Opinie o Firma B-Consulting w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma B-Consulting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma B-Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma B-Consulting w Rzeszów

Komar

Czy ktoś z Was wie, jak to się dzieje, że chcę uznać opinię za przydatną, która ma "0" (słownie "zero" oznaczeń "za przydatną"), a nie mogę tego zrobić? Chcę kliknąć tę opcję, a w następstwie tego pojawia się komunikat, że już tą opinię oznaczyłem "za przydatną", a przecież nie oznaczyłem, bo dopiero ją przeczytałem i chciłałem to zrobić. Czy może ktoś z serwisu portalu mógłby mi to wyjaśnić, bo ja tego nie rozumiem. Są wybrane opinie, zwłaszcza te negatywne, które łatwo się "lajkuje" (przepraszam za zapożyczenie z Facebooka, ale to już jest bardzo popularne słowo). Natomiast niektóre inne opinie trudno jest właściwie oznaczyć. Jest to dla mnie dziwne. Zupełnie tego nie rozumiem. Nie mam pojęcia jak to działa. Mam nadzieję, że tego typu opcje nie będą blokowane, jeżelie w ogóle są. Ale na razie tak to wygląda, żę coś się tutaj kombinuje. Powinno wszystko działać jak należ, a tak nie jest.

empatyczna

Mam zamiar podjąć zatrudnienie w firmie. Myślę, że tego rodzaju działalność jest jak najbardziej wskazana w dzisiejszych czasach i w obrębie współczesnego rynku usług społecznych. Jest tak wielu ludzi, którzy potrzebują wsparcia i pomocy, a firmy takie jak ta zdecydowanie pomagają w prawidłowym wykorzystaniu potencjału. Bardzo chciałabym zostać pracownikiem B-Consulting, abstrahując od specyfiki tej firmy, dla mnie to jedna z możliwości, aby robić rzeczy, które realnie i wymiernie mogą pomagać innym! Pomoc społeczna to trudne zadanie, wymaga siły psychicznej i ogromnego zaangażowania, dlatego ja chciałabym pomagać w sposób pośredni. Aplikowałam do wielu rzeszowskich firm konsultingowych, zajmujących się pozyskiwaniem funduszy unijnych, mam nadzieję, że uda mi się dostać do którejś, bardzo chcę pomagać, mieć możliwość wykazania swojego zaangażowania. Nawet jeśli warunki nie są idealne to przecież nie tylko o nie chodzi przy wyborze pracy, chodzi też o możliwość zrobienia czegoś dobrego dla drugiego człowieka. Pomaganie może być powołaniem i pomagać można na różne sposoby, ja chciałabym pomagać poprzez pozyskiwanie funduszy unijnych, to super sprawa i super możliwości i trzeba je wykorzystać i fajnie, że są takie firmy jak ta i jeszcze fajniej, że są ludzie, którzy chcą takie rzeczy robić. Cudownie jest pomagać i zawsze marzyłam, by robić to zawodowo! Pozdrawiam wszystkich :)

guapa

300 złotych na dziecko - wyprawka dla uczniów

gustawo

Ależ dziś piękna pogoda! Przekłada się na atmosferę w biurze, w pełni mobilizacji zmierzymy się dziś z kolejnymi wyzwaniami! :D No i fajnie!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Firma B-Consulting. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku T. PEDAGOGICZNY i PSYCHOLOG - praca od zaraz!?
Komar

Atmosfera jest gorąca, pracujemy obecnie nad innowacyjnym projektem dotyczącym młodzieży. Mamy niewiele czasu, jednak robimy wszystko, by z naszym Klientem znaleźć najbardziej skuteczne rozwiązania. Mamy nadzieję, że już wkrótce projekt uzyska akceptację i będziemy mogli je wdrożyć w praktyce i sprawdzić.

mgr inż. Systemów Informatyczn

Do "Rzetelny", jako wieloletni programista chciałbym wyrazić swoje zaniepokojenie faktem nagłym wzrostem liczby ocen Pana wpisu jako pomocne w tak krótkim czasie, a sam gdy oceniłem wpis wielkiej stopy, moja ocena została wyzerowana. Dodatkowo, zauważyłem że weryfikowane jest to na podstawie adresu IP. Inne komentarze mogę oznaczyć jako pomocne bez problemu. Dziwne prawda?

zleceniobiorca
@mgr inż. Systemów Informatyczn

Służę pomocą. Nie wierzcie w to, że komentarze nie mogą być usuwane. Mogą, ale za opłatą bagatela niemal 10 000 zł rocznie. Taką ja otrzymałem etycznie wątpliwą propozycję Złotego Profilu. Pojawiło się kilka krytycznych postów, więc pracownicy go worka zainteresowali się tym profilem. Zwróćcie uwagę w ilu komentarzach nie ma żadnych konkretów, w zasadzie nic o firmie, napisać mógł je każdy nigdy nie będąc w BC. W podobny sposób chciano mnie przekonać do opłacenia Złotego Profilu. Nie udało im się i mam nadzieję, że tym razem też się nie uda. Jestem zleceniobiorcą firmy, mam kontakt z pracownikami, wiadomo, czasem gorszy dzień, ale ogólnie miła atmosfera. Polecam współpracę z firmą i apeluję o zaprzestanie wspierania czarnego marketingu praktykowanego na tym portalu.

zainteresowana

interesuje mnie umowa zlecenie w kontekście terapii psychologicznej; zastanawiam się nad nawiązaniem kontaktu z firmą, ostatnio sama mam spore problemy, może ktoś mnie zrozumie i pomoże; sama nie wiem co mam zrobić jeżeli potrzebuję pomocy terapeuty, psychologa, a może nawet psychiatry....

@zainteresowana

rozmawiam na ten temat z mężem, jak się zgodzi to się wybiorę

@zainteresowana

czy gdzieś tutaj mogę znaleźć adres, gdzie macie gabinety

Podatnik

Dzień wolności podatkowej za nami. I jak się czujecie zarabiając pieniądze wreszcie dla siebie, a nie na nasze Państwo i urzędy? W drugiej połowie roku powinno się w związku z tym pracować nieco lepiej, bo pracujemy wreszcie na swoje. W tym roku aż trzy dni wcześniej zaczęliśmy zarabiać na siebie niż w roku poprzednim. Jest moc :-)

włóczykij

Ekipa B-Consulting już jutro wyrusza w kolejną podróż! Tym razem jedziemy na spotkanie z Klientami z drugiego końca Polski, mówcie co chcecie, ale Bałtyk w czerwcu ma urok, nawet jeśli oglądasz go pracując :) Swoją drogą, podróże służbowe nie są takie złe, zwłaszcza gdy jedzie się w jedno z ładniejszych miejsc w Polsce...

seniorita

W poniedziałek ruszył fajny projekt w Zbuczynie, który obsługuje właśnie B-Consulting. Te kluby seniora to był super pomysł :)

Sinoe

W czwartek nasza ekipa jedzie do Koła rozpocząć realizacji nowego projektu :)

homar
@Sinoe

ale w koło jest wesoło...

lala88

Pracowałam w dziale projektów i było w porządku, a koledzy i koleżanki też pomocni, z luźnym podejściem i dobrym poczuciem humoru, więc buziaki dla was gorące :):*. Odeszłam, bo wyjechałam za granicę, ale bardzo dużo się nauczyłam, więc polecam, bo pisanie i realizacja projektów to już wyższa jazda, a miejsc w których można się w tym wyspecjalizować nie za dużo. Pamiętać trzeba, że to też nie dla każdego;)

kalmar

Słyszałem, że macie owocowe środy

kontrahent

Współpracuję z firmą B - Consulting od ponad roku i każdorazowo wszystkie wewnętrzne ustalenia były realizowane rzetelnie. Niejednokrotnie polecałam firmie podwykonawców - od których wiem, że również są zadowoleni z współpracy. Jednym zdaniem: biznesowo bez zarzutu

@kontrahent

Generalnei jest ok. Zgadzam się. Czasem lepiej czasem gorzej. Ale robota jak robota.

Sinoe
@kontrahent

Dokładnie zgadzam się z wcześniejszym komentarzem - czasami gorzej czasami lepiej jak w związku, raz się pokłócimy raz pogodzimy ale zawsze do przodu :)

Komar

Jedziemy dziś z nowymi projektami. Kolejne działania przed nami. Jest wyzwanie.

Dużo negatywnych opinii pojawia się w tym wątku, może macie jakieś pomysły na zmiany w firmie? Co byłoby dla was najbardziej znaczące? @KOD, wspominasz o tym, że w firmie panuje wyzysk, w jaki sposób się to pojawia? Podaj proszę przykład takiej sytuacji. @Vel, czy zwróciłeś przełożonemu uwagę na to, by przeprowadził szkolenie? Czy w żaden sposób nie zostałeś przygotowany do podjęcia pracy?

Vel

Zgadzam się z tą opinią w stu procentach. Przełożony nie szanuje swoich pracowników, wymaga kompletnej wiedzy o konkretnych zadaniach, których wcześniej nie wykonywałem !Szkolenia się nie doczekałem...Nie mówiąc już o kulturze języka i podstawowych dobrych manierach

KOD
@Vel

Potwierdzam wypowiedzi powyżej. Czysty wyzysk, brak szacunku do pracowników, praca ponad siły, brak wynagrodzenia za nadgodziny! Szczerze nie polecam!

BS

Odradzam współpracę z tą firmą w jakiejkolwiek formie. Na własnej skórze miałam okazje przekonać się, że wszystkie przedstawione tutaj opinie pokrywają się stu procentach i żałuję, że nie trafiłam tutaj wcześniej - pozwoliłoby mi to oszczędzić sporo czasu i nerwów. Nie dajcie zwieźć się zapewnieniom ze strony przedstawicieli firmy o jej rzetelności, to wszystko tylko pozory, które mają na celu ratowanie, już i tak nadszarpniętego, wizerunku firmy.

mar

Pracuję z firmą B-Consulting od 2012 roku, współpraca przebiega w przyjemnej atmosferze, dlatego przewiduję jej kontynuację i mogę polecić ich jako rzetelnego zleceniodawcę.

Lolek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Lolek

W zakładce "Oferty pracy" znajduje się aktualne ogłoszenie, zapraszamy do kontaktu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma B-Consulting - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma B-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Firma B-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma B-Consulting?

Firma B-Consulting
1.3/5 Na podstawie 426 ocen.

Firma B-Consulting