiaru zamieniać się i pracować w biurze bo cenię sobie swoją wolność, a to co robię jest moją pasją.

@Kolejny byby pracownik

zielona

Dzisiejszy dzień był naprawdę efektywny. Domknęło się dużo spraw, część ekipy miała owocne spotkania na wyjeździe a część ekipy inspirowała się podczas szkolenia. Zapowiada się świetne podsumowanie minionego tygodnia! :D

bohun

Organizowane przez nas kursy kosmetyczne ruszają pełną parą już w najbliższy weekend! :D Cieszymy się, że możemy wspierać realizację nie tylko ścieżek rozwojowych Beneficjentów, ale też pasji. Dział Szkoleń dzisiaj wyjątkowo zmobilizowany, ale nic w tym dziwnego, koniec kwartału zawsze wiąże się ze wzmożoną aktywnością naszej firmy, jedne zlecenia się domykają, inne otwierają, a to oczywiście wymaga z naszej strony szczególnej uwagi. Dzisiaj mamy też ważne spotkanie w firmie, na które czas jakiś czekaliśmy niecierpliwie, trzymamy kciuki! Uwielbiam, gdy takie inicjatywy dochodzą do skutku! Oby zaowocowało kolejną trwałą współpracą ;)

tez-sie-tam-bywalo

B Consulting jak każda firma, ma dużo minusów ale też i bardzo dużo plusów, część ludzi z niej odchodzi, to prawda, ale z drugiej strony pracuje tam bardzo dużo osób niemal od początku jej istnienia, oni są siłą napędową tej firmy. Świeżaki mogą się coś nauczyć i w dowolnym momencie ruszają dalej. Pracowałem tam długo i w większości dobrze wspominam ten czas ale wiadomo, że zdarzały się też te gorsze chwile. Polecam firmę szczególnie dla osób wkraczających na rynek pracy, właściciel daje takim ludziom szansę, ale nie oczekujcie w takim razie od razu kokosów, raczej płacy stosownej do doświadczenia. Konsulting to fajny start do wielu branż

Zostaw merytoryczną opinię o Firma B-Consulting - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma B-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Firma B-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma B-Consulting?

Firma B-Consulting
1.3/5 Na podstawie 426 ocen.

Firma B-Consulting