Opinie o Firma B-Consulting w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma B-Consulting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma B-Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma B-Consulting w Rzeszów

Podwykonawca

Witam, Byłem podwykonawcą B-consulting w 2 projektach unijnych. Każdorazowo firmy spóźniała się tygodniami z wypłatą należności i trzeba było wielokrotnie przypominać o zaległej płatności. Nadal czekam na opłacenie zaległej faktury i od kilku dni pracownice pana Gębarowskiego nie odbierają ode mnie telefonów. Proszę nie wierzyć w zapewnienia pań pracujących w tej firmie, iż z płatnością nie będzie problemu. Namawiają żeby wziąć projekt i go zrealizować a po przesłaniu wszystkich dokumentów pojawiają się problemy z płatnościami. Z całego serca odradzam współpracę z tą firmą.

@Podwykonawca

Szanowny Panie, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Osoba, o której Pan mówi już nie pracuje w B-Consulting, co zapewne jest również przyczyną nieodbierania telefonu. Obecnie jesteśmy na etapie prostowania niektórych jej niedopatrzeń, dlatego bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 17 871 56 74, celem rozwiązania Pańskiego problemu.

@Podwykonawca

Szanowny Panie, chcielibyśmy zapytać o przyczynę braku kontaktu z Pańskiej strony. Jeśli problem był tak naglący, że korzystał Pan z tego rodzaju portali, dlaczego w ciągu tylu tygodni nie podjął Pan kontaktu bezpośredniego, mogącego rzeczywiście go rozwiązać? Bardzo prosimy o nie podejmowanie prób oczerniania firmy, skoro opisana przez Pana sytuacja nie skłania Pana do rzeczywistego kontaktu z Pracownikami. Jednocześnie pragniemy poinformować, że firma posiada płynność finansową i regularnie realizuje płatności w systemie 14- i 30-dniowym. Jeżeli opisana przez Pana sytuacja nie jest wynikiem nieporozumienia, a z braku kontaktu wnosimy, że jest tylko próbą oczernienia, godzi ona w dobre imię firmy i w przyszłości takie działania doprowadzą do poszukiwania autora tego rodzaju wpisów i kończyć się będzie pociągnięciem do odpowiedzialności prawnej na podstawie artykułu 212 kodeksu karnego.

Instruktor

Bazując na doświadczeniach własnych, oraz moich znajomych, moge stwierdzic, ze jesli ktos chce dostac zaplate za zlecone zadanie, musi sie wielokrotnie upominac. W przeciwnym wypadku, mozna zapomniec o pieniądzach. Sama stawka, moze byc atrakcyjna, jezeli będziemy sie trzymac swojego. Jesli damy sie wykręcic to dostaniemy inną stawke. Poza tym organizacja u nich jest na kiepskim poziomie, taki czeski film

@Instruktor

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski dokonuje terminowych płatności swoim partnerom, o czym świadczą pozytywne opinie na innych portalach. Opisana sytuacja mogła mieć miejsce w przypadku niedostarczenia przez Instruktora pełnej dokumentacji lub nieprzekazania firmie rachunku i/lub kwestionariusza, a z uwagi na specyfikę branży pozyskiwania funduszy europejskich, musimy w tej dziedzinie restrykcyjnie przestrzegać wszelkich formalności. Firma zawsze uczciwie informuje w umowie o cyklu płatniczym i proceduralnie go przestrzega. Aby w pełni móc odnieść się do sprawy prosimy o podanie jej szczegółów lub kontakt na adres mailowy.

Podwykonawca
@B-Consulting

Co za kłamstwa. Od dwóch tygodni zalega pan z zapłatą jednemu z podwykonawców. Pana pracownica nie raczy nawet odebrać telefonu nie mówiąc już o kontakcie z jej strony. Proszę w końcu zapłacić.

Mirek

Czyżby konkurencja tak się uaktywniła?

Instruktor wykonujący zlecenie

Wykonujemy zlecenia wraz z innymi instruktorami .na wypłatę trzeba czekać od 2 do 6 miesięcy: )jeżeli komuś to odpowiada to czemu nie

lotsy
@Instruktor wykonujący zlecenie

Staram się unikać takich określeń, ale : bez jaj! po raz pierwszy widzę taki zarzut - czasami faktycznie trzeba się przypomnieć w kwestii wypłaty (co też nie powinno mieć miejsca) ale chyba ktoś tu pomylił miesiące z tygodniami?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Firma B-Consulting. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku T. PEDAGOGICZNY i PSYCHOLOG - praca od zaraz!?
Loki

Oni na okrągło kogoś szukają proponując dobre zarobki. A jak przychodzi do podpisania umowy to oczywiscie dostajesz pod nos umowę za minimalne wynagrodzenie i jeszcze szef bezczelnie kilka razy pyta czy będziesz zostawać po godzinach-oczywiście za free. W tym przypadku nie da się zostawić pozytywnej opinii. Jeżeli ktoś napisał o nich coś na plus to chyba oni sami. Unikajcie tego miejsca jak ognia bo naprawdę szkoda czasu i nerwów.

@Loki

Informacja przekazana w opinii przez użytkownika Loki z dnia 2017-07-10 09:45 odnośnie wynagrodzenia jest nierzetelna. Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii, która ulega zmianie wraz ze stażem pracy oraz efektami realizowanych w realizacji powierzonych zadań. Bardzo proszę o nieumieszczanie nieprawdziwych informacji wprowadzających innych użytkowników Portalu w błąd. Podczas spotkania rekrutacyjnego, w miarę możliwości, kandydat otrzymuje pełną informację odnośnie zakresu obowiązków i wymagań związanych z ich realizacją. W tym także na temat występujących okresowo potrzeb zaangażowania się poza godzinami pracy. Staramy się, aby w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentowane zostały wszystkie aspekty pracy na danym stanowisku. Organizacja pracy w firmie ma charakter zadaniowy, jak większości tego typu firm i z ich realizacji jest rozliczany pracownik. W związku z tym zwracanie uwagi przez Pana/Panią na ewentualne pozostanie po godzinach pracy , wynika w dużej mierze z własnej organizacji pracy. Kandydaci do pracy po zapoznaniu się ze specyfiką pracy i warunkami finansowymi samodzielnie podejmują decyzję o podjęciu współpracy akceptując lub odrzucają proponowane warunki. Ponadto firma B-Cosnutling Bartłomiej Gębarowski nie umieszcza na portalu GoWork własnych opinii, jedynie odpowiada na komentarze Użytkowników.

Agrodzia

Praca w porządku, faktycznie dużo obowiązków ale firma się rozwija i stąd ten nawał zadań. Wynagrodzenie wpływa w terminie, atmosfera wśród pracowników ok.

Poll

Pani Sabino, prosiłbym o kontakt. Jestem przed decyzją o współpracy z firmą. Moglibyśmy porozmawiać na ten temat? Dziękuję Wam wszystkim za przestrogę.

Miro

Śmiech na sali - obowiązków pełno a płaca najniższa i to z wykorzystaniem swojego sprzętu.... żart. Omijać szerokim łukiem!

@Miro

Pracodawca w pełni wyposaża pracownika w narzędzia niezbędne do pracy. Zapewnia komputer, telefon służbowy, tablet oraz auto do wyjazdów służbowych, więc nie trzeba korzystać z własnego.

orddon

Bardzo dużą uwagę w tej firmie @asder przykładają właśnie do tego aby pracownik bardzo dobrze znał angielski, żeby umiał go praktycznie używać w pracy.

@orddon

Wszyscy klienci firmy są polskojęzyczni więc język angielski nie jest wymagany. Czy opinia na pewno dotyczy firmy B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

Loki
@orddon

Bzdura. Mnie o języki nikt nie pytał nawet. Ta opinie to chyba pobożne życzenia napisane tu przez szefa tej firmy.

Doradzam

Hej, byłam na stażu w tej firmie, w dziale szkoleń i dziwię się opinią powyżej. Nic podobnego mnie nie spotkało, może dlatego, że to tylko staż? Polecam firmę na staż a jeżeli ktoś na plan to wszędzie się można pożytecznych rzeczy nauczyć. Pozdrawiam

@Doradzam

Dziękujemy za pozytywną opinię. Obecnie szukamy osób do działu szkoleń, zapraszamy do kontaktu.

on_metr50_w_kapeluszu

Jeżeli jesteś przed rozmową kwalifikacyjną i zaglądasz tu, żeby poznać opinie o tej firemce, to powiem krótko - szkoda czasu, pieniędzy (na dojazdy) i nerwów. Lepiej poświęcić czas na coś pożytecznego. (usunięte przez administratora) Serio, dajcie sobie spokój!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma B-Consulting - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma B-Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Firma B-Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma B-Consulting?

Firma B-Consulting
1.3/5 Na podstawie 426 ocen.

Firma B-Consulting